Skocz do zawartości

Kurotsuwa

Zasłużony
 • Zawartość

  551
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kurotsuwa

 • Tytuł
  Martwy

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Kurotsuwa

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

2385 wyświetleń profilu
 1. Jqmey

  Oraz nowym stylem kiedy ty będziesz spamić !użytkownik Tak, będę męczyć to !użytkownik.
 2. Jqmey

  1. Zwróciłem uwagę w zeszłą niedzielę na kolorystykę tagów w dziale Serwery Minecraft, z tego co Libter napisał on również na to zwrócił wam uwagę, a jednak jako lider nie dales tego nikomu i nadal nie jest to zrobione - a jest to wydaje mi się ~15-30min roboty. 2. Skriptobot, na którego rozwój, a w zasadzie jego brak, zwróciłem uwagę 6.03.2018 i nadal nie jest rozwinięty o nowe funkcje. Usłyszałem wtedy, że brakuje rzeczy pisanych przez Reedzeva a prawie 20 dni później nie ma niczego nowego i chyba nie dostał pomocy, którą jednak powinien otrzymać - przecież nie będziesz reformował forum kilka lat. Jednak spam !użytkownik przez Jqmey'a kwitnie. 3. Główne zmiany jakie widzę z "wielkiej modernizacji" to naprawy dawno zgłoszonych błędów, na których naprawę prawdopodobnie Libter nie miał czas, a nie wielkie zmiany. Ps. nadal mam nadzieję na powrót dawnego tła, to nowe nie pasuje do profesjonalnego forum, tylko bardziej na forum małego EasyHC z domeną .ench Edit po przeczytaniu wiadomosci, które doszły w czasie pisania: Zmiany, które wymieniłes są w zasadzie tak mało, że można je zrobić wydaje mi się w godzinę (nie miałem stycznosci z konfiguracją IPB) a nie około miesiąc.
 3. narzędzie mTwitchApi - informacje z platformy twitch.tv

  Cóż wiecznie nie, ale na pewno długo gdyż jest to moja strona i domena a trzymam tam dużo swoich rzeczy. Jak będę wiedział, że będę ją zamykać to wrzucę gdzieś kod :v.
 4. skrypt miesiąca mLag - Skrypt na otchłań i clearlaga

  Starych tematów? Odświeżam co jakiś czas temat i jest to skrypt promowany, więc jak ma jakaś sugestie to może napisać - inaczej poprosiłbym o zamknięcie tematu lub umieścił notkę, że kończę wsparcie dla tego skryptu Wersja na 1.7 powinna działać, jeżeli nie to niestety nie mam ochoty przepisywać tego.
 5. narzędzie mTwitchApi - informacje z platformy twitch.tv

  @Crystal_PL uważam iż nie jest czymś ten kod z czego ktoś inny powinien się uczyć przez moją amatorskość, więc raczej nie.
 6. narzędzie mTwitchApi - informacje z platformy twitch.tv

  @jaku49 poprawione, przy przenoszeniu ze starej domeny zapomniałem poprawić linku przy przenoszeniu. Dziękuje za zgłoszenie. ^.^
 7. szukam Projekt MelonCraft

  Czemu w tytule jest "MelonCrat" a w opisie "HonorCraft"? Jakie wynagrodzenie dla programisty?
 8. Nie działa mod

  Ten temat został przeniesiony.
 9. kto sie chce podjąć zrobienia easy skryptu

  Ten temat został przeniesiony.
 10. SpigotApi 1.12.1

  Problem został rozwiązany.
 11. narzędzie mTwitchApi - informacje z platformy twitch.tv

  UWAGA! Domena strony została zmieniona z moddersmine.com na kurotsuwa.pl
 12. Losowe tp po wejsciu

  Ten temat został przeniesiony.
 13. inne Serwer Minecraft

  Dlaczego dokupić lobby? Możesz postawić serwer na vpsie i wyjdzie o wiele taniej.
 14. narzędzie mTwitchApi - informacje z platformy twitch.tv

  https://github.com/tim740/skUtilities/releases/tag/v0.9.0 @Crystal_PL
 15. skrypt miesiąca mLag - Skrypt na otchłań i clearlaga

  2.0 Aktualizacja do 1.10.2: Wszystkie wiadomości wyświetlane graczom można teraz skonfigurować w pliku messages.yml (Lokalizacja: plugins/mLag/messages.yml) RandomSk zostało zastąpione Skellett Skrypt został przepisany na 1.10.2 i prawdopodobnie wszystkie wersje na, które jest Skellette Rozdzielenie config.yml na config.yml i messages.yml Dodano komendę /mlag reload (przeładowanie modułu skryptu lub całego skrypt) Rozwinięcie komendy /mlag ustaw Komendę skryptu zmieniono z /mlag na /mlag:lag ze skrótami /lag, /mlag, /ml Dodanie sekcji komend dla technika w pomocy skryptu. Poprawiono optymalizacje
×