Skocz do zawartości

DreaMPL

Użytkownik
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O DreaMPL

 • Tytuł
  Początkujący II

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. DreaMPL

  [DL]Czcionka wraz z polskimi znakami

  Duże litery nie będą wyglądać idealnie ponieważ nie jest przewidziane miejsce na kreskę nad s pisząc ś w mc. Musiałem dać tak małą literę aby zmieścić jeszcze kreskę nad literą.
 2. DreaMPL

  [DL]Czcionka wraz z polskimi znakami

  Co byś zmienił w tej literce?
 3. Witam. Chciałbym przedstawić wam paczkę zasobów zawierającą tylko i wyłącznie zmieniony wygląd czcionki, która również zawiera polskie znaki. Paczka jest mojego autorstwa. Aby paczka prawidłowo działała należy umieścić ją nad wszystkimi paczkami zasobów oraz wyłączyć opcję "Wymuś czcionkę unikodową" znajdującą się w opcjach ustawienia języka. Czcionka była tylko testowana na wersji 1.12 na wcześniejszych może nie działać. Download: http://www.mediafire.com/file/xicuedg3botx3eg/DreaM+FONT.zip Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/cc3e5c46fef389e7c7b56c16d3c6dfb2c40fa418da209d35213a5d62d1f9e8f3/analysis/ Skan pliku odbywał się chyba podczas wrzucania go na stronę mediafire ponieważ strona virustotal wykryła, że plik był już skanowany oraz, że plik jest czysty Podgląd
 4. Witam. Mam skrypt na dawanie różnych przedmiotów z różnymi nazwami. Czemu jeśli w lore wystąpi spacja to się kończy opis? Skrypt: command /elo-kit: permission: elo.kit permission message: &4Nie masz pozwolenia do uzycia tej komendy! trigger: execute console command "give %sender% paper 32 name:&e&lElo lore:&8Przykładowe lore" Przedmiot posiada tylko lore: "Przykładowe" a chciałbym, by spacja nie przerywała opisu i żeby lore na przedmiocie było "Przykładowe lore"
 5. DreaMPL

  Błąd z wyświetlaniem wiadomości

  Wiem że jest potrzebny essentials ale niestety tylko ta wiadomość nie wyświetla się na kolorowo.
 6. Witam. Czemu jak stworze skrypt z komendą, ustawie permissje oraz "permission message" to wiadomość jest wysyłana cała biała? command /loteria-kit: permission: loteria.kit permission message: &cNie masz pozwolenia do uzycia tej komendy! Zamiast wyświetlić się napis na czerwono, wyświetla się dokładnie taki: &cNie masz pozwolenia do uzycia tej komendy! Ogólnie nie działa nadawanie kolorów na tekst.
 7. DreaMPL

  MAGIMC.PL START - PIATEK 17:00

  No nwm czy potrafisz liczyć średnią ilość graczy. Aktualnie na serwerze jest 35 osób więc te 100+ troszkę takie sfałszowane.
 8. DreaMPL

  Plugin na możliwość wykonywania komendy w danym regionie

  Chciałbym to jednak zrobić z przedmiotem w skrypcie.
 9. Witam. Potrzebuje skryptu, który będzie sprawdzał, czy gracz jest na regionie stworzonym za pomocą pluginu WorldGuard o nazwie "vip". Jeśli jest na tym regionie i posiada przedmiot (np. stone) o nazwie "&8VIP" może wpisać komendę /vip, która przeniesie go na kordynaty 0 0 0. Jeśli gracz użyje komendy /vip i nie będzie na regionie "vip" albo nie będzie miał przedmiotu to wyśle mu się wiadomość np. witaj.
 10. DreaMPL

  Prosty skrypt

  command /nagroda: permission: sk.nagroda permission message: &cAktualnie nie mozesz odebrac nagrody! executable by: players trigger: execute console command "pex %sender% group set VIP"
 11. Znalazłem już alternatywę i wszystko działa. Chyba się nie rozumiemy. Wyobrażasz to sobie jak mam to zrobić? Kopalnia przypomina obszerne jaskinie i teraz jeśli chciałbym zrobić by gracz mógł niszczyć tylko rudy, bez stone, drewna i innych bloków które znajdują się w tej jaskini to bym musiał dla każdej rudy robić region. Patrząc poprzez komendę //replacenear sprawdziłem, że samych rud znajduje się ponad 500. Troszeczkę by mi to zajęło. Temat można zamknąć.
 12. Witam. Potrzebuje skryptu w którym będzie można zablokować kopanie wszystkich bloków na regionie stworzonym za pomocą pluginu WorldGuard. Gdy już zablokujemy kopanie wszystkich bloków to ustawiamy, jakich bloków się to nie tyczy. Chodzi mi o to, że chce stworzyć region na spawnie z kopalnią i umożliwić graczom kopanie tylko i wyłącznie rud surowców. Chciałbym, aby skrypt działał następująco: Sprawdza, czy gracz jest w regionie "koppalnia" Jeśli będzie w tym regionie to nie może niszczyć żadnych bloków prócz rud surowców (żelaza, złota, węgla itd.)
 13. Witam. Stworzyłem oto taki przykładowy skrypt, który sprawdza czy item gracza to papier i czy nazywa się "&6&lLoteria" . on right click with paper: if player's tool's name is "&6&lLoteria": DALSZY KOD Jak zrobić by sprawdzało jeszcze, czy lore tego przedmiotu to np. "&8Nagrody:"? Próbując z kodem: on right click with paper: if player's tool's name is "&6&lLoteria" with lore "&8Nagrody:": Wyskakuje błąd podczas przeładowania skryptu. Błąd: ""&6&lLoteria" with lore "&8Nagrody:"" in not a number {test.sk, line 2: if player's tool's name is "&6&lLoteria" with lore "&8Nagrody:":}
 14. DreaMPL

  Skrypt na czasowe uprawnienia

  Aktualnie posiadam w miarę działający kod lecz chciałbym by skrypt jeszcze sprawdzał czy opis przedmiotu (lore) był np. "elo" Mój kod: on right click with firework star: if player's tool's name is "test": if player has permission "essentials.repair": send "e2" stop execute console command "pex user %player% timed add essentials.repair 20" execute console command "broadcast &aGracz &c%sender%" remove 1 firework star named "test" from player send "e1"
 15. DreaMPL

  Skrypt na czasowe uprawnienia

  @yooniks Mógłbyś podesłać cały kod? Sam raczej dobrze tego nie zrobię #EDIT: Można zamknąć. Zobaczyłem, że w samym pluginie permissionsex jest taka opcja nadawania uprawnień na czas. /pex user <user> timed add <permission> <lifetime in seconds> [world] @yooniks Posiadam teraz kod: on right click with firework star: if player's tool's name is "&6&ltest": execute console command "pex user %player% timed add essentials.repair 20" execute console command "broadcast &aGracz &c%sender% &auzyl przepustki i otrzymal komende &c/repair " remove 1 firework star named "&6&ltest" from player send "&8>> &aOtrzymales uprawnienie do komendy &c/repair &ana " Jak przekształcić kod by najpierw skrypt sprawdzał czy gracz ma uprawnienia do komendy repair a dopiero wtedy gdy gracz nie posiada uprawnienia do komendy /repair może użyć ten przedmiot.
×