Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 16.12.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  kanafu

  Fire Phantom

  Wersja: 0.6 Twórca: kanafu Skrypt: 0.5 0.6 Jest to bardzo wczesna wersja tego skryptu na drop i bedzie bardzo rozwijana Nowe wersja
 2. 2 punkty
  Addiss9

  Problem z BungeeCord.

  Co nie rozumiesz w słowach rozwiązane??
 3. 1 punkt
  knugi

  Sprawdzanie czy wilk należy do gracza

  Da się Coś takiego: on rightclick on entity: if clicked entity is wolf: if clicked entity's owner is player: #Twoja akcja send "To twoj pies :)"
 4. 1 punkt
  LuckyPotato

  Wyodrębnianie tekstu

  %string% split at %string% To wyrażenie dzieli ci tekst na podstawie podanego ciągu znaków i zwraca go w postaci listy, czyli w twoim przypadku: set {_lista::*} to "jakisTekst|1244|1245" split at "|" Lista będzie zawierać wartości: "jakisTekst", "1244" oraz "1245"
 5. 1 punkt
  jaku49

  Moderatorow oraz inne

  Na Twoim serwerze loveparkour.ench.pl mogliśmy zobaczyć Twoje umiejętności w c++, były to zwykłe skrypty do pluginu Skript, które miały masę błędów, nie umiałeś ich naprawić i były one przez długi czas.
 6. 1 punkt
  DonekSkarpeta

  Problem z wyszukiwaniem w pliku yml

  @xAxeenie dziala, wyrzuca jakieś bledy w linijce gdzie jest napisane% send "&6Haslo dla &c%arg 2% &6to: %yaml value ""Haslo.%arg 2%"" from file ""hasla.yml""%"
 7. 1 punkt
  LloydPL

  skPortal

  Witam jest to mój pierwszy skrypt, który tu wrzucam więc nie hejtujcie Skrypt nazywa się skPortal i pozwala tworzyć tyle portali ile chcesz (na tyle ile sprzęt pozwoli). Opierają się one na regionach z WorldGuarda i WorldEdita i czystym skripcie. Do tego zostały także zaimplementowane priorytety portali czyli takie swoiste levele - jeżeli mamy priorytet większy od priorytetu portalu lub równy to możemy go użyć, a jeśli nie to nie. Skrypt posiada komendy modyfikujące priorytety gracza jak i portali przez co jeśli wpiszemy zły level to możemy poprawić, a ustawianie levela gracza za pomocą komendy jak i specjalnej funkcji która jest tam dodana pozwoli modyfikować level gracza poprzez podczepienie ich do innych skryptów (np. pod zarządzanie levelami gracza). Nowy portal tworzymy najpierw zaznaczając wejście do portalu wandem, którego przywołamy komendą /portal wand.Następnie wpisujemy /portal create [nazwa] [priorytet] i mamy nasz portal, ale niestety niedziałający - lecimy w miejsce w jakie chcemy żeby nas teleportował i wpisujemy /portal connect [nazwa] przez co jak wejdziemy w ten portal to przeteleportuje on nas w tamto miejsce. Level (aka priorytet) gracza ustawiamy komendą /portal setplayerpriority [gracz] [warosc] lub funkcją portalSetPlayerPriority([gracz], [wartosc], [wykonawca]) - gracz to gracz, wartość to level jaki chcemy ustawić (musi być liczbą całkowitą), a w wykonawcy można wpisać console żeby nie komplikować. Level (aka priorytet) portalu ustawiamy komendą /portal setpriority [nazwa] [warosc] lub funkcją portalSetPriority([nazwa], [wartosc], [wykonawca]) - nazwa to nazwa portalu, wartość to level jaki chcemy ustawić (musi być liczbą całkowitą), a w wykonawcy można wpisać console żeby nie komplikować. Skript Wymagania: Skript 2.2 (lub wyższa), WorldEdit, WorldGuard oraz Serwer 1.8.8+ Na koniec, jeśli Ci się podoba to zostaw like, będę za to ogromnie wdzięczny v0.1 (release) v0.2 (dodano yaw i pitch do miejsca teleportacji) v0.3 (aktualna; mały bugfix) jakby kto się pytał po co jest zmienna abstactLocation i funkcja portalParseWorld to są one po to żeby to wszystko działało bo funkcje miały problem z lokacjami i objectami...
 8. 1 punkt
  lol1322

  AntyKillaura-System - System anty killaury!

  w killaurze można wyłączyć bicie mobów więc ten skrypt to crap
 9. 0 punktów
  Gredier

  Problem z BungeeCord.

  20:35:49 [WARNING] Forced host server pvp is not defined Poustawiaj config poprawnie i skonfiguruj lobby i serwery pod bungee. Pamiętaj o zabezpieczeniach proxy, portów, geo itp itd.
 10. 0 punktów
  KolorowyMleczyk

  Poszukuję administracji

  Ja również się zgłaszam.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×