Skocz do zawartości

jaku49

Użytkownik
 • Zawartość

  1 378
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana jaku49 w dniu 14 stycznia

Użytkownicy przyznają jaku49 punkty reputacji!

O jaku49

 • Tytuł
  Popularny
 • Urodziny 11 lutego

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Nick w MC
  ffffff

Metody kontaktu

 • Discord
  jcob #8711

Ostatnie wizyty

3 996 wyświetleń profilu
 1. jaku49

  Który dodatek dodaje "open chest"

  To jest chyba skquery o ile się nie mylę. Jak formatujesz sloty to lepiej używaj set slot zamiast format slot taki tip (obczaj na forum o co chodzi).
 2. jaku49

  permisja

  script options: $ use permissions command /kuppermisjedotpa: trigger: if player's balance is greater than 100: remove 100 from player's balance add "essentials.tpa" to player's permissions send "&aKupiles permisje do tpa" stop else: send "&cNie stac cie na to" stop Wymagane skQuery (do dawania permisji) i Vault
 3. jaku49

  Szukam budowniczego? Proszę o szybką odpowiedź.

  @Gonti, on specjalizuje się w budowaniu. Tylko nie wiem czy za darmo.
 4. jaku49

  Ataki ddos

  Myślę że napisanie do titanaxe nic nie da, jeśli masz stały adres ip to zadzwoń do Twojego dostawcy internetu z prośbą o zmianę adresu ip (jeśli będzie to możliwe) z powodu ddosów. Natomiast jeśli twoim dostawcą jest np. Orange, Netia... to Twój adres jest zmienny i wystarczy uruchomić ponownie urządzenie sieciowe (modem/router). A odczuwasz te ataki ddos czy tylko piszą że puszczają Ci ddosy?
 5. jaku49

  Poszukuję sponsora na swój serwer.

  Tutaj jest powód dla którego wątpię że kogokolwiek znajdziesz. A takie pytanie, serwer będzie na wersji 1.8?
 6. jaku49

  CounterSyf - Czyszczenie kompa.

  Nie rozumiem jakim rakiem trzeba być żeby dać reakcję raka. Kolega napisał że pisał to 2-3 lata temu ale ekipa zobaczyła że kod jest jaki jest i już dała raki Według mnie udostępnianie swoich starych skryptów to nie jest głupi pomysł.
 7. W sumie wydaje się że to dobry, hosting może nawet lepszy od ct8.pl (ma limit 1500 aktywnych użytkowników). Już nawet widziałem na tym forum pierwszy serwer który używa cba.pl i nie umie ustawić tła nagłówka w mybb.
 8. jaku49

  [1.12.2] [W BUDOWIE] [RealLife] CityLife

  Super... nie wiem co powiedzieć. Jak już chcesz zmienić tło nagłówka to zmień je w pliku css a nie ustawiaj jako logo forum. Skoro jeszcze go kończysz to znaczy że go nie zrobiłeś A ktoś tego jeszcze używa? Podsumowując; - zapowiada się ciekawie, zależy od wykonania; - mieszanie końcówkami domen .csrv.pl i .cba.pl, wygląda lipnie, domeny .pl nie są drogie - koszt od 20 do 50 złotych. Zamiast cba.pl można wziąć hosting ct8.pl, który nie dodaje żadnego logotypu i innego śmiecia w darmowej wersji (każda strona jest pozbawiona jakichkolwiek informacji o hosting - prócz końcówki w domenie jeśli nie podepnie się swojej).
 9. jaku49

  +-+ EpicDL - Skrypt na pobieranie skryptów bez używania komend! +-+

  Ej nie rozumiem ale po co jest to sprawdzanie czy ma ktoś plugin Skript, gdyby go nie miał to Twój skrypt by przecież nie działał
 10. jaku49

  Motyw Minecraft MyBB 1.8.19 (download)

  Styl nie jest brzydki ale z pewnością go użyję gdy będę miał jakiś serwer (zapewne nigdy - brak czasu na takie rzeczy), zmodyfikowałbym w nim kilka rzeczy.
 11. jaku49

  [Technik] Na zlecenie/stale.

  Jak zawsze zero informacji i dziwienie się że nikt takiego kogoś nie chce. Jak bardzo są atrakcyjne te ceny? Taaa, gdy Tobie kazaliśmy napisać prosty skrypt to zaczęłaś kręcić o tym że Ci się działy pomyliły, a skryptu jak nie było tak nie ma.
 12. jaku49

  Automatyczny ban

  Tak działają core z internetu, backdoory i te sprawy.
 13. jaku49

  -+- classicLock czyli AdminLock! -+-

  W komendach nie podoba mi się to mieszanie naszym Ojczystym językiem i angielskim.
 14. jaku49

  Szukam Technika na serwer 1.8

  Coś o sobie i o serwerze pasowało by napisać. Może jakieś wymagania dotyczące tego technika.
 15. jaku49

  Szukam Budowniczego na serwer 1.8

  Może coś o sobie, serwerze.. Jak szukasz budowniczego to polecam @Gonti
×