Skocz do zawartości

skript.pl

skript.pl
 • Ilość zawartości

  1016
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Ostatnia wygrana skript.pl w dniu 2 marca

Użytkownicy przyznają skript.pl punkty reputacji!

8 obserwujących

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Ostatnie wizyty

35858 wyświetleń profilu

Osiągnięcia skript.pl

Popularny

Popularny (12/13)

141

Reputacja

 1. Użytkownik @Fendi dodał nowy wniosek: Oznaczenie oszustów Cześć, ostatnio była taka sytuacja ( https://skript.pl/temat/56989-podejrzenie-pope%C5%82nienie-oszustwa-przez-deyvson/ ) Użytkownik nie zapłacił za wykonaną usługę. Tylko co jeżeli ktoś inny za jakiś czas do takiej osoby by napisał i nie zobaczył takiej skargi? Troche lipa Dlatego proponuje dodać oznaczenie użytkownika na 3 lata, że kiedyś w przeszłości kogoś oscamował. Dla przykładu stworzyłem profesjonalny przykład w paincie jak mogło by to wyglądać ( https://imgur.com/a/GKBW3uJ ) Takie oznaczenie zostało by przypięte pod avatarem użytkownika, a po najechaniu na ten obrazek wyswietlil by sie tooltip "Ten użytkownik w przeszłości dokonał oszustwa". Dzięki temu można by od razu wiedzieć, że takim użytkownikom nie warto ufać. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. Użytkownik @3meraldK dodał nowy wniosek: Aktualizacja Discordowych Niedozwolona jest edycja profilu, gdzie pole Discord nie zawiera nickname#<cztery cyfry>, a cyfr się pozbyto relatywnie nie dawno, także proszę zaaktualizować do dzisiejszych standardów. Tak samo z wyświetlaniem przeróżnych wyrażeń np. "Połączono konto z Discordem: 3meraldk#0" czy coś podobnego. Co równie ważne: Frakcja użytkowników dalej ma username z cyframi, więc tag powinien być opcjonalny. Edit 16.12.23: co do pierwszej rzeczy to jednak moje niedopatrzenie, przepraszam :kappalul: OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 3. Użytkownik @danielo535 dodał nowy wniosek: Kilka osób do tematu Chodzi mi o to że jak dla mnie fajnym pomysłem jest to by dodać by dało sie dodawać użytkownika do tematu by miał permisje np jak owner wtedy by mógł aktualizować oraz dodawać do tematu nowe rzeczy bo aktualnie to trzeba przez 1 osobe robić a tak to by sie lepiej pracowało np OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 4. Użytkownik @Wojtazon dodał nowy wniosek: Brak możliwości otworzenia aplikacji Po pobraniu aplikacji nie wyskakuje żadne okienko, próbowałem reinstalować pare razy, niestety bez skutku. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 5. Użytkownik @Helczyk dodał nowy wniosek: Domyślna składnia code.skript.pl w edytorze W edytorze można dodać kod na serwis code.skript.pl. Prawdopodobnie w ten sposób najczęściej wstawiane są skrypty, ale domyślną składnią jest „Tekst”. Zaobserwowałem przypadki, w których są wstawiane skrypty przez tę metodę, a składnia pozostaje na domyślnym ustawieniu. Sam przypadkiem opublikowałem skrypty z formatowaniem tekstu. Proponuję zmienić domyślną składnię na „Skript”, będzie to pewne ułatwienie dla użytkowników. Dodawanie kodu poprzez adres https://code.skript.pl/create wymusza najpierw wybór składni, co eliminuje nieuwagę autora. https://cloud.helczyk.pl/sharex/1698678619.png https://cloud.helczyk.pl/sharex/1698678635.png https://cloud.helczyk.pl/sharex/1698678924.png OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 6. Użytkownik @FixeQ dodał nowy wniosek: Wykrywanie błędów prosto z code.skript.pl Chciałbym prosić o dodanie analizatora skryptu na code.skript.pl. Nie trzeba by było uruchamiać specjalnie serwera/odpalać inne strony aby sprawdzić czy skrypt jest dobrze napisany. Wydawało by się wam że to bez sensu ale nie jest. – Pozytywy Umknie fala błędnych skryptów – Negatywy Raczej nie ma OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 7. Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 8. skript.pl

  nbt tagi

  Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Odrzucone
 9. skript.pl

  nbt tagi

  Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Odrzucone
 10. skript.pl

  nbt tagi

  Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Odrzucone
 11. skript.pl

  nbt tagi

  Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Odrzucone
 12. skript.pl

  nbt tagi

  Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Odrzucone
 13. skript.pl

  nbt tagi

  Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Odrzucone
 14. skript.pl

  nbt tagi

  Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Odrzucone
 15. skript.pl

  nbt tagi

  Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Odrzucone
×
×
 • Dodaj nową pozycję...