Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 28.08.2022 uwzględniając wszystkie działy

 1. Cześć wszystkim! Właśnie na mój kanał youtube trafił filmik prezentujący rozgrywkę na fnafie. Chciałbym też zaznaczyć, że nie wszystko jest gotowe i na tym filmiku to widać. Filmik można zobaczyć tutaj Miłego dnia!
  3 punkty
 2. Zanim opowiem, co to za projekt z góry wytłumaczę, czemu szukam sponsorów. Oczywiście tworzenie Sztucznej inteligencji to nie jest prosta sprawa projekt nie robiłem sam miałem również pomoc mentora. Ale jak wiadomo mało kto w tych czasach pomaga za darmo wiec szukam sponsorów na pomoc w opłaceniu mojego mentora, bez którego projekt, by nie powstał. Projekt chce rozwijać, ale zeby to zrobić potrzebuje pomocy mojego mentora co offeruje za sponsoring? No wiec tak informowanie, a każdej zmiannie w projekcie i darmowy dostęp API do każdej wersji Generatora skriptów. INFO Code2 Make to nazwa tej sztucznej inteligencji, która generuje skrypty na ten moment ten generator trenował tylko na 300 skryptach, czyli 1 MB danych. Oczywiście generator jeszcze nie jest perfekcyjny i robi błędy, ale i Jak wiadomo zeby uzyskać jeszcze lepsze efekty można dać znacznie więcej skryptów. Do treningu o to kilka przykładów, czyli skryptów, które wygenerował AI. Ja wpisałem tylko command /kick AI napisało resztę każdy kod będzie wyglądał inaczej, a to dlatego. Że generator ma możliwość ustawienia poziomu Kreatywności. KOD:1 = kreatywnosci = 0.4 command /kick [<offlineplayer>] [<reason>"] trigger: if arg-1 is not set: send "&c/kick <player>" if arg-1 is set: if arg-2 is set: broadcast "%arg-1%" else: kick arg-1 due to "&cyou are now have been banned from this server." KOD:2 = kreatywnosci = 0.5 command /kick [<offlineplayer>] [<text>]: trigger: if player has permission "{@kickp}": if arg-1 is a offlineplayer: if arg-2 is set: kick arg-1 due to "&c%arg-2%" else: kick arg-1 due to "&cthe kick boot has spoken!" else: send "{@prefix}&c you need to set a player!" else: send "{@noperm}"
  3 punkty
 3. szymulewsky

