Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  1944
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Ostatnia wygrana Libter w dniu 7 grudnia

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

O Libter

 • Tytuł
  Najlepszy właściciel
 • Urodziny 01.09.2014 (4.280031300 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Zmiany
 • Nick w MC
  Libter

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

12672 wyświetleń profilu
 1. Libter

  Bład mysql

  Straciłeś pieniądze na nieprofesjonalny plugin. Gdyby twórca choć trochę znał się na rzeczy powinien bardzo dobrze wiedzieć o co chodzi. Ale jest jeszcze drugie rozwiązanie - dodaj ?autoReconnect=true na końcu adresu do bazy jeśli taki występuje w configu (przykład: jdbc://localhost/baza?autoReconnect=true).
 2. Libter

  Usunięcie reklam z forum

  Ja tam nie widzę reklam z oczywistych powodów i tak duża ilość to w sumie motywacja do kupna ultra-taniego braku reklam Ale faktycznie można pomyśleć nad ograniczeniem, chociaż to raczej temat na inny wniosek i musiałoby być dokładnie rozpisane.
 3. Libter

  Usunięcie reklam z forum

  Nie, bo znowu forum zacznie przynosić straty i budżet na dodatki stanie się ujemny. Chyba, że chcesz opłacić brak reklam dla wszystkich to proszę bardzo ;]
 4. Libter

  Craftlin Alpha

  Kod projektu został otwarty - zapraszam! https://github.com/Libter/Craftlin
 5. Libter

  Bład mysql

  Wszystko jest opisane w treści błędu. Zwróć uwagę na fragment: You should consider either expiring and/or testing connection validity before use in your application, increasing the server configured values for client timeouts, or using the Connector/J connection property'autoReconnect=true' to avoid this problem. Jaki plugin się tak nieudolnie komunikuje z bazą danych?
 6. Libter

  Budżet 2019

  @Reedzev_ po cichu zdradzę, że jak nie ma ważnych aktualizacji to nie przedłużam, ale w budżecie się musi zgadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 7. Libter

  Zasłużeni

  @boleknowak traci zasłużonego, powody jak zwykle - zepsuł się
 8. Libter

  Wtyczka na zakładki

  Idź pisać głupoty gdzie indziej.
 9. Libter

  Wtyczka na zakładki

  Bo po co korzystać z wbudowanych funkcji przeglądarki, bo nie każdy chce pokazywać... to bardzo kiepskie argumenty na wydanie jakiejkolwiek kwoty. A poza tym przekonaj mnie, że ten checkbox nie wystarczy:
 10. Libter

  1.12 [Zapowiedz serwera] ShitMc.Eu

  Dobra domena nie jest zła ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale dla pełni shitu powinniście to postawić na 1.7.2.
 11. Libter

  Budżet 2019

  A kysz śmieszki! Wnioski pisać, a nie tu. Akurat na to, żeby się spotkać nie potrzeba budżetu Przy serwerach tego typu gotówka jest akurat najmniejszym problemem. Nie. Użytkownicy mają konkursy (weekendowe i nie tylko) w głębokim poważaniu, ale jak masz pomysł na sensowny konkurs z nagrodami to pisz wniosek - 50 głosów w górę i robimy
 12. Libter

  news Budżet 2019

  Dzięki reklamom i sklepikowi forum przestało przynosić straty, więc można zacząć inwestować w rozwój Tym samym od następnego roku obowiązuje jawny budżet w wysokości 150$: Niewykorzystana kwota przechodzi na następny rok. Zależnie od wyników finansowych forum budżet może zostać zmieniony. Z budżetu pokrywane są koszty forumowej licencji oraz dodatków i ich odnawiania. Użytkownicy mogą zgłaszać propozycje nowych wtyczek i aplikacji na stronie wnioski.skript.pl. Więc pozostaje tylko podliczyć ile nam zostaje: 150$ - 2 * 40$ (przedłużenie licencji dwa razy po pół roku) - 2 * 7$ (przedłużenie wtyczki z nagrodami dwa razy po pół roku) = 56$ Czekam na propozycje wykorzystania pozostałej kwoty
 13. Libter

  wnioski.skript.pl - nowy system propozycji

  Umiesz czytać? Wszędzie jest jak byk napisane alpha. BTW Nie sądzę żeby WYSYWIG był potrzebny w tym przypadku - wniosek ma być prostym tekstem, a nie naciapaną prezentacją serwera. Ewentualnie można pomyśleć nad wsparciem Markdowna.
 14. Libter

  Dodanie unbana do sklep.skript.pl

  Ja na razie wstrzymuję się od głosu. Z jednej strony pecunia non olet, a z drugiej nie wiem czy jest sens handlować tak kontrowersyjnym towarem - ponowne zwarnowanie / zbanowanie niechybnie kończyłoby się reklamacją.
 15. Libter

  Dziwne znaki

  Zdecydowanie popieram. Problem tkwi w kodowaniu tekstu, a tu się zlatują javovcy ze StringUtilsami i innymi obejściami
×