Skocz do zawartości

DreaMPL

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ukrycie komendy

  A ustawiłeś linijkę locale: edit?
 2. Ukrycie komendy

  Możesz po prostu w pliku z wiadomościami usunąć zawartość wiadomości. 1. Musisz najpierw pobrać plik: https://github.com/essentials/Essentials/blob/2.x/Essentials/src/messages_en.properties 2. Następnie zmienić nazwę pliku na messages_edit.properties i wrzucić plik do folderu essentials. Zamiast edit możesz dać cokolwiek 3. Następnie otwierasz ten plik za pomocą np. Notepad++ i szukasz linijki: addedToAccount=\u00a7a{0} has been added to your account. i zmieniasz ją na: addedToAccount=\u00a7a spowoduje to, że wyśle się pusta wiadomość 4. Następnie w pliku config.yml musisz znaleźć linijkę #locale: en i zmienić ją na locale: edit oraz wszystko zapisać i przeładować plugin /essentials reload
 3. Rangi 1.8.8

  Również miałem problem tego typu. EssChat nie działa bez pluginu Vault. Patrząc na wersje Twoich pluginów są one trochę nieaktualne. Aktualnie posiadam następujące wersje i wszystko działa: - Vault 1.6.1 - PermissionsEx 1.23.4 - Essentials 2.0.1-b569 Poszukaj tych wersji i wgraj je na serwer. §4Version mismatch! Please update EssentialsChat to the same version. Polecam jeszcze raz pobrać odpowiednie pluginy z tej strony: https://ci.ender.zone/job/EssentialsX/lastStableBuild/
 4. NAZWA DLA SERWERA

  Nazwę serwera powinieneś sam wymyślić. Jest to jedna z ważniejszych rzeczy. Nazwa musi się dobrze każdemu kojarzyć, musi być łatwa do zapamiętania i być adekwatna do tego co jest na serwerze. Pisząc taki temat nie liczyłbym na poważne odpowiedzi szczególnie jeśli robisz taki tryb serwera ponieważ ludzie nawet już nie chcą nowego serwera easyhc.
 5. xx RAMu to ile? Jeśli nabrałeś się na ten chwyt marketingowy ze strony hostingu to jesteś głupcem.
 6. Poszukuję sponsora na serwer!

  To czemu pisałeś najpierw, że tryb serwera wymyśla sponsor a teraz piszesz, że masz gotowy serwer hardcore i to go chcesz zrobić? Screenshoty daję prywatnie Czyli każdy kto chce się chociaż troszkę czegoś dowiedzieć musi pisać Tobie na pw? Zdecydowanie większość osób wolałoby najpierw zobaczyć a dopiero potem pisać w jakichś sprawach. Wystarczy kilka screenów, które może kogoś zachęcą do współpracy.
 7. Poszukuję sponsora na serwer!

  Znalezienie sponsora to nie takie łatwe. Czemu to sponsor ma wymyślać tryb serwera? Szukając sponsora najpierw sam zastanowiłbym się nad trybem, stworzyłbym projekt przynajmniej w 80% i dopiero wtedy zacząłbym szukać sponsora jednocześnie prezentując wykonany projekt. Każdy obawia się kota w worku. Co jeśli sponsor wymyśli nowy tryb, którego jeszcze w mc nie było? Będziesz potrzebował pluginów, których nie napiszesz w jeden dzień. Według mnie powinieneś najpierw stworzyć "coś" a następnie to "coś" zaprezentować innym i jeśli komuś by się to spodobało, widziałby w tym potencjał to na pewno by się do Ciebie zgłosił w sprawnie sponsorowania projektu. Pisałeś, że oferujesz paczkę AntyCheat; chodzi ci o BP? Może jakieś dowody, że twórcy owej paczki udostępnili ci plugin bo jeśli liczysz na to, że do nich napiszesz i od razu dadzą ci paczkę to możesz się zdziwić. Pisałeś również, że oferujesz autorski ItemShop. Jakieś ss by chociaż tym zachęcić? Może byś coś o sobie napisał, podał jakieś swoje wcześniejsze projekty, bo tak nie wiadomo z kim ma się do czynienia, czy w ogóle warto z Tobą współpracować.
 8. Chat widoczny dla graczy w zasięgu 150 kratek

