Skocz do zawartości

Savorski

Użytkownik
 • Zawartość

  647
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Savorski w dniu 25 kwietnia 2019

Użytkownicy przyznają Savorski punkty reputacji!

1 obserwujący

O Savorski

 • Tytuł
  Wyjadacz III
 • Urodziny 19.11.2001 (18.389819088 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jowisz
 • Hobby
  Programowanie
 • Nick w MC
  IceMeltt

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

8 651 wyświetleń profilu
 1. Nie pomagasz. Mam to zrobić w formie placeholderu, przez API pluginu który został mi dostarczony.
 2. - Ersatz nie ma nawet folderu, gdzie miałby cokolwiek przechować - PlaceholderAPI nie posiada takowego miejsca - LapisBans przechowuje graczy w MySQL / SQLite / H2. Nie rozumiem. Każdy placeholder pobiera dane z API LapisBans. Nie ma żadnej mowy tutaj o sprawdzaniu po plikach (gosh, po YML tym bardziej) danych graczy.
 3. Nie chcę zbyt wiele pokazywać, więc pokażę tylko miejsce, do którego skrypt się wykonuje - widzę to estymacyjnie, ale trochę jeszcze mechanikę Skripta kojarzę command /dane [<offlineplayer>]: trigger: if offlineplayer arg has played before: set {_nick} to offlineplayer arg set {_ban} to placeholder "lapisbans_status_Ban_%{_nick}%" set {_banos} to placeholder "lapisbans_sender_Ban_%{_nick}%" set {_banpowod} to placeholder "lapisbans_reason_Ban_%{_nick}%" Jedna z tych tymczasowych zmiennych podejrzewam, że zwraca NullPointerException. Która? Tego skript nie pokazuje przez StackTrace. Dalsza część kodu to `if {_ban} contains "true":`, które akurat działa poprawnie - więc zmienną ban i nick mamy z głowy. Tak więc pozostają nam dwie zmienne, które można podejrzewać o NullPointer - {_banos} i {_banpowod}. Nawet jakbym zgadł o którą chodzi, wciąż nie dowiem się w którym momencie placeholder zwraca NullPointerException. Jeżeli to miałoby pomóc, podaję listę pluginów na serwerze testowym: - Ersatz - LapisBans - LapisBansPlaceholders (plugin na placeholdery, które tworzę.) - PlaceholderAPI - Skript (2.2-dev35b) PlaceholderAPI (o ile widzę) nie umożliwia włączania trybu debugowania, Ersatz - nawet nie tworzy pliku konfiguracyjnego.
 4. Cześć, Podczas wykonywania komendy napisanej w skrypcie w pewnym momencie otrzymuję błąd: An internal error occurred while attempting to perform this command. Wiem na pewno, że błąd nie jest związany z samym silnikiem Skript - jestem w momencie pisania placeholdera z integracją PlaceholderAPI, używając placeholderów w języku skript z użyciem addonu Ersatz (który umożliwia uzycie placeholderów z PlaceholderAPI w Skript). Nie powiem, że zależy mi na wyświetlaniu bloku błędów - szybciej bym mógł dowiedzieć się, gdzie dany błąd jest, nie? w config.yml ustawioną mam wartość verbosity: debug - wciąż bez skutku. Wersja skripta: 2.2, na 2.4.1 również bez lepszego rezultatu. Wersja MC: 1.9.4 (CraftBukkit version git-Spigot-c6871e2-0cd0397 (MC: 1.9.4) (Implementing API version 1.9.4-R0.1-SNAPSHOT))
 5. Chodzi dokładnie o ten element systemu wniosków:
 6. Zamiast na action / title barze proponuję na bossbarze.
 7. @VaporeonPL Tak tylko przypomnę - najgrzeczniejszy też nie byłeś.
 8. Dlaczego to jeszcze nie zostało odrzucone
 9. Savorski

  Komenda /uciekaj

  Zgadzam się, ale sugeruję zamiast teleportacji - efekt gravity, tak jak to było na fCrafcie.
 10. @Szifter w dalszym ciągu nie otrzymaliśmy jakiegokolwiek odzewu z Twojej strony, czy możemy dowiedzieć się co było powodem Twojej akcji?
 11. Zgadza się, osobą która ukradła przedmioty jest @Szifter. Jako, że wiem jak wyglądała sprawa, bronię @BrixNW oraz zwracam się do wcześniej wymienionej osoby o oddanie przedmiotów.
 12. Savorski

  Suszenie Rotten Fleshy

  Ta, za 20$ per jedna XD Za tyle to ja kupię dwa diamenty u Ksenika Lepiej je wykorzystać, niż żeby 3 stacki leżały u mnie. Każdy materiał wolę jakoś wykorzystać, niż żeby był bezużyteczny 8 sztuk jest tylko przykładem, i nie należy brać tej wartości jakby takowa prowizja miała być już wprowadzona
 13. Savorski

  Suszenie Rotten Fleshy

  Można bardzo łatwo farmić, Dlatego zgadzam się z xAxee, można walnąć dużą prowizję, i wykorzystać rotten fleshe bardziej niż tylko towar dla wieśniaków, poza tym nie mamy wcale tak wielu wieśniaków na serwerze, przynajmniej przy obecnej wielkości mapy.
 14. Szczerze, to nie obserwuje ruchu na forum, ale myślę, że usunięcie jednej reakcji tylko dlatego, że ludzie się kłócą o to że ktoś dał raka, to spora hiperbolizacja.
 15. Savorski

  System czatu

  Proponuję również dodać powiadomienie dźwiękowe gracza, gdy ktoś pisze do gracza na /msg.
×