  Pochwal się swoim sprzętem

  Moja stacja robocza której używam na na co dzień. Nie jest to może TOP Class sprzęt ale zdecydowanie spełnia swoje zastosowanie. Do gier bardziej wymagających gdy zależy mi na pograniu w 4k wybieram xboxa. Wszystkie źródła światła, grzejnik,głośniki, kontakty mam wpięte w smarthome. CPU: AMD Ryzen 7 3700X podkręcony na 4.4GHz Ram: 2x Crucial Ballistix MAX 8Gb 4400MHz (16GB) Obecnie 1.45v CL19 (Wymianka na [email protected] może uda się podkręcić) GPU: Gigabyte RTX 3060 Windforce 12GB NVMe: WD Blue SN570 1 TB HDD: Seagate BarraCuda 1 TB X3 RAID5 SSD: 2x Sandisc Ultra 480 GB Płyta Główna: ASUS TUF X470-PLUS GAMING Zasilacz: EVGA 750GQ 80+ GOLD, pasywne chłodzenie do 40% obciążenia zasilacza. AiO: Silver Fox 240G 240mm (Leci wymianka na nzxt) OS: Windows 11 Pro x64 Monitor 1: Samsung 24' FHD S24U391 Monitor 2(Główny): MSI Optix G271 27' Monitor 3: Samsung 24' FHD T24D391 Monitor(TV) 4: Samsung 49' 4K UE49KU6670U Obudowa: Phanteks P400 RGB Klawiatura: Logitech G512 Special Edition Myszka: Logitech G502 Hero Słuchawki: Epos I Sennheiser GSP 670 Konsola: Xbox Series X (sprzedany) Mikrofon: Blue Yeti Whiteout Laptop: Macbook Pro 15' Touchbard Late 2016 Centralka smart: Google nest mini x2
  3 punkty
 4. SkEditor+ Edytor ułatwiający pisanie skryptów Próba druga Hejka! Nadszedł czas na opublikowanie SkEditora+ Trochę przyśpieszyłem proces i musiałem parę rzeczy wyciąć, zostaną one dodane później. Mam nadzieję, że się nie obrazicie Program zawiera: • Ładne podświetlanie składni Skript, inspirowane tym ze strony code.skript.pl • • Generowanie komend oraz GUI • • Menu do publikacji kodu na code.skript.pl • • Quick fixy • • Dostosowywanie programu pod siebie w ustawieniach (no na razie są trzy opcje, ale taki jest zamysł ) • Co będzie w przyszłości? 1. Planuję dodać wbudowany parser, coś takiego jak parser skUnity 2. Podpowiedzi. Są one dosyć trudne do zrobienia, ale postaram się je zrobić 3. Tego już nie jestem pewny, ale może do generatora GUI dojdzie tworzenie itemów 4. Co do generatorów, to pewnie dodam ich więcej 5. Auto-Update, niestety go jeszcze nie ma 6. Więcej podpowiedzi 7. Podgląd kolorów, działa: 7.1 Jednak jest parę błędów i chciałbym je najpierw naprawić. 8. Jak jakiś fajny pomysł podsuniecie, to pewnie go wykonam Ogólnie, to myślę, że powinniście to traktować jako otwartą betę czy coś takiego. Zbyt mało osób dołączyło do testów zamkniętych, przez co nie miałem zbyt dużo feedbacku. Jestem przekonany, że jeśli zrobię to w taki sposób, o wiele więcej osób przetestuje program i napisze propozycje. Zdjęcia Linki Github Pobieranie Skan Inne informacje Często pomagał mi @Gliczi mogę polecić tego allegrowicza Propozycje możecie pisać tutaj, bugi raczej zgłaszajcie mi w prywatnej wiadomości na Discordzie (Notro#5324) lub w Issues Pewnie te błędy są, nie wiem, dobrym testerem nie jestem. Jeśli znajdziecie, to proszę o zgłoszenie, postaram się szybko naprawić. Nie patrzcie na kod. Wiele rzeczy jest do zrobienia lepiej i ogarnę to później I to chyba tyle! Mam nadzieję, że program Wam się spodoba Dziękuję za przeczytanie!
  2 punkty
 5. Zadziała jeśli chodzi o chat format
  2 punkty
 6. Savorski

  "Jak zgubisz to tego nie masz" ~boleknowak 2016.

  "Jak zgubisz to tego nie masz" ~boleknowak 2016.
  2 punkty
 7. PanNiedzwiadek

  [Problem] Efekt na zbroi

  Wydaje mi się, że nie można zrobić takiego warunku, z więcej niż jedną linijką kodu. {listabuty::*} contains player remove speed from player remove player from {listabuty::*} A tutaj jest to zrobione tak, jak ja sam bym to zaimplementował: Tłumacząc po krótce, najpierw dodaje gracza do zmiennej {players::*}. Ma to na celu uniknąć robienia 'loop all players' bez potrzeby. Funkcja CheckInventory co sekundę sprawdza noszony pancerz i nadaje odpowiedni efekt. (oraz go usuwa jeżeli dokonasz odpowiedniej zmiany w kodzie) Komenda "/cai" dodaje przedmioty do zmiennej, co zalecam ci zrobić, by nie musieć potem po całym kodzie latać i zmieniać nazwy/lore przedmiotu, gdy będziesz chciał zmiany dokonać. Komenda "/getitems" przyznaje nam te przedmioty.
  2 punkty
 8. Bardzo fajny dodatek. Wg mnie tworzenie bossbarów powinno byc wbudowane w Skripta, ale ten skrypt mocno ulatwia prace na bossbarach.
  2 punkty
 9. kerpson

  Pomoc techniczna na zlecenie!

