Skocz do zawartości

SebxteR

Użytkownik
 • Zawartość

  249
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana SebxteR w dniu 14 kwietnia

Użytkownicy przyznają SebxteR punkty reputacji!

2 obserwujących

O SebxteR

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ostrowiec Św.
 • Hobby
  Tak
 • Nick w MC
  SebxteR

Metody kontaktu

 • GG
  54738082
 • Discord
  SebxteR#3594

Ostatnie wizyty

2870 wyświetleń profilu
 1. O to tak właściciel Meleride bawi się za pieniądze z tego serwera:
 2. SebxteR

  Wniosek o utworzenie klubu: KiedyMeleride

  Witam, aby naprawić problem na jasnym stylu wystarczy wykonać taką o to akcje:
 3. Niniejszym wnioskuję o utworzenie otwartego klubu KiedyMeleride. Tematyka: Omawianie zmian na największym serwerze RealLife jakim jest Meleride Cel: Dla osób którzy czekają na Meleride Uzasadnienie: Meleride to największy serwer Minecraft jaki kiedykolwiek powstał więc taki klub musi istnieć!
 4. SebxteR

  Meleride poszukuje ekipy!

  Kiedy meleride?
 5. SebxteR

  TellRaw nie dziala ;-;

  send "Skript.pl to najlepszy serwis <command:/skriptpl>KLIKNIJ TUTAJ<reset>" to player
 6. SebxteR

  Prosty Skrypt Na "Złamanie Nogi"

  plagiat http://prntscr.com/jpwy7f skrypt srDiseases
 7. SebxteR

  Meleride poszukuje ekipy!

  Witam, z tej strony SebxteR dwu krotny były członek MeleTeam chciałbym trochę opowiedzieć o moich przeżyciach z tym serwerem. Problemem który ja zauważyłem, jest brakiem zainteresowania. Podczas gdy mój brat dołączył, dostał swoje zadania(które też do końca nie były trafne i zostawiające bez pytań) ja nie dostałem nic. Jako ich modelarz, nie miałem kompletnego pojęcia co jest moim zadaniem, czego im potrzeba aktualnie - byłem zdany na właśnie, siebie. Sam musiałem dopytywać co mam stworzyć, ale praktycznie żadnych informacji nie dostawałem, tworzyłem to co mi wydawało się potrzebne pod ten tryb. Rangę którą dostałem to "Modelarz" a tak naprawdę musiałem tworzyć modele, rysować tekstury itp, brak jakichkolwiek informacji, grafik które mam wykorzystać, wszystko musiałem tworzyć SAM. I nie oszukujmy się, to jak byliśmy traktowani przez nich było lekką przesadą.
 8. SebxteR

  Skrypt na menu XamParkour?

  to może pokaż jak wygląda te gui? nie każdy gra na jakimś xamparkour
 9. SebxteR

  LICZYMY DO MILIONA

  744
 10. SebxteR

  ★ Vyl3nce | » Usługi graficzne

  polecam brata najlepszy grafik na świecie
 11. SebxteR

  Serwer reallife?

  Tworzenie serwera RealLife jest dobrym pomysłem, tylko jeśli masz na to jakiś oryginalny plan. Kolejny tryb z modelami 3D, własnym resourcepack, pracami typu "wykop stone, aby zarobić" nie wypali, takie coś już było, musisz poświęcić naprawdę dużo czasu, aby taki serwer był czymś innym.
 12. SebxteR

  Paczka skryptów pod tryb RealLife

  Nie. Jeśli możesz przedstaw bardziej ten problem z telefonami, nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi z pracami. Witam, aby praca działała musisz wykonywać daną czynność w odpowiednim do tego regionie, w pracy Drwal musisz niszczyć bloki w regionie o nazwie "drwal_", w Górniku: "gornik_", Kopaczu: "kopacz_", Ogrodniku: "ogrodnik_" oraz Zbieraczu Kory musisz klikać prawym przyciskiem myszy na drzewo w regionie "drwal_". Aby wszystko działało musisz stworzyć do tego odpowiednie NPC, wszystkie nazwy podane są w " " a ich listę znajdziesz w pliku srSerwer/config.yml oraz tutaj: http://prntscr.com/j908i7 , tworzysz je za pomocą komendy /npc create &6Bankier.
 13. SebxteR

  Paczka skryptów pod tryb RealLife

  Musisz stworzyć NPC o takich nazwach jak ustaliłeś w pliku config.yml czyli: /npc create <nazwa>
 14. Nazwa rzeczy: Kody do gier Owlboy, Tacoma, Endorlight Metoda kontaktu: Prywatna wiadomość na forum, discord: SebxteR#3594 Opis rzeczy: Mam do sprzedania kody do gier Owlboy, Tacoma, Endorlight, wygrałem te gry w konkursach ja nie posiadam steam więc chcę je komuś sprzedać. Oczekiwana/oferowana cena: Do ustalenia Zdjęcia/inne informacje: Kody dostałem po przez wygranie konkursów: KLIK KLIK
 15. SebxteR

  Paczka skryptów pod tryb RealLife

  Jasne że możesz.
×