Skocz do zawartości

Matthew10

Użytkownik
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Matthew10

 • Tytuł
  Początkujący III

Ostatnie wizyty

395 wyświetleń profilu
 1. Nuda trochę ;/ 

 2. Witam! Aktualnie zainstalowałem na serwer plugin Scoreboard stats i poszukuję zmiennej na prefix poprzez group manager, zna ktoś jak się nazywa?
 3. Matthew10

  Skrypt na wiadomość

  Dzięki, do zamknięcia
 4. Witam! Poszukuję osoby, która zrobiłaby skrypt na komendę /automessage <on/off> Co ma robić ta komenda? Po wpisaniu komendy /automessage on włącza wyświetlanie wiadomości, czyli np. zaproszenie do discorda etc. Po wpisaniu /automessage off wyłącza i aby wiadomości nie wyświetlały się na chacie.
 5. Matthew10

  Skrypt na Teleport i Drop!

  Na drop musisz na necie poszukać, jednak na tp to nie jest także taka filozofia. U dołu ci zamieszczam, jakby były błędy pisz.
 6. Poszukuję osoby, która by chciała napisać skrypt mi na chat. Chodzi tutaj o to. [Ranga] [Prefix - chodzi o coloured player's prefix] [Nick]: [wiadomosc]
 7. Witam, kupiłem dzisiaj serwer vps na lvlup.pro. Chciałbym jednak wgrać Thermos 1.7.10. Czy mógłby mi ktoś pomóc ze zrobieniem tego? Mam już zainstalowaną javę jkbc. Gdyby ktoś jednak chciał proszę o napisanie do mnie na dc: Adameq#4073.
 8. Matthew10

  Jeden skrypt

  Działa, do zamknięcia.
 9. Tak jak w temacie - napisałby mi ktoś komende na to aby, gdy ktoś stoi na kordach 90 87 54 i tylko tam żeby zadziałała, a gdy ktos bedzie na np. 0 , 0 , 0 już nie. I aby to byla komenda /kordy. I tepa na warp gdy ktos wywola na tych kordach tę komende.
 10. Matthew10

  Jeden skrypt

  Dałem zwykłe zwierzę nie z moda i również występuje ten sam błąd
 11. Matthew10

  Jeden skrypt

  no ta linijka nie chce zadziałać z kodu
 12. Matthew10

  Jeden skrypt

  Właśnie nie wiem czemu to if clicked-entity is spirit: nie chce zadziałać
×