Norbi

Zasłużony
 • Zawartość

  3168
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  70

O Norbi

Zasłużony
Użytkownik
Zasłużony
Bloger
 • Tytuł
  najlepszy krulik wszech czasuw
 • Urodziny 4 września

Informacje

 • Płeć Mężczyzna
 • Nick w MC xNorbi

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

13432 wyświetleń profilu
 1. Lubię króliczki nie prędko. nie wiem nie lubię tego określenia Zadawajcie mi pytania, a ja w każdą sobotę (o ile będzie możliwość) będę odpowiadał na wybrane z tego tematu. Do boju Skriptowicze!
 2. świat

  Na 1.7 chyba jeszcze nie ma EULA'i
 3. command /crafting: trigger: open crafting table for player
 4. Wpadłem na dość oryginalny pomysł, którego jeszcze nigdzie nie widziałem Polega on na tym, że zadajecie mi pytania, a ja w każdą sobotę (o ile będzie możliwość) będę odpowiadał na wybrane w nowym temacie. Do boju Skriptowicze!
 5. Aby wyświetlić zmienną w tekście musisz wpisać ją pomiędzy %%, czyli będzie to wyglądało tak: execute console command "/motd maxplayers set %{online}%"
 6. Tak
 7. options: gracz: "xNorbi" or "drugigracz2" or "trzecigracz" on join: if "%player%" is {@gracz}: set join message to "%player% dołączył do gry!"
 8. Jest taka opcja w spigocie - jest to ulepszony silnik bukkita. Polecam się na niego przełożyć Config spigota: https://www.spigotmc.org/wiki/spigot-configuration/ Ale też możesz zainstalować plugin (który zaśmieca maszynę): https://dev.bukkit.org/projects/custom-whitelist-message
 9. Użytkownik podesłał kod z sprawdzaniem czasu ale prawdziwego. Ty podałeś kod który się wywołuje o podanych godzinach ale na świecie w grze.
 10. świat

  jest broadcast
 11. fajnie że jak ktoś pisze coś na #chat to tego nie widzę
 12. Wszystko jest robione na armorstandach, przynajmniej z tego co mi wiadomo. Tu masz przykład generatora takich armorstandów: https://mrgarretto.com/armorstand/
 13. świat

  Proszę, wytłumacz mi co to stown. Trochę krótki kod aby to porównywać z innymi i mówić o plagiacie, ale podrzucę 2 bardzo podobne skryptów: temat - skrypt temat - skrypt
 14. Obstawiam że nie znasz uprawnień w IPB 4 więc ta dyskusja nie ma sensu. Nie ma takiej opcji jaką byś chciał mieć.
 15. Jak byście mieli uprawnienia do zamykania/otwierania to trolle by też robiły to w działach innych osób