Skocz do zawartości

jahumen

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  412
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana jahumen w dniu 31 stycznia 2018

Użytkownicy przyznają jahumen punkty reputacji!

12 obserwujących

O jahumen

 • Urodziny 25 maja

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Discord
  jahumen#0001

Ostatnie wizyty

7 309 wyświetleń profilu

Osiągnięcia jahumen

Wyjadacz II

Wyjadacz II (9/13)

292

Reputacja

 1. Prezentuję Wam nowoczesny skrypt umożliwiający jasne precyzowania zasad na Waszym serwerze minecraft. Mogą z niego korzystać zarówno administratorzy jak i gracze. Został wytestowany na wersji 1.17, ale powinien działać też na starszych wersjach. Komenda /zakaz [<argument>], np. /zakaz intela, pozwala zakazać konkretnej rzeczy: Komenda /nakaz [<argument>], np. /nakaz m1, pozwala nakazać konkretnej rzeczy:
 2. jahumen

  Magazynowanie energii

  Sorry, I'm having trouble with the connection. Please try again later.
 3. jahumen

  Magazynowanie energii

  @Reedzev_ dokonałem szczegółowej analizy.
 4. jahumen

  Magazynowanie energii

  Witam, czy energia może być magazynowana?
 5. Witam, mam skrypt, jak wrzucić go na serwer? @artur9010 "Liczę na najgorsze" dzięki, oznaczyłem jako najgorsza odpowiedź.
 6. "Wątp, czy gwiazdy lśnią na niebie; Wątp o tym, czy słońce wschodzi; Wątp, czy prawdy blask nie zwodzi; Lecz nie wątp, że kocham ciebie." ~Wiliam Szekspir o twórczości Lion's cavity Witajcie, członkowie potężnej społeczności Minecraft w Polsce. Chciałbym wam opowiedzieć historię o zespole, choć szczerze mógłbym wspominać tutaj niemal o rodzinie, pasjonatów gry, twórców, i właściwie już artystów. Kreatywność to cecha wysoce pożądana, polscy budowniczowie są cenieni w Europie jako profesjonalni i pełni zaangażowania ludzie. Jahumen stworzył drużynę, która może popchnąć polską scenę Minecrafta do przodu. Zastanówmy się, co przyciąga uwagę, gdy odwiedzicie serwer Minecrafta po raz pierwszy? Mnie z pewnością zawsze intryguje mapa, ten zbiór sześcianów, z pozoru niemal banalny do stworzenia, jest w rzeczywistości efektem często nawet wielomiesięcznej pracy budowniczych. Lion's cavity to z pewnością nowa jakość na rynku, jesteśmy zgraną ekipą, której nie straszne żadne wyzwanie. Tworzymy właściwie wszystko: od zachwycających spawnów do struktur z ogromną ilością detali - bez sztampy, ale z pazurem. Członkowie Lion's cavity budują dla największych serwerów za granicą, a pracę naszych ludzi doceniane są nawet przez twórców gry, o czym może świadczyć ten artykuł na minecraft.net. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na profesjonalne traktowanie - słynne powiedzenie mówi, że klient nasz pan. Zawsze służymy radą, tworząc unikalne dzieła dostosowane do twojego projektu. Mapa to wizytówka serwera, dobrze wykonana często zatrzymuje gracza, bo świadczy o dopracowaniu serwera. Nigdy nie jest łatwo - zwłaszcza teraz, gdy polska społeczność nie jest już tak imponujących rozmiarów, jak było to jeszcze kilka lat temu. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, mogę jedynie wskazać, że podstawą sukcesu projektu, i tego "magicznego" wybicia się na rynku serwerów w Polsce jest właśnie genialnie wybudowana mapa - i my ci ją dostarczymy. Poniżej zamieszczam urywek naszego portfolio, więcej zdjęć (limit rozmiaru plików nie pozwala mi na wrzucenie więcej obrazków w przyzwoitej jakości) znajdziecie na naszej stronie - http://lionscavity.pro/. Jeśli chcesz zamówić mapę, wypełnij formularz - kliknij tutaj. Zapraszamy na naszego discorda, będą pojawiać się tam poradniki jak budować. tu byl kiedys discord
 7. Nic im nie płacisz, robią to jedynie za darmo i z własnej woli. Już biorąc pod uwagę sam ten jeden fakt, powinieneś za każdym razem prosić ich, aby weszli na twój serwer i coś zbudowali, przy tym ułatwiając im jak możesz. Teksty w stylu "aż mi się znudzi siedzenie i patrzenie na was c;", "nie bede sie powtarzac", "miałem serial oglądać i przyszli akurat teraz", "macie ograniczony czas wiec spieszyl bym sie", "bo za slaby komp i sie zali ze serwer slaby" + wyciszanie budowniczego, są w takim stopniu nie na miejscu, że jest to aż śmieszne i żałosne. Pewnie próbujesz naśladować właścicieli firm i ich profesjonalne, wieloetapowe rekrutacje. Różnica jest taka, że nawet w firmach zachowana jest przynajmniej minimalna kultura i przede wszystkim FIRMY PŁACĄ SWOIM PRACOWNIKOM. Jeśli firma by nie płaciła, to nikt nie przystępowałby do rekrutacji. Pomijam fakt, że duże firmy z ogromnym obrotem coś sobą reprezentują, a biorąc pod uwagę twoje zachowanie jedyne co sobą reprezentujesz to fakt, że posiadasz ~20zł miesięcznie na serwer w titanaxe. Pokazuje to, że prawdopodobnie masz 11 lat i próbujesz naśladować zewnętrzny świat. Nie tędy droga.
 8. Podejście właściciela jest beznadziejne, myśli, że jeśli kupił serwer z titanaxe (xd) to może pomiatać budowniczymi. Cała sytuacja przedstawiona w albumie. Wprawdzie zdjęcia nie są po kolei, ale widać podejście właściciela (pieseu). Ja to "wlasciciel", a "FrankieRapes" to pewien moderator forum. Mieliśmy być rekrutowani, ale... zobaczcie sami. Link do albumu (kliknijcie, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia): https://imgur.com/a/CeXx8W2 SERWER JEST NIEPOTĘŻNY I NIEPRESTIŻOWY.
 9. jahumen