  No tak, jak zwykle "trochę wiedz i umiejętności się nazbierało", ale żadnego portfolio, legit-checków, ani niczego nie ma, więc nie można stwierdzić na ile Twoja praca jest warta tego wynagrodzenia pieniężnego. Dodatkowo jesteś nową osobą na forum i nawet przez pryzmat małej ilości reputacji/odpowiedzi ciężko stwierdzić, czy faktycznie coś umiesz.
  1 punkt
 10. CoFFeIN04

  Skript jak to wygląda

  Skryptów nie musisz kompilować, jest to (jak nazwa mówi) język skryptowy. Szybszy i tak będzie plugin. Dobrze napisany plugin. Foreach po 100 tysiącach rekordów nie będzie najlepszym wyjściem. Czysty Skript ma wiele ograniczeń, natomiast istnieją dodatki dodające składnię do niego. Skript natomiast jest o wiele prostszym i przystępniejszym językiem. Dodatek Skript-reflect pozwala na dodawanie kodu Javy do Skript, zatem w teorii Skript zyskuje wiele na funkcjonalności. Jeszcze raz - dobrze napisane pluginy. Skrypty są i zawsze będą wolniejsze. Nie, w Skript może są rzeczy, które łatwiej uzyskać ale i tak w pluginie w javie można uzyskać więcej. Zatem jeśli chcesz się uczyć pisać coś to lepiej zacząć od Javy i ominąć Skript
  1 punkt
 11. naujan

  [SGAMMA] - Gamma!

  Cześć! apply night vision of tier 2 to player for 1000000 seconds Po co tier 2? Efektu to nie zmieni. quit: remove night vision from player Zły trigger, używamy on leave: # - Dalszy kod if arg-1 is not set: send "&cPoprawne użycie: &f/gamma on/off" Wystarczy przed trigger: dać usage: Poprawnie napisany skrypt: command /gamma [<text>]: usage: &cPoprawne użycie: &f/gamma on/off trigger: if arg-1 is "on": apply night vision to player for 1000000 seconds if arg-1 is "off": remove night vision from player on leave: remove night vision from player
  1 punkt
 12. Nie, to nie błąd. W temacie są linki do starego SkEditora Remake, a widoczność repo zmieniłem na prywatną, więc oficjalnie nie można nawet go pobrać. W trakcie tworzenie a jest SkEditor+, gdy będzie skończony i publiczny to powstanie nowy temat
  1 punkt
 13. [CUSTOMOWY GENERATOR ŚWIATA] [RÓŻNE TOPKI] [SYSTEM PRAGNIENIA I TEMPERATURY] [CODZIENNE EVENTY] [PLECAKI] [SYSTEM UMIEJĘTNOŚCI] [CUSTOM ITEMKI / POTKI] [AUTORSKI SYSTEM SZCZELIN / ULEPSZEŃ] [AUTORSKI SYSTEM KODÓW] [ZAPRASZAMY MC.COLORFULLIFE.PL] IP: mc.colorfullife.pl Wersja: 1.17.1 Discord: https://dsc.gg/colorful-life-minecraft Txt: https://www.mediafire.com/file/hthnzlhb20xvssw/Colorfullife_txt.zip/file
  1 punkt
 14. Trochę RLCraft tyle, że wersja Lite Wbije bo jestem fanem tego moda.
  1 punkt
 15. Sledziu

  Zmiana wyglądu zbroi gracza

  Witam, potrzebuję osoby, która zna się na pakietach i zrobiłaby skrypt, który zamienia hełm gracza w blok szkła jeśli ten nosi na sobie diamentowy hełm. Chciałbym, żeby była to tylko i wyłącznie zmiana wizualna, czyli wszystkie właściwości tego hełmu mają zostać zachowane na graczu (punkty armoru, wartość protection)
  1 punkt
 16. CoFFeIN04

  Blokada /pl

  najlepiej odebrać permisję do tego
  1 punkt
 17. Nicku

  Skript Chess Cup

  W związku z problemami organizacyjnymi nie udało się przeprowadzić konkursu. Przy następnej edycji dopracujemy procedurę tworzenia gier dla uczestników. Dziękujemy za zainteresowanie i przepraszamy!
  1 punkt
 18. Helios1993

