Skocz do zawartości

skript.pl

skript.pl
 • Zawartość

  371
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana skript.pl w dniu 12 lutego

Użytkownicy przyznają skript.pl punkty reputacji!

4 obserwujących

O skript.pl

 • Tytuł
  Wyjadacz II

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Ostatnie wizyty

20 557 wyświetleń profilu
 1. skript.pl

  Priorytety we wnioskach

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 2. Użytkownik @BrixNW zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 3. Użytkownik @BrixNW zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 4. Użytkownik @Peridot dodał nowy wniosek: Brak avatarów i brzydkie przesunięcie znacznika ile głosów zdobył wniosek Na liście wniosków występuje taki brak avatara lub czegokolwiek w tym miejscu który jest brzydki. Powoduje on przesunięcie znacznika ile głosów zdobył wniosek i brzydkie wcięcie. Screen: https://i.imgur.com/e4DX11h.png OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 5. Użytkownik @KuzynProcesor dodał nowy wniosek: Priorytety we wnioskach Witam, proponuję dodać priorytety we wnioskach, np. Normalny i Wysoki. Użytkownicy będą mogli oznaczać wysokim priorytetem błędy, które wymagają szybkiej naprawy. Oczywiście nadużywanie takowego priorytetu będzie skutkowało odpowiednią karą. Dodatkowo można wprowadzić jeszcze wyższy priorytet, który będzie mogła nadać administracja. Pozdrawiam OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 6. Użytkownik @BrixNW zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 7. Użytkownik @koveek dodał nowy wniosek: Pobieranie nicku (Discord) bezpośrednio za pomocą API. Aktualnie nick trzeba podać samodzielnie przy edycji profilu. Sugerowałbym żeby pole na nick zastąpił checkbox, czy nick ma zostać wyświetlony, a sam nick pobierać bezpośrednio przy pomocy API, skoro forum i tak już umożliwia połączenie konta z dc, to czemu by z tego nie skorzystać? Dzięki temu nick dc zawsze będzie aktualny i nie trzeba go będzie manualnie zmieniać. Jest to raczej dosyć proste rozwiązanie, a nie widziałem, żeby ktoś to zaproponował, więc why not? OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 8. Użytkownik @xAxee dodał nowy wniosek: code.skript.pl - Wspólny projekt Proponuje dodać możliwość dodania uprawnień komuś do edytowania kodu, aby osoby mogły wspólnie tworzyć kod bez ciągłego wysyłania sobie aktualnego kodu. Gdzieś w opisie mogłoby pisać, że użytkownik XYZ ma uprawnienia, oraz może jakąś zakładkę na profilu gdzie byłyby pokazane wszystkie kody, do których jest się dodanym. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 9. Użytkownik @Peridot dodał nowy wniosek: Utworzenie działu Pytania i problemy dla działu Pluginy (Wszystko o Minecrafcie) Proponuje utworzyć dział Pytania i problemy dla działu pluginy (https://skript.pl/forum/450-pluginy/). Często różne problemy z pluginami nie są problemami z samą konfiguracją. Nie będę też ukrywał, że tworze ten wniosek ponieważ jako moderator musze wtedy taki post przenieść do tego działu https://skript.pl/forum/175-pytania-i-problemy/ bo niestety do innych niezbyt pasuje :/ OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 10. Użytkownik @KuzynProcesor dodał nowy wniosek: Automatyczne zamykanie nieaktywnych wniosków Witam, wnioskuję o dodanie automatycznego zamykania wniosków po 2/3 miesiącach bez aktywności (w tym: brak postów na forumowym temacie, brak edycji wniosku), gdyż jest tutaj dużo takowych wątków i - moim zdaniem - psuje to czystość serwisu. Można by dodać minimum np. 10 głosów na plus, które zapewniały by "nietykalność" (czyli że nie zamyka się). Pozdrawiam OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 11. skript.pl

  Promowanie tematów

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 12. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 13. skript.pl

  Duplikaty

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 14. Użytkownik @xAxee dodał nowy wniosek: code.skript.pl - Topki Dzień dobry, jako iż są wakacje i Libterowi pewnie się nudzi :kappalul: to proponuje dodać topki na code.skript.pl z linkiem do profilu na forum i na code.skript.pl. Przykładowe topki: Ilość wyświetleń, ilość zrobionych kodów, średnia wyświetleń na kod. Przykład gdzie by mógł być przycisk do topek: https://imgur.com/RVe5Fmo ; https://imgur.com/aYGiM0u (XD) Plusy: Nasze forum się rozwinie! No i będzie ładny wgląd. Minusy: Nie widzę. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 15. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zablokowane
×