Skocz do zawartości

Reedzev_

Senior administrator
 • Liczba zawartości

  389
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Reedzev_ w dniu 15 kwietnia

Użytkownicy przyznają Reedzev_ punkty reputacji!

O Reedzev_

 • Tytuł
  That Brilliant™ Man
 • Urodziny 1 lipca

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Rendzendzef

Ostatnie wizyty

5 172 wyświetleń profilu
 1. Reedzev_

  Jaki bank polecasz?

  Dopóki nie testują na produkcji i nie przypisują nowym klientom rachunków już tych istniejących. Używam PKO BP i w sumie nie mam na co narzekać, wszystko jest git.
 2. Według opinii wielu osób (w tym mnie), ten skrypt jest jedynie zmodyfikowaną wersją tego przedstawionym we wspomnianym wcześniej filmiku: Nie można nie wspomnieć o wartości dodanej w modyfikacjach (np. komenda /przyznanie). @GrabekYT, nie ma w tym nic złego - zważywszy na fakt, że szkodliwość tego "plagiatu" nie jest duża, dotyczy drobnego skryptu, a ty jesteś początkującym skrypterem. Życzę miłej przygody ze Skriptem i czekam na więcej! Złe jest jednak to, że podkreślasz swoje rzekome autorstwo ("Mój skrypt", "napisałem skrypt"). Jeśli tego nie zmienisz, może to skutkować konsekw
 3. Zdaje się, że Rainbow Dash opuści Utopię i powróci do Equestrii...
 4. Reedzev_

  Budowniczowie poszukiwani

  Disclaimer: nie popieram żadnego konkretnego ustroju; jestem za to, rzecz jasna, przeciwny wszelkim ustrojom totalitarnym.
 5. Reedzev_

  Budowniczowie poszukiwani

  Twój argument nie jest pocieszający dla tych „budowniczych”
 6. Może warto się zastanowić dlaczego wspomniany „end-game” następuje już po nieco ponad tygodniu gry?
 7. Jest to nieakceptowalna zmiana biorąc pod uwagę fakt, że miałoby to KATASTROFALNE konsekwencje dla istniejących graczy, szczególnie tych którzy już się osiedlili. Może także zniechęcić potencjalnych nowych abonentów.
 8. Warto wspomnieć, że nastąpiła druga ugoda między @Libter a @JanekJaran w sprawie centrum mapy (więcej na wiki), wobec czego część argumentów za ostracyzmem straciła na znaczeniu.
 9. @Libter odzyskanie swoich itemów nawet po uwzględnieniu tego wniosku pozostanie bardzo trudne. Zmodyfikowana została jedna z podstawowych mechanik gry - wzbudza to wiele podejrzeń, obaw i stwarza problemy. Koniec końców uważam, że to dobry pomysł, ale powinniśmy wprowadzić drobne korekty do tego systemu - chociażby taką jak ta.
 10. Po co? Po co robić kolejne niepotrzebne techniczne dodatki, które i tak wykorzystamy dwa/trzy razy?
 11. Reedzev_

  Zarządzenia

  Zarządzenie @Reedzev_ 02/02.10.2020: @wiktorm12 awansuje do rangi moderatora.
 12. Reedzev_

  Zarządzenia

  Zarządzenie @Reedzev_ 01/02.10.2020 na wniosek @Libter: @Peridot traci rangę moderatora z powodu rezygnacji.
 13. Reedzev_

  Skarga na gnomq

  Początkowo wyrzuciłem cię z Discorda, żebyś ochłonął; przemyślał moje sugestie, przemyślał swoje postępowanie, byś wrócił za jakiś czas - choćby jutro, natomiast ty wróciłeś niemalże od razu i zachowywałeś się w ten sam sposób jak przed wyrzuceniem. Nie chodzi o to, żebyśmy traktowali się z szacunkiem, „bo tak”. Ta niepisana zasada jest po to, żeby nam wszystkim żyło się lepiej. Nie jeździ się po akoholu nie tylko dlatego, że możesz sobie zrobić krzywdę - możesz zrobić też krzywdę innym. Zapina się pasy nie dla sztuki, lecz dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Należy się liczyć
×
×
 • Dodaj nową pozycję...