  Skript problem

  1.17.1 nie jest najnowsza, ta wersja ma już ponad rok. Zalecam zaktualizować silnik dla lepszej stabilności, wydajności i bezpieczeństwa. Warto je wyrzucić, nie dodają nic przydatnego nad skriptem i są bardzo przestarzałe. To jest bardzo stary kod tworzenia gui z skquery, przy którym możliwe jest wyjmowanie przedmiotów. Rób gui samym skriptem:
  1 punkt
 19. Szifter

  Poszukiwany budowniczy

  Proszę dodać więcej informacji, 24h.
  1 punkt
 20. to je podaj, dodatkowo upewnij się, że masz dodatek skript-reflect na serwerze
  1 punkt
 21. Należy zmienić wersję protokołu (clienta) na odpowiednią oraz zastosować wszystkie zmiany w pakietach i innych tego typu rzeczach. Najlepiej do trgo spatchuj odpowiednio papera na tą wersję. (natomiast najlepiej użyć najnowszej ze względu na poprawki bezpieczeństwa i inne takie)
  1 punkt
 22. Grex

  skrypt do /v | /vanish

  Jednak jak to sam napisał, chciał skrypt blokujący niszczenie bloków podczas bycia na vanishu z essentialsa a nie skrypt z własnym vanishem. W dodatku twój skrypt nie spełni w pełni swojej roli, nakładając efekt invisibility nadal nie zabezpieczasz się przed wieloma rzeczami, gracze widzą cię na tabie, możesz im przeszkadzać latając im przed kursorem i ich blokując, itd itp. Pomijając fakt, że twój skrypt nie miałby szans sprawdzić się na serwerze, ze względu na zmienne które zrobiłeś. Ustawiasz zmienną {vanish::status}, a powinna ona wyglądać mniej więcej tak: {VanishStatus::%player%}. Z zmienną która podałeś, gdy ktoś użyje komendy /v, zmienna zmieni się ogólnie - dla wszystkich graczy, więc ktoś kto nie ma vanisha nie będzie mógł niszczyć bloków lub odwrotnie, ktoś na vanishu będzie mógł. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie SuperVanisha który wyeliminuje te wszystkie problemy, lub jeżeli koledze tak bardzo zależy na użyciu skryptu+essentialsa można użyć rozszerzenia Skript Placeholders i takiego kodu: on break: if "%placeholder "essentials_vanished" from player%" is "yes": cancel event Jednak szczerze polecam używać pluginu SuperVanish.
  1 punkt
 23. naujan

  Skrypt na alerty o Xray

  Hej, skrypt wyglada spoko, nie nazwal bym tego moze antyxrayem tylko bardziej swego rodzaju logiem, ale moze byc. Jedyne co mi sie nie podoba jest to, ze nie stosujesz sie SSCC (zmienne) Teraz nie uzywamy: {zmienna.zmienna} Tylko uzywamy: {skrypt::zmienna} ułatwia to kompatybilnosc z innymi skryptami i generalnie uporzodkowanie zmiennych. Poczytaj sobie o tym. Odemnie to tyle mam nadzieje ze pomoglem
  1 punkt
 24. szymulewsky

  Pochwal się swoim sprzętem

  Mogę nawet z karteczką zrobić zdjęcie ^,^ To jeszcze zdjęcia przed zmianami link do galerii
  1 punkt
 25. PanNiedzwiadek

