Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 13.10.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Nicku

  Tanie strony internetowe

  Klienta nie interesuje kod źródłowy, a finalny produkt. Żaden z konsumentów nie lata po kodzie źródłowym, chyba, że takie osoby jak ty aby się tylko pośmiać z kodu jaki znajdą na takiej stronce. Póki strona działa prawidłowo i zawiera to co chce mieć klient, to tutaj już się rozmawia tylko o cenie.
 2. 2 punkty
  Patbox

  Boxcraft.eu - Najlepsze w jednej skrzyni

  Boxcraft to mała, hobbystyczna sieć serwerów Minecraft, stworzona jako chęć wkładu w społeczność Minecrafta. Naszym głównym i najbardziej dopieczonym trybem jest Survival, jednak też pracujemy nad innymi trybami. Dodatkowo nie znajdziesz tutaj Pay to Win, setek płatnych rang (jedynie ½ wizualne), czy setek niekompetentnej administracji. Staramy się też trzymać nasze serwery na w miarę najnowszej wersji gry (1.14.4 lub 1.12.2). Nasz serwer jest też zabezpieczony przed kradzieżą kont Minecraft Premium, dzięki czemu gracze mający legalną kopię gry nie muszą się martwić, że ktoś zajmie ich nick. Survival to jeden z najlepszych trybów dla długotrwałej rozgrywki. Był on początkiem naszego serwera. Znajdziesz tutaj wiele dodatków i zmian względem czystego Minecrafta. Cześć z nich była związana z dostosowaniem trybu do gry wieloosobowej (działki, ekonomia, dynmapa). Są one najmniej widoczne, ale bardzo ważne. Reszta zmian ma na celu urozmaicenie gry. Bardziej znane dodatki takie jak Slimefun, który pozwala na tworzenie wielu nowych przedmiotów, Brewery pozwalające na tworzenie napoi z efektami, meble oraz grawitacja drzew mocno rozwijają i polepszają rozgrywkę. Dodatkowo od jakiegoś czasu zaczynamy tworzyć własne, takie jak nowe potwory, przedmioty, osiągnięcia, czy zadania. Ten serwer będzie idealny dla każdego, który lubi spokojną, ale rozbudowaną rozgrywkę. Wejdź tutaj i sam zobacz. Expownia jest dość mało spotykanym trybem, ale znalazł u nas miejsce. Jeśli chciałbyś kiedyś po prostu potłuc się z zombiakami to powinieneś tutaj zajrzeć. Znajdziesz tutaj system levelowania, bossy oraz parę alternatywnych aren. Na pewno ci się spodoba. Pamiętaj jednak, że ten serwer jest cały czas w fazie Alphy. CubeSurv to serwer inspirowany kwadratową masakrą dostępny dla każdego, kto zapisze się na Whitelistę! Znajdziesz tu wszystko to co znasz z kwadratowej masakry oraz wiele więcej! Jest to pokojowy survival z borderem 1500×1500 do spokojnej i miłej rozgrywki samemu lub ze znajomymi. Uważaj jednak na promieniowanie w strefie radiacji, bez płynu lugola tam nie przeżyjesz! Adres: boxcraft.eu Wersja: Zalecana 1.14.4 i minimalna 1.9* NonPremium: Tak** Strona: https://boxcraft.eu Discord: https://boxcraft.eu/discord * Wersje starsze od 1.14 mogą mieć mniejsze lub większe problemy z działaniem na naszych serwerach. ** Niektóre nicki mogą nie działać, z powodu ochrony kont premium.
 3. 2 punkty
  HotAngel2K17

  Dodanie emotki :pridekappa:

  fajny pomysł ale tfu na lgbt
 4. 2 punkty
  ivall

  Dodanie emotki :pridekappa:

  Zdecydowanie na nie.
 5. 2 punkty
  Szifter

  Zostanę Skrypterem / Technikiem

  Plagiat:
 6. 2 punkty
  xAxee

  Wytłumaczenie skryptu

  on break: if event-block is stone: chance of 5%: drop diamond at event-block
 7. 1 punkt
  LjayPL789

  Styl halloween na forum

  Za dodaniem.
 8. 1 punkt
  xAxee

  Skrypt na blokade craftowanai danych rzeczy!

  jprd on craft: send "%event-item%" If event-item is dropper or piston: Cancel event i do ifa dawaj to co ci sie wyświetli
 9. 1 punkt
  NietykalnyGP

