Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Z ostatniej godziny
 2. on any move: if block at player's location is block at location -82, 25, 216 or -83, 25, 216 in "world": Na świecie zrobiłem portal, który ma otwierać specjalne menu. Chciałem aby oba bloki wywoływały efekt, gdyż jest to portal taki sam jak do netheru. W kodzie nie ma błędu, ale tylko blok na koordynatach -82 25 216 działa, a na -83 nie dzieje się nic. Co mam zrobić?
 3. XDD 1-rog w sensie róg borderu
 4. Dzisiaj
 5. Najwydajniej i najprościej jest zrobić alias w pliku commands.yml.
 6. on any movement: if player is in "{@S1}": if x-location of player is greater or equal to {@S1X}: if player's location is between 1-rog and 2-rog > [10:46:13 ERROR]: 'if player' is not an entity type (warp.sk, line 109: if player's location is between 1-rog and 2-rog')
 7. Jaki error i pokaz dokładnie KOD gdzie to wrzuciles
 8. Można to spróbować zrobić tak: on rightclick on any log: if player's tool is any axe: cancel
 9. LeviBoyPL

  Serwerownia Minecraft

  Bez konkretnego biznesplanu, rozeznania na rynku cenowym, rozeznania na rynku technologicznym, żadnej próby realizacji z Waszej strony raczej ciężko będzie Wam zacząć, problemy będziecie mieli od samego początku. 5kzł to też jest ułamek ceny, której potrzebujecie, więc musisz się liczyć z ogromnymi kosztami, które w ciągu miesiąca będą kilkukrotnie przekraczały cel zbiórki. Jeśli myślisz nad tym na poważnie to poszukaj w Internecie przykładowego biznesplanu, tam będziesz miał też zawartą analizę rynku, analizę SWOT (chyba, podstawy przedsiębiorczości miałem już dawno temu) i plany finansowe. J
 10. Wczoraj
 11. Witam. Chciał bym poinformoważ że z kolegą zbieram na serwerownie do graczy Minecraft. Każdy kto pomoże dostanie za darmo serwer na miesiąc. Dodam że na start Hostingu będzie promocja na serwery. LINK https://zrzutka.pl/fa94fu
 12. nie porównałem tylko napisałem, że nawet serwery co mają po 5tyś osób mają po kilka serwerów lobby a nawet proxy, więc hypixel to nie jest jedyny przykład takiego serwera.
 13. Raczej nie ma co porównywać serwerów po 5 tyś. osób do największego serwera na świecie
 14. hej pytanie na szybko napisze mi ktoś skrypt że jak klikam siekierką prawym na drewno, to drewno sie robi zestrippowane a mi nie działa skrypt on stripp: cancel event
 15. hbrt

  Błąd w skrypcie.

  kk sprawdzę to, ale mam jeszcze 1 problem... a mianowicie mam jeszcze tutaj problem:
 16. Przedstaw dowody, że to zrobiłem oraz dowody, że plugin nie jest mój. W momencie gdy pisze odpowiedz, twoje konto zostalo zalozone 23 godziny temu i rowniez twoja odpowiedz w tym temacie jest napisana 23 godziny temu, więc sądzę, że jesteś kimś z konkurencji i zrobiłeś fake konto. Od marca (czyli od miesiąca w którym wróciłem do wykonywania zleceń) mam same pozytywne opinie od klientów i mam z nimi kontakt na discordzie. Nie wciskaj ludziom kitu.
 17. Nie wiem czy dobrze rozumiem ale możesz to zrobić tak if player's location is between 1-rog and 2-rog
 18. Czemu hypixela? Dużo serwerów które mają po 4-5 tyś osób mają po kilka serwerów lobby a nawet kilka proxy
 19. Delivetator

  Skrypt na drop

  @kopolinka32 mojego autorstwa prosze link https://skript.pl/temat/47398-drop/?page=2&tab=comments#comment-298267/. I jak wejdziesz w ten link to przejdź na pierwszą stronę
 20. Spytaj hypixela. Żeby było mniejsze obciążenie na lobby jeżeli jest dużo graczy. Chociaż w tym przypadku wątpię, że to większy serwer.
 21. No ale gdybym chciał to zrobić to jak?
 22. command /mag [<text>] [<text>] [<text>]: trigger: if arg 1 is "dodaj": if arg 2 is set: if arg 3 is set: execute player command "/arm addmember %arg 2% %arg 3%"
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...