Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 22.11.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 7 punktów
  ivall

  Darmowe strony internetowe

  Cześć, od 2 lat uczę się języków webowych (z dużymi przerwami). Dzisiaj postanowiłem, że jestem w stanie napisać parę stron za darmo, ponieważ nie mam co robić z wolnym czasem, chciałbym podnieść swoje umiejętności, no i zrobić nową stronę portoflio gdzie będą jakieś publiczne projekty. Dobra, do rzeczy, robię strony internetowe za darmo, oczywiście nie napiszę Ci drugiego facebooka, ale jakąś małą stronę do serwera minecraft, czy jakąś inną niewielką stronę owszem. Używam: HTML, CSS, BOOTSTRAP - wygląd strony, czyli front-end JS, JQUERY - jakieś małe poprawy funkcjonalności strony typu np. sprawdzenie, czy hasła są takie same, scrollowanie niżej itp. PHP - tutaj piszę cały backend, aktualnie potrafię zrobić: logowanie, rejestrację (oop + pdo), podstrony dostępne wyłącznie dla zalogowanych, pokazywanie danych z bazy danych, możliwość wysyłania komend na serwer mc (poprzez stronę, nie jestem pewny, czy uda mi się zrobić pokazywanie konsoli, ale zawsze mogę spróbować) i jakieś mniejsze rzeczy. Wszystko co jest w PHP piszę sam, ponieważ uczę się, robię logowanie i rejestrację od podstaw. Moje aktualne projekty: moje portfolio, które zmienię jak będę miał więcej publicznych projektów: http://ivall.pl, https://onyxmc.pl/ - strona dla @BrixNW z prostym panelem administratora umożliwiającym dodawanie postów, usuwanie https://xaxee-dev.pl/ - strona dla @xAxee, proste portfolio coś podobnego do mikroblogu z wykopu, jest to jak na razie projekt prywatny, aktualnie jest tam zrobione rejestracja, logowanie, dodawanie wpisów, styl galaxy na forum, znajdziecie go w zakładce "twórczość". Jeśli jesteś chętny to napisz najlepiej do mnie na discordzie, ivall#0890. A jeśli takowego nie posiadasz to na maila (choć kontakt poprzez email nie jest najszybszy i najlepszy), [email protected] Pozdrawiam, ivall.
 2. 7 punktów
  maxcom1Games

  Skrypt blokujący bicie administracji (adPB)

