Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  1446
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  50

Libter ostatnio wygrał w dniu 29 lipca 2017

Libter ma najbardziej lubianą zawartość!

O Libter

 • Tytuł
  Właściciel

Metody kontaktu

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Internet
 • Hobby
  Zarządzanie forami
 • Nick w MC
  Libter

Ostatnie wizyty

7036 wyświetleń profilu
 1. [1.12.2][SV] ZooLandia

  https://wiki.fcraft.pl/Sklepy -> http://zoolandia.tasrv.com/sklepy https://wiki.fcraft.pl/R2 -> http://zoolandia.tasrv.com/regulamin https://fcraft.pl/prezentacja.png -> http://imgie.pl/images/2017/12/29/prezentacjazoo5e428.png http://status.mclive.eu/fCraft/fcraft.pl/25565/banner.png -> http://status.mclive.eu/Zoolandia/zoolandia.tasrv.com/25565/banner.png Może nie jest to literalnie skopiowane, ale wyraźnie widać inspirację lub nawet kopiuj+wklej+wymieszaj (zwłaszcza na przykładzie sklepów) i wypadałoby wspomnieć źródła w prezentacji.
 2. szukam TECHNIK MINECRAFT MCHC: JASMC

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 3. szukam REKRUTACJA MESDT - mega EXPERIENCED skript developer team

  Tego typu wątki powinny być tworzone w offtopicu i z istniejących kont na forum, a nie nowych utworzonych specjalnie w tym celu o klakierach w stylu @AntoniiDeveloper nie wspominając.
 4. Używanie takich "darmowych" wersji płatnego pluginu nie jest tolerowane na forum. Ten temat został przeniesiony do kosza!
 5. Dlaczego mikołaj nie przyszedł?

 6. [1.12.1-1.12.2] [SB] HeavenBlock.pl

  Rozumiem, że hejtowanie dropu ze stona nadal w modzie, ale tutaj reklamowany jest serwer na znacznie wyższym poziomie. Nawet jeśli nie widać tego po prezentacji Na samym początku gracza wita profesjonalne MOTD (chociaż ikonka by się przydała): Po wejściu widać od razu skiny i automatyczne logowanie premium, dobrze zrobioną TABlistę i pasek boczny, estetyczny spawn oraz fajerwerkowe powitanie nowego gracza. Domyślne wyspy również są ładnie zbudowane, a dodatkowo w trakcie rozgrywki można zdobywać osiągnięcia zrobione specjalnie pod serwer (chociaż w 1.12 można byłoby to oprzeć na systemie postępów). Znienawidzony drop z kamienia tak naprawdę nie jest dropem - po prostu przy formowaniu się bruku z wody i lawy jest niewielka szansa, że zmieni się on w rudę - trudno o lepsze rozwiązania na skyblocku gdzie większość budulców bierze się właśnie z takiego generatora.
 7. Skarga na JPablo

  @Crevsers Twoją prezentację ciężko określić jako nieestetyczną, ale ustawianie ogromnego rozmiaru czcionki nie pomaga w jej czytaniu, a wyśrodkowanie większości tekstu także jest dosyć kontrowersyjne. Zmniejszam czcionkę i przenoszę do głównego działu.
 8. Lista zmian

  30.10.2017: @Norbi traci rangę administratora ze względu na brak aktywności.
 9. Nowa Emotka

  Propozycja odrzucona.
 10. Naprawcie ten błąd

  To nie nasz błąd, HTML wszędzie działa tak samo - kosz.
 11. [Odwołanie] Invi

  Usunięte, znowu nadgorliwa moderacja
 12. Propozycja

  A nie możecie już obecnie przypinać/odpinać i otwierać/zamykać?
 13. Lista zmian

  23.09.2017: @Ewald awansuje na administratora. @JPablo awansuje na moderatora globalnego. @Kurotsuwa traci rangę moderatora globalnego ze względu na małą aktywność.
×