  nChat - skrypt na chat

  Dlaczego jest głupotą? Czego konkretnie można nauczyć się 'z docsów' albo na innych skryptach? Jak ktoś inny, rozwiązał swoje własne problemy? W jaki sposób początkująca osoba może nauczyć się czegoś z dokumentacji? Nie lepiej uczyć się tworząc własne skrypty? Lub chociażby 'kopiując' z poradników, przy tym dodając swoje elementy? Oczywiście, wrzucanie swoich skryptów, które właściwie są zaledwie nauką, nie ma sensu, ale kurde, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto tak na początku nie robił. Ja tak robiłem. I powiem ci, że wyzywanie, że to rak, to źle, to koszmar, a w ogóle to bez sensu wrzucasz ten skrypt, nie pomaga nikomu. W ten sposób możesz ulżyć swojej frustracji co najwyżej. Chcesz zrobić coś dobrego? Daj autorowi fajne, przydatne porady. Gdzie może się rzeczywiście nauczyć, co poprawić w jego kodzie, itp. A nie czepiasz się jak g**** buta, że kod jest z poradnika. Serio, to jest najważniejsze? @naujan Tutaj jeszcze rozwinę te wszystkie wytyki, byś zrozumiał, co i dlaczego zrobiłeś źle. loop all players: loop 300 times: send "" Tutaj zwyczajnie brakuje po 'send ""' odbiorcy wiadomości, należało zastosować: send " " to all players if loop-player has permission "{@staffchat}": send "{@nchat.sc.prefix} {@nchat.sc.format}" to loop-player Takie kwiatki jak to, wynikają najpewniej z tego, że nie przetestowałeś swojego kodu, zanim go nam wrzuciłeś. Nie powinno tak być, że taki krótki skrypt został wrzucony bez testowania, byśmy mogli z niego skorzystać. (skorzystać - teoretycznie oczywiście...) broadcast "{@nchat.prefix} {@nchat.chat.on}" Broadcast sam nie używam, wolę rozdzielać, send "wiadomosc" to player send "wiadomosc" to console
  1 punkt
 26. Ja za to chciałbym pochwalić użytkownika za uczciwość. Gdy nie ma czasu na projekt, to wprost napisze i poleci inne rozwiązanie, a nie robi jest na szybko i na "odwal". + dla Ciebie.
  1 punkt
 27. Noo, zapowiada się ciekawie, tego jeszcze nie było, tylko do jakiego etapu to będzie możliwe.
  1 punkt
 28. Bo ziomek chce mieć na to skrypt. Dobra, to tym razem nie prowadzimy za rączkę. on break to event, który wywołuje się gdy ktoś coś wykopie, if event-block is stone to warunek, który sprawdzi czymże jest wykopany blok, I teraz, żeby rozsądnie losować wartość, nie użyjemy 'chance of 20%', ale set {_drop} to random integer between 1 and 5 no i teraz wystarczy sprawdzić czym jest {_drop} i jeżeli jest to '1', to: drop 1 iron ingot at event-block Dalej na pewno poradzisz sobie sam.
  1 punkt
 29. kerpson

  Ekipa do potężnego projektu

  Nie miało to znaczenia dosłownego, żeby to tak zrozumieć to aż ciężko opisać. Moderator jak sama nazwa mówi ma MODEROWAĆ co dzieje się na serwerze, ale w większości przypadków nie ma na tyle tej roboty. Dziwne czasy się porobiły, teraz każdy za wszystko chce pieniądze xD (Ja rozumiem, że wynagrodzenie chcą technicy, programiści, graficy czy inni ludzie robiący konkretną robotę), ale kiedyś osoby w administracji typu moderator, admin, pomocnicy szli na serwer nie po to żeby zarobić, tylko sprawiało im to fun.
  1 punkt
 30. Szczerze to bym pograł na takim serwerze, szkoda że takich bardzo mało Wszystkie to nawalanie się w pvp i survival. Co do filmu - Bardzo mi się podoba, tylko było słychać jednak ten polski akcent, no ale to takie głupoty Polaka wszędzie rozpoznasz, nawet po akcencie hah
  1 punkt
 31. kerpson

