Skocz do zawartości

Nicku

Zasłużony
 • Zawartość

  335
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Nicku w dniu 25 września 2018

Użytkownicy przyznają Nicku punkty reputacji!

O Nicku

 • Tytuł
  Wyjadacz I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  nicku1

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W podwiek już nie wchodzę, ale sam się bardzo interesowałem tematem od strony prawnej jeszcze w przeszłości Zaznaczam Zdolność prawną, jest to jeden z tematów, który na pewno bym chciał mocniej zagłębić. Myślę, że od czasu do czasu mógłbym pomagać przy ogarnianiu takiego serwisu i odpowiadać na pytania.
 2. Nicku

  linia pvp

  Problem został rozwiązany.
 3. Nicku

  Lista zmian

  05.08.2019: Naprawienie przycisków: Pierwsza strona (<<), Poprzednia strona (na stronie nr 2) oraz pierwszą stronę (1)
 4. @Kurotsuwa zamiast powiedzieć, że jesteś debilem bez mózgu, ujmę to w ładne słówka i już nie będzie to obrazą Warn jak najbardziej słuszny
 5. To wcale nie tak, że istnieją firmy które pracują nad projektem w zespole większym niż jedna osoba Sam aktualnie piszę program razem z gościem, ja jedną metodę, on drugą i wszystko działa. Gdyby tak to wyglądało jak mówisz, to takie strony jak GitHub czy GitLab by nie miały racji bytu. To, że sam programujesz i TOBIE jest tak wygodnie, nie znaczy, że taka inicjatywa jest niemożliwa do zrealizowania.
 6. Szczerze jestem bardzo za otworzeniem się forum na szerszą tematykę, a tym bardziej na Programowanie. Nie jestem jednak pewien, czy jest sens tworzenia klubu czysto dla programistów, moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłby większy dział na forum i otworzenie się Skript.pl na programistów, i wyjście z tematyki Minecrafta (nie porzuceniu, ale zaprzestać focusu na to community). To jednak leży w kwestii @Libtera i pewnie senior adminów, jeżeli taka zmiana jednak nie nastąpi, to klub z rozszerzonymi działami dla programistów powinien być okej. Więc ostatecznie jestem za innym rozwiązaniem w tej kwestii, wtedy klub będzie zbyteczny.
 7. Nicku

  Zbugowana whitelista

  Ten temat został przeniesiony.
 8. Nicku

  Logowanie...

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 9. Nicku

  Kłopot Xam Parkour

  Problem został rozwiązany.
 10. Ten temat został przeniesiony.
 11. Ten temat został przeniesiony.
 12. Ten temat został przeniesiony.
 13. Ten temat został przeniesiony.
×