Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  1549
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Libter w dniu 18 Luty

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

O Libter

 • Tytuł
  Właściciel

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Internet
 • Hobby
  Zarządzanie forami
 • Nick w MC
  Libter

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

7993 wyświetleń profilu
 1. Jqmey

  Aczkolwiek konieczność trzykrotnego przypominania, a ostatecznie włączania do planu tygodniowego zamiast naprawy od ręki nie świadczy najlepiej o zarządzaniu.
 2. Jqmey

  Dyskusja skupia się na razie na praktycznej ocenie rządów lidera (które oceniam zresztą nie najgorzej, forum idzie do przodu ) oraz licytowaniu się co zostało, a co nie zostało choć mogło zostać zrobione i przez kogo. Wnosząc coś nowego do sprawy chciałbym poruszyć ważniejszy w mojej opinii aspekt, który tak naprawdę zapoczątkował całą sytuację - relacjach z ekipą. Na wstępie zaznaczę, że nikomu z administracji z liderem włącznie nie można zarzucić złych intencji względem forum. Niestety dobre chęci to nie wszystko. @Jqmey od kiedy tylko pojawił się przy moich projektach jako junior moderator fCraft.pl, podchodził do stanowiska bardzo służbowo pisząc minimalną liczbę wiadomości na Discordzie, również w konwersacji prywatnej ciężko było mi nawiązać dłuższą rozmowę co względem ogółu użytkowników zdarza się bardzo rzadko. Muszę jednak przyznać, że swoje obowiązki realizował profesjonalnie dopóki nie pojawiały się uwagi... I tutaj kolejny problem - w przypadku jakiejkolwiek krytyki @Jqmey zazwyczaj ignoruje ją, zamyka się uniemożliwiając konstruktywną dyskusję i znacząco wydłuża czas odpowiedzi. Dobrym przykładem jest zbiór nowości do discordowego bota, który doczekał się odpowiedzi dopiero po upływie doby i nie został wdrożony pomimo zastosowania się do wszystkich Jqmeyowych sugestii. Próbowałem poruszyć ten temat kilkakrotnie w bardziej prywatnych okolicznościach, jednak bez skutku. Niniejszym publicznie domagam się konkretnych wyjaśnień opisanych wyżej zachowań od @Jqmeya oraz podjęcia kroków w celu ich zmiany. Mamy wspólny cel rozwoju forum, nie gryzę (reszta ekipy też nie ) i liczę, że przy odpowiedniej inicjatywie po obu stronach uda nam się dojść do porozumienia.
 3. Jqmey

  Powiązane: zarządzenie 01/23.02.2018
 4. Rejestr zarządzeń

  Zarządzenie @Libter 01/23.03.2018: Na czas rewolucji marcowej uprawnienia lidera administracji zostają zawieszone ze względu na jednostronne używanie.
 5. Administracja

  Dodanie §1B.3.
 6. Fałszywy Komunikator op [PLUGIN]

  10/10, zawsze chciałem mieć plugin na fałszywy komunikator op
 7. Lista zmian

  20.03.2018: Dodanie zalążku forumowego systemu prawnego.
 8. tak

  Głosy na rak powiadasz?
 9. Rejestr zarządzeń

  Zarządzenie @Libter 01/20.03.2018: Zarządzenia zastępują posty dotyczące zmian w ekipie na liście zmian.
 10. Rejestr zarządzeń

  Rejestr zarządzeń publikowanych zgodnie z [Zarządzenia].
 11. Zarządzenia

  §1. Postanowienia ogólne Zarządzenia mogą być tworzone przez właściciela, lidera administracji, administratora lub moderatora. Wszelkie rozporządzenia stoją w hierarchii ponad zarządzeniami. §2. Publikacja Zarządzenia publikowane są w wyznaczonym temacie zgodnie z wzorem: np. Zarządzenie nie podlega zmianie po publikacji.
 12. Rozporządzenia

  §1. Postanowienia ogólne Rozporządzenia mogą być tworzone przez właściciela, lidera administracji lub administratora. Obowiązuje hierarchia: rozporządzenia właściciela > regulamin > rozporządzenia lidera administracji > rozporządzenia administratorów. Rozporządzenie dzieli się na zatytułowane paragrafy podzielone na punkty z możliwością zawarcia podpunktów. Odniesienie do rozporządzenia posiada wzór: [nazwa rozporządzenia] §paragraf.punkt, np. [Rozporządzenia] §1.2. §2. Zmiany Zmiany (z wyjątkiem nowego tytułu paragrafu) muszą być zapisywane w postach pod tematem rozporządzenia. Zmianie nie podlegają nazwa rozporządzenia i numeracja, możliwe jest dostawienie numeru z literą np. 1A.
 13. Administracja

  §1A. Właściciel Na czele forum stoi właściciel. Właściciel wybiera lidera administracji zwanego dalej liderem. Właściciel mianuje administrację zaproponowaną przez lidera. §1B. Lider administracji Lider wydaje polecenia administratorom i twórcom celem realizacji §2. Lider wyjaśnia z właścicielem wszelkie niejasności związane z realizacją. Lider mianuje moderatorów spośród twórców lub w procesie rekrutacji. §1C. Administracja W skład administracji wchodzi lider jako administrator, administratorzy i twórcy. Administratorzy posiadają dostęp do panelu administracyjnego i wykonują zadania bezpośrednio. Twórcy przekazują rezultaty zadań liderowi do wdrożenia na forum. Pluginy i aplikacje instaluje właściciel. §2. Plany tygodniowe Plan tygodniowy zawiera listę zadań, może być rozszerzany przez lidera za zgodą właściciela. Do poniedziałku włącznie każdego tygodnia właściciel przekazuje liderowi plan tygodniowy. Administracja dokonuje wszelkich starań, aby zadania zostały wykonane przed przekazaniem raportu. Do godziny 18 w niedzielę lider przekazuje właścicielowi raport zawierający statusy realizacji zadań.
 14. code.skript.pl v2 - opinie, propozycje i błędy

  W żadnym wypadku. A komu to potrzebne? A dlaczego?
 15. Lista zmian

  15.03.2018: Dodanie licznik czasu istnienia forum - to już ponad 4 lata! Zaktualizowaną wersję Font Awesome do 5.0.8.
×