Skocz do zawartości

Vylence

Zasłużony
 • Zawartość

  1162
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Vylence w dniu 13 czerwca

Użytkownicy przyznają Vylence punkty reputacji!

4 obserwujących

O Vylence

Informacje

 • Płeć
  Kobieta
 • Hobby
  Bycie smoczym skrybą
 • Nick w MC
  MonsieurVylence

Metody kontaktu

 • Discord
  MonsieurVylence#1337

Ostatnie wizyty

10570 wyświetleń profilu
 1. pośredni? Prezentacja fajna pod względem kolorów, ale i tak mnie nie zachęciła.
 2. Vylence

  [PYTANIE] Serwer Role Play

  Fałsz. Jest wiele gier, które nadają się na rp - zaskoczę cię też, roleplay można nawet odgrywać na Discordzie. Tak w fakcie, to im gra jest bardziej otwarta tym bardziej podatna na stworzenie serwera roleplay. Podane przez ciebie powody są w większości nieprawdą. W roleplayu nie ma czegoś takiego jak osiągnięcie szczytu. Za żadnym skarbem, kupienie nawet 10-milionowego jachtu nie oznacza, że rozgrywka się zakończyła. Tworzysz bowiem, własną historie, własne scenariusze, poznajesz nowe znajomości - w fakcie jedna osoba może przekręcić całą historię do gory nogami albo ją drastycznie zmienić i tym samym wprowadzić pewną odmianę, na tym polega roleplay. Roleplay również nie polega TYLKO na życiu w mieście, tak na prawdę jak daleko sięga twoja wyobraźnia tak dużo jesteś w stanie zrobić. Nie w tylko w mechanikach rzecz. Zgadzam się, że serwery RP były lepsze za czasów MTA, jednak nie dlatego, że było większe pole do popisu, tylko dlatego, że gracze byli trochę lepsi w tym co robią i tworzyli ciekawsze historie. W minecrafcie było kilka serwerów rp, które trwały przez dłuższy czas i cieszyły się popularnościąc, m. in. hapel, roleplay w uniwersum harry'ego potter'a, sam grałem i był to tak fajnie pdzygotowany serwer, że aż miło się odgrywało rp. Jedyną wadą był zwykle brak informacji. Oszuści są w każdej grze, to żaden argument. Fakt, jednak jak wymieniłem wyżej, rp niekoniecznie musi się opierać na miastach, a samochody da się stworzyć.
 3. Vylence

  Napisz na ile od 1/10 lubisz osobe wyżej

  3/10 kto to
 4. Vylence

  Napisz na ile od 1/10 lubisz osobe wyżej

  10/10 k o t
 5. Vylence

  WojtekPhotography - Fotograf, model, art photo

  Kadry są za nudne i za proste, nie lubię prostoty - poeksperymentuj, ja natomiast życzę Ci powodzenia w rozwoju ^@^
 6. Vylence

  Kończe x lat

  Znicz dla Ixidiego pdk
 7. Vylence

  Technik/Programista

  Nie rozumiesz, to nie ja mam ci coś udowodnić, tylko ty mu, a wystarczającą podstawą brak kodu nie jest do oskarżania go o backdoory.
 8. Vylence

  Technik/Programista

  I tak nie masz do tego podstaw, a psujesz jego reputację.
 9. Vylence

  Technik/Programista

  Co ma emotikona do wieku. Takie bezpodstawne oskarżanie i psucie mienia, nie powinno być przypadkiem karane? Wzywam mistrzów od prawa @Libter @xVendrome @PoweredDragon Człowiek uczy się na błędach, a bugfixy to rzecz naturalna i zwykle nieunikniona. Proponuję zaprzestać pisania głupot w internecie. Witam, definicja słowa forum. Wabić się może zwierzę, znowu odsyłam do słownika.
 10. UWAŻAJCIE SIOSTRY I BRACIA, EWELINA NAS ZDRADZA.
 11. Vylence

  Brak reklam - konsultacje

  Takie treści są, i będą stałą częścią internetu. Tak czy siak na coś w tym stylu się kiedyś trafi.
 12. Vylence

  s k o j a r z e n i a

  na myśl przyszedł mi pewien właściciel znanego serwera, ale pracuję nad swoją toksycznością, więc cenzuruje! jhin
 13. Vylence

  Jak wypromować serwer Minecraft

  Potwierdzam! Jestem nieogarnięta Odmiana słów przez przypadki. Rozumiem że zasady opisane w temacie ciebie nie dotyczą, partykułę "nie" jako wykładnik zaprzeczenia piszemy łącznie z przysłówkami utworzonymi od przymiotników. Nie każdy serwer tego wymaga, kolejny cytat poproszę! Wchodzimy już w rozdział wymuszania zmiany trybu i zamierzeń, z powodu osobistych preferencji autora tematu. To że ty na tym nie grasz nie znaczy że inni również, śmiem twierdzić że jesteś w mniejszości w tym przypadku, więc z takiego punktu widzenia nienormalną osobą jesteś już raczej ty. Przedstawiam....*fanfary*... przyimek złożony, sprzed. >chestpvp >bardzo mało To jest to! Obniżmy ceny jak tylko się da, gracze będą płacić jak najmniej aby wesprzeć serwer na którym prawie ciągle grają, utrzymanie serwera kompletnie nie kosztuje, biorę. Co masz na myśli, plagiatowanie czy znaczenie bliższe określeniu inspiracji? No tak, jak tobie się nie podoba to my mamy na tym nie stawiać forum, @everyone plz nie róbcie tego. Domena z 4 znakami przed .pl odpycha graczy, skąd takie statystyki? Gracze nie zawsze, są wiarygodnym i racjonalnym medium, albo dobrym rozwiązaniem na każdą sytuacje. Czasami administracja ma większy wgląd na przyszłość propozycji. Przedstawiam panu, emotikony. Jeśli osoba sama nie rozważyła tego rozwiązania, najprawdopodobniej dobrym grafikiem nie jest. Zamiast forsować, niech po prostu napiszę sobie tekstową prezentację, lub zatrudni od tego osobę. Serio, rezultaty mogą być gorsze niż powinny. co Atak na młodszą grupę, sugerując że jest "nieogarnięta". Jako obserwator trzecioosobowy i naczelny krytyk pierwszego serwera, śmiem twierdzić że jest to zasługa współpracy z xyz hostingiem. Na pewno użyję twojego poradnika, myślę, że dzięki temu mój projekt w końcu wystartuje jak powinien!
×