  Witam! Chciałbym zaprezętować skrypt adPB (skrypt na blokowanie bicia administracji) Skrypt posiada wygodne wyłączanie/włączanie blokady komendą w minecraft. Podstawowa komenda /adpb Skrypt gdy blokada jest włączona i osoba z permisją zostanie uderzona, osobie atakującej wyśle się że bicie administracji jest aktualnie wyłączone. Skrypt wspiera wersje skript 1.12.2 jak i starsze (może działać na 1.13). Skrypt jest przydatny. Pomysł wziąłem od samego siebie więc niech nie sypią się komentarze "ale ja podsunąłem mu pomysł" ITP. Moje postanowienia to ciągłe rozwijanie tego skryptu. Pobieranie, changelog, permisje ITP. macie poniżej Usunąłem możliwość pobrania wersji 1.0, bo 1.5 to poprawienie błędów 1.0 Aby wlaczyc/wylaczyc bicie administracji wpisz /adpb <on/off> W wersji 2.0+ jest to komenda /adpb switch Polecamy pobierać adPB 2.0. Ta wersja nie ma bugów (Chyba, ale nie zauważyłem. Jeżeli ma bugi poprawie je w 2.5) Changelog: Permisje: To do: Download: Prosze o zgłaszanie błędów na prywatnej wiadomości lub tu w komentarzach. PS (do administracji): Proszę o nie usuwanie linku do mega i nie edytowanie tego co jest powyżej. Z góry dziękuje. Prosze każdego o udostępnianie też tego skryptu.
 3. 5 punktów
  AxGuildCore Przedstawiam wam mój Autorski Skryptowy Core do Pluginu FunnyGuilds Core obecnie posiada: - AxSkarbiec - Skrypt na Skarbiec Gildii - AxGefekty - Skrypt na Efekty dla gildii / gracza - AxPanel - Skrypt na Panel Gildii (Obecnie są jeszcze 2 projekty ale nie gotowe) Wymagania: Aby Skrypty działały potrzeba Pluginów: Skript SkQuery (Dla pewności WildSkript) FunnyGuilds FunnySkAddon (Autorstwa @McKoxu oraz @LloydPL) Konfiguracja: Skrypty posiadają Config Yaml Niestety nie można w configu GEfektów zmienić Kupowanych efektów oraz ich ceny ;/ W przyszłości postaram się owy dorobić, obecnie zmieniać można tylko wiadomości. AxSkarbiec: Skrypt który dodaje dla gildii skarbce Komendy: - /skarbiec - Otwiera Skarbiec Gildii Uprawnienia: - Posiadanie Gildii Działanie: - Skrypt działa jak przenośny EnderChest do którego dostęp ma cała gildia SS: Changelog: - 1.0 Napisanie Sk. - 2.0 Przepisanie Sk na Nową wersje FunnySkAddon - 2.5 Wydanie Skryptu AxGEfekty: Skrypt który dodaje Gildyjne efekty (Za punkty - Dla Gildii) (Bez punktów - Dla Gracza) Komendy: - /Efekty - Otwiera Gui z efektami - /GEfekty - Otwiera Gui z efektami Uprawnienia: - Posiadanie Gildii (Dla Gefektów) Działanie: - Skrypt działa jak normalne efekty tylko po zakupie efekty dostaje cała gildia SS: Changelog: - 1.0 Napisanie Sk. - 2.0 Przepisanie Sk na Nową wersje FunnySkAddon - 2.5 Wydanie Skryptu AxPanel: Skrypt który dodaje panel gildii Komendy: - /Panel - Otwiera panel gildii Uprawnienia: Posiadanie lidera gildii Działanie: - Skrypt polega na zarządzaniu gildią i członkami poprzez Panel Ss: Informacje: - Sloty w gui można modyfikować do woli (tylko położenia nie) - Konfiguracja posiada zmienne - Jeżeli config.yml się nie pobrał pobierz go > TUTAJ < Changelog: - 1.0 Napisanie Sk. Dziękuje za uwagę Proszę o ocenienie skryptu i wszelkie błędy proszę zgłaszać pod postem lub na pw * w najbliższym czasie wyjdzie wielka aktualizacja *
 4. 5 punktów
  jaku49

  server MegaDrop

  Zapowiadałeś się dobrze, ale coś poszło nie tak i postanowiłeś zrobić serwer megadrop na 1.8.8 naprawdę? Prezentacja jest lipna (nie postarałeś się), popatrz jak inni to robią. Wersja jest tą z przed 4,5 roku i jest już dawno przejedzona dla wszystkich weteranów tej gry, którzy nie grają już na takich serwerach. Słowa server już dawno zostały spolszczone do słowa SERWER, słowo versja ma polski odpowiednik WERSJA. Ogromny plus za domenę .pl ale strony nie ma tylko pobiera się jakieś badziewie. Jak wygląda sprawa ekipy administracji? Udało mi się wygooglować że Filsek1337 to tak naprawdę Ty. Serwer mógłby być ciekawym, podaj informację na temat dodatków.
 5. 5 punktów
  knugi

  Możliwość napisania pluginu.

  Jak mówi to mój szwagier: wszystko jest można
 6. 4 punkty
  Ocenę serwera ;/ ah no tak, posiadanie np. Essentials czy Skript to -8 do oceny serwera XD serwer ma działać, nie ważne czy są te pluginy "autorskie" czy z internetu, jeśli działa to jest to najważniejsze. Serwer który patrzy na to czy wszystko jest "autorskie" i ukrywa listę pluginów to automatycznie staje się on słabym serwerem.
 7. 4 punkty
  xAxee

  Fly

  on join: while player is online: set player's fly mode to false wait 1 second
 8. 4 punkty
  SernickLOL

