Skocz do zawartości

skript.pl

skript.pl
 • Zawartość

  94
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana skript.pl w dniu 21 marca 2018

Użytkownicy przyznają skript.pl punkty reputacji!

4 obserwujących

O skript.pl

 • Tytuł
  Użytkownik I

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Ostatnie wizyty

8 617 wyświetleń profilu
 1. Użytkownik @xAxee dodał nowy wniosek: Dodanie podkodu do code.skript.pl Dodanie podkodu czyli aby było można dodać kod, który jest przyłączony do głównego kodu. Kod by nazywał się np. <id głównego kodu>.<id podkodu> owym podkodem mógłby być np. config.yml skryptu lub jego inne wersje. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. skript.pl

  Banner Lvlup

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 3. Użytkownik @xAxee dodał nowy wniosek: Zmiany na Code.Skript.pl Witam mam parę propozycji co do code.skript • Edytor online - Aby można było zapraszać inne osoby do pisania tego samego kodu w tym samym czasie. • Zmiana nazwy - Aby można zmieniać nazwę kodu z np.: "hyulCuXp"zmienić na "Prace". • Zmiana usuwania - Aby przy usuwaniu kodu wyświetliła się opcja usunięcia całkowitego lub usunięcia z profilu. Ponieważ obecnie działa to tak, że gdy usuniemy kod, usuwa się on trwale, przez co link, który komuś daliśmy nie działa • Dodanie "podkodu" - Aby można dodać kod, który jest przyłączony do głównego skryptu. Kod by nazywał się np. <id głównego kodu>.<id podkodu> owym podkodem mógłby być np. config.yml skryptu. Zmiany te mogłyby wpłynąć na większe korzystanie z witryny nie tylko przez użytkowników skript.pl :D OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 4. Użytkownik @BrixNW dodał nowy wniosek: Wiki.skript.pl Może reaktywujcie wiki.skript.pl? Jest dużo młodych osób, które nie potrafią angielskiego, a chcą się uczyć pisać skrypty. Macie nowego admina, trzeba go wykorzystać :kappa;. Chętnie zobaczyłbym jak to będzie wyglądać. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 5. Użytkownik @Szifter dodał nowy wniosek: Ciemny styl sklepu oraz strony z wnioskami Skoro mamy ciemny motyw to dlaczego jeszcze nie mamy ciemnego motywu reszty stron? Niektórym myślę, by się przydało. Ciemny motyw poprawia czytanie i widzenie, w szczególności w późnych porach/nocy, ale można równie dobrze używać go cały czas. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 6. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 7. skript.pl

  Rozbudowanie opcji "Kluby"

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 8. Użytkownik @Peridot dodał nowy wniosek: Przenoszenie posta przed jego zamknięciem Duża część moderatorów (praktycznie wszyscy, oczywiście nic do nich nie mam) zamykają post bez jego przeniesienia do dobrego działu przez co trudno znaleźć niektóre rzeczy. Przykładu teraz nie dam ale jest dość spora ilość takich postów. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 9. Użytkownik @Peridot dodał nowy wniosek: Dodanie 1 rzeczy do sklepiku Proponuje dodanie do skriptowego sklepiku opcji która pozwoli w łatwy sposób zakupić całe forum razem z bazą danych userów łamiąc przy tym RODO i uciekają , ja bym proponował dodanie tego za minimum 10 tysięcy smoczych monet (złotówek) ( ͡° ͜ʖ ͡°) OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 10. Użytkownik @xAxee dodał nowy wniosek: Przycisk "Zaproponuj Proponowane" Ów przycisk mógłby być na miejscu przycisku "Podbij Temat". Tak, aby nie był dostępny dla właściciela. W owym przycisku chodziło o to, że jeżeli użytkownikowi wykonanie skryptu iwg. To może go kliknąć i doda tam jakiś jeden punkt do tematu. Jeżeli temat zebrałby np. 10/15 punktów to automatycznie(lub za zgoda admina) przeniosło by skrypt do promowanych. Właściciel tematu miałby wgląd w punkty(w ilość). Moim zdaniem cos takiego pozwoliłoby skryptowi się rozwijać i dotrzeć do większej ilości odbiorców. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 11. skript.pl

  Dodanie nowej zakładki

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 12. Użytkownik @McSkun dodał nowy wniosek: Rozbudowanie opcji "Kluby" Więc tak, dodam tutaj pare propozycji. Pomysł 1. 1. Rozbudowanie systemu klubów, tzn. danie dla zarządcy możliwość tworzenia nowych rang z uprawnieniami. 2. Dodania większej ilosci możliwości opcji do zarządzania klubem. Pomysł 2. 1. Dodanie fajnych, unikalnych stylów klubów tylko dla rang VIP, oraz jeszcze lepsze dla VIP++, myślę że zwiększyło by to trochę też chęć ludzi do kupna rangi, mnie npwn (chociaż i tak ją kupię.) Myślę że to jest fajnym pomysłem ale nie wiem czy da się to rozbudować ponieważ na innym forum, o całkowicie innej tematyce też widziałem opcję z klubami i jest to identyczna. Oczywiście nie powątpiewam w wasze umiejętności. OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 13. skript.pl

  Pisanie [ na sb

  Użytkownik @Ixidi zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 14. Użytkownik @LloydPL dodał nowy wniosek: Pisanie [ na sb na shoutboxie zamiast otwierającego nawiasu kwadratowego ([) pojawia się ikonka brakującego obrazka czy czego tam nw, po prostu nie ma tego nawiasu może to aż tak nie przeszkadza ale jak czasami trzeba tego użyć i takie coś się pojawia to jest to wtedy bardzo denerwujące :( OTWÓRZ WNIOSEK Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 15. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
×