Skocz do zawartości
Libter

Wniosek o utworzenie klubu: podwiek.pl

Ankieta  

16 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Opinię prawną na jaki temat chciałbyś w pierwszej kolejności?

• Zdolność prawna
      6
    • Zarobki
      3
    • Edukacja
      2
    • Pojazdy
      0
    • Używki
      0
    • Seksualność
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Rodzaj klubu: otwarty
Nazwa: podwiek.pl
Tematyka: porady i ciekawostki prawne dla osób w podwieku (poniżej 18 roku życia).
Cel: inkubacja ciekawego projektu i jw.
Uzasadnienie: dotychczas jeśli się nie mylę taka tematyka nie była podejmowana w sposób profesjonalny (tym bardziej w szkołach) co skutkuje niską wiedzą społeczeństwa w tym zakresie.

Jeśli projekt wypali planuję przeniesienie zawartości klubu na forum / bloga pod domeną podwiek.pl i rozwój tam osobnej społeczności.

Zapraszam także do głosowania w ankiecie, a jeśli zapomniałem wymienić jakiegoś podstawowego tematu - napisz, dodam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
1 minutę temu, Impression napisał:

fajny projekt, czytałbym :bezkappy: najbardziej interesują mnie seksualność i używki zarobki :P 

No i to się nazywa odpowiedzialna postawa godna podwieków w nowo tworzącej się społeczności! Kiedy przeciętniacy myślą tylko o skreślonym my będziemy zazwyczaj zajmować się poważniejszymi sprawami :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Senior administrator

Nie ukrywam, że pomysł ma sens. O zarobkach już się naczytałem, więc głosuję na edukację - oczywiście popieram utworzenie takowego klubu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

W podwiek już nie wchodzę, ale sam się bardzo interesowałem tematem od strony prawnej jeszcze w przeszłości ;) Zaznaczam Zdolność prawną, jest to jeden z tematów, który na pewno bym chciał mocniej zagłębić. Myślę, że od czasu do czasu mógłbym pomagać przy ogarnianiu takiego serwisu i odpowiadać na pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Wniosek zatwierdzam, klub gotowy:

@Kurotsuwa, @Nicku@JanekJaran@Somka@Peridot, @bvcz, @a4_, @Impression, @ivall, @BrixNW, @Shooterowy, @Reedzev_, @Norbi, @Rejszpat, @jahumen, @Vylence, @knugi zapraszam do dołączania oraz obserwowania klubu, aby otrzymywać powiadomienia. Już niedługo - zgodnie z ankietą - pierwszy temat o zdolności prawnej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.