Skocz do zawartości

Norbi

Administrator
 • Zawartość

  3423
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  73

Norbi ostatnio wygrał w dniu 4 lipca

Norbi ma najbardziej lubianą zawartość!

O Norbi

 • Tytuł
  najlepszy krulik wszech czasuw
 • Urodziny 04.09.2002

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  xNorbi

Metody kontaktu

 • Discord
  Norbi#9266

Ostatnie wizyty

17115 wyświetleń profilu
 1. Dziś na serwer została wprowadzona aktualizacja pod nazwą Powolna Aktualizacja, wprowadzająca między innymi powiększenie mapy o 500 kratek w każdą stronę. Powiększanie będzie trwało do końca października. Każdego dnia mapa zostanie powiększona o około 20 kratek. Całe powiększenie spowoduje powiększenie mapy aż o 77%!
 2. [Skarga] Norbi - Discord

  @Wizzard kto stwierdził gdziekolwiek że ban na zawsze? A skoro nikt mi nie przypomniał wcześniej, a o tym zapomniałem to odbanowuję teraz
 3. Błąd Na Forum

  To nie błąd forum - użytkownik kopiował prezentację z innej strony gdzie tło było białe no i się samo tak zrobiło. Wiele takich miejsc na forum jest.
 4. Krótki regulamin blogów

  @McKoxu https://skript.pl/forum/321-blog-mckoxu/ @Bielecki https://skript.pl/forum/322-blog-bielecki/
 5. NBT - Co to jest?

  od kiedy nbt tagi mogą być po polsku?
 6. Mega Kilof

  Ten kilof jest mega
 7. [SIERPIEŃ] Skrypt Miesiąca #37

  https://skript.pl/temat/21335-wrzesień-skrypt-miesiąca-38/
 8. Skrypt Miesiąca to konkurs przeznaczony dla użytkowników wstawiających swoje ciekawe skrypty na nasze forum. Wygranie konkursu pomoże w promowaniu swojego skryptu, a autor otrzyma w dodatku nagrodę! Miejsce #1: Promowanie skryptu na stronie głównej i forumowym fanpage, przeniesienie i podpięcie tematu w dziale Skript > Skrypty > Promowane skrypty, ustawienie prefiksu tematu na SKRYPT MIESIĄCA, nadanie nagrody Skrypter Miesiąca, usunięcie 10 punktów ostrzeżeń. Miejsce #2: Usunięcie 10 punktów ostrzeżeń. Miejsce #3: Usunięcie 5 punktów ostrzeżeń. Udział w konkursie biorą wszystkie skrypty, które znajdują się w dziale Skrypty oraz Promowane skrypty i w nazwie tematu zawierają frazę [SKM]. Oceniana przede wszystkim jest oryginalność, a następnie przejrzystość i jakość kodu. W tym temacie można zadawać pytania. Oceniane będą skrypty, których tematy zostały utworzone między 1 a 30 września. W danym konkursie udział wziąć mogą maksymalnie 2 skrypty jednego autora. Zwycięzcy są ogłoszeni, jeżeli kryteria spełniać będą przynajmniej 4 skrypty. W przypadku niewystarczającej ilości skryptów spełniających kryteria, przy następnym konkursie będą one mogły wziąć ponownie udział. Kolejny konkurs Skrypt Miesiąca zostanie opublikowany po ogłoszeniu zwycięzców tej edycji. Brak odpowiedniej ilości zgłoszeń - brak zwycięzców. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!
 9. Norbi

  Wykombinowałbyś coś?

   

 10. Krótki regulamin blogów

  @esej https://skript.pl/forum/319-blog-esej/ @bopke https://skript.pl/forum/320-blog-bopke/
 11. Minecraftowe Perełki #1 - MaRPG

  Wrzucone na bloga
 12. do naprawy

  naprawione
 13. Schowek - Innowacyjny plugin na schowek!

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 14. Krótki regulamin blogów

  @najkers https://skript.pl/forum/318-blog-najkers/
×