Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Liczba zawartości

  2 887
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  94

Ostatnia wygrana Libter w dniu 10 czerwca

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

O Libter

 • Tytuł
  Forumowy ogrodnik
 • Urodziny 01.09.2014 (6.788495877 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  Zmiany
 • Nick w MC
  Libter

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

38 862 wyświetleń profilu
 1. @Rafesqu poprawił kod @RediQ na działający i tym samym ostrzeżenie zostaje uznane za niesłuszne i anulowane. Niemniej jednak na przyszłość wypadałoby napisać, że jest to poprawiony kod drugiego użytkownika, aby uniknąć nieporozumień z moderacją. Dodatkowo przed zamieszczeniem odwołania lub narzekaniem na chatboxie, warto skontaktować się z moderatorem jeśli sprawa jest stosunkowo łatwa do wyjaśnienia jak w tym przypadku.
 2. Pora na mały review ( ͡° ͜ʖ ͡°) Śmieci w repo typu katalog .vs/GlitchCode/v16 czy binarki, od czegoś jest .gitignore. Tutaj miał być dalszy review, ale w sumie nie ma się nawet do czego przyczepić skoro aplikacja tak naprawdę nie ma swojej logiki tylko kilka bindingów do biblioteki AvalonEdit i koniec. A poza tym sam edytor wygląda ok, mam nadzieję że aplikacja będzie się rozwijać w kierunku bycia czymś więcej niż ładnym wrapperem na bibliotekę
 3. Możesz czerpać inspirację z tego prehistorycznego tematu: A za tworzenie wycentrowanej listy punktowanej jest specjalne miejsce w piekle.
 4. Libter

  Skarga na wiktorm12

  Zgodnie z zarządzeniem 01/17.11.2020, punkt 3: W przypadku zidentyfikowania oryginalnego użytkownika odpowiedzialnego za konta spamerskie - właściciel nakłada embargo na reklamowanie jego projektów (których tematy są przenoszone do kosza i ukrywane) oraz w miarę potrzeb dodaje je do filtru słów. Embargo nakładane jest podczas ogłaszania stanu wojennego - w tym przypadku w zarządzeniu 02/17.11.2020. Warto zauważyć, że przytoczony powyżej przepis nie zawiera klauzuli "W trakcie stanu wojennego", a tym samym obowiązuje bezterminowo. Jednocześnie, jednak nie przewiduje żadnej szczególnej k
 5. Libter

  Zarządzenia

  Zarządzenie @Libter 02/24.05.2021 o nowelizacji regulaminu: Do regulaminu zostaje dodany punkt §2.2.2.6 o treści: Należy upewnić się, że umieszczenie jej nie spowoduje zasłonienia treściami autora większości przestrzeni przeznaczonej na dany typ treści. Do taryfikatora w sekcji "Kary i inne działania nadawane przez moderację" zostaje dodany zapis: (§2.2.2.6 - zasłanianie treści) ukrycie treści i od 1 do 3 punktów ostrzeżeń na dwa tygodnie. Zarządzenie 01/05.08.2018 traci moc.
 6. Libter

  Taryfikator kar

  Nowelizacja kodyfikacyjna: Dodanie kar wprowadzanych rozporządzeniem o reakcjach. Dodanie kary związanej z §2.2.2.6 zgodnie z zarządzeniem 02/24.05.2021.
 7. Libter

  Zarządzenia

  Zarządzenie @Libter 01/24.05.2021 o wdrożeniu rozporządzenia o reakcjach: Zarządzenie 01/15.06.2018 traci moc. Zarządzenie 01/15.07.2018 traci moc. Zarządzenie 01/03.01.2019 traci moc.
 8. Libter

  Reakcje

  Rozporządzenie o reakcjach Definicje: Reakcje - emotikony dodawane pod postem na forum przez użytkowników. Reakcja pozytywna - zwiększa reputację autora posta. Reakcja neutralna - nie zmienia reputacji autora posta. Limity: Użytkownik: 8 pozytywnych reakcji dziennie VIP: 16 pozytywnych reakcji dziennie VIP++: bez ograniczeń Zasady: Każda reakcja powinna być związana z oceną przeczytanego posta. Dozwolone jest wstawianie wielu reakcji pozytywnych w zamian za udzieloną pomoc, jednak nie więcej niż dzienny limit zwykłego użyt
 9. To jest skrótowy opis i musi się odnosić do zapisu w regulaminie, który nie mówi bezpośrednio ani o spamowaniu ani forumowych widżetów. Ale faktycznie powinno być "zasłanianie treściami" zamiast "zasłanianie treści". Co do reszty - nie jesteśmy zobowiązani wyrokami, a moderacja zobowiązana jest (na razie zwyczajowo) do miarkowania kary zawartej w taryfikatorze, więc nikt nie będzie dawał maksymalnego wymiaru za zapychanie chatboxa.
 10. Wiele Ale bardziej 10, gdyby miało być 3 napisałbym kilka. Nie chcę tego definiować na sztywno, a i tak trzymamy się zasady że reakcja stanowi ocenę przeczytanego posta a nie przeklikiwanie się przez każdy post danego użytkownika żeby mu coś niefajnego dać.
 11. Zarządzenie o nowelizacji regulaminu: Do regulaminu zostaje dodany punkt §2.2.2.6 o treści: Należy upewnić się, że umieszczenie jej nie spowoduje zasłonienia treściami autora większości przestrzeni przeznaczonej na dany typ treści. Do taryfikatora w sekcji "Kary i inne działania nadawane przez moderację" zostaje dodany zapis: (§2.2.2.6 - zasłanianie treści) ukrycie treści i od 1 do 3 punktów ostrzeżeń na dwa tygodnie. Zarządzenie 01/05.08.2018 traci moc.
 12. Libter

  Taryfikator kar

  Nowelizacja: Dodanie sekcji wyjątki. Zmiana określenia post/temat na treść lub dyskusja.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...