  PEHC.aternos.me

  Ale z aternosa nic nie zbierzeszXD
 9. 3 punkty
  Witam! Dzisiaj chciałbym wam przedstawić (może prosty) skrypt na Komendowe Tabliczki Aby takową Tabliczkę stworzyć trzeba na niej napisać [Komenda] Napis [Widoczny dla każdego] Komenda [Potem jej nie widać] *Argument 1 [Potem zamienia się w własne ID Tabliczki] * Dodatkowa funkcja Link: https://code.skript.pl/L8T3rQQa Permisja do Stworzenia Tabliczki: kt.create To Do: - Dodać opcje Argumentu 2 Changelog: Wersja 1.0 - Publikacja
 10. 3 punkty
  BrixNW

  Darmowe Konta | Free Premium Accounts

  Nie polecam prowadzić czegoś takiego na discordzie, za jakiś czas twoje konto zostanie zbanowane, a ty stracisz serwer. Wiem, bo sam tak miałem.
 11. 3 punkty
  Libter

  Wniosek o utwożenie klubu: Klub futurystuw

  Rodzaj klubu: otwarty Tematyka klubu: wymyślanie idei uproščającyh podstawowe dziedziny życia Cel klubu: zniesienie ortografii, zniesienie dwuznakuw na żeč českih daškuw, i wiele więcej usprawnień, a docelowo ogulnoświatowa rewolucja A także: twożenie nażędzi informatyčnyh do realizacji celuw. Uzasadnienie: Udostępnienie niepopularnyh dotąd idei šeršemu gronu. Zrobienie użytku z żadko używanego systemu klubuw. Zwiękšenie aktywności na forum popżez zaangażowanie użytkownikuw o tego typu zainteresowaniah.
 12. 3 punkty
  LuCky_LuKie

  KryngTeam - Twoje Miejsce na Modach

  Krótko o nas i naszej działalności Jesteśmy grupą KryngTeam, która działa w tworzeniu paczek jak i serwerów na modach od stycznia 2018 roku. Zaczynaliśmy jako młodzi i niedoświadczeni. Dzisiaj dużo się zmieniło. Stworzyliśmy 4 serwery na modach, które miały swoje czasy i na których grało dużo graczy. Niedawno zakończyliśmy 1 edycję nowego projektu KryngBox, którą uznaliśmy za bardzo udaną. Niedługo po zakończeniu rozpoczęliśmy nowe prace nad nową wersją paczki jak i stworzeniem serwera. Serwer jest prowadzony na trybie Survival PVE (Player Versus Environment). Warto zauważyć, że każdy może zagrać u nas! Nawet gracz non-premium! Ponadto gracz na serwerze znajdzie dużo udogodnień do rozgrywki jakimi są pluginy i skrypty. Gwarantujemy świetną i ciekawą atmosferę! Sprawdź i dołącz! Poradnik jak zagrać na Technic Launcher Non-Premium na naszym Discord! Tryb: Survival PVE Non-Premium Ilość slotów: 30 IP: feralserv.com:25600 (w przypadku launchera niepotrzebne) Discord: http://discord.gg/wc4C9ve Paczka Modów: https://www.technicpack.net/modpack/kryngbox.1313085 Jakie Modyfikacje? Tworząc paczkę myśleliśmy na początku o wielu ścieżkach, w których gracz może się rozwijać. Postanowiliśmy jednak postawić większą wagę na technikę i jej rozwijanie. Do