Skocz do zawartości

Savorski

Użytkownik
 • Zawartość

  586
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Savorski w dniu 22 Marzec

Użytkownicy przyznają Savorski punkty reputacji!

2 obserwujących

O Savorski

 • Tytuł
  Wyjadacz III
 • Urodziny 19.11.2001 (16.343701984 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jaworzno
 • Hobby
  .Simply writing Meleride
 • Nick w MC
  IceMeltt

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

6239 wyświetleń profilu
 1. Fałszywy Komunikator op [PLUGIN]

  Dziekuję za promowanie mojego pluginu na innych forach
 2. Fałszywy Komunikator op [PLUGIN]

  Ale to jest poważny plugin dla poważnych ludzi i dla poważnych serwerów nie rozumiem o co Ci chodzi ten plugin zasługuje na miano pluginu roku Nie wolno sprzedawać czyichś rzeczy!!!!!!!!! Pozwe cie Zapraszam do pobierania A i jakbyś chciał użytkowniku dodatkowo możesz przeglądać kod za pomocą zakładki "Code"
 3. Serwer

  Witaj. Pierw odpowiedz - czy zależy Ci na różnych dodatkach w postaci pluginów, głębszego konfigurowalnego pliku, itd? Czy po prostu ma to być zwykły serwer, bez dodatków opierający się na wyłącznie minecraftowych komendach?
 4. Zapisy do ściany tekstu

  Zapisuję się Nick: IceMelt
 5. Ban za...

  za jave w sygnaturze
 6. Fałszywy Komunikator op [PLUGIN]

  cicho, moj plgin jest: - innowacyjny - uniwersalny - przede wszystkim unikatowy, - słynny, przejrzysty i elastyczny. Ja bym mu dal 11/10 gdyby sie dalo
 7. szukam Meleride poszukuje ekipy!

  Wciąż aktualne! @Inder00 Po ładnym przywitaniu, to jest oznaczeniu każdego z ekipy - mimo, że jest to zabronione?
 8. szukam FrozenHub - Poszukuje serwerów!

  "twoje zdanie się nie liczy bo odszedłeś z administracji" - nie pogrążaj się, proszę xD Czyli twoim tokiem rozumowania, moje zdanie się nie liczy bo odeszłem z powodu właściciela, który się ze mnie śmiał i na pewno piszę złe rzeczy żeby obniżyć wam reputację hurrrrr!!!! Nie mam bólu dupy, po prostu ostrzegam innych przed takimi jak wy, którzy sami swoim zachowaniem odpychają inne osoby z ekipy.
 9. szukam FrozenHub - Poszukuje serwerów!

  @CheckeR czemu nie mogę się wypowiadać? To forum, na którym można prowadzić wolne dyskusje. + wolność słowa, lol
 10. szukam FrozenHub - Poszukuje serwerów!

  @vx1ne 1. Czytając "jakieś zdjęcia? :p" zrozumiałem, że chodzi Ci o budowle z serwera. I takie też CheckeR powinien wrzucić. 2. Wiem że to jego budowle, bo takie same wysyłał mi na rekrutacji Meleride 3. Wiem, po prostu się zdziwiłem że tak szybko podjęli decyzję zmiany całej organizacji. Co do reklamy - mam już ustalonych kilku gości, u niektórych mam niemal nawet załatwioną. Jak pisałeś - nazwa to sprawa ekipy wspominanej w temacie. U mnie jest tak samo z youtuberami - to moja sprawa.
 11. szukam FrozenHub - Poszukuje serwerów!

  Witam, pozwolę sobie wstawić tu swoją opinię o sieci, którą autor posta tutaj prezentuje. Na start zacznę od zdjęć, które CheckeR zawarł w poście wyżej. Pierwszy screen nawet nie jest wasz. Jest to zdjęcie, które CrabBuilder wysyłał wam w trakcie rekrutacji jego na posadę budowniczego. Okej, jest on waszym budowniczym - ALE TO WCIĄŻ NIE JEST WASZA BUDOWLA! Kilka dni temu wasza sieć nosiła nazwę PixelPig. Skąd ta zmiana? Co do "oferty pomocy w budowaniu przez waszego budowniczego" - czy Crab wyraził zgodę na taką umowę? Nie jest waszą własnością. Czy posiadacie tak samo współpracę z różnymi YouTuberami? Jeżeli tak, to z jakimi? Oferujecie reklamę na start - a ona sama się nie zrobi Na koniec dodam kilka zdjęć, przedstawiających kulturę głównego właściciela, który ten - wyśmiewa się, jak i wmawia kłamstwa innym członkom ekipy.
 12. Link: KLIK Dlaczego ostrzeżenie jest niesłuszne: Hmm, w treści posta nie napisałem czegoś w stylu "F5", albo "Odświeżam". Powiadomiłem tylko użytkowników, iż dalej prowadzimy nabór rekrutacyjny - napisałem wkońcu "Wciąż aktualne! :)" Wiem o tym, iż przycisk "Odśwież post" istnieje. Ja jednak wolę dalej aktualizować informację o rekrutacji - pisząc wiadomość, iż wciąż nabór jest prowadzony .
 13. szukam Meleride poszukuje ekipy!

  @Adrian5063 Takie jak wyżej, oprócz owego policjanta Wciąż aktualne!
 14. szukam Meleride poszukuje ekipy!

  @Adrian5063 Nie mamy w ofercie Technika, Ani administratora. A na policjanta nie posiadamy już miejsc
×