Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 25.08.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  yooniks

  Technika

  Szukasz technika, a jedyne co możesz zaoferować to serwer na jakimś hostingu za 20 zł na miesiąc? Ktoś kto potrafi pisać pluginy na pewno nie bedzie tracił na ciebie czasu =/ Jeszcze "pisanie dla ciebie pluginów" - wszystkie twoje zachcianki za 20 zł XD (i to nie jeszcze dla technika tylko na serwer, to tak na prawde gowno ma z tego technik) Co technik zyskuje współpracując z tobą? Nic oprócz straty czasu.
 2. 5 punktów
  knugi

  Możliwość napisania pluginu.

  Jak mówi to mój szwagier: wszystko jest można
 3. 5 punktów
  xDGWG

  [1.13.2] [EasyHC] SwiftCore.pl

  @HotAngel2K17 A czy na 1.13.2 nie ma pvp? Uważasz, że pvp jest tylko wtedy jak się włącza macro lub "nawala" w myszkę? Na tej wersji pvp jest znacznie ciekawsze. Dostosowaliśmy je tylko trochę pod serwer tego typu ale nadal jest to pvp z 1.13.2. Tutaj trzeba użyć troszkę mózgu a nie bezsensownie "nawalać" w myszkę. Pozdrawiam.
 4. 5 punktów
  Kuba6850

  Drama w podaniu Wayneern z konkurencją w tle

  @Reedzev_ dawno chyba wycieków na ciebie nie było, psuj mi dalej wizerunek a zobaczymy
 5. 5 punktów
  Impression

  Wayneern

  przepraszam cię bardzo, ale przez długi czas sam byłeś "przydupasem" Kuby, wymyślałeś sobie jakieś nieziemskie rangi typu CESI, OBRAŻAŁEŚ SKRIPT.PL, a nawet okłamywałeś użytkowników, oraz byłeś wielkim hipokrytą. Teraz role się odwróciły? Kubuś się nie chce to liżesz dupę libterowi? Osobą, której nie warto ufać jesteś ty. Ale takie dziwne, że raz mcad***** jest dla ciebie życiem i Kuba Bogiem, a raz na nich plujesz i wchodzisz pod pantofel libtera. ogarnij się, bo ci tak nakopię do dupy, że aż owsiki wyplujesz. co do samego podania, to jestem na nie, ze względu na jego całokształt i niepoprawność językową. duży wpływ na moją ocenę ma także czas poświęcany na forum - 2h w tygodniu to niewiele.
 6. 4 punkty
  xAxee

  Fly

  on join: while player is online: set player's fly mode to false wait 1 second
 7. 4 punkty
  xDGWG

  [1.13.2] [EasyHC] SwiftCore.pl

 8. 4 punkty
  Vylence

  Nowe konkursy

  jedyne prawilne konkursy to karaoke
 9. 3 punkty
  xAxee

  Plspls

  on inventory click: if clicked slot is 1: if player's balance >= 100000: if player can hold <item>: remove 100000 from player's balance add <item> to player # Lub jak chciałeś execute console command "give..." else: send "Error"
 10. 3 punkty
  TachiMC

  Klikniecie na blok

  może to
 11. 3 punkty
  ICECREAM

  ICECREAM

  Witam wszystkie osoby , które to czytają ! Mam nadzieje że wam się spodoba, powodzenia również innym! Mój nick w minecraft: XCodeXyYT na forum ICECREAM ;D, kiedyś miałem nick SunEarth w minecraftcie. Chciałbym zostać moderatorem , ponieważ: -Znam sie na pomaganiu innym w sprawach forum -Umiem poprawić podstawowe błędy forum -Mógłbym pomagać innym w sprawach skryptów -Jestem już prawie 2 lata na tym forum -Umiem zakończyć kłótnie pomiędzy użytkownikami -Trudno mnie sprowokować -Na forum mogę siedzieć kilka godzin dziennie Trochę o mnie: Mam na imię Kacper pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jeżeli chodzi o szkołę to lubię WF i Informatykę, a nie cierpię polskiego i matmy. Jeżeli chodzi o potrawy to uwielbiam pizze, kebaba nie ma jedzenia którego nienawidzę. Na dzień ósmego lutego 2019 mam 15 lat. W wolnym czasie lubię programować, głównie pisać pluginy i skrypty do minecrafta. Mam własny serwer MC, który już wkrótce będzie się cieszyć trzecią edycją. Pozdrawiam ICECREAM
 12. 3 punkty
  bvcz