dyspozycji mamy modyfikacje pokroju Immersive Engineering , Industrial Craft 2, Thermal Expansion, Applied Energetics,Ender IO i wiele innych! Dla graczy, którzy nie chcą dążyć w technikę oferujemy mniejsze mody ale również ciekawe takie jak Forestry, Mo Creatures, Metallurgy, HarvestCraft czy nawet RailCraft! Ponadto przygotowywujemy dla was Questy, które będziecie mogli wykonywać jakiś czas po starcie! Są one przygotowywane z myślą o ciekawej fabule oraz o nagrodach jakie możecie zyskać! Całą listę modyfikacji znajdziecie na naszym Discordzie! Ograniczenia? To nie u Nas! Z myślą o graczach postanowiliśmy nie ograniczać waszej eksploracji świata oraz blokować wam możliwość zdobycia rzadkich surowców, które występują raz na kilka chunków. Ponadto możecie szukać swojego ulubionego biomu z BiomesO'Plenty. Podsumowując! Cała mapa serwerowa jest dostępna do waszej dyspozycji i eksploracji! Zasoby serwerowe w skrócie Z naszego doświadczenia z serwerów modowanych wiemy, że taki serwer potrzebuje duże ilości pamięci RAM, jak i tej dyskowej. Tworząc 2 edycję postanowiliśmy podjąć współpracę z FeralServ i rozpoczęcie projektu na nowej maszynie o ogromnych parametrach serwerowych! Ponadto maszyna znajduje się w Polsce więc nie ma obaw o duży ping! Po uprzednich beta testach stwierdziliśmy, że rozgrywka jest komfortowa i stabilna, dzięki czemu gra jest dla was przyjemna! Gospodarka serwerowa i Handel Z opinii użytkowników postanowiliśmy zmienić trochę gospodarkę i odmienić jej działanie. Na serwerze będzie nadal dostępna waluta serwerowa jak i małe sklepiki na serwerze, jednakże gracze mają teraz możliwość tworzenia sklepów z tabliczkami jak i blokami sklepowymi. Taki blok jest bezpieczny w transakcjach. Po zcraftowaniu go, kładziemy go na ziemii i otwieramy GUI, klikając prawym przyciskiem myszy. Możemy teraz skonfigurować nasz mały sklep. Możemy wybrać ilość bloków np. Dirta za ilość bloków np. Cobblestona. Osoba może teraz kupić od nas Dirta za Cobblestone! Ponadto posiadamy również mały schowek , dzięki czemu nie musimy być Online cały czas! Myślimy że to udogodnienie wam się spodoba i będzie funkcjonalne! Posiadamy również czat ogłoszeń pod /go ! Questy dla każdego! Dla osób, które nie chcą bawić się w rozbudowę techniki mamy coś innego. Są to specjalne Questy ,które wymagają różne rzeczy od gracza. Questy czasami mogą być nawet fabularne jak i poradnikowo-wstępne do rozgrywki. Gwarantujemy, że zadania nie będą się powtarzać i będą coraz nowsze typy zadań. Oczywiście za pomyślnie wykonane zadanie będzie czekać na was nagroda! Kilkanaście zdjęć z serwera:
 13. 3 punkty
  xAxee

