Skocz do zawartości

Kurotsuwa

Zasłużony
 • Zawartość

  555
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kurotsuwa

 • Tytuł
  Wyjadacz III
 • Urodziny 17 lipca

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Kurotsuwa

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

2842 wyświetleń profilu
 1. Kurotsuwa

  Mega Skript

  Ej to się nazywa być geniuszem. Nawet nie przeczytałeś kodu, bo raczej byś zauważył w części, którą mi zarąbałeś, że jest linijka send "%{Tag}% %{Kolor}%- &5Skrypt na otchlan by Michma1707" #Jedyny punkt licencji: Zabraniam zmieniania tego nagĹ‚Ăłwku ;<!# @nicku1 wywal proszę link do kodu wrzuć do śmietnika temat
 2. Kurotsuwa

  Technika

  Weź z fcrafta Jakieś wynagrodzenie? Czego oczekujesz? Konfiguracji pluginów/Skrypty/Proste pluginy/zaawansowane?
 3. Kurotsuwa

  Pandorki z discorda !!!

  Zależy dla kogo. Dla osoby, która ma doświadczenie już w tym to kwestia kilku/nastu linijek bota :V
 4. Kurotsuwa

  Pandorki z discorda !!!

  Da się. Trzeba napisać bota do discorda, który po wykryciu tej wiadomości połączy się z RCON'em. Musisz mieć coś na czym będziesz hostować bota (najlepiej VPS, może być z serwerem mc). Jeśli chcesz, @BlackRode, abym to napisał napisz na pw, ale z góry mówię, że raczej nie zrobię tego za darmo.
 5. Kurotsuwa

  Jqmey

  Oraz nowym stylem kiedy ty będziesz spamić !użytkownik Tak, będę męczyć to !użytkownik.
 6. Kurotsuwa

  Jqmey

  1. Zwróciłem uwagę w zeszłą niedzielę na kolorystykę tagów w dziale Serwery Minecraft, z tego co Libter napisał on również na to zwrócił wam uwagę, a jednak jako lider nie dales tego nikomu i nadal nie jest to zrobione - a jest to wydaje mi się ~15-30min roboty. 2. Skriptobot, na którego rozwój, a w zasadzie jego brak, zwróciłem uwagę 6.03.2018 i nadal nie jest rozwinięty o nowe funkcje. Usłyszałem wtedy, że brakuje rzeczy pisanych przez Reedzeva a prawie 20 dni później nie ma niczego nowego i chyba nie dostał pomocy, którą jednak powinien otrzymać - przecież nie będziesz reformował forum kilka lat. Jednak spam !użytkownik przez Jqmey'a kwitnie. 3. Główne zmiany jakie widzę z "wielkiej modernizacji" to naprawy dawno zgłoszonych błędów, na których naprawę prawdopodobnie Libter nie miał czas, a nie wielkie zmiany. Ps. nadal mam nadzieję na powrót dawnego tła, to nowe nie pasuje do profesjonalnego forum, tylko bardziej na forum małego EasyHC z domeną .ench Edit po przeczytaniu wiadomosci, które doszły w czasie pisania: Zmiany, które wymieniłes są w zasadzie tak mało, że można je zrobić wydaje mi się w godzinę (nie miałem stycznosci z konfiguracją IPB) a nie około miesiąc.
 7. Kurotsuwa

  mTwitchApi - informacje z platformy twitch.tv

  Cóż wiecznie nie, ale na pewno długo gdyż jest to moja strona i domena a trzymam tam dużo swoich rzeczy. Jak będę wiedział, że będę ją zamykać to wrzucę gdzieś kod :v.
 8. Kurotsuwa

  mLag - Skrypt na otchłań i clearlaga

  Starych tematów? Odświeżam co jakiś czas temat i jest to skrypt promowany, więc jak ma jakaś sugestie to może napisać - inaczej poprosiłbym o zamknięcie tematu lub umieścił notkę, że kończę wsparcie dla tego skryptu Wersja na 1.7 powinna działać, jeżeli nie to niestety nie mam ochoty przepisywać tego.
 9. Kurotsuwa

  mTwitchApi - informacje z platformy twitch.tv

  @Crystal_PL uważam iż nie jest czymś ten kod z czego ktoś inny powinien się uczyć przez moją amatorskość, więc raczej nie.
 10. Kurotsuwa

  mTwitchApi - informacje z platformy twitch.tv

  @jaku49 poprawione, przy przenoszeniu ze starej domeny zapomniałem poprawić linku przy przenoszeniu. Dziękuje za zgłoszenie. ^.^
 11. Kurotsuwa

  Projekt MelonCraft

  Czemu w tytule jest "MelonCrat" a w opisie "HonorCraft"? Jakie wynagrodzenie dla programisty?
 12. Kurotsuwa

  Nie działa mod

  Ten temat został przeniesiony.
 13. Kurotsuwa

  kto sie chce podjąć zrobienia easy skryptu

  Ten temat został przeniesiony.
 14. Kurotsuwa

  SpigotApi 1.12.1

  Problem został rozwiązany.
 15. Kurotsuwa

  mTwitchApi - informacje z platformy twitch.tv

  UWAGA! Domena strony została zmieniona z moddersmine.com na kurotsuwa.pl
×