Skocz do zawartości

jaku49

Użytkownik
 • Zawartość

  1 852
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  30

Ostatnia wygrana jaku49 w dniu 19 października 2019

Użytkownicy przyznają jaku49 punkty reputacji!

O jaku49

 • Tytuł
  Popularny
 • Urodziny 11.02.2003 (17.292685767 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  * informatyka
  * muzyka

Ostatnie wizyty

7 451 wyświetleń profilu
 1. jaku49

  TITLE CHAT

  Jaka spacja? Do takich celów używamy tabów. Nie wprowadzaj w błąd, potem taki skrypt zrobiony w formie mieszańca sypie błędami.
 2. Może 5 lat temu gdy jeszcze TS królował mielibyście szanse się rozwinąć.
 3. jaku49

  NIEAKTUALNE

  Ten wpis powinien wyglądać tak: "szukamy jelenia, który wybuduje nam spawn, a my zarobimy". Teraz trudno znaleźć kogokolwiek, kto robi takie rzeczy za darmo.
 4. jaku49

  skrypt na !nagroda <nick>

  A ta komenda !nagroda to gdzie ma być wpisana?
 5. jaku49

  Jak zmienić ip

  Jak ma neostrade - wystarczy włączyć i wyłączyć router. Jeśli jego ip jest stałe (nie zmienia się po restarcie routera) musi skontaktować się z dostawcą w celu zmiany adresu ip, należy pamiętać, że nie da się zmienić całkowicie ip, każdy operator ma swoje cyfry, które zawsze się pojawiają, np. ja mam ip: 83.4.ab.cde, po restarcie będę miał np. 83.4.ca.dfx jak widać pierwsze dwa kawałki zostają takie same. litery to przykładowe cyfry, faktycznie nie pomyślałem, że przykłady to może być czyjś adres. Ciekawe co nawywijał, że ktoś ma jakiś problem z jego ip...
 6. jaku49

  Problem ze Skryptem

  Zainstaluj SkQuery.
 7. jaku49

  Spis Moich Skryptów :3

  O tak... skrypty, które formatują gui format slotem, już czekam na kogoś, kto zaraz założy temat i będzie się pytał "dlaczego gracze mogą kopiować itemy?".
 8. Bardzo często to się zdarza, gdy ktoś pisze o epickim spawnie, a jest to jakiś kwadrat i paskudne domki, które wyglądają jakby zostały wygenerowane przez generator wiosek. A poza tym nie każdy będzie wchodził na Discorda w celu sprawdzenia jaka to wersja.
 9. Według osoby, która nie potrafi budować czy jak? Zero screenów, zero czegokolwiek, o wersji i ip, nawet nikt nie wspomniał.
 10. Doinstaluj plugin FastLogin.
 11. Spigota bo inni też tak brali, pexa - polska społeczność nie o istnieniu takiego czegoś jak LuckPerms (ale są tacy co wiedzą, nie ładuję wszystkich do jednego wora), a titanaxe, bo oferuje więcej niż enderchest. A co do serwera tutaj się nawet postarali bo spawn został zrobiony mniej w więcej niż 10 minut i nie 30 min przed startem. Wersja trochę boli, że 1.12, ale to i tak lepiej niż 1.8.8.
 12. jaku49

  DROP

  Muszę przyznać, że wymagania masz ogromne jak za cenę 0,00 PLN. I te dostosowania pod chestcommand...
 13. To coś chyba daje taką możliwość: https://github.com/Mohist-Community/Mohist
 14. Nie każdy musi tam grać, opisz bardziej to co Cię interesuje...
 15. Pobierz te obrazki i wrzuć na imgura.
×