Skocz do zawartości

kerpson

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  1746
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  35

Ostatnia wygrana kerpson w dniu 19 kwietnia

Użytkownicy przyznają kerpson punkty reputacji!

11 obserwujących

O kerpson

 • Urodziny 12/19/2004 (18.447953045 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Java
 • Nick w MC
  kerpson

Metody kontaktu

 • Discord
  kerpson#7066

Ostatnie wizyty

10607 wyświetleń profilu

Osiągnięcia kerpson

 1. Wychodzę z takiego samego założenia jak ty, mimo sytuacji koduję sobie nowe/ulepszone tryby już bardziej dla samej pasji.
 2. Tak jak wspomnieli inni, nasze community jest już przyzwyczajone do prostych trybów: survival, skyblock, boxpvp itp. Jednak według mnie jednym z powodów braku autorskich/innych trybów jest też zamknięta głowa właścicieli na pomysły. Oczywiście nie generalizuje nikogo, nie oceniam, ale łatwo zauważyć, że co nowy serwer to marna kopia większości serwerów z różnicą ip oraz kolorystyki. Prostym przykładem są bedwarsy: marna kopia HyPixela, nawet właścicielom się kolorystyki nie chciało zmienić, a niektórym nawet map xD Panowie wyżej wspomnieli już, że dodatkowo nie pomaga nakład czasu, pieniędzy, ale mimo wszystko ja uważam, że problemem jest też chciwość. Każdy chciałby na 1 edycji serwera mieć multum graczy, ogromne zarobki, ale wszystko jak najmniejszym kosztem i jak najmniejszym wkładem we wszystko. Niektóre rzeczy przychodzą niestety z czasem.
 3. kerpson

  Funy guilds blad

  Linijka 256: footer: &bTwoj najlepszy serwer minecraft! &e&lYune&f&lHC.PL' Brakuje po footer: znaku ' Powinno to wyglądać tak footer: '&bTwoj najlepszy serwer minecraft! &e&lYune&f&lHC.PL'
 4. kerpson

  Funy guilds blad

  Kurcze pomógłbym ci ale ty takie syf zrobiłeś tutaj, że to szok. Po 1. wklej te pliki na jakiś hosting typu https://code.skript.pl/ albo https://pastebin.com/ Po 2. Nie interesuje mnie fragment błędu Tylko wklej całe logi z konsoli jak występuje ten błąd. Po 3. Nie pokazuj całego configu funnyguilds tylko tablisty.
 5. kerpson

  ass

  zgadzam się w 100%
 6. Tak jak wspomniał @xMarmo321to taki filtr połączeniowy, który filtruje połączenia i odrzuca te niepożądane przed finalnym połączeniem na serwer minecraft. Dlaczego jest to lepszy wybór niż jakiś pluginy? Przede wszystkim dlatego, że przy słabszej maszynie, a przy dużej ilości botów możemy liczyć palący się procesor. TCPShield posiada darmową wersję do bodajże 30 lub 50 osób online, więc możesz przetestować jego skuteczność. Jeżeli planujesz większy projekt to warto więcej zainwestować.
 7. Jeżeli chodzi o darmowy wybór to proxy velocity. AntyBot to najlepszą opcją jest zapora zewnętrzna (np. TCPShield) Zapora wewnętrzna to darmowy plugin LimboFilter lub płatny BotSentry
 8. Właśnie nie, bo to dzięki itemshopowi będziesz mógł mieć potencjalne zyski z serwera:p
 9. Masz dosyć spore wymagania jak na darmowy projekt, nie warto zainwestować i mieć porządną stronę?
 10. "wszystko bedzie oplacane "server,promocja,domena,itp,all" Oprócz pracowników" Samo określenie "pracownicy" jest nie na miejscu. Za wykonywaną pracę należy otrzymać wynagrodzenie, lepszym określeniem byłoby "pomocników". Prawdo podobnie nie będzie umowy xD Samo składanie zdań wygląda tragicznie, jakby pisane przez osobę mającą 12 lat. Jest to totalnie bezsensowne gdyż nie wspomniałeś na jaką rolę jest rekrutacja, dodatkowo nie wiadomo jakie masz wymagania co do poszczególnych ról. Rzecz to jest materialny element, a ty wymieniasz "chociaż 13 lat". Trochę wielkie X D
 11. kerpson

  Problem z kodem

  Czy są jakieś błędy w konsoli?
 12. kerpson

  Problem z kodem

  Z chęcią bym pomógł ale takiego syfu w kodzie dawno nie widziałem, czy mógłbyś rozjaśnić dokładnie co jest nie tak? Bo ja niezbyt zrozumiałem.
 13. Portfolio itp? Bo nie można zweryfikować w żaden sposób twoich umiejętności.
 14. A ja wypowiem się na temat samego kodu. 1. Brak rozdzielenia danych funkcji na klasy, powinieneś operować na wielu klasach, to znaczy, żeby dla eventów robić oddzielne klasy. Pozwoli to zachować czystość kodu. 2. Żywcem pobierane dane z configu podczas wykonywania akcji. Nie jest to dobry sposób, gdyż w przypadku większej ilości osób plik z automatu będzie większy co dodatkowo zwiększy czas czytania z niego danych. Lepiej przechowywać te dane w objekcie a potem je tylko ewentualnie zapisywać. Dodatkowo przy interakcji zapisujesz cały config. 3. Ten fragment bardzo mi się nie podoba. File configFile = new File(getDataFolder(), "config.yml"); if (!configFile.exists()) { try { configFile.createNewFile(); } catch (IOException e) { e.printStackTrace(); } } config = YamlConfiguration.loadConfiguration(configFile); Jeżeli plik się nie stworzy powinieneś wyłączyć plugin, wysłać informację za pomocą loggera o błędzie. 4. Przed castowaniem powinieneś sprawdzić czy osoba, która kliknęła to na pewno jest gracz. Player player = (Player) event.getWhoClicked(); Mimo wszystko tragedii nie ma i życzę powodzenia w dalszym kodowaniu.
 15. kerpson

  Zmiana javy

  Aczkolwiek najlepiej korzystać z nowszych :d np. gdy robi się serwer na 1.16 i ktoś chce korzystać z fawe(fazy async world edit) musi używać siła rzeczy Javy 17
×
×
 • Dodaj nową pozycję...