  Ekipa do potężnego projektu

  No to jasno jest napisane, że otrzymają wynagrodzenie, osoby chętne napiszą i się dowiedzą, proste xD Na każdym stanowisku prędzej czy później ten czas nastąpi
  1 punkt
 32. Nie ma problemów gdy ktoś zmieni sobie GUI scale? W sensie, czy te ikonki nagle nie zmniejszą się albo nie zwiększą nieproporcjonalnie lub przestaną być w odpowiednim miejscu?
  1 punkt
 33. Tak zapytam, w jaki sposób został dodany wskaźnik temperatury oraz pragnienia? Custom font w texture packu?
  1 punkt
 34. Chciałabym was przestrzec przed niejakim ZeusemXn znanym kiedyś pod pseudonimem PandaFortis Niedawno nastąpił bunt na serwerze discord Chezjusza. Niby nic nadzwyczajnego, oprócz tego, że przestał już być serwerem Chezjusza. Wcześniej pieczę nad serwerem sprawowała organizacja SAPCord, sporo osób ma co do nich problem, ale w miarę utrzymywali porządek. Właścicielami serwera byli Chezjusz oraz Jaczup, który zajmował się stroną techniczną. Było także grono administracyjne: dwóch administratorów, moderator i helperzy. Któregoś dnia od administratorów wyszedł pomysł stworzenia serwera Minecraft dla społeczności Chezjusza (po upadku poprzedniego projektu serwera Chezjusza). Polecili do zrobienia go ZeusaXn oraz WidmoX'a, którzy wcześniej pełnili obowiązki administracyjne na serwerze Ironage. Po zagłębieniu się w temat oraz dołączeniu do wyżej wspomnianego serwera dowiedziałam się, że ZeusXn (wtedy jeszcze PandaFortis) oraz WidmoX dopuścili się kradzieży plików serwera (praktycznie gotowego trybu), aby wykorzystać je do stworzenia Survival + Ekonomia na serwerze aksolotle.pl . Wszystkie ich customowe przedmioty którymi się chwalili to tak naprawdę praca innych pod którą się podpisują. Niedawno został również otwarty tryb Skyblock, który według niektórych graczy został kupiony za 40$ , a według mojego research'u wykorzystany za darmo, jedyne przy czym pracowali to niepełne tłumaczenie pluginów. Drążąc głębiej temat oszustów w administracji natknęłam się również na informację, źe ZeusXn,WidmoX, Justysia21, Meautyre, oraz xChorkie sabotowali Ironage, aby uprzykrzyć życie właścicielowi, oraz że przy pierwszym serwerze Zeusa ukradł on pliki od niejakiego AndrzejPL. Wracając do tematu discorda, Zeus dołączył od razu ze swoimi pomocnikami, wszyscy chcący mieć jakąkolwiek rangę administracyjną na serwerze minecraft musieli przejść rekrutacje, byli wypytywani o różne rzeczy ze sfery życia prywatnego między innymi czy posiadają drugą połówkę, aby nie było simpowania (XD). Z 2-3 dni temu osoby z administracji oraz najbardziej aktywni użytkownicy dostali wiadomość o buncie przeciwko Jaczupowi. Mieli wybrać swoją stronę, albo dołączyć do aksolotli pod władzą Zeusa, albo zostać z Jaczupem i tego żałować. Mój chłopak będący helperem postanowił, że zostanie z Jaczupem, ale również dołączy do ich serwera, aby nikt nie miał pretensji, bo nie lubi kiedy ludzie z jego powodu cierpią. Napisał również na tekstowym administracji (który wtedy był praktycznie pusty), że Jaczup popełnił błąd ufając Zeusowi oraz administratorom, którzy zostali przez niego przekupieni. Po pewnym czasie napisał mi, że SAPCord już nie istnieje. Później na serwer wszedł Hubcik (jeden z przekupionych administratorów) i nagle dostał właściciela, a Jaczup stracił rangę. Zobaczył co mój chłopak napisał na administracyjnym i dał mu bana dołączając screen jego wiadomości + komentarz, że na serwerze nie ma wolności słowa. Po tym okazało się, że zbanował inne niewygodne osoby, które zostały z Jaczupem. Później zaczęło się rozdawnictwo rang dla znajomych. Jako ostatnią próbę ujawnienia prawdy użytkownikom Hedwis napisał z mojego konta, które mu oddałam, że serwer jeden tryb serwera minecraft jest kradziony, a drugi kupiony, po czym dostał bana za multikonto. Serwer discord Chezjusza, który według jego życzenia zmienił się w Sympatyków Minecrafta teraz możecie odnaleźć jako Aksolotle.pl Jeśli masz również jakieś dowody lub informacje o przewinieniach zeusa lub współpracowników, lub masz inną opinię na ten temat, zapraszam do kulturalnej dyskusji. Dowody: Dyskusja odnośnie Chezjusza, głownie wiadomości użytkownika Ask3r Filmik pokazujący jak identyczne były serwery aksolotle i dawny Ironage, który byli zmuszeni zmienić https://imgur.com/a/4eApsrK https://imgur.com/a/XGEHhch https://imgur.com/iZ7SDQx
  1 punkt
 35. Cześć, jakiś czas temu stworzyłem plugin który pozwala "połączyć" serwer discord z serwerem minecraft! Plugin zawiera następujące moduły: Moduł synchronizacji (domyślny) - pozwala synchronizować gracza minecraft z użytkownikiem discord! Więcej! Moduł konsola - pozwala używać serwerowej konsoli z wybranego kanału discord! Więcej! Moduł czatu - pozwala na konwersacje graczy z serwera minecraft, z użytkownikami kanału discord! Więcej! Moduł info - pozwala na wyświetlanie dynamicznej informacji na temat serwera na określonym kanale discord! Więcej! Stwierdziłem że nie będę opisywał tutaj dokładnej danych modułów, pod każdym modułem umieściłem odnośnik do dokładnego opisu modułu i jego konfiguracji! Zachęcam do pobierania: spigot: Kliknij! mój github: Kliknij!
  1 punkt
 36. CoFFeIN04

