Skocz do zawartości

Impression

Użytkownik
 • Zawartość

  799
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

6 obserwujących

O Impression

 • Tytuł
  Znany
 • Urodziny 1 listopada

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Strzyżów kumple
 • Hobby
  Jedzenie
 • Nick w MC
  TheGreatChemist

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

5 178 wyświetleń profilu
 1. Witam na mojej stacji. Mam problem z pluginem PlotSquared na wersję 1.13, działającym (również według autora pluginu) na silniku 1.14. Otóż przy zmianie wyglądu ścieżki pozamieniało mi płytki przy działkach. Na wolnych miałem ustawioną dębową płytkę, a na zajętych kamienną. Aktualnie wygląda to tak, że przy wszystkich działkach mam pół na pół, wie ktoś o co chodzi?
 2. fajny projekt, czytałbym :bezkappy: najbardziej interesują mnie seksualność i używki zarobki
 3. https://zapodaj.net/db2aed90ee1bc.png.html
 4. Zdjęcia dorka były tutaj: https://xewald.pl/XD/dorek/ Niestety stronę usunąłeś, ale spokojnie, specjalnie wiele osób zrobiło dzisiaj screeny owej strony, przewidzieliśmy Cię
 5. No tak, mcadmins miało dużo rzeczy zgapionych od skripta, np regulamin na początku, który pisał @Reedzev_, albo mcadminsowy status. Dziwnym trafem zniknęły wiadomości Kuby i Reedzeva, nawet na załączonym wycieku na Kube reedzev nic nie pisał. A właściwie pisał, tylko, że usunął wiadomości xD. No ale skoro chcesz się bawić w wycieki, to nie ma problemu. Mplauncher pozdrawia
 6. Impression

  Wayneern

  przepraszam cię bardzo, ale przez długi czas sam byłeś "przydupasem" Kuby, wymyślałeś sobie jakieś nieziemskie rangi typu CESI, OBRAŻAŁEŚ SKRIPT.PL, a nawet okłamywałeś użytkowników, oraz byłeś wielkim hipokrytą. Teraz role się odwróciły? Kubuś się nie chce to liżesz dupę libterowi? Osobą, której nie warto ufać jesteś ty. Ale takie dziwne, że raz mcad***** jest dla ciebie życiem i Kuba Bogiem, a raz na nich plujesz i wchodzisz pod pantofel libtera. ogarnij się, bo ci tak nakopię do dupy, że aż owsiki wyplujesz. co do samego podania, to jestem na nie, ze względu na jego całokształt i niepoprawność językową. duży wpływ na moją ocenę ma także czas poświęcany na forum - 2h w tygodniu to niewiele.
 7. Impression

  Kurotsuwa

  jestem na tak pozdrawiam i smakołyk zostawiam
 8. Impression

  bvcz

  stanowczno na tak!!1!
 9. Czyli za pracę oferujesz mi rangę i FTP serwera? Co rozumiesz przez dobre parametry? Może opisałbyś tryb, oraz miejsce, w którym mam pracować za dobre parametry?
 10. Impression

  cls

  No.. szału nie ma. Prezentacja jest okropna, tak samo jak wygląd strony i zakładek typu regulamin, kontakt etc. Niestety serwer jest p2w, dlatego na nim nie zagram. Ciekawe, co robicie z pieniędzmi zarobionymi przez sprzedaż przedmiotów. Moglibyście zapłacić te 50 zł za ładną prezentację, i zainwestować w stronę.
 11. Oferta wystawiona na allegro: http://allegro.pl/minecraft-ufa-niemigrowane-konto-full-access-i7410070820.html
 12. Nie biorę ich stąd, skąd ty
 13. W takim razie przeczytaj temat od początku. Mam na sprzedaż konta Minecraft UFA. Czym one są, masz opisane w temacie.
 14. Co to za konto Unmigrated Full Access? To jest konto Minecraft, które nie zostało przeniesione. Oznacza to, że konto Minecraft nie należy do konta Mojang. Musisz przeprowadzić migrację na stronie https://account.mojang.com/migrate, a następnie będziesz mieć pełny dostęp do tego konta. Konto nie działa/zostało już przeniesione Jeśli konto nie działa lub zostało już przeniesione, nie pozostawiaj negatywnej opinii, ale skontaktuj się z nami za pomocą adresu e-mail [email protected], lub wiadomości na Discord do Impression#4807 (ewentualnie wiadomości w formularzu do sprzedającego) Format otrzymywania konta Dane do konta wysyłam na adres e-mail w ciągu 48 godzin od momentu dokonania wpłaty. Dane przychodzą w formacie: nick:e-mail:hasło ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU KONTA ZA: 15 ZŁ PaySafeCard, LUB 10 zł PayPal! WYSTARCZY NAPISAĆ WIADOMOŚĆ NA ADRES E-MAIL [email protected] DISCORD: https://discord.gg/t2rqbTN
 15. Impression

  Mój serwer

  @TEFLON @HeezQ https://discord.gg/ArpUQhG
×