  Kilof z startrakiem

  on mine: if event-block is stone: if player's tool is any pickaxe: set {_l} to uncolored line 1 of lore of player's tool if {_l} is not set: set line 1 of lore of player's tool to "&7Wykopany Stone: &a0" else: replace all "Wykopany Stone:" and " " with "" in {_l} set {_l} to {_l} parsed as number set line 1 of lore of player's tool to "&7Wykopany Stone: &a%{_l}+1%" Wykopany stone przypisuje do kilofa nie do gracza.
 14. 3 punkty
  xAxee

  Plspls

  on inventory click: if clicked slot is 1: if player's balance >= 100000: if player can hold <item>: remove 100000 from player's balance add <item> to player # Lub jak chciałeś execute console command "give..." else: send "Error"
 15. 3 punkty
  RiskoStudio

  RiskoStudio - Usługi Graficzne / Administrator Forum

  OFERTA DLA UŻYTKOWNIKÓW Z JASNĄ STRONĄ OFERTA DLA UŻYTKOWNIKÓW Z CIEMNĄ STRONĄ
 16. 3 punkty
  TachiMC

  Klikniecie na blok

  może to
 17. 3 punkty
  ICECREAM

  ICECREAM

  Witam wszystkie osoby , które to czytają ! Mam nadzieje że wam się spodoba, powodzenia również innym! Mój nick w minecraft: XCodeXyYT na forum ICECREAM ;D, kiedyś miałem nick SunEarth w minecraftcie. Chciałbym zostać moderatorem , ponieważ: -Znam sie na pomaganiu innym w sprawach forum -Umiem poprawić podstawowe błędy forum -Mógłbym pomagać innym w sprawach skryptów -Jestem już prawie 2 lata na tym forum -Umiem zakończyć kłótnie pomiędzy użytkownikami -Trudno mnie sprowokować -Na forum mogę siedzieć kilka godzin dziennie Trochę o mnie: Mam na imię Kacper pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jeżeli chodzi o szkołę to lubię WF i Informatykę, a nie cierpię polskiego i matmy. Jeżeli chodzi o potrawy to uwielbiam pizze, kebaba nie ma jedzenia którego nienawidzę. Na dzień ósmego lutego 2019 mam 15 lat. W wolnym czasie lubię programować, głównie pisać pluginy i skrypty do minecrafta. Mam własny serwer MC, który już wkrótce będzie się cieszyć trzecią edycją. Pozdrawiam ICECREAM
 18. 3 punkty
  Witaj użytkowniku, Wszedłeś tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty? Doskonale! Poświęć chwilkę i zapoznaj się z moim tematem, może akurat ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę dla Ciebie! Jestem młodym, kreatywnym i doświadczonym graphic designerem. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, staram się wykonać go precyzyjnie w miarę moich umiejętności. Z ogromną przyjemnością przyjmę każde zlecenie. Co jestem w stanie zaoferować? Usługi graficzne: Webdesign - jestem w stanie zaplanować oraz dokładnie zaprojektować stronę internetową pod forum, portfolio lub inne. Identyfikacja wizualna - zaprojektuje profesjonalny wizerunek dla Twojej firmy lub działalności (także pod forum, różne serwery). Materiały reklamowe - podejmę się zaprojektowania banerów reklamowych, plakatów, ulotek, wizytówek i wiele więcej (także pod różne sieci serwerów, ts3 i inne). Grafika pod Social Media - oferuję także pakiet grafik pod Twój instagram, facebook, youtube i inne... Grafika użytkowa - wykonam dla Ciebie grafikę na użytek własny, co to znaczy? Czyli standardowo, awatary, sygnaturki, tła, tapety i tak dalej... Grafika pod gry - zaprojektuje również różne elementy graficzne pod Twój serwer i nie tylko. Co wchodzi w tą usługę? Wykonanie loga, panele logowania, hudy, dashboardy, overlay pod stream i inne... Elementy graficzne - w moją ofertę również wchodzą elementy graficzne, ale zaraz... Co tutaj się znajduje? Standardowo wykonam różne ikonki, napisy, pojedyncze elementy graficzne typu: dany kształt i inne... Zabezpieczenia (głównie silnik MyBB) / Edycja szablonów: Optymalizacja silnika pod względem przyśpieszenia działania strony, Pełne zabezpieczenie forum przed niechcianymi atakami i włamaniami (głównie zabezpieczenia które nie pozwolą dostać się do plików, panelu administratora, przeprowadzić ataków, cloudflare i kilka innych sposobów), Przygotowanie szablonu dla Twojej strony internetowej (głównie pracuje na silniku MyBB), Poza powyższymi usługami, oferuję również pomoc przy doborze hostingu dla Twojej strony - głównie pod względem wydajności, ceny i opinii, konfiguracja i podpięcie domeny pod Twój serwer, przygotowanie strony do działania (pełna instalacja forum i jego konfiguracja). Jak się ze mną skontaktować? Adres e-mail: [email protected] Discord: devPasti#7195 Gadu Gadu: 65727047 Moje portfolio znają Państwo pod adresem: www.devpasti.pb.design
 19. 3 punkty
  bvcz

  ICECREAM

  Półtora roku na forum i napisałeś zaledwie 3 posty(nie uwzględniając tego podania). Dodatkowo pierwszy twój wpis pochodzi z 13 października 2017 roku, a kolejny ze stycznia tego roku. Obawiam się, że możesz nie być obeznany w zasadach panujących na forum. Czym są wg. Ciebie podstawowe błędy forum i jak chciałbyś je poprawić, będąc moderatorem? Do tego nie jest potrzebna ranga moderacyjna. Aktualnie jestem dosyć sceptycznie nastawiony do Twojego podania.
 20. 3 punkty
  jaku49

  Plugin/skrypt crash

  [ciach] Pewnie dostanę za to warna ale jak ktoś chce to dlaczego mam nie pomóc
 21. 3 punkty
  knugi

  Skrypt na topki

  Chcesz dokładnie tak samo jak na ss'ach, czy tylko przykład? Jeżeli masz serwer na 1.8.8 lub niższej to nie podejmuję się napisania tego skryptu.
 22. 3 punkty
  Ixidi

  online-mode

  Zanim zamknę to muszę napisać :V @DemoN @McKoxu Ma to ogromny sens, przy tworzeniu np. autologowania graczy premium oraz rejestracji graczy no-premium. I nie wypowiadajcie się jak nie wiecie, bo taka możliwość istnieje np. w BungeeCordzie.
 23. 3 punkty
  kanafu

