Skocz do zawartości

bludis

Zasłużony
 • Zawartość

  2 146
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Ostatnia wygrana bludis w dniu 19 lipca

Użytkownicy przyznają bludis punkty reputacji!

8 obserwujących

O bludis

 • Tytuł
  Jestem wszędzie!

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Programowanie
 • Nick w MC
  bludis_

Metody kontaktu

 • Discord
  bludis#2531

Ostatnie wizyty

5 709 wyświetleń profilu
 1. bludis

  Censor Bot

  zrob sobie event handler i command handler, bo widze ze nie masz co do tych zakazanych slow, to baza danych, ewentualnie array w jsonie, ale nie polecam
 2. oj, oj, oj - co my tutaj mamy okropny yaml z wildskripta, zamień to na yamla z skquery czy skutilities on join: if "{@author}" is "MichixYT": wait 1 second stop else: wait 1 second send "&cSkrypt zostal nielegalnie przerobiony, przez co nie bedzie dzialac!" send all players title "&4ERROR" with subtitle "Skrypt zostal nielegalnie przerobiony" for 60 second mam się śmiać czy płakać? Chyba nie muszę mówić, co z tym trzeba zrobić. robisz okropne drzewa ifów, które nie powinny mieć miejsca w żadnym kodzie kod powinien wyglądać tak: command /if [<text>]: trigger: if player's world is not "world": send "Nie jesteś na świecie world." stop if player doesn't have diamond: send "Nie posiadasz diamenta w ekwipunku." stop if player's name is not "drzewaifow": send "Nie posiadasz nicku drzewaifow." stop send "Spełniłeś wszystkie warunki." a nie tak: command /if [<text>]: if player's world is "world": if player has diamond: if player's name is "drzewaifow": send "Spełniłeś wszystkie warunki." else: send "Nie posiadasz nicku drzewaifow." else: send "Nie posiadasz diamenta w ekwipunku." else: send "Nie jesteś na świecie world."
 3. bludis

  Lore

  zaopatrz się w wersję dodatków, które wysłałem powyżej
 4. bludis

  Lore

  pewien nigdy nie jestem, nawet w oczywistych sprawach ok, ja zawsze używam 2.2dev37c i wszystko bezbłędnie działa co do dodatków, polecam skQuery 3.6.0 lime, skellett 1.9.6b i rakowy wildskript 1.8.4
 5. bludis

  Lore

  pobierz 2.2dev37c
 6. bludis

  Lore

  jaka wersja serwera?
 7. bludis

  Ochrona Ban

  on command "ban": if player doesn't have permission "*": cancel event if arguments is not set: stop set {_args::*} to arguments send "%{_args::1}%" if ({_args::1} parsed as offlineplayer) doesn't have permission "*": stop cancel event send "Może siebie zbanujesz?" Co teraz się wyświetla?
 8. bludis

  Ochrona Ban

  Wyskakuje jakaś wiadomość?
 9. bludis

  Ochrona Ban

  on command "ban": if player doesn't have permission "*": cancel event if arguments is not set: stop set {_args::*} to arguments if ({_args::1} parsed as offlineplayer) doesn't have permission "*": stop cancel event send "Może siebie zbanujesz?"
 10. Nie powiedziałbym, że bot jest dopracowany, bo nawet na d!help nie reaguje Komendy administracyjne, też - jedyne co robią to wysyłają embed o wprowadzeniu użytkownika (przy mucie wyskakuje, że mam podać użytkownika do zbanowania).
 11. bludis

  InventoryHolder error

  Napisałem wyraźnie co dokładnie, zrób screena zawartości folderu scripts i wrzuć go na imgura po czym wyślij tutaj linka.
 12. bludis

  InventoryHolder error

  Pokaż zawartość folderu Skript (nie scripts).
 13. bludis

  InventoryHolder error

  jaka wersja skripta
×