Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  2 367
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  55

Ostatnia wygrana Libter w dniu 20 lutego

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

O Libter

 • Tytuł
  Forumowy ogrodnik
 • Urodziny 01.09.2014 (5.490818973 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska
 • Hobby
  Zmiany
 • Nick w MC
  Libter

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

25 282 wyświetleń profilu
 1. Cóż mogę powiedzieć - dziękuję za feedback. Niektóre kwestie jak wielkość mapy czy możliwość samodzielnego tworzenia cuboida są do przemyślenia przy następnej edycji projektu jeśli takowa nastąpi.
 2. Libter

  Odwołanie - ban na discordzie

  Niech będzie - masz tego unbana, ale nie chcę widzieć więcej wrzucania skrajnie stronniczych newsów co drugi dzień.
 3. Libter

  Skarga na JanekJaran

  Jaran to nub i odpowiada z dużym opóźnieniem, ale braku uczciwości zarzucić mu nie można. Ja bym poczekał jeszcze kilka dni
 4. Libter

  Tworzenie bram.

  To nie jest żaden pozytywny skutek tylko kolejne wymienianie ciekawej redstonowo-tłokowej mechaniki na jedną tabliczkę. Ogólnie otwieranie [Gate] poprzez natychmiastowe znikanie bloków jest brzydkie i nie widzę wiele przypadków zastosowań a tym samym sensu propozycji.
 5. Libter

  Grief i zabicie hodowli (CAŁEJ)

  Logi piorunów dodane, w międzyczasie pojawiła się metoda zabijania owiec wilkiem którą też trzeba będzie dodać do logów. Hodowla przywrócona i skargę niestety muszę zamknąć z powodu niewykrycia sprawcy.
 6. @VaporeonPL jakieś planowane daty otwarcia kolejnych odcinków? Albo jakaś grupa do wspólnej budowy? Ta droga jest super
 7. Nie. To jest zabójcze dla wydajności serwera i ogółem jakiejkolwiek wartości przedmiotów z mobów. Za pomocą przenoszenia można upakować kilkadziesiąt spawnerów w jednym miejscu, a obecnie trzeba się mimo wszystko wysilić znajdując ciekawe miejsce z kilkoma spawnerami w pobliżu i podróżując tam.
 8. Libter

  Crafting gąbki

  Przepis na gąbkę: Napełnij kociołek wodą. Postaw na nim blok diamentu. Na górę bloku diamentu rzuć trwałą miksturę oddychania pod wodą.
 9. Shift uznaję za zbędny, nikt nie trzyma normalnie barwników w głównym pasku, a tym bardziej nimi nie klika... Bloki możliwe do kolorowania: wełna i dywany, cement i beton, szkło i szyby, terakota i glazurowana terakota. Bloki możliwe do czyszczenia butelką wody: szkło, szyby, terakota. Bloki niemożliwe do kolorowania: (wymagają za dużo pracy, a rzadko się je koloruje - jak ktoś bardzo potrzebuje niech pisze wniosek) shulkerboxy, banery, łóżka.
 10. Dobra, widzę tu dwa błędy: Błąd serwera - wyświetlany jest nie wiedzieć czemu dolar przed nickiem gracza w komunikacie "nie istnieje gracz o nicku X". Błędy graczy - wpisują /podpisz + nick zamiast /podpisz +nick, jedna spacja robi różnicę. Zablokuję żeby to pierwsze wyświetlało użycie komendy podobnie jak we wniosku https://mc.skript.pl/wnioski/Go7WFPPd.
 11. Niestety na Tweakeroo nie mogę się zgodzić - bardzo dużo tych "usprawnień" przy czym wiele z nich zakrawa na cheaty. Item Scroller natomiast jak najbardziej.
 12. @CreepyJinx z tego co pamiętam był już taki wniosek i wyszło na to, że cuboidy niszczą tylko creepery wysadzone przez graczy dodanych do owych cuboidów. Czyli jeśli ktoś obcy wysadzi creepera to nie powinno się nic stać
 13. @Ptakupoland dziękuję za szybką reakcję. Link do wtyczki: https://invisioncommunity.com/files/file/8917-rankings-top-posters-top-topic-creators-most-liked/
 14. @Ptakupoland wasze forum używa pirackiej wersji wtyczki LibterRanking mojego autorstwa. Proszę o pilne wyjaśnienie sprawy albo może się to skończyć poważnymi konsekwencjami co do waszej obecności na tym forum.
 15. Libter

  Skarga na LeQuLa

  Post o treści "Ja ci mogę napisać" nie wnosi nic nowego do tematu z prośbą o stworzenie określonego skryptu. Taką deklarację złożyć może każdy, ale jest ona bezwartościowa dopóki nie idą za nią żadne konkretne działania. Skargę (a właściwie odwołanie) w całości odrzucam.
×