  jRzut

  @JJ4KUB bardzo szerokie, powiązane z kasynem i prawdopodobieństwem. Podpowiem, potęgowanie wartości. @KrejzolekPRO literówka jak przepisywałem na skrypt, poprawione. @HotAngel2K17 ten jest znacznie potężniejszy; nie ma błędów. @Unix jeśli masz równie potężny serwer co ja - nie.
 10. jahumen

  jRzut

  jRzut to bardzo przydatny skrypt. Komendy: /rzut <ilość> Wymaga uprawnienia: rzut.rzut.rzut.rzut.* Skrypt symuluje podaną ilość rzutów (domyślnie maksymalnie milion) wyrzucając 0 lub 1 (orzeł/reszka, czarne/czerwone - jak wolisz). Po zakończeniu procesu zlicza statystyki podając: - ilość wykonanych rzutów - ilość wyrzuconych 0 - ilość wyrzuconych 1 - najwyższą serię tych samych wartości wyrzuconych pod rząd (np. dla losowania 0101000101011110 najwyższa seria wynosi 4) /seria <ilość> Wymaga uprawnienia: rzut.check.series.now.* Skrypt symuluje milion rzutów na sekundę stale obliczając najwyższą serię. Po osiągnięciu zadanej serii (domyślnie maksymalnie 40) wyświetla statystyki ilości rzutów wymaganej do osiągnięcia takiego wyniku. W między czasie co 1/20 sekundy wyświetla skrócone statystyki. /zabij Wymaga uprawnienia: rzut.zabij.zniszcz.usun.* Zabija wszystkie trwające aktualnie procesy związane z komendą /seria. ZALECANE WYMAGANIA SPRZĘTOWE: - w miarę wydajny procesor - sporo RAMu (testowane na 2 rdzeniach Intel Xeon i 24GB RAMu) Pobieranie: https://code.skript.pl/cFbpOvRn //ciekawostka Najwyższa uzyskana przeze mnie seria to 35 i nastąpiło to po 765.372.773 rzutach (trochę inny format wiadomości bo w wersji beta): Jeśli uda Wam się uzyskać wyższy wynik zapraszam do podzielenia się screenshotem w komentarzu. Fabrykowanie wiadomości w celu uzyskania wyższego wyniku to psucie zabawy. //ps2 Jeśli ktoś jest w miarę inteligentny to z pewnością znajdzie zastosowanie tego skryptu, ponieważ został stworzony w konkretnym celu.
 11. @Amigo Więcej szczegółów i kontakt: https://discord.gg/TPuzsDt //to już mój trzeci 400 post. Pewnie jest to spowodowane tym, że ciągle siedzę na granicy, a admini archiwizują moje stare posty //Poprawiono formatowanie dla ciemnego stylu ~ JanekJaran
×
×
 • Dodaj nową pozycję...