  Fire Phantom

  Wersja: 0.6 Twórca: kanafu Skrypt: 0.5 0.6 Jest to bardzo wczesna wersja tego skryptu na drop i bedzie bardzo rozwijana Nowe wersja
 24. 3 punkty
  Prezentacjatest

  Serwer freebuild

  Siemka! Otoz postanowiłem załozyć serwer oczywiście mam roboty troche to będzie serwer FreeBuild. Mozecie ocenic prezentacja jak wam sie podoba 0/10 dziekuje! Oczywiscie juz mozna wyslac zaproszenie do grupy jesli cie wciągneło! https://zapodaj.net/3c29b81419c15.png.html https://zapodaj.net/4644adb980b7c.png.html https://zapodaj.net/e2254ffaba9c4.png.html
 25. 3 punkty
  Szisel1

  1.12 [Zapowiedz serwera] ShitMc.Eu

  Siema Siema ludzie otwieramy serwer minecraft 7 grudnia o godzinie 21. Serwer się wyróżnia jest zrobiony for fun i ogólnie to zapraszam fajnie będzie e Trailer:
 26. 3 punkty
  Libter

  1.12 [Zapowiedz serwera] ShitMc.Eu

  Dobra domena nie jest zła ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale dla pełni shitu powinniście to postawić na 1.7.2.
 27. 3 punkty
  Tak bardzo ,że mógł bym być egzekutorem właścicieli tych serwerów, ale robił bym to tak żeby cierpieli jak najdłużej
 28. 2 punkty
  Wayneern

  Strony Ivalla - opinia Codeczeq

  Jak chcecie się kłócić, to róbcie to na Discordzie czy innym komunikatorze. Forum nie jest najlepszym miejscem na to (chyba, że coś jest o sprawie forumowej). W ogóle takiej sytuacji nie powinno być. Po prostu ignorujcie się nawzajem i tyle... Bo powiem tyle: obaj macie swoje zagrania i potwierdzi to nie jedna osoba. Nie chce się wtrącać, ani z nikim kłócić, tylko napisać coś od siebie, co o tym sądzę.
 29. 2 punkty
  yooniks

  MYSQL

  Skoro lobby jest pierwszym serwerem na który gracz będzie łączony to mysle ze bez problemu możesz prefix przekazać poprzez plugin messaging channel no ale mysql z tabela oddzielna to też bardzo dobry pomysł. No i ja osobiście wybralbym te drugie rozwiazanie jeżeli mysql to nie problem.
 30. 2 punkty
  LjayPL789

  Plugin na kick i piorun po śmierci gracza

  kick player due to "powod"
 31. 2 punkty
  Queito

  Pokaż swój pulpit

  no troszke gorszy mam
 32. 2 punkty
  xAxee

  Blok teleportujący potwory

  options: item: glowing grass named "&6Teleporter mobow" block: diamond block command /xd: trigger: add {@item} to player on place: if player's tool is {@item}: set {_l} to location of event-block set block at {_l} to {@block} while type of block at {_l} is {@block}: loop all entities in radius 15 around event-block: if type of loop-entity is not player: teleport loop-entity to block under {_l} wait 2 second
 33. 2 punkty
  knugi

  Spolszczy mi ktoś plugin [Crazy Auctions]

  W czym masz problem? W każdej szkole uczą języka angielskiego. A jeżeli nie to też jest google tłumacz. Zmieniasz tylko to co jest pomiędzy apostrofami, przykład: Messages: Players-Only: '&cOnly players can use this command.' Reload: '&7You have just reloaded the Crazy Auctions Files.' To jest orginał, a tutaj jest przetłumaczone: Messages: Players-Only: '&cTylko gracze moga uzyc tej komendy' Reload: '&7Przeladowano pliki Crazy Auctions' I to samo robisz z wszystkimi pozostałymi wiadomościami
 34. 2 punkty
  xAxee

  cubenets.pl chestpvp oraz skyblock

  1. Pełno błędów ortograficznych w komendach 2. Niespolszczone wiadomości 3. Bugi
 35. 2 punkty
  Grex

  Skript latwy.....