  ICECREAM

  Półtora roku na forum i napisałeś zaledwie 3 posty(nie uwzględniając tego podania). Dodatkowo pierwszy twój wpis pochodzi z 13 października 2017 roku, a kolejny ze stycznia tego roku. Obawiam się, że możesz nie być obeznany w zasadach panujących na forum. Czym są wg. Ciebie podstawowe błędy forum i jak chciałbyś je poprawić, będąc moderatorem? Do tego nie jest potrzebna ranga moderacyjna. Aktualnie jestem dosyć sceptycznie nastawiony do Twojego podania.
 13. 3 punkty
  jaku49

  Plugin/skrypt crash

  [ciach] Pewnie dostanę za to warna ale jak ktoś chce to dlaczego mam nie pomóc
 14. 3 punkty
  knugi

  Skrypt na topki

  Chcesz dokładnie tak samo jak na ss'ach, czy tylko przykład? Jeżeli masz serwer na 1.8.8 lub niższej to nie podejmuję się napisania tego skryptu.
 15. 3 punkty
  _AvaX_

  NOTIFICATIONS - Skrypt na notyfikacje

  Nie patrząc w kod dostaję jakiegoś ataku. Notyfikacja o ja pier... Udostępniasz coś, żeby nikt tego nie używał? Kod do napisania w 30 sekund a ty dajesz do niego licencje? Serio wierzysz w to, że ktoś 1. Użyje tego skryptu. 2. Zrobi to dopiero za twoją zgodą? "Jest 4 rodzaje notyfikacji:" Na przyszłość: 1. Naucz się pisać po polsku. 2. Naucz się pisać skrypty. 3. Naucz się je publikować. 4. Publikuj skrypty.
 16. 3 punkty
  Ixidi

  online-mode

  Zanim zamknę to muszę napisać :V @DemoN @McKoxu Ma to ogromny sens, przy tworzeniu np. autologowania graczy premium oraz rejestracji graczy no-premium. I nie wypowiadajcie się jak nie wiecie, bo taka możliwość istnieje np. w BungeeCordzie.
 17. 3 punkty
  kanafu

  Fire Phantom

  Wersja: 0.6 Twórca: kanafu Skrypt: 0.5 0.6 Jest to bardzo wczesna wersja tego skryptu na drop i bedzie bardzo rozwijana Nowe wersja
 18. 3 punkty
  Prezentacjatest

  Serwer freebuild

  Siemka! Otoz postanowiłem załozyć serwer oczywiście mam roboty troche to będzie serwer FreeBuild. Mozecie ocenic prezentacja jak wam sie podoba 0/10 dziekuje! Oczywiscie juz mozna wyslac zaproszenie do grupy jesli cie wciągneło! https://zapodaj.net/3c29b81419c15.png.html https://zapodaj.net/4644adb980b7c.png.html https://zapodaj.net/e2254ffaba9c4.png.html
 19. 3 punkty
  Szisel1

  1.12 [Zapowiedz serwera] ShitMc.Eu

  Siema Siema ludzie otwieramy serwer minecraft 7 grudnia o godzinie 21. Serwer się wyróżnia jest zrobiony for fun i ogólnie to zapraszam fajnie będzie e Trailer:
 20. 3 punkty
  Libter

  1.12 [Zapowiedz serwera] ShitMc.Eu

  Dobra domena nie jest zła ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale dla pełni shitu powinniście to postawić na 1.7.2.
 21. 3 punkty
  stefanik11

  Skrypterem na twój serwer!

  Ten temat został zamknięty.
 22. 3 punkty
  CsSkroublee

  Skrypterem na twój serwer!

