Skocz do zawartości

skript.pl

skript.pl
 • Zawartość

  113
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana skript.pl w dniu 26 maja

Użytkownicy przyznają skript.pl punkty reputacji!

4 obserwujących

O skript.pl

 • Tytuł
  Użytkownik I

Informacje

 • Płeć
  Nie podano

Ostatnie wizyty

9 834 wyświetleń profilu
 1. Użytkownik @Qotrek dodał nowy wniosek: Zmiana w wątkach Proponuje dodać funkcje samodzielnego usuwania postu lub wątku stworzonego przez użytkownika. Kilka razy miałem problem że stworzyłem niepotrzebnie wątek. Miałoby to by wyglądać w taki sposób, że przy swoim poście był by najprostszy przycisk "USUŃ". OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 2. Użytkownik @BrixNW dodał nowy wniosek: Zakaz wysyłanie linków do tematów na shoutboxie Sam tytuł mówi, proponuję dodać zakaz wysyłania linków w celu "skrócenia" czasu oczekiwania na odpowiedź. Zobaczcie sobie czasem shoutbox, same linki na nim są OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 3. skript.pl

  Więcej aktywnych osób.

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 4. skript.pl

  Strona skript --> java

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 5. Użytkownik @MrJuliusz dodał nowy wniosek: SkriptJam/ LudumDareSK Proponuje stworzenie konkursu w którym będzie trzeba wykonać skrypt na nadany temat. Będzie to działać podobnie do LudumDare w którym uczestnicy mają 48h na stworzenie gry pasujące do tematu zadanego przez administratorów który jest ogłoszaszany na początku. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 6. Użytkownik @dudimsp2 dodał nowy wniosek: Strona skript --> java W podaniej stronie wklejamy / piszemy kod skripta i jeżeli klikniemy generuj tworzy się nam kod Java (plugin) myślę że da się to zrobić przez API skripta lecz by to trochę zajęło Zostaw swoją opinię! Twoje zdanie ma znaczenie! OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 7. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 8. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 9. skript.pl

  Dodanie nowej zakładki

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 10. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 11. skript.pl

  Wiki.skript.pl

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Odrzucone
 12. skript.pl

  Sprawdzanie bana

  Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: Zrealizowane
 13. Użytkownik @Libter zmienił status wniosku na: W trakcie realizacji
 14. Użytkownik @maxcom1Games dodał nowy wniosek: Więcej aktywnych osób. Hej. Moja propozycja jest dobra i prosta. Na skript.pl zarejestrowanych jest 20 839 osób. Z czego 5-10/10% to multikonta... Teraz użytkowników aktywnych w ciągu ostatniego miesiąca jest gdzieś max. 1000 - 1500. Jeżeli ludzie mają być aktywni i formum ma tętnić życiem, wprowadźcie moją propozycje. Możecie wprowadzić giveawaye. Według mnie w giveawayach mogą być produkty ze sklepu sklep.skript.pl Jest to dobry pomysł dla użytkowników forum i was (administrację), dlatego że możecie mieć bardziej aktywne forum. Dodatkowo: Giveawaye mogły być na giveaway/gv.skript.pl lub na jakiejś stronie do giveaway/discord lub w specjalnej zakładce na forum. Aby gracze byli bardziej aktywni, można dodać od ilu postów można brać udział w giveaway. Zgodnie też z regulaminem, posty spamu nie są zaliczanie. OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
 15. Użytkownik @bvcz dodał nowy wniosek: Przycisk do profilu użytkownika na code.skript.pl Proponuję dodać link do profilu użytkownika code.skript.pl na profilu na forum. Przykład wyglądu https://imgur.com/Q78MI2V Pozytywy: Szybkie, łatwe i wygodne sprawdzanie kodów użytkownika Negatywy: Stosunkowo niewiele osób używa code.skript.pl jako zalogowany użytkownik(wg mojej oceny) OTWÓRZ WNIOSEK, ABY ZAGŁOSOWAĆ Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.
×