  właśnie, ja zrozumiałem, że chodzi o to że jak ktoś postawi skrzynie "XD" to potem jak otworzy to nie otworzy ale sie zniszczy, a tu on pisze ze skrzynek "XD" nie da sie stawiac. zdecuduj sie ...
 36. 2 punkty
  xAxee

  M-NoCaps - Plugin na blokade caps locka

  if (msg == msg.toUpperCase()) Nie wiem czy taki było zamierzanie ale to zamieni wiadomość tylko wtedy gdy cała będzie z capslocka. (i można dawać jedna literke mała i już nic nie robi, lepiej chyba gdyby było że większość lub jakiś % są wielkimi) e.setMessage(msg); raczej nie potrzebne xd. (!p.isOp()) jeżeli ma op to ma wszystkie permisje więc chyba razczej zbędne xd. A i właśnie kolory lepiej ChatColor.translateAlternateColorCodes... Reszte to @2up napisał. Ale tak to spoko dobrze że to plg a nie skript xd.
 37. 2 punkty
  jaku49

  Mc24

  A kto każe używać blazingpacka? Administracji się nie chce grać to wrzucają paczkę i nie ma zabawy.
 38. 2 punkty
  knugi

  Skrypt na gui dropu nie działa

  @MrPomajdor napisałeś przecież odpowiedź w temacie. Jak wspomniałeś, zmieniłeś wersję SkQuery na nowszą. Być może masz silniczek trochę starszy i to już nie będzie. Ja jestem w 100% przekonany, że jest to wina wersji SkQuery, ponieważ lore jest tylko z tego dodatku. Jeżeli masz 3.6.2 Czy jakąś tam to wgraj 3.6.0 (powinna działać), ewentualnie 3.6.1. Jeżeli masz wersję Skript 2.2-dev35 lub wyższy to nie próbuj wgrywać wersji 3.24.1, gdyż ona nie działa poprawnie z owymi wersjami Skripta. Pozdrawiam #Knugi Dlaczego jeszcze nie zmieniłeś tej wersji?
 39. 2 punkty
  xAxee

  Jak wyłączyć komunikaty "Zostałeś wyleczony"

  bo w every 1 second + loop nie masz player'a tylko loop-player'a every 1 second: loop all players: heal loop-player set loop-player's food level to 10
 40. 2 punkty
  xAxee

  Problem z GUI

  ahh format slot... to run [execute player command "/vanish"] chyba o to ci chodziło
 41. 2 punkty
  knugi

  PEX I CHAT

  @Cipski nawet nie zimportowałeś bibliotek pexa
 42. 2 punkty
  sworip

  Skript 1.12.2 i dodatki

  1.2.2? Obawiam się że u tej wersji nie było jeszcze skripta nawet xd Wybacz nie przeczytałem tytułu, ale i tak masz do poprawy. Skellet: https://forums.skunity.com/resources/skellett-the-beast-addon.24/ SkQuery: https://forums.skunity.com/resources/unofficial-skquery-fork-1-6-1-12.68/ Umbaska: https://www.spigotmc.org/resources/addon-umbaska.7352/ skRayFall: https://www.spigotmc.org/resources/skrayfall.10012/ WildSkript: https://dev.bukkit.org/projects/wildskript/files [jest tylko do 1.7.9 ale z tego co wiem to to samo co umbaska] PirateSk: https://www.spigotmc.org/resources/piratesk-2-addon.39535/
 43. 2 punkty
  Czyżbyś wrócił do reklam na innych serwerach?
 44. 2 punkty
  HotAngel2K17

  Pytanie o antybota

  Puknij się w łeb, to nie jest antybot typie.
 45. 2 punkty
  HotAngel2K17

  Poszukuję sponsora na serwer minecraft.

