Skocz do zawartości

jaku49

Użytkownik
 • Zawartość

  1 744
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  30

Ostatnia wygrana jaku49 w dniu 19 października

Użytkownicy przyznają jaku49 punkty reputacji!

O jaku49

 • Tytuł
  Popularny
 • Urodziny 11.02.2003 (16.753170575 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  * informatyka
  * muzyka

Ostatnie wizyty

5 960 wyświetleń profilu
 1. jaku49

  Jadłeś/aś

  Zupka chińska
 2. https://forums.skunity.com/resources/sublimejs-a-skript-notepad-udl.620/ https://forums.skunity.com/resources/dark-vs-light-notepad-udl.156/ https://www.spigotmc.org/resources/skript-xml-for-notepad.35032/ Wybierz, tą która najbardziej Ci odpowiada.
 3. A zdajesz sobie sprawę, że takie rozwiązanie będzie generowało lagi przy większej ilości graczy?
 4. jaku49

  MinecraftLista

  Ani to wizualnie nie jest ładne, ani nie jest dopracowane.
 5. jaku49

  Lobby wielewersji

  a zamiast bungee silnik https://papermc.io/downloads#Waterfall
 6. every 1 second: loop all players: add 0.05 to {wyplata::%loop-player%} Przy większej ilości graczy może spowodować to obciążenie serwera.
 7. 1.12 zbugowane? Jest to jedna z lepiej zoptymalizowanych po 1.8.8.
 8. Jest możliwe ale to niewiele zmieni. Skript-db albo ustawienia w configu Skripta że chce się używać bazy, a nie pliku csv.
 9. Generowanie dużych topek przy małej ilości zasobów może spowodować 2-3 sekundowy freze serwera.
 10. Prezentacja mi zaimponowała. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem. Zapiera dech w piersiach.
 11. Wszystko fajnie, trudno i rudy, a takie pytanie jak z optymalizacją tej wersji? Domena mnie nie interesuje bo sam swojego czasu robiłem serwery na ench.pl i tasrv.com (nie było graczy bo byliśmy nieogarnięci i nie wygenerowaliśmy mapy przed startem i serwer padał przy losowym tp).
 12. Kiedyś było coś podobnego do pobierania z code.skript.pl więc wybór był lepszy ale i tak gratuluję wyłamania się z szablonu i zrobienia czegoś nowego. Zmień ten format slot... nie jesteśmy w 2015 roku.
 13. jaku49

  MySQL

  Podobny temat: https://forums.skunity.com/threads/create-mysql-database-skript-db.7266/ Wydaje mi się, że skrypt działa - nie mam jak przetestować. Wymagane: skript-db Zapis: script options: $ init com.mysql.jdbc.Driver $ db url jdbc:mysql://host:port/twoja baza danych $ db username nazwa użytkownika $ db password hasło options: table_prefix: staty_ on join: set {_uuid} to UUID of player update "INSERT INTO `{@table_prefix}%{_uuid}%` (`Nick`, `Ranga`, `Level`, `Osg`, `Nagrody`) VALUES ('%player%', 'Default', '1', '0', '0')" Aktualizacja: update "UPDATE `{@table_prefix}%{_uuid}%` SET `{@table_prefix}%{_uuid}%`.`Nick` = '%player%' WHERE `{@table_prefix}%{_uuid}%`.`%{_uuid}%` = '%player%'"
 14. Tak jak kolega wyżej, naprawdę nic nie ma o "reporterze" tylko że bycie redaktorem to jego pasja, trochę słabo co nie? Zero informacji o imieniu, wieku, zainteresowaniach.
 15. jaku49

  PermissionsEx

  Ja gdy potrzebowałem to przepisywałem ręcznie permisje, ale wiem że można to zrobić komendą. Więcej na temat: https://github.com/lucko/LuckPerms/wiki/Migration
×