Skocz do zawartości

Nicku

Zasłużony
 • Zawartość

  312
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Nicku w dniu 25 września 2018

Użytkownicy przyznają Nicku punkty reputacji!

O Nicku

 • Tytuł
  Wyjadacz I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  nicku1

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nicku

  Zmodernizowanie paska "Udostępnij"

  https://www.wykop.pl/dla-programistow/wykopywarka/ nie uważam aby było to ciężkie do wprowadzenia ;v
 2. Nicku

  Skriptowe gadżety!

  Kupię kubek ;v
 3. Nicku

  Warna dostałem od stefanika

  @stefanik11 przywołuję Ciebie! Czy sprawa była wyjaśniana z moderatorem??
 4. Nicku

  Zlecenia

  Filtrować można tylko w sposób 'z najlepszą odpowiedzią' lub 'bez najlepszej odpowiedzi', więc nie da się filtrować tematów w sposób, aby pokazywało tylko nierozwiązane problemy.
 5. Nicku

  Zlecenia

  Nazwałbym to prefixami opisujące statusy obecnego tematu, w sumie można coś takiego wprowadzić. @Leon135 odwołuję jednak do rozporządzenia (https://skript.pl/temat/26364-propozycje/) i proszę o dodanie ankiety. Wszystkie komentarze wyżej ukrywam ponieważ nie wnoszą nic do tematu, a zagłosować będziecie mogli potem w ankiecie.
 6. Nicku

  Powiadomienia zamknięcia tematu

  Za dużo roboty będzie z dodaniem zwykłego powiadomienia o zamknięciu tematu. Wymagałoby to napisania osobnej wtyczki, pomysł fajny ale byłby trudny do zrealizowania, a efekt będzie minimalny. No chyba że @Reedzev_ jest chętny do napisania czegoś takiego
 7. Nicku

  "Działanie na szkodę serwera"

  Warn został nadany zgodnie z zasadami które panują na naszym forum. Jeżeli byś doczytał notkę zostawioną przez moderatora, czyli: "Zamiast usuwać treści na własną rękę poproś moderatora o ukrycie postów lub przeniesienie tematu do kosza." byś wiedział o co chodzi. Takie działanie jest na szkodę forum (a nie serwera) ponieważ użytkownicy już nie mogą zobaczyć zawartości danego postu.
 8. Nicku

  To jest dobra prezentacja serwera!

  Bez przesady, co za dużo to nie zdrowo. Widzę spory postęp od pierwszej prezentacji którą zaprezentowałeś, to już jest coś czego bym się nie wstydził promować. Nic nie jest idealne, dlatego mam parę swoich uwag Myślę że shoty które pokazujesz powinny być krótsze (rozmawiając już o tej dynamice), powinno to dodatkowo rozwiązać problem z ładującą się mapą, którą widać gdzie nie gdzie. "a teraz pooglądaj mapę..." ?? Brzmi to trochę jak rozkaz i ma wydźwięk jakby było tobie wszystko jedno Osobiście bym napisał "A teraz parę ujęć z naszego serwera!". W sumie to tyle, widzę że rozwija się to w dobrym kierunku, tak trzymaj!
 9. Nicku

  Urlopy moderatorów

  Urlop @JanekJaran: Data rozpoczęcia: 30.10.2018 Data zakończenia: 30.11.2018 Krótki powód: Nauka, brak czasu
 10. Nicku

  Urlopy moderatorów

  Urlop @stefanik11: Data rozpoczęcia: 21.10.2018 Data zakończenia: 27.10.2018 Krótki powód: Sprawy prywatne
 11. Nicku

  Zasłużeni

  @Ewald traci zasłużonego zgodnie z rozporządzeniem [Zasłużeni] §1.2.
 12. Nicku

  Rejestr zarządzeń

  Zarządzenie @Nicku 01/21.10.2018: @_me22 traci rangę twórcy za niską aktywność.
 13. Nicku

  To jest dobra prezentacja serwera!

  "Dobry" to niestety kwestia subiektywna, mi ta prezentacja się nie podoba, ponieważ moim zdaniem za dużo jest tutaj machania kamerą. Bywały takie fajne momenty (jak np. kamera przelatywała pomiędzy drzewami) ale ogółem wywracanie tej kamery do góry nogami i z powrotem po prostu mi się nie podoba. Czcionka też przeraża, mimo iż sprawia wrażenie schludnej minecraftowej czcionki, to w pewnych miejscach widać jak niektóre litery są po prostu większe od reszty i psują całą estetykę. A mimo wszystko są w tym samym stylu, czyli latanie kamerą po mapie i pisanie podstawowych informacji na środku ekranu.
 14. Nicku

  Skarga na BrixNW

  Zatwierdzone przez właściciela, BrixNW zostaje upomniony, a posty zostają wydzielone do nowego tematu. Zamek.
 15. Nicku

  Skarga na BrixNW

  Temat został słusznie zamknięty, ponieważ problem został już rozwiązany. Drugie pytanie powinno znaleźć się w nowym temacie. Moderator powinien wydzielić drugie pytanie, jak widać czego nie zrobił. Posty zostaną wydzielone do nowego tematu po zatwierdzeniu skargi przez właściciela, jednak jako iż BrixNW jest próbnym moderatorem, zostaje jedynie pouczony jak postąpić następnym razem. Polecam też najpierw napisać do moderatora i zapytać o przyczynę, zamiast od razu pisać skargę.
×