Skocz do zawartości

Peridot

Użytkownik
 • Zawartość

  1 163
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Peridot w dniu 27 grudnia 2018

Użytkownicy przyznają Peridot punkty reputacji!

5 obserwujących

O Peridot

 • Tytuł
  Warrior of Gems World
 • Urodziny 19.12.2004 (14.251947134 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Korea Północna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Hobby
  ♦ PLUGINS ♦
 • Nick w MC
  McKoxu

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

4 608 wyświetleń profilu
 1. Witam mam taki skrypt js (jakiś z internetu) który po kliknięciu na znacznik a przenosi mnie do odpowiedniego diva $(document).ready(function() { $('a[href^="#"]').on('click', function(event) { var target = $( $(this).attr('href') ); if( target.length ) { event.preventDefault(); $('html, body').animate({ scrollTop: target.offset().top }, 800); } }); }); I teraz nie wiem jak mógł bym zrobić żeby najpierw przenosiło na podstronę domena.pl/home a później dopiero przenosiło do tego diva?
 2. Peridot

  Premium

  Zależy co chcesz konfigurować bo to tylko dodatek do innych pluginów na logowanie ;v
 3. Peridot

  [Oferuję] Hosting www

  To nie wiem co ty widzisz ale ja takiego pakietu tam nie widzę http://prntscr.com/mzmlbn
 4. Peridot

  GUI Menu [Administracji]

  Eh... Prezentacja na ciemnym stylu wygląda okropnie No i ta beznadziejna licencja która jest 170 linijkami niepotrzebnego tekstu xD Masz też niepotrzebnie kilka eventów on inventory click Tutaj jest cały skrypt który specjalnie dla ciebie skróciłem do 59 linijek Ale to już wiesz z SB
 5. No jak grasz na creativie to może tak xD
 6. Eh... kolejny serwer megadrop z mało innowacyjnym spawnem na starej wersji Prezentacja też nie powala
 7. Peridot

  OpenGL

  Masz odinstalować sterowniki karty graficznej i NIC nie instalować
 8. Peridot

  OpenGL

  Gdybyś minimalnie pomyślał to byś się domyślił że musisz odinstalować sterowniki karty graficznej
 9. Peridot

  OpenGL

  Khym, khym Ale ty wiesz że ty nie masz karty graficznej nvidii tylko zwykłą integrę intela wbudowaną w procesor? Z tego co mi wiadomo do integry się sterowników żadnych nie instaluje (przynajmniej ja nie instalowałem)
 10. Peridot

  Problem ze skrzyniami

  W czym masz te primium kejsy (domyślam się że w skrypcie po dziale w jakim to napisałeś)? Jeżeli w skrypcie to może daj nam kod tych kejsów?
 11. Jajecznica była pierwsza No ale podobno to jakiś Sopher był pierwszy
 12. Peridot

  Gui

  Nie używaj format slota tyle set player's current inventory's slot Format slot jest zbugowany
 13. Przydało by się wstawić kod na githuba 1. Do kolorów używa się ChatColor.translateAlternateColorCodes a nie replace z & na paragraf ;/ 2. To zrób sobie najlepiej jakąś pętlą inv.setItem(inv.getSize() - 1, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 2, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 3, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 4, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 5, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 6, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 7, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 8, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 9, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 10, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 11, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 12, c.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 13, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 14, b.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 15, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 16, a.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 17, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 18, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 19, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 20, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 21, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 22, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 23, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 24, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 25, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 26, s.build()); inv.setItem(inv.getSize() - 27, s.build());
 14. Peridot

  Skrypt na teren jak na GC2.PL!

  No to fajnie xD http://prntscr.com/mvgk22
×