Skocz do zawartości

Savorski

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  670
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Savorski w dniu 25 kwietnia 2019

Użytkownicy przyznają Savorski punkty reputacji!

1 obserwujący

O Savorski

 • Urodziny 19.11.2001 (19.852685813 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jowisz
 • Hobby
  Programowanie
 • Nick w MC
  IceMeltt

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

10 694 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Savorski

Wyjadacz III

Wyjadacz III (10/13)

174

Reputacja

 1. Fajny, ciekawy zamysł, jednak mimo wszystko w przypadku implementacji pomysłu wprowadziłbym kolejkę moderacyjną na każdy rodzaj regionu, aby uniknąć późniejszych komplikacji z niemiłymi użytkownikami (dla przykładu, komplikacje z użytkownikiem - podam skrótowo - iv.).
 2. Savorski

  SkriptJam #1

  Jeżeli w konkursie uznane zostaną pluginy to również zgłaszam się
 3. @dex00x0x0 damn, od dawna już nie piszę skryptów Obecnie w głównej mierze zajmuję się pluginami, ale możesz sam "podrasować" mój skrypt
 4. if(socialspyPlayers.contains(p)) { //tu jest blad po komendzie Jesteś pewien, że to w tym miejscu jest błąd? Z tego co ja wyczytuję po stacktrace, kompilator wadliwie skompilował plugin, wyrzucając niedostępny kod.
 5. Na początku - iteruj po Bukkit.getWorlds(). Próbujesz iterować po pojedynczym świecie. Następnie sprawdź czy świat który pobierasz ma nazwę której oczekujesz. Jeżeli tak, ponownie iterujesz po wszystkich światach oraz ustawiasz nazwę gracza na tabliście.
 6. To znaczy? Najlepiej jak po prostu pokażesz jak wygląda błąd.
 7. Stwórz po prostu instancję listy. List<Player> socialSpyPlayers = new ArrayList<>();
 8. if(socialspyPlayers.contains(p)) { //tu jest blad po komendzie Prawdopodobnie kolekcja jest nullem. Nie wiadomo o jakim błędzie mówisz, wyślij najlepiej cały stacktrace Najlepiej sobie stworzyć pod zmienne dla danego gracza osobną klasę z jego encją. Na przykład - tworzysz sobie klasę "User", w której tworzysz odpowiednie konstruktory, ustawiając na przykład finalne UUID. W tej klasie umieszczasz wszelkie zmienne, które Ciebie interesują. Warto, abyś stworzył sobie jakiś manager od graczy, który przetrzymywałby mapę. W takim managerze możesz stworzyć odpowiadające metody pod pobieranie, dodawanie, usuwanie, zbieranie wszystkich graczy. Wszystko zależy czego potrzebujesz. Nie obędzie się bez zapisu do pliku. W Skript masz od tego plik variables.csv. Tutaj musisz serializować dane - albo do pliku (typu YML, JSON na przykład), albo do bazy danych. Zapis również zależy od Ciebie
 9. Błąd występuje w linii 20 w klasie `HubCommand` z pluginu LobbyLeave. Jakiś obiekt jest nullem. Nic więcej tutaj nie można doradzić, kod nie posiada otwartego kodu źródłowego. Jedyne co możesz zrobić, to poinformować o błędzie autora pluginu.
 10. Zastanawia mnie po co powtarzasz czterokrotnie wysłanie pakietu Czy rejestrujesz w ogóle event w głównej klasie? ItemStack itemStack = new ItemStack(Material.BLAZE_POWDER); { ItemMeta meta = itemStack.getItemMeta(); meta.setDisplayName("§6§lCosmetics"); itemStack.setItemMeta(meta); } Proszę, nie twórz nowego sztucznego konstruktora, tylko normalnymi instrukcjami zmieniaj tą metę. Tak samo nie koloruj Stringów po paragrafach.
 11. Nie pomagasz. Mam to zrobić w formie placeholderu, przez API pluginu który został mi dostarczony.
 12. - Ersatz nie ma nawet folderu, gdzie miałby cokolwiek przechować - PlaceholderAPI nie posiada takowego miejsca - LapisBans przechowuje graczy w MySQL / SQLite / H2. Nie rozumiem. Każdy placeholder pobiera dane z API LapisBans. Nie ma żadnej mowy tutaj o sprawdzaniu po plikach (gosh, po YML tym bardziej) danych graczy.
 13. Nie chcę zbyt wiele pokazywać, więc pokażę tylko miejsce, do którego skrypt się wykonuje - widzę to estymacyjnie, ale trochę jeszcze mechanikę Skripta kojarzę command /dane [<offlineplayer>]: trigger: if offlineplayer arg has played before: set {_nick} to offlineplayer arg set {_ban} to placeholder "lapisbans_status_Ban_%{_nick}%" set {_banos} to placeholder "lapisbans_sender_Ban_%{_nick}%" set {_banpowod} to placeholder "lapisbans_reason_Ban_%{_nick}%" Jedna z tych tymczasowych zmiennych podejrzewam, że zwraca NullPointerException. Która? Tego skript nie pokazuje przez StackTrace. Dalsza część kodu to `if {_ban} contains "true":`, które akurat działa poprawnie - więc zmienną ban i nick mamy z głowy. Tak więc pozostają nam dwie zmienne, które można podejrzewać o NullPointer - {_banos} i {_banpowod}. Nawet jakbym zgadł o którą chodzi, wciąż nie dowiem się w którym momencie placeholder zwraca NullPointerException. Jeżeli to miałoby pomóc, podaję listę pluginów na serwerze testowym: - Ersatz - LapisBans - LapisBansPlaceholders (plugin na placeholdery, które tworzę.) - PlaceholderAPI - Skript (2.2-dev35b) PlaceholderAPI (o ile widzę) nie umożliwia włączania trybu debugowania, Ersatz - nawet nie tworzy pliku konfiguracyjnego.
 14. Cześć, Podczas wykonywania komendy napisanej w skrypcie w pewnym momencie otrzymuję błąd: An internal error occurred while attempting to perform this command. Wiem na pewno, że błąd nie jest związany z samym silnikiem Skript - jestem w momencie pisania placeholdera z integracją PlaceholderAPI, używając placeholderów w języku skript z użyciem addonu Ersatz (który umożliwia uzycie placeholderów z PlaceholderAPI w Skript). Nie powiem, że zależy mi na wyświetlaniu bloku błędów - szybciej bym mógł dowiedzieć się, gdzie dany błąd jest, nie? w config.yml ustawioną mam wartość verbosity: debug - wciąż bez skutku. Wersja skripta: 2.2, na 2.4.1 również bez lepszego rezultatu. Wersja MC: 1.9.4 (CraftBukkit version git-Spigot-c6871e2-0cd0397 (MC: 1.9.4) (Implementing API version 1.9.4-R0.1-SNAPSHOT))
×
×
 • Dodaj nową pozycję...