Skocz do zawartości

Reedzev_

Zasłużony
 • Ilość zawartości

  400
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Reedzev_ w dniu 14 czerwca

Użytkownicy przyznają Reedzev_ punkty reputacji!

O Reedzev_

 • Urodziny 1 lipca

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Rendzendzef

Ostatnie wizyty

5 830 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Reedzev_

 1. Reedzev_

  jZakazNakaz pro max

  To tchnienie innowacji zmieni życia nas wszystkich. Ultraprzydatny skrypt (używamy go na naszym serwerze nieustannie) z prezentacją o niebiańskim dizajnie. To jest skrypt, o którym wszyscy śniliśmy setki nocy, ale o tym nie pamiętamy. To jest to, czego potrzebowaliśmy. Dziękujemy @jahumen!
 2. zaznaczyłem raczej nie bo nie lecę na taki hajs, imo plakietki i inne rzeczy gamifikacyjne lepsze
 3. Reedzev_

  Magazynowanie energii

  Proszę nie przywłaszczać sobie osiągnięć naukowych Siri. To też człowiek, ma swoje prawa...
 4. Reedzev_

  Magazynowanie energii

  Tak. Nawet oczekiwany iPad Pro 2022 ma mieć taką funkcję w swoim ekranie ATP Retina XDR ProMotion Max, dzięki czemu nie będzie trzeba go mieć cały czas podłączonego do ładowarki. Ewentualnie można też trzymać je w skrzynkach (tzw. minecraft:chest) - koniecznie podwójnych, bo na pojedyncze energia jest za mocna. Natomiast beczki (tzw. minecraft:barrel) w ogóle by się rozpadły. Jeśli moja odpowiedź jest pomocna to proszę o pozytywną reakcję! Dzięki
 5. This claim is disputed
 6. Tak. Potrzebujesz sprzedawanej osobno ładowarki (20W, 99zł), kabla USB-C (99zł, koniecznie oficjalny), etui z karbowanej skóry (349zł) oraz iPhone'a 12 Pro (5199zł, na starszych nie działa niestety). Ale to drobiazgi, serio, dostępne w każdym sklepie osiedlowym. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to mów A i nie zapomnij o subskrypcji Apple One!!!
 7. Poprawione! Dzięki!
 8. Hej, Przedstawiam wam mój innowacyjny skrypt na asystenta /siri: # Copyright 2022 Rendzendzef # # Permission is hereby granted, free of charge, to any person obtaining a copy of this software and associated # documentation files (the "Software"), to deal in the Software without restriction, including without # limitation the rights to use, copy, modify, merge, publish, # distribute, sublicense, and/or sell # copies of the Software, and to permit persons to whom the Software is furnished to do so, # subject to the # following conditions: # # The above copyright notice and this permission notice shall be included in all copies or substantial portions of the Software. # # THE SOFTWARE IS PROVIDED "AS IS", WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND, EXPRESS OR IMPLIED, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO # THE WARRANTIES OF MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE AND NONINFRINGEMENT. # IN NO EVENT SHALL THE AUTHORS OR COPYRIGHT HOLDERS BE LIABLE FOR ANY CLAIM, DAMAGES OR OTHER LIABILITY, # WHETHER IN AN ACTION OF CONTRACT, TORT OR OTHERWISE, ARISING FROM, OUT OF OR IN CONNECTION WITH THE SOFTWARE # OR THE USE OR OTHER DEALINGS IN THE SOFTWARE. command /siri: trigger: send "Sorry, I'm having trouble with the connection. Please try again later." Proszę o KONSTRUKTYWNĄ krytykę Mam nadzieję, że wam się spodoba!
 9. W związku z powyższym postem, jak i innym licznym orzecznictwem, postanawiam ogłoszenie swojego przemyślenia, do którego doszedłem w wyniku wieczornego pomyślunku dnia 16.05.2021. Otóż, szanowni państwo, z moich rozważań wynika, iż Libter, znany niegdyś jako "Elytra" czy "Flourek", najprawdopodobniej chciał studiować prawo. Jednak nie studiuje, ani nie studiował prawa. Co mogło do tego doprowadzić? Tego najprawdopodobniej nigdy się nie dowiemy. Stawiam jednak hipotezę, iż był zaniepokojony potencjalną stratą cennego w swoim krótkim żywocie czasu.
 10. Dopóki nie testują na produkcji i nie przypisują nowym klientom rachunków już tych istniejących. Używam PKO BP i w sumie nie mam na co narzekać, wszystko jest git.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...