Skocz do zawartości

Savorski

Użytkownik
 • Zawartość

  623
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Savorski w dniu 22 marca

Użytkownicy przyznają Savorski punkty reputacji!

1 obserwujący

O Savorski

 • Tytuł
  Wyjadacz III
 • Urodziny 19.11.2001 (17.067748934 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jowisz
 • Hobby
  Meleride \o/,
  Programowanie
 • Nick w MC
  IceMeltt

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

7439 wyświetleń profilu
 1. Savorski

  [1.13.2] [EasyHC] SwiftCore.pl

  Ojej, przejąłem się. Pan Matexu1337 za to prawdopodobnie jest szefem wielkiej gildii HASA na CraftCorze z 1.8, na wersji dla dinozaurów
 2. Savorski

  [1.13.2] [EasyHC] SwiftCore.pl

  Ale te wszystkie osoby wyżej narzekające na pvp w 1.13 są żałosne xD Ciekawy serwer, ładna prezentacja - tym bardziej plus za nowoczesną wersję. Powodzenia z serwerem!
 3. Savorski

  Budżet 2019

  Jeżeli czujesz że masz zbyt dużo, to możesz mi na konto przelać
 4. Savorski

  Meleride poszukuje ekipy!

  @boleknowak jak na razie sami radzimy sobie jakoś z drogami @123PIKACZU dziękuje za zainteresowanie - aczkolwiek plikami zajmuję się tylko ja, i tylko przeze mnie zaufana osoba - premier Wjiczek. Obaj znamy się wystarczająco na rzeczy Aczkolwiek zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi aktualnymi posadami
 5. Savorski

  Meleride poszukuje ekipy!

  @Herman06 Jak chcesz, możesz zgłosić się do nas na discordzie nawet teraz, termin ustalam ja po wejściu na discorda Wciąż aktualne!
 6. Savorski

  Meleride poszukuje ekipy!

  Rekrutacja wciąż aktualna! Na obecną chwilę jestem na wakacjach, myślę jednak, że nie będzie problemu co do rekrutowania kolejnych osób! W dalszym ciągu przypominamy, iż rekrutację co do policjantów mamy już zamkniętą!
 7. Savorski

  kiedy meleride?

  Dobra wywalono mnie z discorda to wychodze stąd nie lubicie mnie to pa =((
 8. Savorski

  LICZYMY DO MILIONA

  759
 9. Savorski

  Meleride poszukuje ekipy!

  --- Ponownie otwieramy rekrutację na policjantów! --- Przypominamy o tym, że na inne rangi serwerowe rekrutacja wciąż dalej trwa!
 10. Savorski

  Dzień dziecka

  Proszę o zdjęcie zerowych punktów
 11. Savorski

  Meleride poszukuje ekipy!

  @venooski, zgłoś się do Nas na discordzie
 12. Savorski

  Meleride poszukuje ekipy!

  Trele morele, pitu pitu. Proszę o wskazanie mi miejsca oprócz Twojej oferty, gdzie nazywam innych toksycznymi osobami. Nie ma sprawy, do Pana też brak słów mam. Nawet mnie "nie kojarzysz", a się na temat mnie wypowiadasz. Przytoczę tu pewną Twoją odpowiedź, gdzie nawet piszesz że nie znasz mnie. Po co więc Twoja "krytyka|, tym bardziej o mojej marce? Ocena ewidentnie leci we mnie, kiedy powinieneś oceniać całokształt mojego projektu. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Temat wciąż aktualny, zapraszam do składania podań na Naszym discordzie! I ponownie proszę o nie robienie śmietniska w moim wątku...
 13. Savorski

  Meleride poszukuje ekipy!

  A ja polecam poszukać własnych argumentów, a nie żerować na innych. Kolejny któremu sprawia problem to, że zwraca się do niego z szacunkiem Gdzie tu jest we mnie toksyczność? Czy ja Ciebie, albo Panów wyżej obrażam? Pierw sprawdź co znaczy być toksycznym, i jak odróżnić toksyczność od odpowiadania na krytykę.
 14. Savorski

  Meleride poszukuje ekipy!

  Robisz mi chaos w wątku, który nie został po to stworzony. Rozumiem że się tu mogę wybronić - racja. Jednak ten kanał jest ofertą rekrutacyjną, nie krytyką na Meleride. Tak, czytam. Nie "jakiś czas temu", bo ile byłeś czasu temu w mojej ekipie, z dwa tygodnie? Trzy? W takim okresie czasu miała miejsce Nasza rozmowa, kiedy się wydzierałeś grając w League of Legends. Obrażasz kogoś, to daje Tobie minus na opinię. Jak pisałem - nie chcę tutaj robić bałaganu. Rozumiem, że możesz widzieć MeleTeam jako niezorganizowana ekipa w mało-komfortowej atmosferze. Masz prawo do tego, by wypowiadać swoją krytykę tutaj. Jednak, zaśmiecasz mi wątek, który nie jest notabene pod to stworzony. Czasy, w których kiedyś tworzyłem temat "Z jakiego powodu nie lubisz Sava?" już dawno minęły Dlatego, jeszcze raz zachęcam do napisania prywatnej wiadomości, w której możemy wszystko wyjaśnić.
 15. Savorski

  Meleride poszukuje ekipy!

  Poza Meleride mogłem się różnie zachowywać. Zbędna prowokacja. A co napisałeś w poprzedniej odpowiedzi? --- A jak mogło brzmieć inaczej? @happiś zadał Tobie dość proste pytanie, nie widzę w nim żadnej prowokacji, nawet jeśli wiem że mu trochę w skórę już dałeś A to już mnie nie interesuje czy przeprosił czy nie - to jaka jest jego relacja w MeleTeam'ie, a tam u innych budowniczych to co innego. Dałem Kamilowi szansę, i robi dobrze swoje Wiesz, nie byłeś wtedy na smyczy ekipy, ale jako właściciel mogłeś mi chociaż powiedzieć o decyzjach jakie chcesz podjąć. Jakby nie patrzeć - powinienem kontrolować wszelki ruch jaki się dzieje na mapie, i zostać powiadamianym co chcesz wprowadzać, bo cała opinia serwera (jak i również i mapy idzie na mnie). Wyburzanie innych rzeczy, to znaczy? O dzielnicy dałeś mi już znać, że będziesz ją zmieniał. O kościele nie. Nie chcę wprowadzać jakiegoś chaosu w tym wątku. Od kłótni jest wiadomość prywatna, a nie ten wątek. Zapraszam więc na discorda / na PW.
×