Skocz do zawartości

Vylence

Zasłużony
 • Zawartość

  1188
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana Vylence w dniu 22 września

Użytkownicy przyznają Vylence punkty reputacji!

4 obserwujących

O Vylence

 • Tytuł
  102kg 108iq 23cm

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Hobby
  Bycie smoczym skrybą
 • Nick w MC
  MonsieurVylence

Metody kontaktu

 • Discord
  MonsieurVylence#1337

Ostatnie wizyty

11126 wyświetleń profilu
 1. Vylence

  Nowe konkursy

  jedyne prawilne konkursy to karaoke
 2. Czyli grafiki na forum robi wam grafik, ale do prezentacji i reklamy już się nie przykładacie.
 3. Vylence

  x-mine.pl

  Wydaje mi się jednak inaczej, postać jest skierowana w naszą stronę, drugi palec od strony lewej w lewej ręce jest na pewno nie jest wskazującym. Pierwszy palec na pewno nie symbolizuje kciuka, żaden rig jaki widziałem nie ma takiego kciuka, tak samo ludzie. Wytłumacz mi, jakim cudem jest to palec wskazujący?
 4. Vylence

  x-mine.pl

  ZDJĘCIA - spawn, o spawn, a tutaj spawn, o lol spawn. PATRZ, CZERWONA LINIA. Ah, jeśli mógłbym zadać pytanie, to dlaczego wyrenderowana postać pokazuje środkowy palec i rzuca fireballem. Zanim napiszesz post najlepiej żebyś przeczytał wszystkie po drodze, kolega wyraźnie napisał, że to nie on jest lektorem. question_mark.png Przed znakiem interpunkcyjnym, po ostatniej literze wyrazu zakańczającego zdanie nie stosujemy spacji. Wymyślić != powtórzyć Lektor nie ma kompletnego pojęcia o tym co robi, a sama prezentacja w formie filmu przypomina mi te stare serwery gdzie 14 latki dostawały fly i opowiadały o serwerze jąkając się co 3 wyrazy. Aktorstwo, tonacja i dynamika jest do bani, mogłeś mu chociaż dać jakiś skrypt, ów lektor sprawia wrażenie improwizującego. Dykcja. No dziwnie by było, gdybyś mu za to cokolwiek zapłacił. Śmiem protestować. Nowoczesności tu ni cholery.
 5. Vylence

  x-mine.pl

  Na pewno zagram na tym serewerze! ^.^ Nawet własnego sloganu/motto ci się nie chciało wymyślić, BO PRZECIEŻ SERWER TWORZONY Z PASJĄ NIC LEPIEJ TEGO NIE OPISUJE!
 6. Vylence

  Warn za zapodaj.net

  Ależ po cholerę warnować ^.^ To już idzie trochę za daleko, kojarzy mi się to nawet z pomysłem o warny za serwery easyhc(czy jakoś tak).
 7. Vylence

  Grafikiem

  Robienie zleceń i próbowanie nowych rzeczy jest bardzo przydatne. Co ma program do rzeczy, a tym bardziej wmawianie nowicjuszowi, że marnuje program? Jakby robił w paintcie to okej by było?
 8. Vylence

  Szukam budowniczych na serwer

  Nic w tym dziwnego, dostęp do komputera w młodym wieku.
 9. 121212132323232323233333

 10. Vylence

  [1.8.8][EasyHC] CrownHC.PL

  Przestaniesz w końcu gadać głupoty? Większość nadal gra na 1.8, więc nie mów, że w tych czasach się gra na 1.12 tylko z tego powodu, że ty tak robisz.
 11. Vylence

  JustFun poszukuje EKIPY!

  Domena .pl, po co za tem niżej widnieje wymóg znajomości języka angielskiego w podstawowym stopniu? W czym? ? xD Zawsze mnie śmieszy taki opis, przypomina mi to wręcz "Wymagania: DOBRA KLEPA"
 12. Vylence

  Grafikiem

  Chciałbym zaznaczyć, że nie kazdy specializuje się w renderingu, albo w ogóle umie wykonać render i nie jest to coś, co jestm wymagane na prezentacji.
 13. Vylence

  Czas spędzony na forum

  Zgadzam się, aczkolwiek nikt nie powiedział, że za to mają być jakieś benefity. Kto za darmo będzie się męczył z takmi rzeczami, żeby pochwalić się na discordzie? Raczej każdy szybko dostrzeże nieprawidłowość i taka osoba zostanie wyśmiana.
 14. Vylence

  Czas spędzony na forum

  Z tego co wiem so na to wtyczki, w sumie traci to lekko sens jeśli byłoby liczone od wprowadzenia pluginu, ale i tak.
×