Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Pewnie, że tak. Napisz na pw.
 3. Okey a tak z innej beczki ogarniasz yml?
 4. Nie rozumiem czy jest sens kombinować w skript z rangami . Są do tego pluginy nie tylko essentials . Napisz na priv wyjsle Ci cos co ułatwi ci sprawę bez essentials.
 5. 2 - zdecydowanie.
 6. Masz złą wersje skriptu, która nie obsługuję funkcji. Pobierz Skript 2.2 Fixes
 7. Witam. Potrzebuje skryptu na chat, w tym sensie, ze chce, aby bylo jak EssentialsChat.(Nie chce Essentials na serwie ;p) Ze np. Admin ma tak: &cADMIN &fMaestro_ &7>> &ctekst lub [ranga] &fMaestro_ &7>> &cTekst Jakby co plugin na permisje to: LuckPerms
 8. Dziś
 9. jeszcze jedno, nie jestem pewien czy to wina dekimpilatora ale jeśli robisz coś takiego w kodzie: public class Main extends org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin implements org.bukkit.event.Listener czyli zamiast JavaPlugin podajesz org.bukkit.plugin.java.. to nie potrzebnie to robisz dodatkowo pamietaj o tym że listenery powinines rozdzielać na osobne klasy czyli jak masz ten event: PlayerCommandPreprocessEvent to zrobić klase np PlayerListeners i w niej robić wszystkie listenery które zajmują się czymś związanym z graczami np jak masz od blocków BlockBreakEvent to zrobić to w osobnej klasie by dało się łatwiej przeglądać kod Ewentualnie listener per classa ale to jak dla mnie nie potrzebny syf sie robi xD
 10. Proszę o pomoc w poszukiwaniu potrzebnych skryptów na serwer easyHC
 11. Proszę o pomoc w poszukiwaniu potrzebnych skryptów na serwer easyHC
 12. Dało się większe? Dało Chociaż... nie wiem czy dużo większe ale trochę tak.
 13. Problem został rozwiązany.
 14. Temat został przeniesiony z Skript > Pytania i problemy do Klient > Minecraft > Pytania i problemy.
 15. @dekros dzięki twoim poradom wiem więcej oraz wypuszczam kolejną wersję ABY POBRAĆ NOWĄ WERSJĘ POBIERZ JESZCZE RAZ! (TEN SAM PLIK INNA WERSJA )
 16. 1
 17. Czemu nie zrobiłeś listy w configu? player.sendMessage(ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', getConfig().getString("Linia1").replaceAll("/command/", cmd))); player.sendMessage(ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', getConfig().getString("Linia2"))); zamiast tego mogłeś zrobić: for(String s : getConfig().getStringList("helpcmd")){ }player.sendMessage(ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', s.replaceAll("/command/", cmd))); + w twoim wykonaniu moge dodac nazwe komendy tylko w stringu o nazwie Linia1 a w Linia2 juz nie działa. Polecałbym ci zmienić to 2. Konstruktor jest zbędny tzn nie wiem po co go wgl zrobiles jesli jest pusty 3. powinines robic ify typu if(false){return} czyli zamiast: public void onPlayerCommandPreprocess(PlayerCommandPreprocessEvent event) { if (!event.isCancelled()) { Player player = event.getPlayer(); String cmd = event.getMessage().split(" ")[0]; org.bukkit.help.HelpTopic topic = Bukkit.getServer().getHelpMap().getHelpTopic(cmd); if (topic == null) { player.sendMessage(ChatColor.DARK_GRAY + "==========================="); player.sendMessage(ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', getConfig().getString("Linia1").replaceAll("/command/", cmd))); player.sendMessage(ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', getConfig().getString("Linia2"))); player.sendMessage(ChatColor.DARK_GRAY + "==========================="); event.setCancelled(true); } } } to zrobić public void onPlayerCommandPreprocess(PlayerCommandPreprocessEvent event) { if (event.isCancelled()) { return; } Player player = event.getPlayer(); String cmd = event.getMessage().split(" ")[0]; org.bukkit.help.HelpTopic topic = Bukkit.getServer().getHelpMap().getHelpTopic(cmd); if (topic != null) { return; } player.sendMessage(ChatColor.DARK_GRAY + "==========================="); player.sendMessage(ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', getConfig().getString("Linia1").replaceAll("/command/", cmd))); player.sendMessage(ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', getConfig().getString("Linia2"))); player.sendMessage(ChatColor.DARK_GRAY + "==========================="); event.setCancelled(true); } kod staje się wtedy bardziej czytelny
 18. 2
 19. inny

  Zapraszamy, liczba użytkowników stale rośnie
 20. szukam

  .
 21. Witam poszukuje czy ktoś ma download ponieważ link do pobrania na mpc wygas plugin ExtremeBorder
 22. szukam

  Nie polecam użytkownika @ReMCio12345 należał do naszej Administracji lecz jak mu się "znudziło" postanowił poszukać nowego Miejsca do "nic nie robienia " + po skończeniu współpracy postanowił udostępniać ip naszego vps ;).
 23. szukam

  Nie polecam użytkownika @ReMCio12345 należał do naszej Administracji lecz jak mu się "znudziło" postanowił poszukać nowego Miejsca do "nic nie robienia " + po skończeniu współpracy postanowił udostępniać ip naszego vps ;).
 24. oferuję

  Nie polecam użytkownika @ReMCio12345 należał do naszej Administracji lecz jak mu się "znudziło" postanowił poszukać nowego Miejsca do "nic nie robienia " + po skończeniu współpracy postanowił udostępniać ip naszego vps ;).
 25. Nie polecam użytkownika @ReMCio12345 należał do naszej Administracji lecz jak mu się "znudziło" postanowił poszukać nowego Miejsca do "nic nie robienia " + po skończeniu współpracy postanowił udostępniać ip naszego vps ;).
 26. wszystko dziala a mozna zrobic tak ze po kliknieciu prawym na magma cream otwiera sie te gui ?
 27. Witam. Ostatnio znalazłem 2 różne tekstury miecza,nie mogę wybrać które lepsze więc proszę wybierzcie za mnie http://minecraft.novaskin.me/skin/4634246694043648/Sword (1) http://minecraft.novaskin.me/skin/6350410042834944/sword-of-magmatol (2) Wybierzcie,który chcecie czyli: 1- ten pierwszy 2-ten drugi
 1. Pokaż więcej aktywności