Skocz do zawartości

jahumen

Zasłużony
 • Zawartość

  369
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  12

jahumen ostatnio wygrał w dniu 25 marca

jahumen ma najbardziej lubianą zawartość!

5 obserwujących

O jahumen

 • Tytuł
  Wyjadacz II
 • Urodziny 25 maja

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2361 wyświetleń profilu
 1. Serwer discord "do programowania"

  Dziękujemy naszemu użytkownikowi Ti_Ichigo za stworzenie tej krótkiej prezentacji.
 2. Serwer discord "do programowania"

  Na serwerze jest już 100 użytkowników (a dokładnie 110)! Z tej okazji prezentacja jak i kilka aspektów na serwerze uległo zmianie. Serdecznie zapraszamy: https://discord.gg/he4h7dX.
 3. szukam Superna Gates szuka budowniczego

  Superna Gates istnieje już od początku kwietnia, zrealizowaliśmy kilka zleceń "z za wielkiej wody", jak i projekty pokazowe - nie jest to coś chwilowego.
 4. Serwer discord "do programowania"

  A dzisiaj 80. Liczba przybywających osób rośnie, dodatkowo większość z nich zostaje na dłużej. Aktywność z dnia na dzień się zwiększa. Można pochwalić się także bardzo niskim "czasem reakcji" - na większość pytań użytkownicy dostają odpowiedź w ciągu kilku minut. Zapraszam! https://goo.gl/ryj5RU
 5. szukam Argonia.pl[Rekrutacja]

  Okej, dziękuję za pozwolenie. NIE UKRYWAM CYTATU W SPOILERZE PONIEWAŻ STANOWI PODSTAWĘ MOJEJ WYPOWIEDZI. NIE UKRYWAM CYTATU W SPOILERZE PONIEWAŻ STANOWI PODSTAWĘ MOJEJ WYPOWIEDZI. Na koniec:
 6. https://skript.pl/profil/1305-jahumen/ostrzeżenia/927/ - https://skript.pl/temat/10760-jbank-skrypt-na-bank/ https://skript.pl/profil/1305-jahumen/ostrzeżenia/1793/ - https://skript.pl/temat/10458-jbans-skrypt-na-bany/ https://skript.pl/profil/1305-jahumen/ostrzeżenia/2029/ - https://skript.pl/temat/10376-cenzorplus-skrypt-na-cenzurę-czatu/
 7. Serwer discord "do programowania"

  Wybierz to, co preferujesz.
 8. Serwer discord "do programowania"

  Zmieniam link w celu robienia statystyk. Przy okazji serdecznie zapraszam, jest nas już prawie 50.
 9. szukam Sponsora

  Śmieszny projekt, śmieszny użytkownik - brak profesjonalizmu. Nie widzę sensu po co dziesięć osób pisze, że nikt nie wyłoży 1000zł - owszem, wyłoży, ale nie na serwer, który można zrobić z budżetem 100zł. Chociaż sam pomysł też nie powala, nie sądze aby znaleźli się inwestorzy tych 100zł. Warunki współpracy są bardzo nieopłacalne, myślisz, że kogoś interesuje ranga na TS? XD Dodam jeszcze od siebie, że informacje, które wysłałeś w moim zgłoszeniu nie pokrywają się z tymi tutaj.
 10. różne Pierozki + Backdoor'u

  > Rób backdoory > Nie potraf użyć pętli w skripcie To jest żart? To "czyszczenie" konsoli przykuwa uwagę, każdy sprawdza czemu jest tyle pustego i co to wywołało.
 11. zostanę Sponsor

  Tak, ciągle.
 12. Pragnę zaprosić Was na serwer discord, którego głównym tematem jest programowanie. Znajdziesz tam osoby chętne do pomocy, będziesz mógł zaprezentować swój własny projekt, czy po prostu "po offtopicować" z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. 1. @Administrator ma prawo do wszystkich działań, które uzna za słuszne. 2. Na serwerze obowiązuje netykieta. 3. Wszelki spam, wyzwiska i inne niekulturalne zachowania są zabronione. 4. Należy stosować się do tematyki kanałów. 5. Narzucanie innym konkretnego IDE jest zabronione. @Administrator - właściciel serwera. @Zastępca Administratora - zastępuje właściciela, gdy jest on nieobecny. @Moderator - dba o porządek na serwerze. @VIP - rola dla rozpoznawalnych lub działających na korzyść serwera osób. @Friend - znajomi administratorów. @BOT - wszystkie boty na serwerze. @Webowe @C/C++ @C# @Java @PC Rangi dla osób znających te języki, chcących pomagać innym. W celu uzyskania jednej z tych rang należy udzielać się w danym kanale lub przedstawić swoje portfolio w kanale #prosby_o_rangi. @Użytkownik - wszyscy użytkownicy. #informacje - główny kanał. #ogloszenia - powiadomienia o tym, co dzieje się na serwerze. #reklamy - kanał do zmieszczania reklam serwerów partnerskich, jeśli prowadzisz serwer i jesteś zainteresowany napisz PW do @Jahumen#1097. #powitania - powitania nowych użytkowników. #offtopic - kanał do rozmów o wszystkim, co nie pasuje do pozostałych i nie łamie regulaminu. #muzyka - kanał do obsługi bota muzycznego. #projekty - kanał do przedstawiania swoich projektów. #git - kanał do dyskusji na temat git'a. #webowe - kanał do dyskusji na temat języków webowych (np. HTML, CSS, JS, PHP, SQL). #c_cpp - kanał do dyskusji na temat języka C i C++. #c_sharp - kanał do dyskusji na temat języka C#. #java - kanał do dyskusji na temat języka java. #inne - kanał do dyskusji na temat innych języków, które nie zostały wymienione powyżej. #strefa_pc - kanał do dyskusji na temat hardware. Oficjalne zaproszenie na serwer: https://discord.gg/he4h7dX
 13. Auto BANOWANIE

  Genialny pomysł, zbanujesz nick jahumen - zapisze się moje ip. Gdy wejdę na Twoim nicku moje ip zostanie odczytane i dostaniesz blokadę.
 14. Skrypt na przywitanie

  Potrzebuję aby po wpisaniu na serwerze "elo", "siema", "cześć", "witam" itp. od 40 do 60 losowych (ale przy tym nie 2h3ht48rhw tylko przypominających realne nicki typu Myszak1337) odpisywało nam różne losowe formy przywitania, czasem z naszym nickiem, czasem nie. Przy tym między poszczególnymi wiadomościami losowy odstęp od jednego ticka do dziesięciu. Dla przykładu: Ja: Cześć Myszak1337: Elo 10 tick Norbi: Siema jahumen 4 tick ProPlayer123PL: Hejka 6 tick CarFan: Cześć jahumen (i tak od 40 do 60 razy)
×