Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  2 103
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  38

Ostatnia wygrana Libter w dniu 30 września

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

O Libter

 • Tytuł
  Forumowy ogrodnik
 • Urodziny 01.09.2014 (5.132081687 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska
 • Hobby
  Zmiany
 • Nick w MC
  Libter

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

20 388 wyświetleń profilu
 1. Libter

  Reakcja OK

  Dokładnie mowa o punkcie regulaminu §2.2.2.2 Ale czy zdarza się to na tyle nagminnie żeby uzasadniać dodawanie kolejnej reakcji? Proszę o przykłady.
 2. Libter

  Skarga na Właściciela

  Nie jesteśmy i nie będziemy równi (chyba, że wobec prawa do czego oczywiście należy dążyć!), podkreślanie, a nawet generowanie różnic już na poziomie genetycznym wpisane jest w biologię. Dobra, koniec karuzeli śmiechu zanim się rozkręci. Zamykam i pozdrawiam
 3. Libter

  Skarga na Właściciela

  Proszę podać podstawę prawną, pozdrawiam PS Wiadomo, że skarga ma charakter żartu, ale skoro sprawa trafiła oficjalnie na wokandę to przypominam, że sporo moich wiadomości stanowią żarty / ironia, które nie mają na celu urażenia kogokolwiek i w przypadku gdyby ktoś faktycznie czuł się źle z powodu moich wiadomości (nie dotyczy osób, które zalazły mi za skórę na tyle mocno, że się im to po prostu należy ) to proszę o informację, przeproszę, obiecam poprawę
 4. Co nie oznacza, że nie można wstawiać linków w charakterze formy kontaktu. Poza tym "karą" za nieprawidłowy dział nie jest usunięcie, a przeniesienie tematu - jak sobie to wyobrażasz w tym przypadku? Co nie jest zabronione jest dozwolone, więc podawanie linków do discordów także. Notatki zostały usunięte, linki możesz przywrócić na własną rękę i w przypadku dalszych problemów proszę pisać bezpośrednio do jednego z administratorów powołując się na tego posta. @Szifter, @TakiJakTy niniejszym ostrzegam i upominam, żeby w przypadku wątpliwości czy dane działanie jest zakazane pytać na discordowym kanale ekipy zamiast realizować to co ktoś napisze w zgłoszeniu. Moderacja działa wyłącznie w granicach regulaminu.
 5. Tutaj nie uświadczysz ani jednego ani drugiego No wiadomo, ale jako że nie okazuje ani trochę pokory wynikającej ze statusu ucznia tylko odpowiada chamskimi odzywkami to w pełni zasługuje na taką, a nie inną reakcję społeczności forum.
 6. Ja bym czegoś takiego nawet w 0.0.1 nie wypuścił, więc to nie jest żadne usprawiedliwienie. Poza tym jakich opinii się spodziewałeś publikując tak niedopracowaną wersję?
 7. No to jest do bólu brzydkie po prostu, że aż wstyd publikować coś takiego bo wiadomo jakie opinie zbierze A skoro już robisz de facto konkurencję dla setki innych list to wypadałoby, żeby Twoja się czymś (byle nie brzydotą) wyróżniała.
 8. Libter

  Rejestr zarządzeń

  Zarządzenie @Libter 01/25.09.2019: @Szifter odzyskuje rangę próbnego moderatora po urlopie w związku z zarządzeniem 01/13.09.2019.
 9. Libter

  Kurotsuwa

  Regulamin (§2.1.2.1) w tej kwestii jest dosyć jasny - wyzwiska są niedopuszczalne. Dlatego z powodu: wielokrotnej recydywy pomimo upomnień, zajmowania poważanego stanowiska - moderatora, a następnie zasłużonego, przyzwolenia niektórych użytkowników na takie zachowania, wymierzam 1 tydzień bana w celu: uświadomienia, że takie zachowanie jest niewłaściwe, zapobieżenia podobnym przypadkom w przyszłości. Dodatkowo przypominam, że zgodnie z [Zasłużeni] §1.2, wprowadzanie negatywnej atmosfery na forum przez osoby legitymujące się ciemnoniebieskim nickiem nie jest mile widziane, więc na przyszłość proszę bardziej przestrzegać regulaminu.
 10. Libter

  [Skarga] Kurotsuwa

  Super skarga na siebie samego, dużo zgromadzonej reputacji. Klap klap klap, klask klask klask. Ten temat został przeniesiony do kosza!
 11. Libter

  Rejestr zasłużonych

  Przedłużenia tytułów: @Norbi do 04.08.2020 (+1 rok). @JanekJaran do 18.06.2020 (+6 miesięcy). @LjayPL789 do 10.01.2020 (+3 miesiące).
 12. Libter

  Zasłużeni

  Wydzielam §1.3 do §3 i odpowiednio rozbudowuję.
 13. Libter

  Rejestr zasłużonych

  Nowe tytuły: Senior administrator @Ixidi - do 24.03.2021. Próbny moderator @Kurotsuwa - do 16.07.2020 (wg poprzedniego okresu + 2 miesiące pobytu w ekipie).
 14. Libter

  Rejestr zarządzeń

  Zarządzenie @Libter 01/24.09.2019: @Ixidi traci rangę administratora na rzecz zasłużonego oraz zasiadania w radzie ze względu na rezygnację. @Kurotsuwa traci rangę próbnego moderatora na rzecz zasłużonego ze względu na rezygnację.
 15. Libter

  Skarga TakiJakTy

  Powinno być, że wystarczy po prostu poczekać 24h od ostatniej odpowiedzi. Jak jest inaczej to proszę o zgloszenie błędu na wnioski.skript.pl. Przy okazji przypominam, że VIPy zakupione na sklep.skript.pl mogą podbijać tematy częściej, a VIPy++ bez limitu Samą skargę uznaję w kwestii nieprawidłowego warna za wyzwiska i oszczerstwa, jednak był to błąd ludzki i został on szybko naprawiony. Dalszą część skargi odrzucam - post "@refresh" zdecydowanie nie wnosi nic do tematu, a typowe odświeżanie jest możliwe tylko i wyłącznie za pomocą przycisku.
×