Skocz do zawartości

TheMolkaPL

Użytkownik
 • Zawartość

  532
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana TheMolkaPL w dniu 7 maja 2018

Użytkownicy przyznają TheMolkaPL punkty reputacji!

7 obserwujących

O TheMolkaPL

 • Tytuł
  Wyjadacz III

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  127.0.0.1:25565
 • Hobby
  if (this.getServer().getPluginManager().getPlugin("Skript") != null) {
  this.getServer().shutdown();
  }
 • Nick w MC
  TheMolkaPL

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

5 361 wyświetleń profilu
 1. TheMolkaPL

  AutoComplete 1.13

  Jeżeli pokazuje wszystkie to jest to bug silnika i musisz najlepiej czekać na poprawkę. Auto complete powinien być filtrowany przez silnik czy posiadasz uprawnienie do komendy.
 2. TheMolkaPL

  Plugin na parkour

  Jeżeli nie ma żadnej licencji to domyślnie jest (c) wszelkie prawa zastrzeżone, więc nie można.
 3. TheMolkaPL

  BUNGEECORD chatted Command From bungee

  Nie da się tak, bo BungeeCord jest proxy, czyli pomiędzy połączeniem klienta z serwerem.
 4. TheMolkaPL

  Czy istnieje możliwość...

  Musisz wejść a JAR pluginu i tam go edytować.
 5. TheMolkaPL

  Edycja pluginu

  Przed edycją musisz się upewnić, że masz do tego prawo. Potencjalnie możesz pogwałcić czyjeś prawa autorskie.
 6. TheMolkaPL

  co jest nie tak

  Użyj argument 1, argument 2, itd.
 7. TheMolkaPL

  Anty WLAM

  Zdefiniujcie nam najpierw towarzyszu czym miałby być ten "włam". Ochrony nie przeprowadza z poziomu pluginów, a tym bardziej skryptów.
 8. TheMolkaPL

  Bungeecord getProxiedPlayers

  Przecież towarzysze dobrze napisali. Możesz zrobić plugin na BungeeCord (nie do Bukkit!!), który będzie pisał wiadomość do wszystkich graczy na proxy, że ktoś dołączył. Albo możesz zrobić plugin BungeeCord, który przy wejściu jakiegoś gracza wysyła jakimś sposobem plugin channel (bo ten działa pakietami jakiegoś klienta, więc nie będzie działać jak nikogo na serwerze nie ma) do wszystkich instancji Bukkita, które to posiadają swój plugin, który taką wiadomość nasłuchują i informują graczy na serwerze o wejściu.
 9. TheMolkaPL

  Behind

  Możesz pobrać najbliższe entity od gracza. https://hub.spigotmc.org/javadocs/bukkit/org/bukkit/entity/Entity.html#getNearbyEntities-double-double-double-
 10. TheMolkaPL

  Gdy spadam z wysokości nie zadaje mi obrażeń

  Jedynie jaki przychodzi mi na myśl to WorldGuard. Spróbuj usuwać po kolei pluginy i skrypty to się dowiesz.
 11. TheMolkaPL

  Gdy spadam z wysokości nie zadaje mi obrażeń

  Musi to blokować jakiś plugin, albo skrypt. Zrób sobie replikę serwera i usuwaj po kolei pluginy oraz skrypty, a między nimi cały czas testuj czy w końcu działa.
 12. TheMolkaPL

  [Anti Grif]

  Tylko po co komu coś takiego? Jeżeli ma to być element mini-gry, to robi się to już w produkcie jednego projektu.
 13. TheMolkaPL

  Sprawdzenie czy gracz jest premium

  Należy wykorzystać w tym celu API Mojangu. http://wiki.vg/Mojang_API#Playernames_-.3E_UUIDs
 14. TheMolkaPL

  lsmc.pl - Lista serwerów minecraft

  Taki, że jest reCAPTCHA, którą nie jest łatwo ominąć.
 15. TheMolkaPL

  Reload pluginu

  Class loader ma taki problem, że GC Javy nie widzi braku referencji do statycznej zmiennej. Prowadzi to do tego, że po wykonaniu reload, a przecież pluginy ładują się przez Bukkitowski class loader, statyczne zmienne nie są czyszczone co ostatecznie w większości przypadków prowadzi do memory leaków. Po drugie co znaczy, że nie możesz zrobić reloadu - występują jakieś błędy? "Core" to nie jest dobra nazwa pluginu, jest zbyt generalna, bardzo łatwo o duplikat takiej nazwy... a sama nazwa też nic nie mówi co ten plugin robi. Kolorowanie powinno się odbywać przez ChatColor, a najlepiej całkowicie wiadomości powinny zostać wysyłane poprzez komponenty chatu. Jako separatora wyboru używa się znaku |, nie /. Czyli masz przykładowo <value1|value2>. Parsujesz string do integera, ale nie wyłapujesz NumberFormatException, który to zostaje wyrzucony gdy nie uda się takiego stringu przekonwertować. Pomyśl o tym - w innej sytuacji nastąpi wyrzucenie tego wyjątku dalej do Bukkita i się wysypie. AuroraCase jest tworzone wielokrotnie bez żadnej różnicy przy wykonywaniu komendy. Takie rzeczy jest sobie fajnie zapisywać np w stałych, a potem gdy chcemy użyć to wystarczy sobie go sklonować. Twój użytek komendy to nie /casegive <gracz/all> <nick/ilosc> <ilosc/puste>, bo jest nieczytelne i błędne (bo wynika z tego, że wybór można mieszać, a nie można); lecz /casegive <gracz <nick> <ilosc>|all <ilosc>>. Na twoim miejscu zamiast gracz spodziewałbym się już nicku gracza - po co tak to rozpisywać? Nie musisz robić sprawdzania isCancelled(), bo Bukkit ma funkcję ignoreCancelled = true w adnotacji, co z resztą powoduje, że ten listener się przy anulowaniu event się po prostu nie wykona. W przyszłości (albo już teraz przez jakiś plugin) getItemInHand() może być nullem; upewniaj się, że nim nie jest, bo inaczej się wysypie. im.getDisplayName() != null - do tego służy metoda hasDisplayName() w ItemMeta. b.setType(Material.AIR); - zmieniasz blok, czyli w jakiś sposób stan event, co na priorytecie MONITOR jest niedozwolone. No i normalnie te szanse napisz
×