Skocz do zawartości

kerpson

Użytkownik
 • Zawartość

  1 323
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Ostatnia wygrana kerpson w dniu 4 sierpnia

Użytkownicy przyznają kerpson punkty reputacji!

7 obserwujących

O kerpson

 • Tytuł
  Popularny
 • Urodziny 19.12.2004 (15.780594380 lat)

Informacje

 • Hobby
  Java
 • Nick w MC
  kerpson

Ostatnie wizyty

4 114 wyświetleń profilu
 1. kerpson

  Packets oraz bug w Mc

  Pakietów jest ogrom (https://github.com/Bukkit/mc-dev/tree/master/net/minecraft/server) (https://wiki.vg/Protocol#) każdy z nich za coś odpowiada. Używając zwykłych metod nie jesteśmy świadomi, że finalnym wykonawcą są pakiety. Na początku korzystanie z nich może sprawić trudności, tym bardziej, że nie ma uniwersalnych pakietów lecz pod każdą wersję jest dany pakiet. Co to oznacza? Robiąc plugin na powiedzmy silniku 1.8 i korzystamy z ich pakietów to pakiety nie zadziałają na np. 1.12 i tu przychodzą refleksje, ale zawsze też jest genialna wtyczka ProtocolLib (https://www.spigotmc.org/resources/protocollib.1997/). Przykład użycia pakietów No więc piszemy sobie plugin na disco zbroje. Wiadomo, wpisujemy komendę i inni gracze widzą nas w skórzanej zbroi, która zmienia kolory, ale to tylko efekt wizualny, my dalej mamy na sobie diamentowy armor. Zrobienie czegoś takiego bez pakietu byłoby niemożliwe. Dzięki pakietowi PacketPlayOutEntityEquipment możemy wysłać danemu graczowi zmianę ekwipunku wybranego gracza(tego, który ma disco).
 2. kerpson

  Skarga na gnomq

  Zgadzam się w 100% z @Kormic. Zaczynacie się zbyt rządzić, to libter wydaje wyrok, a nie wy. Pierw piszecie, że dyskusja nie ma sensu, a jednak dalej dyskutujecie i wyciągacie śmieci sprzed jakiegoś czasu. To trochę przykre widząc, że można się tak doczepić innej osoby, a najlepsze to, że większość osób pisząca idzie za tłumem i nawet nie wie od czego i od kogo się zaczęło, pzdr. Na mojego oko powinniście się unikać i ignorować zachowania oskarżonego, skoro tak was denerwują.
 3. Niestety wiele techników ceni się teraz wysoko ale jednak wydaje mi się, że to lekka przesada. 500-600zł to core na serwer A co do autora tematu tylko 1 plugin na githubie(wprawdzie kod itd jest w porządku) fajnie jakbyś dodał jeszcze 1-2 projekty
 4. kerpson

  Scoreboard

  nie wnosisz nic do tematu W mojej skromnej opini ten scoreboard jest zle zrobiony, dalem ci link przeanalizuj i zrob jeszcze raz https://bukkit.org/threads/tutorial-scoreboards-teams-with-the-bukkit-api.139655/
 5. kerpson

  Scoreboard

  1. https://bukkit.org/threads/tutorial-scoreboards-teams-with-the-bukkit-api.139655/ to można rejestrować również w klasie głównej, nie ma wymogu, że akurat w tej klasie. Co do autora czy ten listener został zarejestrowany w jakikolwiek sposób?
 6. kerpson

  Skarga na gnomq

  z tym "dziwne bardzo" to po prostu przyznaje sie zwalile, nudzilem sie na lekcji no i jakos tak glupawo mi sie napisalo, mój błąd
 7. kerpson

  Logowanie premium

  no jezeli logujesz sie na nicku gracza premium a jestes na non-premce to logiczne ze nie wbijesz jezeli serwer jest zabezpieczony
 8. kerpson

  Logowanie premium

  Logowanie to jeden z ważniejszych pluginów na serwerze i powierzanie go skriptowi to słaby pomysł.
 9. kerpson

  Skarga na gnomq

  dziwne bardzo
 10. kerpson

  Skarga na gnomq

  Wy to macie problemy, może ignorujcie te reakcje i tyle
 11. kerpson

  Pex

  Wiesz, dużo gada, że luckyperms lepszy bo usłyszał tak XD Niby jest rozwijany itd ale gadanie, że pex to śmieszna gadka, tak jak ja bym napisał, że luckyperms crashuje serwer, bez żadnych dowodów, sensownego wytłumaczenia. Pex był używany przez wiele lat i jakoś nikt nie narzekał, a nawet do tej pory są serwery, które z niego korzystają.
 12. kerpson

  Antycheat

  Skoro "nie lubisz matrixa" to odrzuciłeś sobie jedną z najlepszych i słusznych opcji. Pobaw się Verusem
 13. Różnica taka, że jego pluginu nie będzie mieć 3/4 serwerków mediumhc. Będą chcieli to kupią, nie to nie i tyle w temacie. 20 zł to jest cena śmieszna (nie drogo), a 10 jeszcze śmieszniejsza, więc co w tym takiego w tej cenie? Jak ktoś nie umie sobie napisać dropu to wątpie, że "dopisze" coś.
 14. kerpson

  Core, a Plugin

  Z tym się zgodzę, ale jednak klasa z danym rozszerzeniem może zapewnić gotowe metody. Interfejs tak jak napisałeś, może tylko pomóc.
×