  Zdaje mi się, że w pluginie essentialschat jest taka opcja: chat: # If EssentialsChat is installed, this will define how far a player's voice travels, in blocks. Set to 0 to make all chat global. # Note that users with the "essentials.chat.spy" permission will hear everything, regardless of this setting. # Users with essentials.chat.shout can override this by prefixing text with an exclamation mark (!) # Users with essentials.chat.question can override this by prefixing text with a question mark (?) # You can add command costs for shout/question by adding chat-shout and chat-question to the command costs section." radius: 0 Zmieniasz radius z 0 na 150
 9. Witam. Jestem podczas tworzenia serwera skyblock. Niestety zabrakło mi już dobrych pomysłów, które mógłbym wprowadzić na owy serwer. Tworząc ten temat chciałbym abyście się wypowiedzieli, co byście chcieli zobaczyć na serwerze skyblock, co muszę unikać, jaki poziom trudności wolicie. Oczywiście sam postawiłbym na stary klimat z trudnym poziomem trudności. Oczywiście takie rzeczy jak automatyczne generatory stone, drop z cobbla/stona, fly na wyspie raczej nie będą miały miejsca na naszym serwerze. Oczywiście mógłbym najpierw wypisać co już mam zrobione na serwerze ale wtedy ten temat mógłby bardziej posłużyć jako temat z propozycjami dla innych serwerów dlatego wołałbym z ujawnieniem takich informacji poczekać na chwilę przed startem serwera.
 10. Problem MyBB

  Kajfi gdy to zrobisz i wszystko zapiszesz [ten plik tekstowy] Wchodzisz na administratora MyBB, usuwasz stary styl i importujesz nowy. Następnie gdy to zrobisz musisz ustawić ten styl jako domyślny i powinno wszystko działać.
 11. Skrypt na kit

  @Bananowiec Dzięki, ale udało mi się już zrobić to wcześniej. Twój kod zapewne też by działał. Mój wygląda tak: player doesn't have space for 5 cakes: Do zamknięcia
 12. Witam. Czy jest możliwe zmiana stylu postu na forum w łatwy sposób z takiego: https://zapodaj.net/264171281481b.png.html na taki: https://zapodaj.net/6174bf7db175c.png.html Chodzi mi o to, żeby nazwa użytkownika/ jego logo itd. było obok postu a nie na górze, nad postem. Między innymi efekt, który chce uzyskać jest na tym forum.
 13. Problem MyBB

  Klikasz prawym klawiszem myszki na okienko [testowy box] następnie wybierasz opcje zbadaj element. Pojawi ci się okienko w którym będziesz miał linijkę zaznaczoną szarym kolorem. Jest to linijka odpowiedzialna za te okienko [testowy box] Następnie wchodzisz to pliku z .xml otwierasz go za pomocą np. notepadd ++ wciskasz skrót klawiszowy CTRL+F wpisujesz tam "testowy box" i zmieniasz tekst na co chcesz. Następnie musisz ponownie zaimportować styl na swoje forum.
 14. Skrypt na kit

  Ref... Udało mi się ustawić cooldown lecz podczas brania zestawu jeśli Gracz miał pełne eq nie dostawał itemów. command /testy1: permission: testy.testy executable by: players trigger: set {_waited} to difference between {testy1.%player%.lastused} and now if {_waited} is less than 2 minutes: message "Musisz poczekac %difference between 2 minutes and {_waited}% aby znow wziac zestaw" stop player doesn't have space for a cake: message "Nie masz wystarczajaco miejsca" stop execute console command "crate key %sender% Gracz 2" execute console command "give %sender% stone" execute console command "give %sender% stone" execute console command "give %sender% stone" send "&8>> &aOtrzymales zestaw" set {testy1.%player%.lastused} to now Udało mi się znaleźć przykładowy fragment kodu, który sprawdzał czy gracz ma miejsce na jedne "ciastko" Da radę ustawić, że skrypt sprawdzi czy Gracz załóżmy ma miejsce na 5 itemów?
 15. Skrypt na własną komendę /spawner

  command /spawner [<text>] [<text>]: permission: spawner.help trigger: if arg 1 is not set: send "&8>> &c/spawner list &8- &7Lista dostepnych spawnerow" to player send "&8>> &c/spawner change [nazwa] &8- &7Zmiana spawneru" to player run player command "spawner change cow" as op Tak powinno to wyglądać? Po przeładowaniu skryptu wyskakuje błąd: '"spawner change cow" as op' is not a text (spawnerhelp.sk, line 7: run player command "spawner change cow" as op'
×