Skocz do zawartości

Norbi

Zasłużony
 • Zawartość

  3531
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Norbi

 • Tytuł
  najlepszy krulik wszech czasuw
 • Urodziny 04.09.2002 (15.547638958 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Kruliczek

Metody kontaktu

 • Discord
  Norbi#9266

Ostatnie wizyty

18865 wyświetleń profilu
 1. Wlaczanie i wylaczanie shoutboxa

  Możesz użyć mojej wtyczki, kod jest opensource więc możesz zobaczyć czy nie ma backdoorów ma też kilka innych fajnych funkcji
 2. dodatek SkIris 1.11-1.12.2

  Dodatek ciekawy, lecz posiada kilka zbędnych funkcji, np. wysyłanie informacji do konsoli, takie coś już istnieje (send "x" to console) Wiele funkcji ma także nieskładniowy kod, a twoja dokumentacja jest nieczytelna.
 3. Po co kolejny kanał? #forum to rzadkie miejsce rozmów, więc wrzucanie tam powiadomień wystarczy, tak samo jak z propozycjami forumowymi. Po prostu dodać wyświetlanie nowych artykułów na blogach.
 4. W tym wątku zadajemy pytania na które nikt nie zna odpowiedzi. Jedno pytanie na post. Gdzie sika pani z kiosku?
 5. Skarga na JPablo

  Jak dla mnie, prezentacja odpowiednio czytelna. Tylko to białe tło w logo strasznie razi w oczy na ciemnym stylu.
 6. Pozew

  Widać, że to jakiś troll. Po pierwsze, aby takie postępowanie miało się zacząć, użytkownik musiałby skontaktować się z administracją w celu zabezpieczenia dowodów Po drugie, o jakiej obrazie funkcjonariusza publicznego mowa, skoro to użytkownik prywatny i działa prywatnie, a to że jest funkcjonariuszem publicznym niczego nie zmienia, traktowane jest to jak osoba cywilna.
 7. easy.fCraft.pl - łatwy serwer wolnościowy.

  Dziś na serwer została wprowadzona aktualizacja pod nazwą Powolna Aktualizacja, wprowadzająca między innymi powiększenie mapy o 500 kratek w każdą stronę. Powiększanie będzie trwało do końca października. Każdego dnia mapa zostanie powiększona o około 20 kratek. Całe powiększenie spowoduje powiększenie mapy aż o 77%!
 8. [Skarga] Norbi - Discord

  @Wizzard kto stwierdził gdziekolwiek że ban na zawsze? A skoro nikt mi nie przypomniał wcześniej, a o tym zapomniałem to odbanowuję teraz
 9. Błąd Na Forum

  To nie błąd forum - użytkownik kopiował prezentację z innej strony gdzie tło było białe no i się samo tak zrobiło. Wiele takich miejsc na forum jest.
 10. Krótki regulamin blogów

  @McKoxu https://skript.pl/forum/321-blog-mckoxu/ @Bielecki https://skript.pl/forum/322-blog-bielecki/
 11. NBT - Co to jest?

  od kiedy nbt tagi mogą być po polsku?
 12. Mega Kilof

  Ten kilof jest mega
 13. [SIERPIEŃ] Skrypt Miesiąca #37

  https://skript.pl/temat/21335-wrzesień-skrypt-miesiąca-38/
 14. Skrypt Miesiąca to konkurs przeznaczony dla użytkowników wstawiających swoje ciekawe skrypty na nasze forum. Wygranie konkursu pomoże w promowaniu swojego skryptu, a autor otrzyma w dodatku nagrodę! Miejsce #1: Promowanie skryptu na stronie głównej i forumowym fanpage, przeniesienie i podpięcie tematu w dziale Skript > Skrypty > Promowane skrypty, ustawienie prefiksu tematu na SKRYPT MIESIĄCA, nadanie nagrody Skrypter Miesiąca, usunięcie 10 punktów ostrzeżeń. Miejsce #2: Usunięcie 10 punktów ostrzeżeń. Miejsce #3: Usunięcie 5 punktów ostrzeżeń. Udział w konkursie biorą wszystkie skrypty, które znajdują się w dziale Skrypty oraz Promowane skrypty i w nazwie tematu zawierają frazę [SKM]. Oceniana przede wszystkim jest oryginalność, a następnie przejrzystość i jakość kodu. W tym temacie można zadawać pytania. Oceniane będą skrypty, których tematy zostały utworzone między 1 a 30 września. W danym konkursie udział wziąć mogą maksymalnie 2 skrypty jednego autora. Zwycięzcy są ogłoszeni, jeżeli kryteria spełniać będą przynajmniej 4 skrypty. W przypadku niewystarczającej ilości skryptów spełniających kryteria, przy następnym konkursie będą one mogły wziąć ponownie udział. Kolejny konkurs Skrypt Miesiąca zostanie opublikowany po ogłoszeniu zwycięzców tej edycji. Brak odpowiedniej ilości zgłoszeń - brak zwycięzców. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!
 15. Norbi

  Wykombinowałbyś coś?

   

×