  Przeczytaj wypowiedź użytkownika @neexipl i zastanów się. A po 2. nie podał on informacji żadnych prawie o serwerze i zapewne to jego pierwsza edycja. Jeszcze nigdy nie słyszałem, że z pierwszej edycji są zyski "500 - 600" pln. jak napisałeś. Po 3. Obliczenia wszystko pokażą. Powiedzmy, że za pierwszą edycję zarobią 300 zł. Obliczenia, pokażą jaki to będzie zysk: 33% z 300 to: 99zł Zwrot: brak (bo ok. tyle będzie musiał wydać na to wszystko) A zapewne właściciel będzie chciał pomocy przy opłacie serwera
 46. 2 punkty
  xAxee

  Co jest złego w pvp powyżej 1.8?

  1.8 Bardziej skill zakładanie stref itp 1.9 Bardziej fart
 47. 2 punkty
  gnomq2000

  Operatora

  Witam. Szukam osoby, która chętnie stworzy ze mną prosty serwer survival Serwer zakupiony, stale opłacam.
 48. 2 punkty
  jaku49

  McMidgard.pl

  + za nową wersję, + za domenę .pl. - nieskonfigurowany essentials, - paskudny tab, zmieniona nazwa i strona w konfiguracji pluginu , ----------------------------- Jestem ciekaw czy macie założoną działalność gospodarczą... pieniądze trafiają do was, a nie na hosting, więc powinniście mieć. Jeśli faktycznie tak jest, to źle się dzieje w tym obecnym community.
 49. 2 punkty
  Ask3r

  [1.13.2] [EasyHC] SwiftCore.pl

  Coś nowego to nie zmiana wersji tylko wprowadzenie czegoś innowacyjnego, czego konkurencja nie ma, a nie klepanie tego samego stylu gry od kilku lat
 50. 2 punkty
  LloydPL

  skPortal

  Witam jest to mój pierwszy skrypt, który tu wrzucam więc nie hejtujcie Skrypt nazywa się skPortal i pozwala tworzyć tyle portali ile chcesz (na tyle ile sprzęt pozwoli). Opierają się one na regionach z WorldGuarda i WorldEdita i czystym skripcie. Do tego zostały także zaimplementowane priorytety portali czyli takie swoiste levele - jeżeli mamy priorytet większy od priorytetu portalu lub równy to możemy go użyć, a jeśli nie to nie. Skrypt posiada komendy modyfikujące priorytety gracza jak i portali przez co jeśli wpiszemy zły level to możemy poprawić, a ustawianie levela gracza za pomocą komendy jak i specjalnej funkcji która jest tam dodana pozwoli modyfikować level gracza poprzez podczepienie ich do innych skryptów (np. pod zarządzanie levelami gracza). Nowy portal tworzymy najpierw zaznaczając wejście do portalu wandem, którego przywołamy komendą /portal wand.Następnie wpisujemy /portal create [nazwa] [priorytet] i mamy nasz portal, ale niestety niedziałający - lecimy w miejsce w jakie chcemy żeby nas teleportował i wpisujemy /portal connect [nazwa] przez co jak wejdziemy w ten portal to przeteleportuje on nas w tamto miejsce. Level (aka priorytet) gracza ustawiamy komendą /portal setplayerpriority [gracz] [warosc] lub funkcją portalSetPlayerPriority([gracz], [wartosc], [wykonawca]) - gracz to gracz, wartość to level jaki chcemy ustawić (musi być liczbą całkowitą), a w wykonawcy można wpisać console żeby nie komplikować. Jeśli dalej masz problemy po prostu zsynchronizuj samą zmienną {PortalePriority::%player%} Level (aka priorytet) portalu ustawiamy komendą /portal setpriority [nazwa] [warosc] lub funkcją portalSetPriority([nazwa], [wartosc], [wykonawca]) - nazwa to nazwa portalu, wartość to level jaki chcemy ustawić (musi być liczbą całkowitą), a w wykonawcy można wpisać console żeby nie komplikować. Skript Wymagania: Skript 2.2 (lub wyższa), WorldEdit, WorldGuard oraz Serwer 1.8.8+ Na koniec, jeśli Ci się podoba to zostaw like, będę za to ogromnie wdzięczny v0.1 (release) v0.2 (dodano yaw i pitch do miejsca teleportacji) v0.3 (mały bugfix) v0.4 (aktualna; poprawienie bugu z 0lvl gracza) jakby kto się pytał po co jest zmienna abstactLocation i funkcja portalParseWorld to są one po to żeby to wszystko działało bo funkcje miały problem z lokacjami i objectami...
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×