Skocz do zawartości

Nicku

Zasłużony
 • Zawartość

  315
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Nicku w dniu 25 września 2018

Użytkownicy przyznają Nicku punkty reputacji!

O Nicku

 • Tytuł
  Wyjadacz I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  nicku1

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Miałem spore problemy z zainstalowaniem Skelletta i proxy do niego, skorzystałem więc z WildSkripta i działa wszystko jak powinno Daje lajki i temat można zamknąć
 2. [15:40:27 ERROR]: Can't understand this condition/effect: bungeecord connect player to "freebuild" (lobby.sk, line 14: bungeecord connect player to "freebuild"') @Blonix no niestety 'bungeecord' widocznie nie jest w SkQuery
 3. Heja! Mam problem z wykonaniem GUI z którego gracze będą w stanie połączyć się z serwerem Bungee. Samo GUI działa jednak komenda bungee "server <nazwa serwera>" po prostu nie chce działać w Skripcie, a więc linijka format slot 4 of player with brick block named "Freebuild" with lore "Test" to run [make player execute "server freebuild"] po prostu wywala błąd, że nie ma takiej komendy. Oczywiście jak gracz normalnie wykona komendę na serwerze to działa znakomicie. Dodatkowy haczyk w tym wszystkim jest to, że jestem zmuszony siedzieć na spigocie 1.8, więc jakieś rozwiązania które nie będą działać na tej konkretnej wersji lobby niestety nie przejdzie. Aktualnie posiadam pluginy Skript i SkQuery-Lime. Wyczekuje waszych odpowiedzi ;)
 4. https://www.wykop.pl/dla-programistow/wykopywarka/ nie uważam aby było to ciężkie do wprowadzenia ;v
 5. @stefanik11 przywołuję Ciebie! Czy sprawa była wyjaśniana z moderatorem??
 6. Nicku

  Zlecenia

  Filtrować można tylko w sposób 'z najlepszą odpowiedzią' lub 'bez najlepszej odpowiedzi', więc nie da się filtrować tematów w sposób, aby pokazywało tylko nierozwiązane problemy.
 7. Nicku

  Zlecenia

  Nazwałbym to prefixami opisujące statusy obecnego tematu, w sumie można coś takiego wprowadzić. @Leon135 odwołuję jednak do rozporządzenia (https://skript.pl/temat/26364-propozycje/) i proszę o dodanie ankiety. Wszystkie komentarze wyżej ukrywam ponieważ nie wnoszą nic do tematu, a zagłosować będziecie mogli potem w ankiecie.
 8. Za dużo roboty będzie z dodaniem zwykłego powiadomienia o zamknięciu tematu. Wymagałoby to napisania osobnej wtyczki, pomysł fajny ale byłby trudny do zrealizowania, a efekt będzie minimalny. No chyba że @Reedzev_ jest chętny do napisania czegoś takiego
 9. Nicku

  "Działanie na szkodę serwera"

  Warn został nadany zgodnie z zasadami które panują na naszym forum. Jeżeli byś doczytał notkę zostawioną przez moderatora, czyli: "Zamiast usuwać treści na własną rękę poproś moderatora o ukrycie postów lub przeniesienie tematu do kosza." byś wiedział o co chodzi. Takie działanie jest na szkodę forum (a nie serwera) ponieważ użytkownicy już nie mogą zobaczyć zawartości danego postu.
 10. Bez przesady, co za dużo to nie zdrowo. Widzę spory postęp od pierwszej prezentacji którą zaprezentowałeś, to już jest coś czego bym się nie wstydził promować. Nic nie jest idealne, dlatego mam parę swoich uwag Myślę że shoty które pokazujesz powinny być krótsze (rozmawiając już o tej dynamice), powinno to dodatkowo rozwiązać problem z ładującą się mapą, którą widać gdzie nie gdzie. "a teraz pooglądaj mapę..." ?? Brzmi to trochę jak rozkaz i ma wydźwięk jakby było tobie wszystko jedno Osobiście bym napisał "A teraz parę ujęć z naszego serwera!". W sumie to tyle, widzę że rozwija się to w dobrym kierunku, tak trzymaj!
 11. Nicku

  Urlopy moderatorów

  Urlop @JanekJaran: Data rozpoczęcia: 30.10.2018 Data zakończenia: 30.11.2018 Krótki powód: Nauka, brak czasu
 12. Nicku

  Urlopy moderatorów

  Urlop @stefanik11: Data rozpoczęcia: 21.10.2018 Data zakończenia: 27.10.2018 Krótki powód: Sprawy prywatne
 13. Nicku

  Zasłużeni

  @Ewald traci zasłużonego zgodnie z rozporządzeniem [Zasłużeni] §1.2.
×