Skocz do zawartości

skript.pl

skript.pl
 • Zawartość

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana skript.pl w dniu 5 sierpnia

Użytkownicy przyznają skript.pl punkty reputacji!

4 obserwujących

O skript.pl

 • Tytuł
  Użytkownik I

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Ostatnie wizyty

10 882 wyświetleń profilu
 1. Użytkownik @jaku49 dodał nowy wniosek: Informacja dla użytkownika nie działa - brak uprawnień. Gdy otrzymałem warna zauważyłem, że część informacja dla użytkownika nie działa. Wyświetla się "Nie możemy wyświetlić tej zawartości, ponieważ nie masz do niej uprawnień". Tak to wygląda: https://i.imgur.com/VZmOJPf.png Aby zobaczyć efekt jak to (nie) działa wystarczy dostać warna. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 3. Użytkownik @maxcom1Games dodał nowy wniosek: Dodanie linku do warnów. Jeżeli użytkownik przegląda warn, nie widzi linku np. do tematu w którym nie napisał nic wnoszącego. Np. pomiędzy za co dostałeś warna, a tym czy się zapoznałeś, przez kogo zostałeś ostrzeżony oraz dane nadania i wygaśnięcia powinien być podany link. ~ lub jeżeli wiadomość jest ukryta, to możliwość wyświetlenia jej. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 4. Użytkownik @ivall dodał nowy wniosek: Edytowanie kodu na czarnym stylu Podczas edytowania kodu na czarnym stylu nie widać kursora, przez te tło edycji kodu, bardzo utrudnia to edytowanie kodu. Na tym zdjęciu jest kursor, ale tak jak napisałem jest on niewidoczny https://i.ibb.co/DQ8gjTh/image.png OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 5. skript.pl

  SkriptJam/ LudumDareSK

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 6. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 7. skript.pl

  Zmiany na Code.Skript.pl

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 8. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 9. skript.pl

  Zmiana w wątkach

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 10. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 11. Użytkownik @Qotrek dodał nowy wniosek: Zmiana w wątkach Proponuje dodać funkcje samodzielnego usuwania postu lub wątku stworzonego przez użytkownika. Kilka razy miałem problem że stworzyłem niepotrzebnie wątek. Miałoby to by wyglądać w taki sposób, że przy swoim poście był by najprostszy przycisk "USUŃ". OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 12. Użytkownik @BrixNW dodał nowy wniosek: Zakaz wysyłanie linków do tematów na shoutboxie Sam tytuł mówi, proponuję dodać zakaz wysyłania linków w celu "skrócenia" czasu oczekiwania na odpowiedź. Zobaczcie sobie czasem shoutbox, same linki na nim są OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 13. skript.pl

  Więcej aktywnych osób.

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 14. skript.pl

  Strona skript --> java

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 15. Użytkownik @MrJuliusz dodał nowy wniosek: SkriptJam/ LudumDareSK Proponuje stworzenie konkursu w którym będzie trzeba wykonać skrypt na nadany temat. Będzie to działać podobnie do LudumDare w którym uczestnicy mają 48h na stworzenie gry pasujące do tematu zadanego przez administratorów który jest ogłoszaszany na początku. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
×