Skocz do zawartości

skript.pl

skript.pl
 • Ilość zawartości

  930
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana skript.pl w dniu 10 sierpnia

Użytkownicy przyznają skript.pl punkty reputacji!

8 obserwujących

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Ostatnie wizyty

30 663 wyświetleń profilu

Osiągnięcia skript.pl

Znany

Znany (11/13)

138

Reputacja

 1. Użytkownik @polsatgraniepl dodał nowy wniosek: Ta strona nie istnieje [link do discorda] https://skript.pl/discord/invite/general/ https://imgur.com/a/OlO26E9 OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 3. Administrator dodał odpowiedź do wniosku: Możliwe do zrealizowania przy najbliższej aktualizacji forum.
 4. Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Zaakceptowane
 5. Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 6. Użytkownik @ivall dodał nowy wniosek: Zmiana recaptcha na hcaptcha w rejestracji Proponuję zmienić recaptcha na hcaptcha w rejestracji na forum, argumenty: - hcaptcha jest bezpieczniejsza i trudniejsza do złamania od recaptchy (a forum ostatnio boryka się z botami), - hcaptcha nie sprzedaje danych tak jak google, - migracja na hcaptche z recaptchy jest bardzo prosta (https://docs.hcaptcha.com/switch/) OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 7. Użytkownik @ivall dodał nowy wniosek: Atrybuty w linkach sponsorowanych (reklamach) na forum Dzień dobry, moim zdaniem linki do reklam znajdujących się na forum powinny mieć następujące atrybuty: nofollow, noopener. nofollow: - brak tego atrybutu źle wpływa na SEO forum i "przekazuje" swoją moc SEO do reklamowanej strony noopener: - dla bezpieczeństwa, jego brak to poważne zagrożenie bezpieczeństwa użytkowników forum, https://siriuspro.pl/atrybuty-relnoopener-i-relnoreferrer - tutaj jest to dobrze opisane OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 8. Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Odrzucone
 9. Użytkownik @Aslariusz dodał nowy wniosek: Plugin do stworzenia Szukam kogoś do stworzenia prostego pluginu na serwer paper spigot. Stworzyć nowe 2 itemki oraz utworzyć jedna nowa regułę świata gry. Oczywiście wynagrodze osobę która się podejmie, cena i sposób płatności do dogadania :) OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 10. Użytkownik @Glicz dodał nowy wniosek: Aktualizacja loga na pozostałych serwisach forum oraz w aplikacji mobilnej. W związku z zaakceptowaniem wniosku dot. poprawności loga skript.pl w języku polskim (https://skript.pl/temat/47868-poddanie-dewizy-portalu-fleksji-j%C4%99zyka-polskiego/) zostało ono zaktualizowane jedynie na forum. Dlatego proponuję aby logo zostało zaktualizowane również na pozostałych serwisach forum oraz w aplikacji mobilnej. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 11. Użytkownik @DrKremo dodał nowy wniosek: Więcej opcji płatności Witam. Mam do zaproponowania pomysł, żeby móc dodać inne sposoby płatności takie jak BLIK czy nawet głupi PayPal. Według mnie ułatwiło by to płatność i kupno ,,waluty" która obowiązuje na forum. Pozytywy: -Więcej możliwości płatności -Wygoda Negatywy -Brak OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 12. Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 13. Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Zaakceptowane
 14. Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Odrzucone
 15. Użytkownik @Nicku zmienił status wniosku na: Odrzucone
×
×
 • Dodaj nową pozycję...