Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. Opisz dokładniej. Mam rozumieć że gdy klikniemy na skrzynkę kluczem randomowy item dostajemy do ekwipunku tak?
 3. Liczę na lajka Jeżeli będą błędy pisz. https://code.skript.pl/vKtYbuZt/
 4. Nie pisze... Jest napisane
 5. Napisze mi ktoś premium case otwierane za pomocą klucza? jak na : dragonie
 6. zabawa

  Zapewne sc miga
 7. Biorę udział w konkursie
 8. Jeszcze nie ten czas, podszkol umiejętności i wtedy się zgłos.
 9. Witam potrzebuje skryptu który: - osoba która ma permisje "gracz.warp" - Mogła utworzyć TYLKO 1 warp "/warp dodaj [nazwa]" - I jesli utworzyła ten jeden warp to już więcej razy nie może - Może usunąć TYLKO ten warp jaki sam zrobił "/warp usun [nazwa]"
 10. Biorę udział w konkursie #antyReziOrazWarn
 11. zostanę

 12. zabawa

  Skrypt pomysłowy... Ale dodaj właśnie więcej postaci Ciekawe się wydaje i mam nadzieję, że będziesz to aktualizował
 13. Pisze
 14. Wiek: 13,5 Informacje o sobie: Mam Na imię Mateusz Mieszkam w Gnieźnie i interesuję się piłką nożną oraz grami komputerowymi w minecraft gram już 2 lata i przez ten czas wiele się nauczyłem. Na waszym serwerze spędzam dużo czasu głownie aby go zabić i dobrze się przy tym bawić. Od już jakiegoś czasu buduję nie są to budowle bardzo dobre ale myśle że nie są złe. I na pewno wiele jeszcze nie umiem. Czas, który mogę powiedzieć na budowanie : Myślę że dużo ponieważ jestem na serwerze codziennie i W tygodniu od 2-3 godzin z przerwami a w Weekend 2-5 godzin. Przykłady moich budowli : Kontakt :Discord StivMc1334 #2540 TeamSpeak3 Skype. Dodatkowe Informacje : 1 budowla jest z singla a druga z Creativa Na którym gram od niedawna posiadam tam range Architekt.
 15. pisze
 16. A piszę na chacie Wykonano crash u...?
 17. Błędu żadnego Nie Wykrywa Ale klienta gry nie crashuje
 18. zostanę

  Kogo sponsorujesz?
 19. https://code.skript.pl/ins1txTp/raw/ - Tam gdzie w kodzie widzisz komendę daj spacje i #
 20. Tak Można
 21. Komendę można wykonywać z konsoli?
 22. zabawa

  Dodaj @Jahek jako bohatera. Dodaj BatmaNnA
 23. Thx ale skrypt nie dział + nie rozwiazuje to problemu
 24. zabawa

  Jak znajdziecie błędy piszcie tutaj
 25. Witam. Jest to jeden z pierwszych moich skryptów na tym forum. Jeśli poszukujesz skryptera na swój serwer napisz do mnie! Na czym polega skrypt? Dzięki SK możemy stać się jednym z 2 SuperBohaterów. Może nie do końca są to super bohaterowie, ale są bohaterami z bajek . Komendy/Permisje: - /bohater pomoc - N/A - /bohater lista - N/A - /bohater stop - bohatersk.stop - bohatersk.* - /bohater wybierz <bohater> - bohatersk.wybierz.<bohater> - bohatersk.* Dostępni bohaterowie: - SPIDERMAN - SPONGEBOB Planowane zmiany w aktualizacjach: - Większa ilosc bohaterów - Automatyczny Update - Mozliwosci wlaczania/wylaczania bohaterow w gui - Dzwieki - Piszcie w komentarzach DOWNLOAD: https://code.skript.pl/XJWaMTMi/
 26. Temat został przeniesiony z mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Skargi, problemy i prośby o UB do Skargi, problemy i prośby o UB > mcplay.pl - sieć serwerów > Serwery partnerskie > Przyjęte.
 1. Pokaż więcej aktywności