  LogCombat

  Siemanko, jak już mnie poznaliscie to znowu ja Nie wiem czy był o tym temat ... Ale szukalem szukalem i nie wyszukałem... Umiałby ktoś w Pluginie CombatLog zrobic, ze gdy uderzymy gracza, jest odliczanie i u konkurenta i u nas ktory zaczyna walke, ze leci czas od 10 sekund do 0 jak zawsze. Może byc też skrypt na to. Nie ukrywam, że mam w ... Sam napis jestes podczas walki, juz mozesz sie wylogować... Oczywiscie ma byc ten napis, jestes podczas walki i możesz już sie wylogować, ale to ma wyglądać tak: &cJestem Podczas walki! &cTutaj Czas <10 sekund> <9 sekund> i tak do 0. I gdy bd 0 ma pisac: Mozesz juz sie wylogowac. Bo nie interesuje mnie sam napis jestes podczas walki i mozesz sie wylogowac. To, to umiem sam Napisać... Mowie skoro.. Nikt nie dał takiego posta.. To czemu mam nie napisac. Nie ukrywam, że licze na odpowiedzi takie jak, @3meraldK, @xAxee czy też.. @LjayPL789
 10. 1 punkt
  HotAngel2K17

  Atmosfera na discordzie w stosunku do mnie

  słodko i cudownie będzie jak te pajace uważająca się za nie wiadomo kogo się ogarną i tyle. W grupie każdy kozak, a samemu nawet argumentu nie przytoczy.
 11. 1 punkt
  Kurotsuwa

  Atmosfera na discordzie w stosunku do mnie

  Chciałbym dopisać jeszcze @Libter, również za roztaczaniem negatywnej atmosfery wobec ivalla, dowód: A na poważnie; @ivall odnosisz się w moim przypadki do sytuacji, która jest nijak związana z twoją osobą i nie administracją, a Libterem i wyrażałem swoją opinię o absurdzie tego zdarzenia. Powstrzymam się od dalszego komentarza tego wyciagnięcia, bo zacznę być personalny... Po drugie: grozić ci nie mogę, zasłużeni nie maja jakichkolwiek uprawnień, a co najwyżej skargą mogę straszyć (co robiłeś ty, a nie ja XD). Tertio: Naprawdę człowieku? Próbujesz wprowadzać w błąd W SKARDZE wycinając wiadomości z kontekstu I NAWET URYWAJĄCE JEJ KOŃCÓWKĘ? Gdyby to ode mnie zależało dostałbyś solidnego Warna:
 12. 1 punkt
  Wayneern

  ivall.

  Zacznijmy od tego, ze na skardze są wszystkie ss przeciw tobie i nie jest to naciągane typie XDDDDD. Bo ktoś zrobił skargę, to ty robisz z tego naciąganie i fałsz? Zabawne, serio (tak, przeczytałem całą skargę). Twoje zachowanie jest niestosowne, a skoro cię już kickują, to widocznie powinien być ban, skoro z tobą sobie nie radzą. Skarga napisana jest perfekcyjnie. Po prostu pogódź się z tym. xd Dodatkowo: chciałbym upomnieć moderację/administrację, nie wiem kto to będzie sprawdzał, bo niedługo ivall może wstawić podrobione ss (wiem, bo już miałem taką sytuację).
 13. 1 punkt
  keszir

  Licznik diamentow, kamienia itp.