  Proszę o zamknięcie tematu.
 23. 3 punkty
  Tak bardzo ,że mógł bym być egzekutorem właścicieli tych serwerów, ale robił bym to tak żeby cierpieli jak najdłużej
 24. 3 punkty
  HotAngel2K17

  [1.13.2] [EasyHC] SwiftCore.pl

  Jaki sens ma easyhc 1.13? W koncu ci ktorzy mowia ze 1.8 to [ciach] oznacza to ze nie nadaja sie na graczy pvp bo w koncu easyhc najbardziej sie kojarzy z pvp a wy z tego easyhc robicie jakies [ciach].... bo w easyhc chodzi o to by zdobyc szybko itemy i isc sie klepac.
 25. 3 punkty
  boleknowak

  To jest dobra prezentacja serwera!

  tak obrazek ma przejście, to chyba 3D Blinks tak no dobra muzyka jest jak to nie jak tak, photoshopa specjalnie do tekstu użyłem. zrobiłem kilka obrazków w photoshopie i zrobiłem gifa Twój komentarz to żart.
 26. 3 punkty
  Nicku

  Akvez

  Nie zajmujesz się rekrutacją i nie podejmujesz żadnej decyzji w tej sprawie. Doceniam wasze opinie, ale nie macie prawa odrzucać czyjegoś podania.
 27. 3 punkty
  TakiJakTy

  szukam skryptera

  skoro skript nie jest warty nic to poco siedzisz na tym forum?
 28. 3 punkty
  jaku49

  Skrypterem

  Ej zaraz ty masz 14 lat czy 10 bo ja już nie wiem... tutaj jest napisane co innego
 29. 2 punkty
  jaku49

  Jak ukryć listę pluginów? Poradnik Ci to pokaże

  *tak wiem że serwery są na innych wersjach, ale to dlatego że nie chciałem pokazywać swojej listy pluginów* *sposób jak najbardziej działa*
 30. 2 punkty
  xAxee

  Problem z skryptem na skrzynki

  zobacz czy znikną jak usuniesz 1
 31. 2 punkty
  xAxee

  Pokazywanie procentów w wiadomości

  musisz dawac 2x% czyli zamień wszystkie % na %%
 32. 2 punkty
  knugi

  Kilka generatorów kamienia

  Chyba coś takiego:
 33. 2 punkty
  TachiMC

  Otwieranie skrzynek za pomocą klucza

  Witam! Napisałem skrypt na otwieranie skrzynek za pomocą klucza O to co można edytować: - Jakim przedmiotem ma być klucz - Nazwa klucza - Opis klucza - Wiadomość, gdy ktoś będzie próbował otworzyć kogoś skrzynkę bez klucza Wiem, że ten skrypt jest dosyć łatwy, ale to jak komuś nie będzie się chciało robić skryptu może sobie ściągnąć ten Pastebin: https://pastebin.com/VDBumhL4 ~Pozdro!
 34. 2 punkty
  knugi

  Problem ze skryptem na Drop

  Może coś pomoże Twój skrypt
 35. 2 punkty
  xAxee

  Gamemode

  options: bloki: bedrock and beacon on gamemode change: clear player's inventory on drop: if player's gamemode is creative: cancel event on place: if player's gamemode is creative: if event-block is {@bloki}: cancel event on rightclick: if player's gamemode is creative: if clicked-block is chest or item-frame: cancel event
 36. 2 punkty
  Peridot

  Wykonywanie komendy

  every minute: execute console command "event23"
 37. 2 punkty
  Addiss9

  BungeeCord Help!!!

  tak a zamiast pvp lobby
 38. 2 punkty
  HotAngel2K17

  Poszukuję sponsora na serwer minecraft.

  Przeczytaj wypowiedź użytkownika @neexipl i zastanów się. A po 2. nie podał on informacji żadnych prawie o serwerze i zapewne to jego pierwsza edycja. Jeszcze nigdy nie słyszałem, że z pierwszej edycji są zyski "500 - 600" pln. jak napisałeś. Po 3. Obliczenia wszystko pokażą. Powiedzmy, że za pierwszą edycję zarobią 300 zł. Obliczenia, pokażą jaki to będzie zysk: 33% z 300 to: 99zł Zwrot: brak (bo ok. tyle będzie musiał wydać na to wszystko) A zapewne właściciel będzie chciał pomocy przy opłacie serwera
 39. 2 punkty
  HotAngel2K17

  Co jest złego w pvp powyżej 1.8?

  Tak, i właśnie teraz na serwerach 1.9 nie ma znaczenia jakiego to ma seta, bo i tak gość z najsłabszym setem ma szansę wygrać. Tam potrafi wygrać największy ez, więc to jest ogromny "-" Jak powiedział @xAxee, w 1.9 liczy się fart
 40. 2 punkty
  xAxee

  Co jest złego w pvp powyżej 1.8?

