Skocz do zawartości

Savorski

Użytkownik
 • Zawartość

  547
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  5

Savorski ostatnio wygrał w dniu 20 marca 2017

Savorski ma najbardziej lubianą zawartość!

1 obserwujący

O Savorski

Metody kontaktu

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jaworzno
 • Hobby
  Writing.
 • Nick w MC
  IceMeltt

Ostatnie wizyty

5932 wyświetleń profilu
 1. Mirosław Biznes

  No nie powiem, nabrałem się Świetnie wam to wyszło!
 2. admin Grupy (Dawanie rang)

  # Skrypt jest 100% zrobiony przemnie Co to za tajemnicze słówko "przemnie"? # Skrypt napisany pod wersje: 1.8.8 EHHHHHHHHHHHHH... permission message: &4Blad: &cNie masz uprawnien. Wiadomości piszemy w cudzysłowiach. if arg 2 is not set: send "&4Blad: &cPoprawne uzycie /grupa <GRACZ> <RANGA>" set action bar of player to "&4Blad: &cPoprawne uzycie /grupa <GRACZ> <RANGA>" if arg 2 is "Gracz": if arg 2 is set: execute console command "pex user %arg 1% group set Gracz" send "&8» &7Ranga zostala pomyslnie nadana" A co jeżeli gracz wpisze /grupa Gracz xAdrianYT? Wtedy osobie z nickname'm "Gracz" przypisze rangę "xAdrianYT"? Głupie, sprawdzaj czy arg 1 jest online. send "&8» &7Ranga zostala pomyslnie nadana" Co to za magiczne  :? Nie ma sprawdzania czy ranga została wpisana właściwie. Skrypt nie będzie wiedział co zrobić. Ktoś może nazywać rangi inaczej. Na przykład ranga "Właściciel" może nazywać się ROOT. Ty ustawiasz właściciela jako domyślny właściciel, bez sensu. Dodaj konfigurację "options". Ktoś może mieć więcej rang niż te, które Ty proponujesz. Znowu nie ma przydatnej funkcji, rozstrzelać. Prezentacja nic nie mówi. Nie wiem jaka jest komenda, jakie mogę wpisać rangi, NIC. Tylko link. 1/10. Dwujęzykowość kodu (Polski i Angielski), mało funkcji, brak configu, kolejne NIC. 2.5/10. Kod nie potrzebny, nie używałbym. Już wolę się pomęczyć wpisując długą linię pexa, niż robić coś co jeszcze spowolni serwer skryptem . Przynajmniej coś nowego, jak na pierwszy raz. Nie skrypt na chat. Plus dla Ciebie.
 3. Siemano ludziska ! :D

  Cześć Sav! Poznamy się lepiej :?
 4. Kebab na moderatora, przeczytaj zanim zagłosujesz.

  Masz ode mnie tą szansę. Na tak
 5. admin Rangi SMS - Skrypt na rangi SMS.

  Ale z Ciebie pajac wulgarny gość. Keebe nic o Tobie złego nie napisał, a Ty już go obrażasz. A może on po prostu chciał napisać swoją opinię, co? Nie każdy może sądzić o tym skrypcie - że jest zły. @topic Niestety, nie mogę o tym skrypcie powiedzieć dobrze. Wykonuje on jedną z podstawowych czynności - jaką jest tylko "broadcast" i ani to nie sprawdza argumentów czy dobrze, ani to nie ma wysokiego poziomu ortografii. Generalnie - proponuję rozwinąć skrypt. Może i o czasowe rangi, jak już piszesz o randze SMS (pamiętaj, że samo wait nie zadziała, bo jak wywali komuś serwer - czas się nie zapisze. Radzę zapisywać do jakiegoś osobnego pliku YML datę zakończenia rangi, i sprawdzać co jakiś czas, czy czas pod dany proces czasowych rang się nie zakończył ).
 6. Pierwszy plugin do gry Minecraft w IntelliJ.

  Generalnie - przy getLoggerze nie potrzebne jest "this". Samo getLogger().info("Wiadomosc przy wlaczeniu."); wystarczyłoby . Ale właściwie - to tylko czepianie się szczegółów. Bardzo dobrze napisany poradnik, takich jak twój jest mało - czekam na więcej. Może jakiś poradnik dla innych z obsługą mavena? Przydaje się, i to bardzo
 7. Siemano ludziska ! :D

  Cześć Savorski! Powodzenia w pisaniu skryptów! ;333
 8. Siemano ludziska ! :D

  Siema! Baw się dobrze na jedynym takim forum dotyczącym programowaniem w script- skript.pl!
 9. Pytania, na które nikt nie zna odpowiedzi

  Dlaczego tworzenie silniku diorite trwa tak długo?
 10. Cześć

  cześć
 11. Odchodze

  Witam, moje nazwisko koneser Savorski z tytułem "Mastera w masowym tworzeniu kont" na forum skript.pl. Moje doświadczenie: Hmm, niech zgadnę. Magister banowania @Ewald grozi Ci banem poprzez wielką ilość warnów, więc po tym jak to napiszesz - wrócisz incognito z innego konta - prawda? A jak już coś - i tak tu wrócisz. Do tego miejsca każdy wraca. Żegnaj
 12. Sponsoring, powody dla ktorych je dostaniesz

  @up XD! Przeforsowałeś. Jak piszesz czegoś parodię - to z głową. Chodzi mi tu o to, iż nie pisze się w takim czymś specjalnych błędów ortograficznych, gdyż zmieniasz tą parodię w parodię z rakiem Jak tworzysz takie coś, to pamiętaj o tym - iż jest to parodia. Ale musisz tą parodię też pisać z powagą. Wiem, że to strasznie głupio brzmi, ale musisz stworzyć coś w rodzaju "bait'a" - trollujesz, i nikt się nie domyśla. Nikt się nie domyśla, bo bait jest napisany z powagą. Tak też musi być i tu. Więc pamiętaj o tym, iż parodie pisze się bez błędów ortograficznych, bo inaczej parodia dostaje raka.
×