Skocz do zawartości

Rejszpat

Użytkownik
 • Zawartość

  113
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  1

Rejszpat ostatnio wygrał w dniu 20 października

Rejszpat ma najbardziej lubianą zawartość!

O Rejszpat

 • Tytuł
  Użytkownik I

Ostatnie wizyty

194 wyświetleń profilu
 1. oferuję pisanie skryptów oraz wykonanie strony www

  Nie polecam. Bardzo nieprofesjonalne wykonanie.
 2. Napisz na ile od 1/10 lubisz osobe wyżej

  Napisałbym coś o nim gdybym cokolwiek o nim wiedział 8/10
 3. admin RANGI JAK NA DRAGONIE

  Skrypt jest okej . Ale brakuje w nim jednej malutkiej rzeczy. A tą rzeczą jest SENS.
 4. ● Moby pasywne w Minecraft - Królik ●

  To nie jest skopiowane. Skopiowane wyglądało by tak:
 5. Wersja serwera

  Ale jak wyjdzie 1.13 to wszyscy już porzucą 1.12 Nie opłaca mi się robić od nowa paczki potem bo tak krótko jeden serwer to gracze by się pobudowali i by było im smutno że wersje zmieniłem Uwaga! Głosowanie automatycznie zamknię się w 20.12.2017 o 00:00
 6. Wersja serwera

  Otóż niedługo wyjdzie Minecraft 1.13, i chcę zrobić serwer Minecraft. Czy mam poczekać na Minecraft 1.13 i otworzyć serwer 1 lutego, czy zrobić serwer 1.12.2 i otworzyć 1 stycznia? (daty opierają się na czasie aktualizacji pluginów)
 7. ● Moby pasywne w Minecraft - Królik ●

  Ale tabelka ma źródło
 8. admin PAC - Autorski System AntyCheat

  Ogólnie to skrypt fajny. Tylko nie wierzę żeby ktoś oficjalnie wgrał na serwer na którym gra duża ilość graczy taki skrypt
 9. zostanę Technikiem