  PVPmanager ale w skript

  every 1 second: loop all players: idziesz do domu execute console command "kill %player%" istnieje coś takiego jak składnia skript broadcast "&8» &c%player% probowal uciec z walki i zginal." konsola nie potrzebuje wiedzieć o tym on damage: if attacker is player: [...] send "&8» &cAntylogout Przeciwnik: %victim% Nie wylogowywuj sie! &8«" to attacker przy kazdym damage bedzie wysylala sie wiadomosc o anty logout, po co
  1 punkt
 37. Ten temat został przeniesiony.
  1 punkt
 38. To jest trochę przykre, jak ludzie potrafią się upodlić dla własnych korzyści.
  1 punkt
 39. Skoro zestaw VIP zawiera diamentowe zaklęte narzędzia (i shulkera) to boję się pytać jak bardzo P2W jest SVIP...
  1 punkt
 40. Chudy

  skript dla 1.8.8

  siemka takie pytanie jeżeli korzystam z Matocolotoe/Skript-1.8 i chce np dodać action bar to co mam zrobić jeżeli addon nie wspiera tego sk i już tej wersji
  1 punkt
 41. Szkoda, że rangi dają lepsze itemy w grze i, że na stronie serwera niema certyfikatu SSL
  1 punkt
 42. Cypika

