Skocz do zawartości

ivall

Użytkownik
 • Zawartość

  376
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana ivall w dniu 29 marca

Użytkownicy przyznają ivall punkty reputacji!

1 obserwujący

O ivall

 • Tytuł
  Wyjadacz II

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

4 279 wyświetleń profilu
 1. ivall

  Zadania z polskiego - 4-6 zdań.

  Do zamknięcia, zrobiłem sam.
 2. ivall

  Pomoc w PHP

  Serio tak trudno w internecie poszukać jakiegoś podstawowego skryptu na logowanie, wysyłanie do bazy danych? xD Pokaż to co aktualnie masz.
 3. ivall

  Pomoc w PHP

  Czyli z tego co widzę szukasz gotowca, a jeżeli nie, to może podaj jakiś kod z swoich prób? błędy? Co do aktualizowania użytkownika z formularza, to nie bardzo rozumiem, ale możliwe, że chodzi o aktualizowanie danych w bazie, poczytaj o UPDATE. Co do drugiego, nie rozumiem o co Ci chodzi, przecież możesz umieścić kod php w htmlu, w odpowiednim divie.
 4. KARTA PRACY DLA UCZNIA - dot. Romea i Julii oraz kontekstów do tekstu Polecenie: 1.Przeczytaj poniższe cytaty, wybierz jeden z nich i napisz, krótko (ok.4-6 zdań), dlaczego te słowa wydają Ci się być wyjątkowe-koniecznie. A)Zdradne są kroki za spiesznie podjęte B)Bodajby była z grobem zaślubioną! C)Wszystko na tym świecie Kończy się śmiercią D)Chcesz już iść? Jeszcze ranek nie tak bliski, Słowik to, a nie skowronek się zrywa I śpiewem przeszył trwożne ucho twoje. Co noc on śpiewa owdzie na gałązce Granatu: wierzaj mi, że to był słowik E)Czy mię ty kochasz? Wiem, że powiesz: - tak jest; I jać uwierzę; mimo przysiąg jednak Możesz mię zawieść. Z wiarołomstwa mężczyzn Śmieje się, mówią, Jowisz. O! Romeo! Jeśli mię kochasz, wyrzecz to rzetelnie; Lecz jeśli masz mię za podbój zbyt łatwy, To zmarszczę czoło i przewrotną będę I na miłosne twoje oświadczenia Powiem: - nie, w innym razie za nic w świecie F)Do ciebie, mój luby, Spełniam ten toast zbawienia lub zguby G)Drwi z blizn, kto nigdy nie doświadczył rany H)Dziwny miłości traf się na mnie iści, Że muszę kochać przedmiot nienawiści I)Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny: Są one na kształt prochu zatlonego, Co, wystrzeliwszy, gaśnie J)Jako obcego za wcześnie ujrzałam! Jako lubego za późno poznałam! Dziwny miłości traf się na mnie iści, Że muszę kochać przedmiot nienawiści K)Kto umie czekać, wszystkiego się doczeka L)Niewzruszonymi pozostają święci, Choć gwoli modłów niewzbronne ich chęci M)Próżno szukać Takiego, co być nie chce znalezionym N)Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności! To twój blask, o mój luby, jaśnieć będzie Na skrzydłach nocy, jak pióro łabędzie Na grzbiecie kruka. Wstąp, o, wstąp w te progi! Daj mi Romea, a po jego zgonie Rozsyp go w gwiazdki! A niebo zapłonie Tak, że się cały świat w tobie zakocha, I czci odmówi słońcu Ł) Romeo! czemuż ty jesteś Romeo! O) Ślepym w miłości ciemność jest najmilsza P)Troska odbywa straż w oczach starego, A sen tych mija, których troski strzegą; Ale gdzie czerstwa, wolna od kłopotów Młódź głowę złoży, sen zawżdy przyjść gotów Q)Czymże jest nazwa? To, co zowiem różą, / Pod inną nazwą równie by pachniało. Z góry dziękuję za zrobienie, na zadaniu mi naprawdę zależy.
 5. Mam Ci wysłać zdjęcie dowodu żeby potwierdzić wiek, czy jak? Tak właściwie sporo osób poniżej 15 roku życia jest znacznie dojrzalszych od starszych osób
 6. ivall

  Błędy w stylu forum

  - na ciemnym stylu takie coś.
 7. ivall

  [ Poszukuję programisty ]

  Napisałeś, że wynagrodzenie w późniejszym czasie. Co z tego? Projekt może nie wypalić (jak większość serwerów skyblock) i tyle. (być może nie wyczułem ironii w tym zdanie, nie jestem pewny)
 8. ivall

  [ Poszukuję programisty ]

  Wszędzieee tak piszą. Wymagasz profesjonalizmu, znajomości javy, sql i nawet nie płacisz od początku? xD Też wszędzie tak piszą.
 9. Tak, kontakt poprzez discord (tam też wyślę), ivall#0890.
 10. bo nie chciało mi się myśleć, co zaznaczyć, więc dałem administratora już poprawione i wymaga tylko 3 permisji
 11. Dzień dobry, dzisiaj przedstawię Wam kolejnego bezsensownego bota discord, lista komend: Staram się regularnie dodawać nowe komendy, prefix to ^ (^pomoc), aktualnie bot nie ma nawet możliwości zmiany prefixu, ale będzie miał Bot był robiony 4fun w pythonie i nie myślałem o jego opublikowaniu, ale wsm czemu nie. https://bit.ly/2WYoRtn - link umożliwiający zaproszenie bota na serwer
 12. ivall

  Wspólne granie

  Link z zaproszeniem przekierowuje na stronę discord/ Ahh, kolejny serwer typu kwadratowa masakra, który zapewne nie wypali, było już mc.skript.pl, które było porządne itd., też nie wypaliło.
 13. Dzień dobry, oferuję na sprzedaż serwer discord z ponad 1700 członkami (na aktualną chwilę). Co prawda większość na serwerze to użytkownicy, którzy nawet nie mają konta, a tylko wpisali nick i weszli (nie są z spam bota, czy coś podobnego), ale jest też bardzo dużo normalnych użytkowników, a nawet takich, co mają nitro. W gratisie dorzucam serwer 200 osób. Kontakt poprzez discord: ivall#0890 Cena to ok. 40zł (psc/przelew)
×