Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. LeviBoyPL

  Skarga na gnomq

  Jeżeli mogę coś dodać to napiszę tylko, że starczy jedno nieprzychylne (podparte sensownymi argumentami) zdanie na jego temat, żeby się spłakał. Jakakolwiek dyskusja nie ma sensu, bo albo od razu jest obracana w żart, albo dopiero jak zabraknie argumentów. Jak dla mnie gnomek nie wnosi żadnych pozytywnych wartości na forum, a za to wprowadza toksyczną atmosferę. Po tym jak został ukarany za spam reakcjami pod kogoś profilem nie wyciągnął żadnych wniosków i przez kolejne dwa dni dostawałem powiadomienia z sad catem za wypowiedź własnie w tej skardze xD Nie składałem następnej skargi, bo to nie jest dla mnie jakoś krzywdzące, aczkolwiek myślę, że w tym momencie jest warte wspomnienia.
 4. Przy przerabianiu nie zmieniłem jednej rzeczy. Dodałem na górze skryptu dostosowywanie nazw rang.
 5. Kormic

  Blokada wersji 1.8.8

  Możesz w tym celu wykorzystać dodatek TuSKe. on connect: if minecraft version of player is "1.8.8": kick player due to "&cNa tym serwerze zablokowano mozliwosc uzywania wersji &61.8.8&c."
 6. No widzisz... a czy wspomniałeś o tym w zleceniu? Jeżeli dajesz zlecenie, to umieszczasz w nim wszystko, co ma zawierać skrypt. Ja nie wiem i nikt inny nie wie o co ci może chodzić. Na przyszłość pamiętaj o tym, dzięki temu ułatwisz życie wszystkim chcącym ci pomóc osobom. Nie wiem szczerze czy to zadziała, powiadom mnie gdyby były jakieś błędy.
 7. command /ukryjczat [<offline player>]: trigger: if sender is not console: if player is not op: stop if {czat::ukryty::%arg 1%} is set: clear {czat::ukryty::%arg 1%} send "&6%arg 1% &aod teraz bedzie widzial czat!" to sender else: set {czat::ukryty::%arg 1%} to true send "&6%arg 1% &cod teraz nie bedzie widzial czatu!" to sender command /hide: executable by: players trigger: if {czat::csUkryty::%player%} is set: send "&6Juz masz ukryty czat!" to player stop set {czat::csUkryty::%player%} to true send "&cOd teraz nie bedziesz widzial czatu!" to player command /unhide: executable by: players trigger: if {czat::csUkryty::%player%} is not set: send "&6Juz masz odkryty czat!" to player stop clear {czat::csUkryty::%player%} send "&aOd teraz bedziesz widzial czat!" to player on chat: loop all players: if loop-player is player: if {czat::ukryty::%loop-player%} is not set: if {czat::csUkryty::%player%} is not set: remove loop-player from chat recipients
 8. q1zZ_

  Blokada wersji 1.8.8

  Na każdą tylko nie 1.8.8 (Nie nie wgram silnika 1.8.9)
 9. Kormic

  Blokada wersji 1.8.8

  Na którą wersję serwera ma być skrypt?
 10. Witam czy napisał by mi ktoś skrypt na blokade wersji 1.8.8
 11. Zeby gracz wszedl w villagera na gm3 Chyba ze jest inna opcja
 12. q1zZ_

  Skrypt na wylaczenie widzenia chatu!

  gracz sobie nie wejdzie w ustawienia bo może chce konkretnie na tym serwerze a nie na każdym i przepraszam za utrudnianie życia
 13. Może jeszcze frytki do tego? Słuchaj, jeżeli dajesz zlecenie, to umieszczasz w nim wszystko to, co ma zawierać skrypt. W tym momencie mnie jak i samemu sobie utrudniasz życie. Jeżeli gracz chce sobie ukryć czat to wchodzi w ustawienia i wyłącza czat, proste, a skuteczne.
 14. Mogę wiedzieć do czego jest ci to potrzebne?
 15. Reedzev_