  variables: {second::%player%} = 0 {minute::%player%} = 0 {hour::%player%} = 0 {diament::%player%} = 0 {zloto::%player%} = 0 {zelazo::%player%} = 0 {lapis::%player%} = 0 {redstone::%player%} = 0 {emerald::%player%} = 0 {wegiel::%player%} = 0 {drewno::%player%} = 0 {stone::%player%} = 0 every second: loop all players: add 1 to {second::%loop-player%} if {second::%loop-player%} is 60: subtract 60 from {second::%loop-player%} add 1 to {minute::%loop-player%} if {minute::%loop-player%} is 60: subtract 60 from {minute::%loop-player%} add 1 to {hour::%loop-player%} command /czas: trigger: send "Twoj czas gry: %{hour::%player%}%h %{minute::%player%}%m %{second::%loop-player%}%s" command /licznik: trigger: if arg 1 is not set: send "diamenty: %{diament::%player%}%" send "zloto: %{zloto::%player%}%" send "zelazo: %{zelazo::%player%}%" send "wegiel: %{wegiel::%player%}%" send "redstone: %{redstone::%player%}%" send "lapis: %{lapis::%player%}%" send "emerald: %{emerald::%player%}%" send "drewno: %{drewno::%player%}%" send "stone: %{stone::%player%}%" on mine of stone: add 1 to {stone::%player%} on mine of any log: add 1 to {drewno::%player%} on mine of diamond ore: if player's tool is enchanted with silktouch: send "lipa, nie dostaniesz punktow" else: send "fajnie dostales punkt /licznik" add 1 to {diament::%player%} on mine of iron ore: if player's tool is enchanted with silktouch: send "lipa, nie dostaniesz punktow" else: send "fajnie dostales punkt /licznik" add 1 to {zelazo::%player%} on mine of gold ore: if player's tool is enchanted with silktouch: send "lipa, nie dostaniesz punktow" else: send "fajnie dostales punkt /licznik" add 1 to {zloto::%player%} on mine of emerald ore: if player's tool is enchanted with silktouch: send "lipa, nie dostaniesz punktow" else: send "fajnie dostales punkt /licznik" add 1 to {emerald::%player%} on mine of coal ore: if player's tool is enchanted with silktouch: send "lipa, nie dostaniesz punktow" else: send "fajnie dostales punkt /licznik" add 1 to {wegiel::%player%} on mine of redstone ore: if player's tool is enchanted with silktouch: send "lipa, nie dostaniesz punktow" else: send "fajnie dostales punkt /licznik" add 1 to {redstone::%player%} on mine of lapis ore: if player's tool is enchanted with silktouch: send "lipa, nie dostaniesz punktow" else: send "fajnie dostales punkt /licznik" add 1 to {lapis::%player%}
 14. 1 punkt
  ivall

  Dzień dobry.

  Dzień dobry.
 15. 1 punkt
  NietykalnyGP

  Lava (SKRYPT)

  Do zamknięcia. Bohaterem nikt inny jak: @xAxee. DZIEKUJE Z CALEGO SERCA AXEE
 16. 1 punkt
  Centurion

  Multikonto :/

  Multikonto Gabi145 i Playerek100 Kiedy Gabi145 coś napisze zaraz pojawia się tajemniczo Playerek1000 Czemu tak to stwierdzam? Może koledzy? Jego discord.... Jak na prawdziwego Janusza Biznesu przystało najpierw źle ocenili mój post o serwerze discord. Dzisiaj starał się zdobyć rangę
 17. 1 punkt
  skript.pl

  Nie działa odświeżanie jako vip++ pewnego tematu

  Użytkownik @ivall dodał nowy wniosek: Nie działa odświeżanie jako vip++ pewnego tematu Witam, mam problem, niestety po odświeżeniu tego tematu https://skript.pl/temat/34046-polskie-wsparcie-php-serwer-discord/ nie pokazuje się on w tabeli "ostatnio aktywne tematy", wcześniej było wszystko dobrze (chyba) :/ OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 18. 1 punkt
  xAxee

  Dodanie emotki :pridekappa:

  tfu
 19. 1 punkt
  3meraldK

  [Skript-mirror] - Własne Efekty, warunki i wyrażenia

  polecam tego pana, robi dobre poradniki do najlepszego dodatku Skript
 20. 1 punkt
  Zaaxel

  Sprawdzanie postawienia bloku kilofem

  @gmpl Napisz mi jakie bloki brać pod uwagę, bo jak zacznie skrypt zapisywać każdy postawiony blok to bez sensu takiego używać.
 21. 1 punkt
  xAxee

  Wytłumaczenie skryptu

  to błędy sie podaje xD on death: if victim is zombie: chance of 5%: drop book named "&6Voucher" at victim i kolega podał ci tylko wzór jak masz to zrobić (wyrażenia)
 22. 1 punkt
  ivall

  Zostanę Skrypterem / Technikiem

  Szkoda, że cały wygląd prezentacji podjebałeś @xAxee...
 23. 1 punkt
  yooniks

  MySQL api dla Skript

  xD zacznijmy od tego że żaden polski serwer w tych godzinach nie ma 100graczy (na pewno nie kogoś kto zakłada konto tylko żeby tu odpowiedzieć) Chyba ci się skrypty nie ładują że masz 20tps xD
 24. 1 punkt
  xAxee

  AxShop - Zaawansowany skrypt na sklep (Full config)