  Może być
 10. Królik jest mobem pasywnym, czyli mobem który nie atakuje gracza. Królik Zachowanie Tak jak inne zwierzęta, króliki wędrują po świecie bez celu. Poruszają się małymi podskokami lub dużymi susami. Uderzone, szybko uciekają. Króliki niszczą uprawy marchewek, dlatego lepiej ogrodzić uprawy, gdy w pobliżu są króliki. Rozmnażanie Króliki mogą być rozmnażane z użyciem marchewek, złotych marchewek oraz mniszków lekarskich. Łup 14w27a do dziś: 0-1 surowy królik (po śmierci), 0-1 pieczony królik (po śmierci w ogniu), 0-1 królicza skóra (po śmierci), 0-1 królicza noga (po śmierci, jest upuszczana bardzo rzadko) Ciekawostki Króliki występują w 6 różnych pospolitych odmianach. Rodzaje futer u królików: brązowe futro; czarno cętkowane futro; białe futro z czerwonymi oczami (albinos); czarno-biały cętkowany; futro sól i pieprz; złote (kremowe) futro. Królik zabójca jest agresywnym typem królika. Ma czysto-białe futro i czerwono-krwiste oczy, które są ułożone poziomo, a nie pionowo, jak u innych typów królików. Jeżeli królik zabójca wyczuje gracza w odległości 16 bloków lub mniejszej, zacznie on szybko skakać w jego kierunku, szybciej od innych typów królików. Będzie on pchać gracza, zadając mu obrażenia. Jeżeli gracz go zaatakuje, on ucieknie na moment, a potem wróci do gracza. Królik zabójca jest odporny na zaklęcie Ciernie. Jeżeli królik zabójca nie będzie mógł znaleźć gracza, będzie on szukał wilków, nawet tych oswojonych i będzie je atakował, co doprowadzi do walki między nimi. Na pokojowym trybie trudności Króliki zabójcy również się spawnują, lecz nie atakują gracza, a tylko wilki i psy. Co ciekawe różne języki obsługują swoje tłumaczenia np. gdy mamy wybraną opcję języka angielskiego to po przywołaniu tego typu królika otrzymujemy go z nazwą "The Killer Bunny" w języku polskim będzie to wspomniany "Królik zabójca" lub w języku francuskim "Lapin tueur" itd. Ta nazwa zostanie z nim nawet gdy zmienimy język na inny np. gdy mieliśmy w trakcie wpisywania komendy j. polski i po tej czynności zmieniamy na j. angielski. Nazywając królika "Toast", używając znacznika lub nazwanego jaja spawnującego zmienimy typ królika na "Toast". Jest on królikiem w duże czarno-białe łaty i ciemniejszym futrem dookoła twarzy. Zachowuje się on tak samo jak króliki nienazwane. Gdy spawnujemy królka, używając komendy /summon, wartość NBT ustawia jaki typ królika ma zostać zespawnowany np. Królik zabójca może zostać zespawnowany komendą /summon Rabbit ~ ~ ~ {RabbitType:99}, a jego dziecięca wersja komendą /summon Rabbit ~ ~ ~ {RabbitType:99,Age:(negative number)}.
 11. Kurczak jest mobem pasywnym, czyli mobem który nie atakuje gracza. Kurczak Zachowanie Kurczęta błąkają się bez celu. Jeśli staniemy w pobliżu kurczaka, pokaże nam swoją głowę przez kilka sekund, a następnie kontynuuje wędrówkę. Kurczęta pojawiają się często same, ale mogą też pojawiać się w grupach 2-3. Podobnie jak inne bierne moby są przyciągane do światła. Nie mogą przeskakiwać przez płoty. Lubią się kąpać - z upodobanie wskakują do wszelakich zbiorników wodnych w swojej okolicy, przesiadują tam większość czasu, a nawet składają do niego jaja. Wygląd Kurczaki mają białe pióra i skrzydła, żółte nogi i dzioby, czarne, małe oczy oraz czerwone "korale". Ich tekstura upierzenia jest w kratkę pomieszana kolorem białym, szarym i jasnoszarym. Są wysokie na 0.875 bloku, szerokie na 0.5 bloku i długie na 0.8125 bloku. Hodowla Hodowla kurczaków jest prosta - wystarczy posiadać kilka jajek oraz wstępne ogrodzenie (można je później poszerzyć). Gdy zagroda jest już przygotowana, należy rzucać jajkami to momentu zrodzenia się minimum dwóch kurcząt. Z początku nic się nie da zrobić i należy czekać aż pisklęta podrosną. Gdy już będą duże, można je rozmnożyć za pomocą nasion zboża. Aby to zrobić należy kliknąć PPM na jednym, jak i drugim kurczaku. Pojawią się serduszka i po chwili otrzymamy trzeciego kurczaka (oczywiście malutkiego). Zbierając składane przez patki jaja i rzucając nimi można stworzyć naprawdę sporą hodowlę. Trzeba jednak uważać, gdyż kurczaki mają tendencję do uciekania, a gdy gracz ma w ręce nasiona zboża są w stanie wyskoczyć za nim przez ogrodzenie. Dobrze mieć uprawę zboża koło zagrody, która po zebraniu plonów daje zboże i nasiona zboża. Łup Alpha (od wersji 1.0.14) do dziś: 0-2 pióra (po śmierci), 1 surowy kurczak (przy śmierci), 1 pieczony kurczak (po śmierci w ogniu), jajko (losowo co 5-10 minut) Ciekawostki Notch kiedyś powiedział na Twitterze, że od teraz kurczaki są kaczkami. Jednak nie zostało to zmienione. Oceloty zabijają kurczaki. Do stworzenia hodowli wystarczy jeden kurczak. Młode kurczaki nie potrafią pływać nawet w wodzie o jednym bloku głębokości. Kurczaki rozmnażają się po zjedzeniu nasion zboża, arbuza i dyni oraz po zjedzeniu brodawki, ale nie działają na nie ziarna kakaa. Kurczaki nie chodzą za graczem, który nosi inne ziarna niż ziarna zboża. Od wersji 1.7.4 zombie może pojawić się siedząc na kurczaku. W ten sposób powstaje Kurzy jeździec. Kurczaki nie dostają obrażeń od upadku. Fruwają dopóki nie znajdą się na powierzchni.
 12. Krowa jest mobem pasywnym, czyli mobem który nie atakuje gracza. Krowa Zachowanie Krowy pojawiają się w grupach 4-15 i wędrują bez celu. Przeskakują małe przeszkody, a często mogą być ujrzane w chwili gdy podskakuje w górę stromego zbocza. Może to doprowadzić do ich śmierci, gdyż krowy nie zwracają uwagi na spadki i często spadają, co powoduje ich śmierć. Podobnie jak inne bierne moby czują "pociąg" do świata. Tak jak świnie, "boją" się wody i starają się uciec z niej, jak najszybciej. Podążają za graczem niosącym zboże. Przekształca się w nie grzybowa krowa ostrzyżona nożycami. Wygląd Krowy mają brązowo-białe łaty i posiadają wymiona. Młode krowy są mniejsze od dorosłych, ale mają głowy wielkości głów "rodziców". Łup Alpha: 1-3 kawałki skóry Beta: 1-3 kawałki skóry Beta (od wersji 1.8) do dziś: 1-3 kawałki skóry , 1-3 surowe befsztyki / 1-3 pieczone befsztyki (po śmierci w ogniu) , mleko (po kliknięciu PPM w krowę wiadrem) , nie zyskujemy żadnych przedmiotów po zabiciu cielaka.
 13. zabawa ProfessionalExcaliburs - Skrypt na legendarny miecz

  Tamten temat został stworzony w lipcu, a ten w grudniu.
 14. zabawa ProfessionalExcaliburs - Skrypt na legendarny miecz

  Dać Ci link do oryginału? Proszę:
 15. Napisz na ile od 1/10 lubisz osobe wyżej

  10/10 Ma dużo punktów reputacji
×