  1.8 Bardziej skill zakładanie stref itp 1.9 Bardziej fart
 41. 2 punkty
  Addiss9

  Problem z BungeeCord.

  Co nie rozumiesz w słowach rozwiązane??
 42. 2 punkty
  Peridot

  Od Minecraftera do skryptera!

  Przyjmijmy, że masz na hostingu, VPS, czy gdziekolwiek 5000MB miejsca, twoje 19MB to jest 0,38% całego miejsca, to nie jest nawet 1 procent, więc ta oszczędność jest ogromna Poza tym nie mogą jeszcze więcej a mogą max tyle samo co pluginy ale to dzięki dodatkom które też zajmują miejsce Tylko że jak nagra kogoś skrypt to na 99% nie powie, że to tej osoby skrypt tylko powie, że to jego W pluginie to nie jest tak łatwo zrobić, przynajmniej posiadając wiedzę jedynie do pisania skryptów Jakich? Jak wcześniej napisałem potrafią max tyle co pluginy...
 43. 2 punkty
  Uważam, że wszystkie komentarze w tym temacie są/będą trochę słabe, bo widać to. Dlatego ja powiem, że to wstyd jest tworzyć i grać na serwerach typu EasyHC jak i całym HC ("MediumHC", "HC" itp.).
 44. 2 punkty
  Ask3r

  [1.13.2] [EasyHC] SwiftCore.pl

  Coś nowego to nie zmiana wersji tylko wprowadzenie czegoś innowacyjnego, czego konkurencja nie ma, a nie klepanie tego samego stylu gry od kilku lat
 45. 2 punkty
  ZiemniaQ

  Bardzo łatwy skrypt na /give

  A teraz wyciągamy magiczną kulę i widzimy wszystkie twoje błędy... Niewykluczone że są one związane z nieumiejętnym kopiowaniem i wklejaniem tekstu lub może wersja pluginu jest niekompatybilna z wersją skryptu... albo co najgorsze korzystasz z bukkita zamiast spigota... tego niestety nie wiemy... obraz w kuli jest bardzo rozmazany... potęguje ten efekt fakt iż nie wysłałeś tu tych błędów kartoflu.
 46. 2 punkty
  stefanik11

  Woznica - RPG

  Jeżeli chodziło Ci o ten skrypt knugiego: To pozwoliłem sobie go lekko zedytować (mam nadzieję, że się nie obrazisz - @knugi) na twoje potrzeby: Prócz dodatków, które domyślnie wymaga ten skrypt, musisz wgrać jeszcze Skellett.
 47. 2 punkty
  E-Craft

  E-Craft.PL - Solarix RPG

  Serwer został otworzony na start było 200 osób ^_^ Zapraszamy!
 48. 2 punkty
  GaMerty

  DoSCore.pl - Najlepszy Serwer EasyHC !!!

  Polecam Najlepszy server Minecraft. - Ogarnięte pluginy - Miła administracja - Ranga YT od 0 subików - Ładny spawn - Zero lagów POLECAM
 49. 2 punkty
  ZiemniaQ

  Fajne partikle :D

  Ej czekaj bo już się pogubiłem... Ty w końcu zadajesz pytanie, rozkazujesz/żądasz zrobienia skryptu, czy rzucasz nam jakieś wyzwanie? Powodzenia to ja mogę tobie życzyć w zabawie Tutaj masz link do dokumentacji - zrób sobie skrypt :/
 50. 2 punkty
  Do tego format slota z tuske dodajesz jeszcze przed otworzeniem gui zmienną gracza na 'now', a następnie blokujesz mu otwieranie innych gui/klikania na skrzynki przez np. 2 sekundy. Ewentualnie możesz zamiast setować graczowi gui pojedynczo slot za slotem, zapisać gui do zmiennej i setować sloty w tej zmiennej. Potem wystarczy tylko otworzyć dane gui graczowi + wrzucić (na wszelki wypadek) to co napisałem wyżej. every 10 seconds: set {_} to chest with 3 rows named "Ziemniaki" loop 3*9 times: set slot (loop-number)-1 of {_} to potato named "&6Ziemniaki" open {_} to all players Ani jednego, ani drugiego z tego co mi wiadomo zbugować się nie da. Ave.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×