Skocz do zawartości

Savorski

Użytkownik
 • Zawartość

  622
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Savorski w dniu 22 marca 2018

Użytkownicy przyznają Savorski punkty reputacji!

1 obserwujący

O Savorski

 • Tytuł
  Wyjadacz III
 • Urodziny 19.11.2001 (17.427526531 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jowisz
 • Hobby
  Meleride \o/,
  Programowanie
 • Nick w MC
  IceMeltt

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

7 645 wyświetleń profilu
 1. Ojej, przejąłem się. Pan Matexu1337 za to prawdopodobnie jest szefem wielkiej gildii HASA na CraftCorze z 1.8, na wersji dla dinozaurów ?
 2. Ale te wszystkie osoby wyżej narzekające na pvp w 1.13 są żałosne xD Ciekawy serwer, ładna prezentacja - tym bardziej plus za nowoczesną wersję. Powodzenia z serwerem!
 3. Savorski

  Budżet 2019

  Jeżeli czujesz że masz zbyt dużo, to możesz mi na konto przelać
 4. @boleknowak jak na razie sami radzimy sobie jakoś z drogami @123PIKACZU dziękuje za zainteresowanie - aczkolwiek plikami zajmuję się tylko ja, i tylko przeze mnie zaufana osoba - premier Wjiczek. Obaj znamy się wystarczająco na rzeczy Aczkolwiek zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi aktualnymi posadami
 5. @Herman06 Jak chcesz, możesz zgłosić się do nas na discordzie nawet teraz, termin ustalam ja po wejściu na discorda Wciąż aktualne!
 6. Rekrutacja wciąż aktualna! ? Na obecną chwilę jestem na wakacjach, myślę jednak, że nie będzie problemu co do rekrutowania kolejnych osób! ? W dalszym ciągu przypominamy, iż rekrutację co do policjantów mamy już zamkniętą!
 7. Dobra wywalono mnie z discorda to wychodze stąd nie lubicie mnie to pa =((
 8. --- Ponownie otwieramy rekrutację na policjantów! --- Przypominamy o tym, że na inne rangi serwerowe rekrutacja wciąż dalej trwa!
 9. Savorski

  Dzień dziecka

  Proszę o zdjęcie zerowych punktów
 10. @venooski, zgłoś się do Nas na discordzie
 11. Trele morele, pitu pitu. Proszę o wskazanie mi miejsca oprócz Twojej oferty, gdzie nazywam innych toksycznymi osobami. Nie ma sprawy, do Pana też brak słów mam. Nawet mnie "nie kojarzysz", a się na temat mnie wypowiadasz. Przytoczę tu pewną Twoją odpowiedź, gdzie nawet piszesz że nie znasz mnie. Po co więc Twoja "krytyka|, tym bardziej o mojej marce? Ocena ewidentnie leci we mnie, kiedy powinieneś oceniać całokształt mojego projektu. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Temat wciąż aktualny, zapraszam do składania podań na Naszym discordzie! I ponownie proszę o nie robienie śmietniska w moim wątku...
 12. A ja polecam poszukać własnych argumentów, a nie żerować na innych. Kolejny któremu sprawia problem to, że zwraca się do niego z szacunkiem Gdzie tu jest we mnie toksyczność? Czy ja Ciebie, albo Panów wyżej obrażam? Pierw sprawdź co znaczy być toksycznym, i jak odróżnić toksyczność od odpowiadania na krytykę.
 13. Robisz mi chaos w wątku, który nie został po to stworzony. Rozumiem że się tu mogę wybronić - racja. Jednak ten kanał jest ofertą rekrutacyjną, nie krytyką na Meleride. Tak, czytam. Nie "jakiś czas temu", bo ile byłeś czasu temu w mojej ekipie, z dwa tygodnie? Trzy? W takim okresie czasu miała miejsce Nasza rozmowa, kiedy się wydzierałeś grając w League of Legends. Obrażasz kogoś, to daje Tobie minus na opinię. Jak pisałem - nie chcę tutaj robić bałaganu. Rozumiem, że możesz widzieć MeleTeam jako niezorganizowana ekipa w mało-komfortowej atmosferze. Masz prawo do tego, by wypowiadać swoją krytykę tutaj. Jednak, zaśmiecasz mi wątek, który nie jest notabene pod to stworzony. Czasy, w których kiedyś tworzyłem temat "Z jakiego powodu nie lubisz Sava?" już dawno minęły Dlatego, jeszcze raz zachęcam do napisania prywatnej wiadomości, w której możemy wszystko wyjaśnić.
 14. Poza Meleride mogłem się różnie zachowywać. Zbędna prowokacja. A co napisałeś w poprzedniej odpowiedzi? --- A jak mogło brzmieć inaczej? @happiś zadał Tobie dość proste pytanie, nie widzę w nim żadnej prowokacji, nawet jeśli wiem że mu trochę w skórę już dałeś A to już mnie nie interesuje czy przeprosił czy nie - to jaka jest jego relacja w MeleTeam'ie, a tam u innych budowniczych to co innego. Dałem Kamilowi szansę, i robi dobrze swoje Wiesz, nie byłeś wtedy na smyczy ekipy, ale jako właściciel mogłeś mi chociaż powiedzieć o decyzjach jakie chcesz podjąć. Jakby nie patrzeć - powinienem kontrolować wszelki ruch jaki się dzieje na mapie, i zostać powiadamianym co chcesz wprowadzać, bo cała opinia serwera (jak i również i mapy idzie na mnie). Wyburzanie innych rzeczy, to znaczy? O dzielnicy dałeś mi już znać, że będziesz ją zmieniał. O kościele nie. Nie chcę wprowadzać jakiegoś chaosu w tym wątku. Od kłótni jest wiadomość prywatna, a nie ten wątek. Zapraszam więc na discorda / na PW.
×