  Nieładne bloki

  Cześć mam problem z jakością odległych bloków. Z bliska są ok, ale jak jestem od nich odsunięty kilka chunków to nie wyglądają one ładnie. Gdy gram na optifine takiego problemu nie mam, ale gram obecnie na kilku modach do których nie da się dodać optifine (mi się nie udało) to bloki wyglądają tak jak na zdjęciu poniżej. Pobrałem sodium i troszeczkę poprawił jakość bloków ale nie jest to zadowalająca jakość. Jeśli ktoś zna jakiegoś moda lub ustawienie które poprawi te nieszczęsne xd bloki to proszę pisać. https://imgur.com/a/V9oNPGg
  1 punkt
 43. Świetny będzie pomysł zrobienia serwera MC w stylu Zombie Apocalypse. Serwer będzie miał własny texturepack of course, który będzie dodawał zupełnie nowe rzeczy. Np.: Custom przyciski w GUI jak np Origin Realms Custom ekwipunki Customowe mobki - każdy zombie (podwodny, pustynny, itp.) może mieć inne texturki (oraz randomowe texturki, np. ubrania losowe), dzięki czemu mogą być rożne typy zombie - strzelający kwasem, jakiś gigant dowalony itp. Bronie/Apteczki/Itemki Customowe np. Piece 3x3x3, które będą miały własną texturke (tak, to jest mozliwe z optifinem) Spadochrony, zrzuty Pojazdy itp. I WIELE WIELE WIELEEE WIĘCEJ Do tego można nieźle pomyśleć nad mechaniką: Użycie w mapkach w końcu command blocków, które dałyby dużo możliwości na mapce - integracji świata z graczem, jak na przykład jakieś wrota fajnie zrobione lub działający rollercoster na mapce Bunkry, które trzeba jakoś otworzyć - może nie jak zwykle kartą/kluczem, a czymś innym (dużo opcji) Drop z samolotów (też fajnie można to texturkami zrobić) Bronie, które będą mogły przedziurawiać np. deski/siana/itp. (strzały, które będą przechodzić przez te bloki) Rozdzielenie świata na 4 różne mapki - 4 różne wyspy/czy coś takiego, które będą się od siebie różniły fauną/budowlami/stylem/itp. Do tego można dać mapkę eventową, która będzie raz na miesiąc dodawała coś innego do gry. Do tego jeśli mamy 4 różne mapki, można wymyśleć fajny system teleportów pomiedzy mapkami - staki/samoloty/drop z powietrza na wyspę/itp. I też dużo więcej fajnych rzeczy Ogólnie można by się nad tym rozpisywać dłużej, ale daje ci jakiś pomysł, który sam chciałem wykonać, ale przez brak czasu i zaraz zaczynające się studia i pracę nie mogę tego zrobić
  1 punkt
 44. Random123

  [GeneratorSkryptow] Szukam skrypterow

  Czesc jak w tytule szukam skrypterow minecraft do pewnego projektu chodzi tutaj o skript generator czyli szczutna inteligencja ktora uczy sie z wczesniej napisanych skryptow i na tej bazie generuje nowe jakie chce dany uzytkownik moze to wygaldac tak ze uzytkownik pisze -> napisz mi skript na home z jakas wiadomoscia i na podstawie takiego opisu generuje ci kod skript na bazie tego co napisales wiecej info PV Wiecej info PV
  1 punkt
 45. Bardzo mi się podoba zapowiedź tryby Fnaf, nigdzie jeszcze nie widziałem takiego trybu!
  1 punkt
 46. Witajcie Chciałbym wam przedstawić skrypt na rożne efekty z Particlesów - Skrzydła - Spirale - Ringo Instalacja: 1. Skrypt należy dać do dowolnego pliku z rozszeżeniem .sk 2. Przeładować skrypt 3. Config powinien zrobić się sam ale gdyby nie to wklej CONFIG do pliku AxParticle/Config.yml 4. Pobrac wymagane pluginy: - Skript (min 2.2) - SkQuery - WIldSkript - SkDragon Działanie: Skrypt polega na wyświetlaniu różnych efektów z particlesów Skrzydeł / Spirali / Ringa Które możemy dowonlnie edytować! To Do: - Wasze propozycje Konfiguracja: Skrypt posiada pełny config yml Możemy w nim ustawić np: - Itemy w gui (item/name/lore) - Wyświetlane wiadomości - Oraz właściwości efektów Style efektów można łatwo przetestować tym skryptem SS: Pobieranie: - Skrypt - Config Wszelkie błędy / pomysły prosze zgłaszać pod tematem lub na PW! ! Skrypt nie jest już wspierany !
  1 punkt
 47. radziuu7

  Wyłączanie serwera po /reload

  nie uzywaj reload bo zepsujesz pluginy i serwer
  1 punkt
 48. boleknowak

  Główki graczy na serwerze [api]

  z doświadczenia wiem, że ta stronie upadnie po maksymalnie 6 miesiącach, nie chcę tego używać z tego powodu.
  1 punkt
 49. Jestem zaskoczony, bardzo fajnie zrobione. Myślę że będę go używać. Lepsze niż jakieś bitly czy tiny.
  1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Dodaj nową pozycję...