Skocz do zawartości

DreaMPL

Użytkownik
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O DreaMPL

 • Tytuł
  Początkujący II

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. DreaMPL

  MAGIMC.PL START - PIATEK 17:00

  No nwm czy potrafisz liczyć średnią ilość graczy. Aktualnie na serwerze jest 35 osób więc te 100+ troszkę takie sfałszowane.
 2. DreaMPL

  Plugin na możliwość wykonywania komendy w danym regionie

  Chciałbym to jednak zrobić z przedmiotem w skrypcie.
 3. Witam. Potrzebuje skryptu, który będzie sprawdzał, czy gracz jest na regionie stworzonym za pomocą pluginu WorldGuard o nazwie "vip". Jeśli jest na tym regionie i posiada przedmiot (np. stone) o nazwie "&8VIP" może wpisać komendę /vip, która przeniesie go na kordynaty 0 0 0. Jeśli gracz użyje komendy /vip i nie będzie na regionie "vip" albo nie będzie miał przedmiotu to wyśle mu się wiadomość np. witaj.
 4. DreaMPL

  Prosty skrypt

  command /nagroda: permission: sk.nagroda permission message: &cAktualnie nie mozesz odebrac nagrody! executable by: players trigger: execute console command "pex %sender% group set VIP"
 5. Znalazłem już alternatywę i wszystko działa. Chyba się nie rozumiemy. Wyobrażasz to sobie jak mam to zrobić? Kopalnia przypomina obszerne jaskinie i teraz jeśli chciałbym zrobić by gracz mógł niszczyć tylko rudy, bez stone, drewna i innych bloków które znajdują się w tej jaskini to bym musiał dla każdej rudy robić region. Patrząc poprzez komendę //replacenear sprawdziłem, że samych rud znajduje się ponad 500. Troszeczkę by mi to zajęło. Temat można zamknąć.
 6. Witam. Potrzebuje skryptu w którym będzie można zablokować kopanie wszystkich bloków na regionie stworzonym za pomocą pluginu WorldGuard. Gdy już zablokujemy kopanie wszystkich bloków to ustawiamy, jakich bloków się to nie tyczy. Chodzi mi o to, że chce stworzyć region na spawnie z kopalnią i umożliwić graczom kopanie tylko i wyłącznie rud surowców. Chciałbym, aby skrypt działał następująco: Sprawdza, czy gracz jest w regionie "koppalnia" Jeśli będzie w tym regionie to nie może niszczyć żadnych bloków prócz rud surowców (żelaza, złota, węgla itd.)
 7. Witam. Stworzyłem oto taki przykładowy skrypt, który sprawdza czy item gracza to papier i czy nazywa się "&6&lLoteria" . on right click with paper: if player's tool's name is "&6&lLoteria": DALSZY KOD Jak zrobić by sprawdzało jeszcze, czy lore tego przedmiotu to np. "&8Nagrody:"? Próbując z kodem: on right click with paper: if player's tool's name is "&6&lLoteria" with lore "&8Nagrody:": Wyskakuje błąd podczas przeładowania skryptu. Błąd: ""&6&lLoteria" with lore "&8Nagrody:"" in not a number {test.sk, line 2: if player's tool's name is "&6&lLoteria" with lore "&8Nagrody:":}
 8. DreaMPL

  Skrypt na czasowe uprawnienia

  Aktualnie posiadam w miarę działający kod lecz chciałbym by skrypt jeszcze sprawdzał czy opis przedmiotu (lore) był np. "elo" Mój kod: on right click with firework star: if player's tool's name is "test": if player has permission "essentials.repair": send "e2" stop execute console command "pex user %player% timed add essentials.repair 20" execute console command "broadcast &aGracz &c%sender%" remove 1 firework star named "test" from player send "e1"
 9. DreaMPL

  Skrypt na czasowe uprawnienia

  @yooniks Mógłbyś podesłać cały kod? Sam raczej dobrze tego nie zrobię #EDIT: Można zamknąć. Zobaczyłem, że w samym pluginie permissionsex jest taka opcja nadawania uprawnień na czas. /pex user <user> timed add <permission> <lifetime in seconds> [world] @yooniks Posiadam teraz kod: on right click with firework star: if player's tool's name is "&6&ltest": execute console command "pex user %player% timed add essentials.repair 20" execute console command "broadcast &aGracz &c%sender% &auzyl przepustki i otrzymal komende &c/repair " remove 1 firework star named "&6&ltest" from player send "&8>> &aOtrzymales uprawnienie do komendy &c/repair &ana " Jak przekształcić kod by najpierw skrypt sprawdzał czy gracz ma uprawnienia do komendy repair a dopiero wtedy gdy gracz nie posiada uprawnienia do komendy /repair może użyć ten przedmiot.
 10. DreaMPL

  Skrypt na czasowe uprawnienia

  @yooniks Czy to przypadkiem nie będzie mocno spowalniać działanie serwera? gdy bedzie czas na 0 usuwasz uprawnienie, usuwasz gracza ze zmiennej grupowej i usuwasz zmienna {minutes::%player%} Sam będę musiał to robić czy popełniłeś po prostu błąd pisząc "(usuwasz) uprawnienie" i chodzi ci, że samo będzie się usuwało? Nie ma innych sposobów by to zrobić?
 11. Witam. Potrzebuje skryptu, który sprawi, że jeśli posiadamy przedmiot STONE z nazwą ELOMELO i trzymamy go w rączce to gdy naciśniemy prawy przycisk myszki trzymając go wykona się komenda:- pex user %sender% add essentials.repair po czym przedmiot zniknie nam z ekwipunku. Jednocześnie gdy dostaniemy uprawnienie zacznie odliczać się czas np. 3minuty i gdy czas minie wykona się komenda /pex user %sender% remove essentials.repair i gracz straci uprawnienie do komendy /repair. Samemu udało mi się zrobić coś takiego: on right click with stone: if player's tool's name is "ELOMELO": execute console command "pex user %sender% add essentials.repair" remove 1 stone named "" from player wait 3 minutes execute console command "pex user %sender% remove essentials.repair" command /ssdd1: permission: ssdd1 permission message: &cNie Masz Dostepu Do Tej Komendy! trigger: execute console command "give %sender% stone name:ELOMELO" Niestety podczas przeładowania całego serwera (wyłączenia i włączenie) czas przestaje się odliczać i gracz ostatecznie będzie miał uprawnienie na zawsze. Chciałbym jednak aby czas się dalej odliczał i ostatecznie gdy minie określony czas wykona się komenda związana z zabieraniem uprawnienia.
 12. DreaMPL

  MCSky.pl TESTY

  Posiadacie niezablokowaną komendę /about przez co można zobaczyć listę pluginów na serwerze.
 13. DreaMPL

  SkyDrop.PL - Darmowy VIP dla forumowiczów!

  @Nupp Jeśli kopiujesz coś z innego forum z jasnym stylem to polecam potem "wklejać jako zwykły tekst" CTRL+SHIFT+V. Nie będzie wtedy żadnych problemów. Możesz również sam przełączyć się chociażby na chwilę na ciemny styl i zobaczyć jak to wygląda. Serwer ma spoko dodatki ale spawn jest według mnie tragiczny. PS: Gdzie kupujesz domenę?
 14. DreaMPL

  SEE-CRAFT.PL - dobry, stary skyblock

  @SEECRAFTPL Dodaj informacje o waszym antycheat. Jestem ciekawy co to za plugin
 15. DreaMPL

  Ukrycie komendy

  A ustawiłeś linijkę locale: edit?
×