Skocz do zawartości

Prywatność

Serwis skript.pl

Podstawa prawna - ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw 1997 numer 133 pozycja 883 z późniejszymi zmianami).

  1. Serwis skript.pl nie przetwarza danych osobowych w rozumieniu ustawy (art 6. ust. 1., art. 6. ust. 3.).
  2. Serwis jest działalnością osobistą o charakterze hobbystycznym prowadzoną przez osobę fizyczną (art. 3a. ust. 1.).
  3. Ze względu na dyskusyjny charakter serwisu użytkownik może z własnej inicjatywy umieścić dowolną treść, włączając dane osobowe, jednak nie podlegają one przetwarzaniu w rozumieniu ustawy (art. 7. pkt. 2.). Serwis nie wymaga ani nie popiera podawania danych osobowych.
  4. Użytkownik ma prawo do usunięcia swoich danych osobowych (podanych przez siebie lub innego użytkownika) poprzez zgłoszenie treści lub kontakt z administracją (art. 1. ust. 1.). Udostępnianie danych osobowych innych użytkowników bez ich zgody jest zabronione (regulamin, §2.7).
  5. Użytkownik ma prawo do usunięcia konta poprzez oświadczenie woli w formularzu kontaktowym. Usunięcie konta polega na usunięciu profilu, adresów IP oraz anonimizacji zawartości użytkownika.

Usługi zewnętrzne

Google Analytics
Google Analytics to usługa analityczna świadczona przez Google Inc. ("Google"). Google wykorzystuje zebrane dane do śledzenia i sprawdzania korzystania z tej strony internetowej w celu przygotowywania raportów dotyczących jej działań i udostępniania ich innym usługom Google.
Usługa IPS AntySpam
IPS Spam Defense przekazuje do usługi adres e-mail i adres IP zarejestrowanego użytkownika, aby określić prawdopodobieństwo, że zarejestrowane konto nie jest źródłem spamu.
reCAPTCHA v2
Ta strona używa CAPTCHA w celu sprawdzenia, że osobą wykonującą określone czynności jest człowiek a nie robot. Dostawca CAPTCHA może ustawić plik cookie sesji i uzyskać informacje o przeglądarce internetowej i urządzeniu uzyskującym dostęp do tej witryny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...