Skocz do zawartości

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  1 970
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Ostatnia wygrana Libter w dniu 16 lutego

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

O Libter

 • Tytuł
  Najlepszy właściciel
 • Urodziny 01.09.2014 (4.473785850 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Zmiany
 • Nick w MC
  Libter

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

14 084 wyświetleń profilu
 1. Libter

  Poszukuję potężnego admina

  Ale dodam jeszcze, że ogłoszenie jest kierowane głównie pod nowe osoby, więc miło by było gdyby w temacie nie odbywały się przepychanki słowne starych wyjadaczy.
 2. Libter

  Poszukuję potężnego admina

  Nie skreślam Cię. Napisz podanie to zobaczymy, jako zachętę powiem że forumowe prawo też może podlegać porządkom ;]
 3. Jako, że forum ostatnio trochę zarasta niczym rzadko koszony ogródek poszukuję administratora chętnego do przeprowadzenia porządków i ew. dalszego rozwoju. Oferuję: piękny czerwony kolorek i dużo władzy na forum czyli to co ludzie lubią najbardziej. Oczekuję: czasu i chęci. Znajomości panelu administracyjnego wyjątkowo nie wymagam, bo można się tego nauczyć. Podania wysyłajcie w prywatnej wiadomości zawierając w nich: listę minimum 5 rzeczy które należy uporządkować na forum, opcjonalnie pomysły na dalszy rozwój forum, opcjonalnie swoje doświadczenie w rozwoju serwerów / for / innych projektów.
 4. Libter

  Skarga na* BrixNW

  Offtopic w temacie, prowokowanie kłótni - sporo jak na zerowego warna (od którego odwołanie nie przysługuje bo jest ZEROWY). Szkoda tracić czas, zamykam.
 5. Libter

  Skarga od BrixNW

  @Queito ostrzeżenie cofam, na przyszłość używaj opcji zgłoś. Natomiast @BrixNW na przyszłość tylko ukrywaj takie posty bez ostrzeżeń, w końcu użytkownik chciał pomóc - prawda?
 6. Libter

  Wniosek o utworzenie klubu: McSkun

  Akceptuję.
 7. Libter

  Wniosek o utworzenie klubu tematycznego.

  Zatwierdzone - @Ixidi czyń honory.
 8. Libter

  Wniosek o utworzenie klubu: Pasjaci Programowania

  Odrzucone.
 9. Libter

  Błędy w tłumaczeniu

  @Blackuus dzięki za zgłoszenie - chwilowy błąd po migracji - już powinno być ok
 10. Libter

  Czy powinienem móc tam pisać?

  Tak, to normalne - temat jak sama nazwa wskazuje dotyczy konsultacji.
 11. Libter

  Region

  No właśnie - jak można być taką cebulą @Misio12320? Nie podałeś żadnych szczegółów za to @LuckyPotato podał ci aż 5 możliwości rozwiązania problemu na które zareagowałeś rakiem i wyzywaniem.
 12. Libter

  Ranga, która pozwala na więcej niż VIP!

  ? Ale i tak bez sensu tak jak pisał @Ixidi. Taką możliwość ma obecnie każdy z ustalaniem wewnętrznego regulaminu włącznie - nazywamy ją klubami. Wybór koloru trudny technicznie. Zmiana tytułu ? No tak średnio bym powiedział. Nie wszyscy skorzystają, a ci co skorzystają zbytnio zyskają bo lepiej kupić jakąś super-ultra-rangę niż baner... Standard. To chyba jedyny powód dla którego warto by było kupić rangę. Pytanie czy komukolwiek się chce robić takiego CSSa...
 13. Libter

  Ranga

  Z dodawaniem i usuwaniem grup jest już wystarczająco dużo problemów. Nie sądzę, żeby propozycja spowodowała wzrost zysków warty jej realizacji.
 14. Jeśli nie zapoznałeś się jeszcze z serwisem do wniosków zajrzyj najpierw do tego tematu: A więc po miesiącu działania nowego serwisu i 8 aktualizacjach mogę ogłosić jego przejście do wersji beta. Tym samym serwis z wnioskami zastępuje całkowicie stary system zgłaszania propozycji i błędów (za wyjątkiem najdrobniejszych poprawek na które wciąż czekają tematy zbiorcze). Jeśli ktoś posiadał stary temat z propozycją lub zgłoszeniem błędu i nadal jest zainteresowany jego realizacją proszę o utworzenie nowego wniosku i przeklejenie tam treści.
 15. Libter

  skarga 1337envy multikonta

  Moderacjo do dzieła! (A multikonta można wybanować zgodnie z §1.5 jeśli uznacie to za stosowne.)
×