Skocz do zawartości

skript.pl

skript.pl
 • Zawartość

  222
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana skript.pl w dniu 20 października 2019

Użytkownicy przyznają skript.pl punkty reputacji!

4 obserwujących

O skript.pl

 • Tytuł
  Użytkownik III

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Ostatnie wizyty

15 152 wyświetleń profilu
 1. Użytkownik @xAxee dodał nowy wniosek: Powiadomienie Może jakieś powiadomienie o zaznaczeniu najlepszej odpowiedzi? Ułatwiło by to zgłaszanie postów do zamknięcia ponieważ nie każdy daje like a przy wielu odpowiedziach już tego sie nie sprawdza gdzie ta najlepsza odpowiedź jest zaznaczona. (Może też jakieś statystyki?) OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 3. Użytkownik @Rejszpat dodał nowy wniosek: Mniej denerwujący system cofania do wniosków (TRZEBA KLIKAĆ DWA RAZY (╯°□°)╯︵ ┻━┻) Żeby kliknięcie \/ i /\ przy wniosku nie powodowało przeładowywania strony bo to mnie denerwuje ;v឵឵ (jak się korzysta z przycisku cofania do poprzedniej strony to trzeba dwa razy) Pozytywne skutki: - przedłużenie okresu eksploatacyjnego myszki/touchpada - szybsze poruszanie się po systemie - mniejsze obciążenie serwera na którym stoi system wniosków (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Negatywne skutki: - kolejne nadgodziny dla Libtera (i tak biedak nie ma życia) - dłuższa lista technikaliów (większe zużycie pamięci na dysku) - mniejsza szansa na zakup nowej myszki (kto by nie chciał nowej) OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 4. Użytkownik @PanMaruda dodał nowy wniosek: Dodanie emotikony do reakcji Proponuję dodać ikonkę do reakcji przy postach, może mieć wartości zerowe lub dodatnie. Nie wiem jak innym użytkownikom ale mi trochę brakuje odpowiedniej reakcji na posty głupie i śmieszne. Niby jest kappa, ale ona niech sobie żyje swoim życiem. Ewentualnie gdyby powyższy obrazek się nie wyświetlał, to odsyłam do podobnej grafiki w linku: https://bit.ly/384L9f5 OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 5. Użytkownik @xAxee dodał nowy wniosek: Raki, kappy reputacja to reputacja Wnioskuję o to, aby każdy rodzaj reputacji dawał tyle samo punktów reputacji. Zmniejszy to ilość raków, którzy z chamstwa / ze złości spamują rakami pod byle jakimi postami bez uzasadnienia. Niestety zwiększy to punkty reputacji niektórych wielkich raków forum. Reputacja to reputacja, każda powinna coś dawać. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 6. Użytkownik @Norbi dodał nowy wniosek: Meta description Proponuję dodać <meta name="description" content="autor - tytuł wniosku"> aby w podglądzie linku na discordzie było wiadomo o czym jest wniosek OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 7. Użytkownik @PanMaruda dodał nowy wniosek: Usuwanie wiadomości z chatu. Tytuł mówi sam za siebie - proponuję dać użytkownikom możliwość kasowania (ukrywania) wysłanych przez nich wiadomości z okienka chatu (shoutboxa). edytowane: Ewentualnie przycisk do zgłaszania danej wiadomości moderatorowi, przynajmniej uniknie się zbędnego spamu, a owy moderator będzie od razu poinformowany jeżeli ktoś złamie regulamin, albo będzie się chciał pozbyć nieudanej wypowiedzi. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 8. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 9. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 10. Użytkownik @Norbi dodał nowy wniosek: Wyświetlanie jak się zagłosowało na wniosek Proponuję wprowadzić w listę wniosków informację jak się zagłosowało na dany wniosek, propozycja ode mnie: https://i.imgur.com/fVKdUnR.png Czyli kółeczko z minusem - brak głosu, strzałki głos tak/nie OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 11. Użytkownik @MrJuliusz dodał nowy wniosek: "Zostanę Programistą/Technikiem" bez Portfolio Witam! Przez to forum przechodzi setki użytkowników, ostatnio było wysyp ogłoszeń o "pracę" jako programista/technik i dużo z nich nie posiada portfolio które pozwoli nam na ocenę skryptów danego użytkownika według mnie takie tematy(bez portfolio) to spam i wnoszę o zamykanie takich wątków. Pozytywne skutki: - Brak spamu takimi wątkami - Uniknięciu oszustw wynikających z przekłamania swoich umiejętności. Negatywne skutki: - Wydaje mi się że nie ma. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 12. Użytkownik @PanMaruda dodał nowy wniosek: Ulepszone prywatne wiadomości Nie wiem jak innych ludzi na forum, ale mnie strasznie irytuje pisanie tutaj prywatnych wiadomości. Trzeba otwierać pełno okienek, scrollować, odświeżać strony żeby wyświetlić nowe itd. Nadają się one do dłuższych, rozbudowanych wypowiedzi, lecz gdy chcecie z rozmówcą wymienić szybko kilka krótkich zdań to pojawia się "problem". Proponuję do każdej rozmowy dodać coś na wzór shoutboxa; chatu; małego okienka, w którym wpisujesz wiadomość klikasz enter i wysyłasz. Tyle - żadnego odświeżania, powiadomień. Myślę, że to ułatwi i przede wszystkim ożywi trochę PW. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 13. Użytkownik @21Shadow_ dodał nowy wniosek: Aplikacja mobilna code.skript.pl Witam. ✪ Wiem, że w dzisiejszej dobie telefonów i komputerów większość ludzi wybiera te pierwsze. W związku z tym składam wniosek o mobilną aplikację forumową code.skript.pl ●Plusy: Możliwość zapisywania kodu offline na telefonie. Aplikacja mobilna = Reklamy = $ ●Minusy: Nie widzę żądnych. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 14. Użytkownik @Gabi145 dodał nowy wniosek: Raki dają Raki, więc usuńmy tę Reakcję! Proponuję usunąć reakcję "Rak". Można ją zastąpić np. dislike (tą łapką w dół oczywiście) Plusy: + Mniej problemów, kłótni itp. + Zmniejszenie ilości raków na skript.pl, którzy to dają raki. Minusy: - Raki nie będą miały czym rakować :rak: ~ Dziękuję, Gabriel OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 15. Użytkownik @xAxee dodał nowy wniosek: Lista styli użytkowników Cześć ostatnio pojawiło się trochę nowych styli forum zrobionych przez użytkowników, więc proponuje dodanie miejsca, gdzie będą zgłoszone przez użytkowników style (Najlepiej w Stylish). Takim miejscem mogłyby być np. obecne menu zmieniania stylów tylko jakoś ładnie oddzielone i jako odnośnik. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
×