  AxShop Zaawansowany skrypt na sklep z pełną możliwością edycji. Ostatnio mi się nudziło chociaż nie powinno bo oceny trzeba poprawiać ale postanowiłem coś stworzyć i myśle że to jest takim fajnym efektem Wymagania: - Min. Skript 2.2 - WildSkript - SkQuery Konfiguracja: Dodawanie przedmiotu: SS: (Gui domyślne) Skrypt: AxShop Config.yml Buy.yml Sell.yml Konfiguracja powinna sie pobrać sama ale jeżeli nie to wgraj ten folder tam gdzie jest skrypt Dodatki do skryptu: AdminShop - Skrypt pozwalający zarządzać stanem konta graczy SellAll - Skrypt pozwalający sprzedawać wszystkie możliwe itemy w inventory Dodatki To Do: - Wasze propozycje Wszelkie błędy i opinie prosze zgłaszać pod tematem lub na PW
 25. 1 punkt
  CountingDogs

  KillHardCore - Podstawa trybu HardCore! Nowa Wersja!

  Za zgodą @Gabi145 wypuszczam poprawkową wersję skryptu. KillHardcore - Wersja poprawkowa do wersji 1.1.2 Aktualizacja 23.10.2019 godzina 19:20 Co zostało dodane? 1. Do każdej komendy został dodany cooldown i ustawiamy go w options 2. Komenda update - wpisujemy i sprawdzamy obecną wersje i link do pierwszego postu. 3. Dodano nowe aliasy Co zostało usunięte? 1. W samym kodzie usunięte zostały informacje co dana linijka kodu robi. Została informacja kto napisał kod, wersja i CopyRight Skrypt https://code.skript.pl/fCD96POs
 26. 1 punkt
  xAxee

  AxJobs - Skrypt na Prace

  (tak)
 27. 1 punkt
  jaku49

  Instrumenty - A ty? Na czymś grasz?

  Trąbka od 7 lat oraz keyboard od prawie 2 lat. Widzę, że nie tylko ja siedzę w muzyce na tym forum Ale śpiewanie też np. w kościele, akademie szkolne (hymn itp.) nie mam z tym problemu, nie wstydzę się robić tego publicznie. https://imgur.com/a/nW2Lkd0 - pokaz skilla (uwaga katolickie)
 28. 1 punkt
  Agrile

  Skrypt &Zaplace&

  Dziala dziekuje . Do zamkniecia
 29. 1 punkt
  Shooterowy

  Skrypt na zakaz budowania z obsydianu w netherze

  on place: if event-block is obsidian: if player's world is "world_nether": cancel event
 30. 1 punkt
  jaku49

  Serwer

  PaperSpigot, 1.14.14 jest lipnie zoptymalizowane, więc przyda się trochę więcej pamięci RAM.
 31. 1 punkt
  Kozaczekkw

  KillHardCore - Podstawa trybu HardCore! Nowa Wersja!

  A co jeśli gracz będzie trzymał blok ? lepiej zamienić na: if player's tool is any sword or pickaxe or inne przedmioty:
 32. 1 punkt
  Tabun

  Wędka ze skokiem

  Dokadniej jakieś logi daj czy coś wersje serwera i skript'a to ten skrypt to robi jak ci nie działa crafting daj itemy które ma posiadać gosciu to ci zrobie odrazu dzialające na np /wedkamocy czy coś
 33. 1 punkt
  ivall

  Tanie strony internetowe

  Naprawdę czepiasz się formatowania skryptów typu bootstrap, animate. Tak jak pandax wspomniał, robię bardzo tanie strony, profesjonalista weźmie za 20 linijek css te 20zł, a ja za całą stronę.
 34. 1 punkt
  MrJuliusz

  JsEssentials - Czyli podstawa serwera!

  @boleknowak W sumie to nie wiem No ale specialnie dla ciebie zmienię.
 35. 1 punkt
  CountingDogs

  KillHardCore - Podstawa trybu HardCore! Nowa Wersja!

  To chyba czy na pewno? Bo skoro nie wiesz jaki dodatek/plugin do skryptu jest potrzebny to lepiej to sprawdź... execute console command "/difficulty hard" Napisałeś, że skrypt sprawdza, a tu przy każdym przeładowaniu wykona komendę... Skrypt nie jest najgorszy, ale mógł być nieco bardziej rozbudowany. Ocena: 8/10
 36. 1 punkt
  maxcom1Games

  Następna strona

  chodziło ci o command /gui: aliases: gui2, gui3 trigger:
 37. 1 punkt
  maxcom1Games

  Skrypt blokujący bicie administracji (adPB)

