Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 14.02.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  bvcz

  ICECREAM

  Półtora roku na forum i napisałeś zaledwie 3 posty(nie uwzględniając tego podania). Dodatkowo pierwszy twój wpis pochodzi z 13 października 2017 roku, a kolejny ze stycznia tego roku. Obawiam się, że możesz nie być obeznany w zasadach panujących na forum. Czym są wg. Ciebie podstawowe błędy forum i jak chciałbyś je poprawić, będąc moderatorem? Do tego nie jest potrzebna ranga moderacyjna. Aktualnie jestem dosyć sceptycznie nastawiony do Twojego podania.
 2. 1 punkt
  xAxee

  Perworldchat

  %player's group% Jtr ci ogarne lepiej format ze sam sb ustawisz
 3. 1 punkt
  Misio12320

  Perworldchat

  Działa jak policja chciała... Tylko gdyby się dało jakby jakiś błąd.. wyskoczył to, żeby wysłało np Błąd lub coś hm?? A jak dodać do tego %player-group% %player% i dwukropek hmm? + te kolorki na chacie to wydaje mi się iż bym sobie poradził z chatcontrol tylko chodzi mi o kolejność rangi wzoru na chacie itd..
 4. 1 punkt
  xAxee

  Perworldchat

 5. 1 punkt
  sworip

  Perworldchat

  A język to nie za długi? Jak masz pisać takie komy to lepiej w ogóle bo zaniżasz poziom tego forum. I pytanie, kto tu tak naprawdę jest żałosny?
 6. 1 punkt
  FezZu

  wait arg 4 seconds

  No dobra, dzieki
 7. 1 punkt
  DaltonEZ

  Co sądzicie o obecnym community Minecraft'a

  sAME DZIECI KURCZĘ GRAJOM!!!!111 W RZADNEJ GRZE NIE MA TAK GUPIH LUDZI DLATEGO JUSZ NIE GRAM W MINEGUÓWNO!!!111 pOZDRAWIAM SMERFY
 8. 0 punktów
  ikosek

  wait arg 4 seconds

  no chyba nie
 9. 0 punktów
  spadajokk

  Konfiguracja komunikatu MaxBans

  Aż tak ci się za przeproszeniem nie chce ruszyć dupy? Nie rób serwera i po sprawie.
 10. 0 punktów
  Hyjy

  Konfiguracja komunikatu MaxBans

  Witam, czy skonfigurował by mi ktoś to aby bylo po polsku oraz aby na samej górze w treści kicka/bana było &5&lMc&f&lSkun i aby reszta była w kolorystyce &5, &f Kod: disconnection: you-were-kicked: "&fKicked by &a{banner}&f - Reason: \n&a'{reason}'&f" you-are-banned: "&fYou're banned!\n Reason: &a'{reason}'&f\nBy &a{banner}&f.\n{appeal-message}" you-are-ipbanned: "&fYou're IP Banned!\n Reason: &a'{reason}'&f\nBy &a{banner}&f.\n{appeal-message}" you-are-temp-banned: "&fYou're temporarily banned!\n Reason: &a'{reason}'&f\nBy &a{banner}&f.\nExpires in: {time}.\n{appeal-message}" you-are-temp-ipbanned: "&fYou're temporarily IP Banned!\n Reason: &a'{reason}'&f\nBy &a{banner}&f.\nExpires in: {time}.\n{appeal-message}" you-are-rangebanned: "&fYour IP Address (&c{range}&f) is RangeBanned.\nReason: &a{reason}&f\nBy: &a{banner}&f.\n{appeal-message}" you-are-temp-rangebanned: "&fYour IP Address (&c{range}&f) is RangeBanned.\nThe ban expires in &a{time}&f.\nReason: &a{reason}&f\nBy: &a{banner}&f.\n{appeal-message}" you-are-proxied: "Kicked by Maxbans:\n Your IP ({ip}) is listed as a proxy." lockdown-active: "&fServer is in lockdown mode. Try again shortly. Reason: \n{reason}" invalid-letters: "&fKicked by MaxBans.\nYour name contains invalid characters:\n&c'{letters}'&f" invalid-name: "&fKicked by MaxBans.\nYour name is invalid!"
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×