Skocz do zawartości

Reedzev_

Użytkownik
 • Zawartość

  198
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Reedzev_

 • Tytuł
  Użytkownik III

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Discord
  Reedzev_#7245

Ostatnie wizyty

1496 wyświetleń profilu
 1. Zapisy na forumowego Discorda

  Reedzev_#7245
 2. Skrzynka

  set {_loc} to location at X, Y, Z set block at {_loc} in world "swiat" to chest add diamond sword to inventory of block at {_loc} Oczywiście zamień "X, Y, Z" na pozycję, gdzie ma być skrzynia.
 3. Oceń poziom "raka" użytkownika wyżej

  Zdecydowanie 0
 4. Ekonomia

  Żaden dodatek nie spełnia powyższych kryteriów. Pomijając kryterium "nieograniczone możliwości", https://invisioncommunity.com/files/file/8833-members-shop/
 5. Ekonomia

  Co jednak nie jest głównym założeniem propozycji. Możliwości związane z ekonomią są prawie nieograniczone, zwłaszcza w przypadku gdy do ekonomii zostanie dodany sklep.
 6. Ekonomia

  Kto powiedział że zmusić? Będzie można zaoferować za forumową walutę, a jeśli @Libter się na to nie zgodzi - po prostu doda się odpowiedni wpis w regulaminie.
 7. Ekonomia

  @boleknowak nie zgadzam się. Pojawi się sprzedaż skryptów za forumową walutę, rywalizacja mieczy użytkownikami i oczywiście, większa aktywność.
 8. Ekonomia

  Proponuję dodać system ekonomii, tak jak to jest u partnera https://spigot.pl (ale mogło by być lepiej). Jest na to wiele rozbudowanych dodatków.
 9. zostanę Zasponsoruję serwer i wspomogę technicznie

  nie wspolpracowalem, ale skoro od bopke to musi byc swietne, a wiec polecam
 10. Reedzev_ na krula!

  Witam. Na imię mi Antoni, z zawodu jestem szpiegiem i szpiegujem liptera. Dzięki mnie na tym forum: mamy takiego świetnego moderatora jak @Myszak, któremu niegdyś tłumaczyłem, jak warnować i zamykać tematy :bezkappy: w regulaminie znajduje się punkt 2.1.8 powstała i zniknęła forumowa wiki i wiele więcej Jest wiele powodów dla których powinienem zostać członkiem zarządu. Najważniejszy z nich to pienć milionuf zuotyh wielkie doświadczenie.
 11. 20 faktów o mnie

  od @TechnicalPlay, teraz ten człowiek żałuje że ci je polecił
 12. Dlaczego warto zagłosować na Myszaka?

  Ale rozpętałem [ciach]oburzę :kappa:
 13. Głosowanie #2 (Maj 2017)

  I dlatego właśnie napisałem temat aby wam przypomnieć, dlaczego powinniśmy głosować na myszaka.
 14. Drodzy wyborcy, apeluję do was z prośbą o poparcie dla użytkownika Myszak, kandydującego na reprezentanta społeczności w zarządzie. Gdy byłem zbanowany, przekazywał mi informacje z forum oraz linki, do których oczywiście nie miałem dostępu. Teraz, gdy już nie mam bana, moderuje moją zawartość na zamówienie. Warny są czasami tak bezsensowne że można się od nich odwołać jednym zdaniem. Bardzo często również objaśnia mi wewnętrzne sprawy forum. Czyż to nie cudowny moderator globalny? Dlatego apeluję abyście głosowali na niego - jest naprawdę przyjazny dla wszystkich użytkowników. Bardzo się stara chłopak, dlatego wspierajmy go na drodze do junior administratora!
×