Skocz do zawartości

skript.pl

skript.pl
 • Zawartość

  204
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana skript.pl w dniu 20 października

Użytkownicy przyznają skript.pl punkty reputacji!

4 obserwujących

O skript.pl

 • Tytuł
  Użytkownik III

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Ostatnie wizyty

13 809 wyświetleń profilu
 1. Użytkownik @xAxee dodał nowy wniosek: Lista styli użytkowników Cześć ostatnio pojawiło się trochę nowych styli forum zrobionych przez użytkowników, więc proponuje dodanie miejsca, gdzie będą zgłoszone przez użytkowników style (Najlepiej w Stylish). Takim miejscem mogłyby być np. obecne menu zmieniania stylów tylko jakoś ładnie oddzielone i jako odnośnik. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 3. Użytkownik @Norbi dodał nowy wniosek: Input na ilość dolców w sklepie Przychodzę z propozycją aby w menu doładowywanie portfela w sklep.skript.pl można było też wpisać chcianą ilość dolców, bo chcąc doładować 1000 dolców musiałem szukać jaka to kwota, bo niby to 10zł a jednak 10.30zł musiałem wpłacić (OSZUSTWO!!one!!1!1) OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 4. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 5. skript.pl

  Ważność vipa

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 6. Użytkownik @3meraldK dodał nowy wniosek: Zakaz udostępniania skryptów kradnących dane użytkownika Witajcie, chcę Wam zaprezentować - według mojej opinii - bardzo przydatny, a jakże niezbędny punkt w Naszym regulaminie forum. Skript.pl nie powinien promować skryptów kradnących dane, np. hasła, a wręcz ich suroowo zakazać - tyczy się to: - udostępniania skryptów - wysyłanie na prywatnych wiadomościach - wątki o podobnym zamyśle - reklama serwerów z takim systemem logowania (kradzież haseł) Czy ktoś z Was chciałby dać się bezumyślnie oszukać, na przykład na reklamowanym tutaj chętnie serwerze - załóżmy, że Was przekonał i chcecie tam zagrać. Serwer was prosi o rejestrację - hasło trafia do pliku .yml i Administrator w każdym momencie może wam ukraść co tylko chce (chyba, że używasz innych haseł do różnych gier). Plusów jest sporo, a kont wam nie okradną. Dobranoc. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 7. Użytkownik @ivall dodał nowy wniosek: Ważność vipa Witam, zakupiłem vipa 07.10.2019 o 10:26. Ranga miała być na miesiąc, a wg. google (wpiszcie "1 miesiąc ile to dni" w google") 1 miesiąc to 30,43 dni, a ja miałem tylko 30 dni, choć powinienem mieć 30 dni i ok. 11h zgodnie z napisanym terminem ważności. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 8. Użytkownik @krytyYT dodał nowy wniosek: Promowanie tematów Moją propozycją jest to że jak masz range VIP++ można wybrać czy się chce promować temat. Bo jak ktoś wstawia dużo tematów i każdy się podpina to ta opcja promowania w sklepie nie ma sensu bo jest mała szansa że ktoś w tym bajzlu zobaczy coś. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 9. skript.pl

  Składnia skript

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 10. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zablokowane
 11. skript.pl

  Dodanie linku do warnów.

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zablokowane
 12. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 13. skript.pl

  Podświetlanie składni

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 14. skript.pl

  Składnia skript

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 15. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zablokowane
×