Skocz do zawartości

Magiczny_Miki

Użytkownik
 • Zawartość

  139
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O Magiczny_Miki

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Magiczny_Miki

Ostatnie wizyty

1 817 wyświetleń profilu
 1. Spieszę z pomocą On join: set {_bar} to a new bossbar set progress of bossbar {_bar} to 1 set title of bossbar {_bar} to "&aTitle Bossbara" add player to bossbar {_bar} add player to bossbar {_bar} set style of bossbar {_bar} to SEGMENTED 10 set color of bossbar {_bar} to red Segmenty i kolor działają od 1.9. A taki bossbar gryzie się ze SkRayfall i musiałbyś go wyrzucić, a potrzebny do tego Bossbara jest skellet. Liczę na like :).
 2. Polecam serdecznie! Strony wyglądają naprawdę świetnie.
 3. Zawsze można użyć pluginu :). https://www.spigotmc.org/resources/oldcombatmechanics-disable-1-9-hit-cooldown.19510/ Można ustawić tutaj PVP 1.8 oraz wyłączyć funkcje popychania (collide).
 4. Wszystko można . Jeśli chcesz pomogę na pv. Robiłem to nie jeden raz.
 5. Nie lepiej użyć np spigotboarda lub jakiegoś innego pluginu ? Jak dasz odpowiednią zmienną w tym przypadku będzie to {Online}, to automatycznie będzie się odświeżał. Miga dlatego, że scorebord pojawia się co sekundę. Nie polecam robić scoreboardów w skrypcie. Tu link do pluginu: https://www.spigotmc.org/resources/spigotboard.20019/
 6. Proszę bardzo command /link [<text>]: trigger: open chest with 1 row named "&4&lNazwa" to player set player's current inventory's slot 0 to stick named "&bKliknij" on inventory click: if name of current inventory is "&4&lNazwa": if clicked slot is 0: wait a tick json("%player%", "&aKliknij, aby przejsc do przegladarki ||ttp:&f&l» &6&lKlik &f&l«||url:https://www.google.com/") Wymaga tego pluginu: https://www.spigotmc.org/resources/tuske.25136/ ewentualnie też SkQuery oraz tego dodatku (skrypt do json) umieść w folderze ze skryptami: https://www.spigotmc.org/resources/json-sk.8851/ Nazwę gui zmień na taką jaką chcesz i ustaw ją też przy on inventory click: Liczę na like.
 7. Jak na jeden z pierwszych skryptów to nie jest, aż taki zły. Chociaż jest sporo niepotrzebnych linijek :).
 8. A po prostu /reload nie można wpisać? I taki skrypt mógłby być o wiele krótszy i mieć tylko 4 linijki. Pozdrawiam
 9. Magiczny_Miki

  Skrypt na particlesy

  Dzięki temu dodatkowi możesz tworzyć różne dodatki z particlesów np ringo, skrzydła itp. https://forums.skunity.com/resources/skdragon-emotes-particles.20/
 10. Do ukrycia niektórych komend pod /<tab> możesz użyć tego pluginu https://www.spigotmc.org/resources/nocmds.43148/ Lub ten https://www.spigotmc.org/resources/command-blocker-ultimate.296/ Jeżeli pamiętam to wymagany do tych pluginów jest protocollib oraz jakiś inny do tego drugiego pluginu. A jeśli chodzi o globalne coinsy to możesz zobaczyć ten skrypt (jest połączony z bazą danych, więc będzie globalny) https://forums.skunity.com/resources/sqlcoins-skript-2-2-skquery-mysql.191/ Pamiętaj tylko, aby wpisać tam swoje dane z MySQL. Mam nadzieję, że pomogłem .
 11. set player's current inventory's slot 0 to dirt named "&bTestowy item" with lore "linijka 1||linijka 2" || oddziela linijki
 12. Jakiej metody używałeś do stworzenia particlesów?
 13. Magiczny_Miki

  Cenzura w kowadle

  @Dziadia skrypt który wysłałem działa, bo testowałem. Chyba nie zrozumiałeś na czym polega: Masz w eq przedmiot co się nazywa "przeklenstwo1". Jeżeli zmienisz slot w ekwipunku oraz kiedy posiadasz przedmiot o tej nazwie, to wysyła się wiadomość do opów, że masz item który ma niewłaściwą nazwę .
 14. Magiczny_Miki

  Cenzura w kowadle

  on tool change: if name of player's tool is "przeklenstwo1" or "przeklenstwo2": send "%player% ma zabroniony item! [%player's tool%]" to all ops @VIPEQ zrobiłeś mały błąd wcześniej. Powinno to wyglądać tak .
×