  Witam! Chciałbym zaprezętować skrypt adPB (skrypt na blokowanie bicia administracji) Skrypt posiada wygodne wyłączanie/włączanie blokady komendą w minecraft. Podstawowa komenda /adpb Skrypt gdy blokada jest włączona i osoba z permisją zostanie uderzona, osobie atakującej wyśle się że bicie administracji jest aktualnie wyłączone. Skrypt wspiera wersje skript 1.12.2 jak i starsze (może działać na 1.13). Skrypt jest przydatny. Pomysł wziąłem od samego siebie więc niech nie sypią się komentarze "ale ja podsunąłem mu pomysł" ITP. Moje postanowienia to ciągłe rozwijanie tego skryptu. Pobieranie, changelog, permisje ITP. macie poniżej Usunąłem możliwość pobrania wersji 1.0, bo 1.5 to poprawienie błędów 1.0 Aby wlaczyc/wylaczyc bicie administracji wpisz /adpb <on/off> W wersji 2.0+ jest to komenda /adpb switch Polecamy pobierać adPB 2.0. Ta wersja nie ma bugów (Chyba, ale nie zauważyłem. Jeżeli ma bugi poprawie je w 2.5) Changelog: Permisje: To do: Download: Prosze o zgłaszanie błędów na prywatnej wiadomości lub tu w komentarzach. PS (do administracji): Proszę o nie usuwanie linku do mega i nie edytowanie tego co jest powyżej. Z góry dziękuje. Prosze każdego o udostępnianie też tego skryptu.
 38. 1 punkt
  jaku49

  Jak ukryć listę pluginów? Poradnik Ci to pokaże

  *tak wiem że serwery są na innych wersjach, ale to dlatego że nie chciałem pokazywać swojej listy pluginów* *sposób jak najbardziej działa*
 39. 1 punkt
  Noternus

  Tęczowy nick przez 'execute console command'

  Plus to Reakcja pod wiadomością np. Serduszko więc poproszę ;3
 40. 0 punktów
  3meraldK

  sv.skript.pl - skryptowy survival

  osoby z premką powinny tylko mieć tam dostęp aby były to chociaż bardziej zaufane osoby
 41. 0 punktów
  Witam Pana w jaki sposób mogę wejść dołączyć do darmowe konta premium
 42. 0 punktów
  kokosekbosoek

  Zawansowany Skrypt POMOCY!

  options: er: &8* &4&lERROR &8* command /helpop [<text>]: trigger: if arg 1 is set: if {hp:%player%} is smaller than 1: loop all players: if loop-player has permission "helpop.recive": send "&8[&2Helpop&8] &1%player% &4&n%arg 1%" to loop-player send "&2Zgloszenie zostalo pomyslnie wyslane!" set {hp::%player%} to 60 stop else: send "{@er} &r &4Kolejne zgloszenie bedziesz mogl wyslac za %{hp:%player%}% sekund" else: send "{@er} &cPoprawne uzycie&8: /helpop <tresc>" every 1 seconds: loop all players: if {hp:%loop-player%} is bigger than 0: remove 1 from {hp:%loop-player%} jak wpisuje /helpop <tresc> to do admina nic sie nie wysyla prosze o pomoc
 43. 0 punktów
  Argumenty? a no tak brak, bo nie korzystałeś
 44. 0 punktów
  Jeżeli chodzi o skrypty to raczej się one już nigdy nie pojawią gdyż zarówno ja i @LloydPL raczej odeszliśmy od skryptów. Natomiast jeżeli chodzi o sam dodatek to na razie nie ma jakich funkcji za bardzo dodawać
 45. 0 punktów
  xAxee

  Szybsze chodzenie po ścieżkach.

  zamień na on any move:
 46. 0 punktów
  jaku49

  Szybsze chodzenie po ścieżkach.

  on join: wait 1 tick while player is online: set {_b} to block below player if {_b} is grass_path: set the player's walk speed to 2 else: set the player's walk speed to 1 wait 2 seconds Powinno działać. Wymagany Skript 2.0.2
 47. 0 punktów
  maxcom1Games

  Osadnik

  on right click: if target entity is villager: send "123"
 48. 0 punktów
  Helios1993

  TempBan

  essentials
 49. 0 punktów
  مرحباً ، ماذا أقصد؟ لا أحد يعرف ، حتى أنا: كابا:
 50. 0 punktów
  Playerek100

  Od Minecraftera do skryptera!

  Super poradnik, wszystko dokładnie wyjaśnione plusik!
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×