  Skarga na gnomq

  Początkowo wyrzuciłem cię z Discorda, żebyś ochłonął; przemyślał moje sugestie, przemyślał swoje postępowanie, byś wrócił za jakiś czas - choćby jutro, natomiast ty wróciłeś niemalże od razu i zachowywałeś się w ten sam sposób jak przed wyrzuceniem. Nie chodzi o to, żebyśmy traktowali się z szacunkiem, „bo tak”. Ta niepisana zasada jest po to, żeby nam wszystkim żyło się lepiej. Nie jeździ się po akoholu nie tylko dlatego, że możesz sobie zrobić krzywdę - możesz zrobić też krzywdę innym. Zapina się pasy nie dla sztuki, lecz dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Należy się liczyć z tym, że nieprzestrzeganie norm społecznych wiąże się z konsekwencjami - niekoniecznie formalnymi/prawnymi. Konsekwencją nieprzestrzegania norm społecznych może być, na przykład tak jak w tym przypadku - wykluczenie ze społeczności. Nie jesteś na ten moment mile widziany na forumowym serwerze Discord. Ankieta, która się tam pojawiła, nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Zapoznałem się z tematem po rozmowie na twój temat na naszym prywatnym kanale administracyjnym. Temat został poruszony na Discordzie, więc podzieliłem się swoim stanowiskiem. W tym momencie zostałeś wyrzucony, bo przesadziłeś - próbowałeś obrócić swoje nieakceptowalne zachowanie i uzasadnioną utratę akceptacji ze strony użytkowników w coś dobrego dla forum. Jestem jak najbardziej normalny. Nazwałem cię debilem, bo postąpiłeś bardzo głupio nie wykorzystując szansy na ochłonięcie i przemyślenie swojego postępowania i wróciłeś na serwer dalej zachowując się w sposób nieakceptowalny.
 16. Dobra trudno Obejdzie sie bez tego
 17. q1zZ_

  Skrypt na wylaczenie widzenia chatu!

  A mógł byś mi zrobić też coś takiego że jeśli gracz chce ukryć sobie chat to wpisuje /hide a jak chce wlaczyc to /unhide
 18. Cóż, nie ma takiego efektu w Skript'cie, musiałbyś się pobawić pakietami.
 19. Chodzilo mi o grosze w postaci waluty pod /balance i jesli moglbys to bys poprawil tak zeby po nacisnieciu "wybierz range gornik" czy jak to tam bylo to by mu nadawalo range gornik (uzywam pexa i essentiala jak cos)
 20. Chodzilo mi o grosze w postaci waluty pod /balance i jesli moglbys to bys poprawil tak zeby po nacisnieciu "wybierz range gornik" czy jak to tam bylo to by mu nadawalo range gornik (uzywam pexa i essentiala jak cos)
 21. Jasne, zamień drugą część skryptu na to: on chat: loop all players: if loop-player is not player: if {czat::ukryty::%loop-player%} is set: remove loop-player from chat recipients Podejrzewam, że zraziłeś się do 'continue', ale cóż, nie mogę cię za to winić. Przez to miałeś problemy ze skryptem.
 22. q1zZ_

  Skrypt na wylaczenie widzenia chatu!

  Dało by rade bez tego continue?
 23. Proszę, powinno pomóc. command /ukryjczat [<offline player>]: trigger: if sender is not console: if player is not op: stop if {czat::ukryty::%arg 1%} is true: clear {czat::ukryty::%arg 1%} send "&6%arg 1% &aod teraz bedzie widzial czat!" to sender else: set {czat::ukryty::%arg 1%} to true send "&6%arg 1% &cod teraz nie bedzie widzial czatu!" to sender on chat: loop all players: if loop-player is player: continue if {czat::ukryty::%loop-player%} is not set: continue remove loop-player from chat recipients
 24. Witam jest jakis sposob wymuszenia klikniecia przez gracza (lewy przycisk) ? cos w stylu "make player left click" albo "make player click"
 25. Witam czy da się zrobić tak żeby tylko wybrany gracz nie widział co pisza inni gracze tak jakby ukrycie chatu tylko dla tego gracza jesli tak się da to proszę o taki skrypt
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×