Skocz do zawartości

JanekJaran

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  457
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana JanekJaran w dniu 4 grudnia 2023

Użytkownicy przyznają JanekJaran punkty reputacji!

7 obserwujących

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Internet, skript.pl
 • Nick w MC
  JanekJaran

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

16322 wyświetleń profilu

Osiągnięcia JanekJaran

 1. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Cesarz Utopii ogłasza konkurs na najpiękniejszą choinkę! Dla zwycięzcy przewidywana jest następująca nagroda: Abonament Złoty (500 denarów) i pamiątkowa gałązka świąteczna z podpisem cesarza. Dodatkowo, każdy inny uczestnik konkursu wykazujący się zaangażowaniem również otrzyma drobny upominek za uczestnictwo w postaci denarów oraz unikalnego prezentu od cesarza. Prace oddawać można do 18.12.2023 włącznie. Choinki, za zgodą autorów, zostaną z nami na dłużej, by zdobić centrum Wiecznego Świata i nadawać mu wyjątkowej, zimowej atmosfery. Cesarstwo Utopii zastrzega sobie prawo do nieprzyznania wszystkich nagród w zależności od liczby uczestników oraz jakości prac. Aby zgłosić się do konkursu, wystarczy napisać swój minecraftowy nick na kanale #projekty na naszym serwerze discord. Uczestnicy niebędący obywatelami Cesarstwa Utopii również mogą się przyłączyć. Zgłoszenia zostaną rozpatrzone tak prędko, jak to tylko możliwe, przy czym obecni obywatele Cesarstwa mają pierwszeństwo. Stanowiska konkursowe znajdują się w centrum (X 0, Z 0) Wiecznego Świata, ogrodzone dębowymi płotkami. Prosimy o to, by nie budować poza wyznaczonym miejscem - mamy logi bloków, więc uważajcie. Możliwe jest też zgłoszenie do konkursu choinki znajdującej się w innej lokalizacji po uprzedniej konsultacji z organizatorami konkursu. Jeśli chcesz zgłosić swoją choinkę zbudowaną w innym miejscu zgłoszenie uzupełnij o jej koordynaty. Wszelka pomoc z serwerem związana z uzbieraniem materiałów, dostaniem się na Wieczny Świat czy też z innymi kłopotami, zostanie udzielona na Discordzie Cesarstwa Utopii. Cesarz Utopii życzy wszystkim uczestnikom powodzenia i dobrej zabawy!
 2. JanekJaran

  Pozew na Spitfire_x86

  Czy @OpalSoPL podtrzymuje swój wniosek? Składający składa pozew (prawo cywilne) czy wniosek o ściganie?
 3. Wyrok Sądu Najwyższego Cesarstwa Utopii Sąd na podstawie przeprowadzonego dochodzenia ustalił następujący stan faktyczny: Oskarżony dopuścił się zarzuconego mu czynu co wynika z logów serwera Zgodnie z art. 17. pkt. 1. Kodeksu Karnego - Kto w Wiecznym Świecie niszczy cudzą własność, podlega karze więzienia od 3 dni do miesiąca, natomiast w przypadku mniejszej wagi sprawca podlega karze grzywny. - Sąd uznaje zniszczenia jako przypadek mniejszej wagi z uwagi na małą wartość szkód i decyduje o wymierzeniu kary 25 denarów grzywny. Ponadto na podstawie Art. 3.3 zasądza od oskarżonego na rzecz pokrzywdzonego @ZoogZoog 75D zadośćuczynienia. Proszę @ZoogZoog o poinformowanie o wywiązaniu się z obowiązku przez skazanego w tym wątku. Wyrok podlega apelacji zgodnie z art. 44. pkt. 3. Konstytucji.
 4. Wyrok Sądu Najwyższego Cesarstwa Utopii Sąd na podstawie przeprowadzonego dochodzenia ustalił następujący stan faktyczny: Oskarżony dopuścił się zakłócania porządku publicznego poprzez spam i reklamę innego serwera Zgodnie z art. 18. pkt. 1. Kodeksu Karnego - Kto zakłóca spokój w miejscu publicznym spamem, krzykiem, wulgaryzmami lub innym wybrykiem, podlega karze grzywny lub prac społecznych. - Sąd decyduje o wymierzeniu kary 1 tygodnia banicji. Na poczet kary zaliczone zostaje 7 dni aresztu. Wyrok podlega apelacji zgodnie z art. 44. pkt. 3. Konstytucji.
 5. JanekJaran

  Pozew

  Czy @x_Rasper-x podtrzymuje swój wniosek? Składający składa pozew (prawo cywilne) czy wniosek o ściganie?
 6. Niedziela jest ostatnim dniem na zgłoszenia. Wybory zostaną przeprowadzone w postaci uproszczonej - ankiety na forum, która będzie otwarta do niedzieli 17 lipca. Każdy kandydat może przygotować i wysłać do mnie w wiadomości prywatnej opis swojej kandydatury, który znajdzie się w wątku z głosowaniem. @Chalvrae @Voidenhauer@x_Rasper-x@Norbi @OpalSoPL @ZoogZoog.
 7. Dnia 06.07.2022 Kokssgaming5PL dopuścił się zakłócania porządku publicznego poprzez spam i reklamę innego serwera, nieodpowiednie zachowanie. Wniosek o ściganie poprzez wiadomość na discordzie złożył @wiktorm12. W związku z szkodliwością czynu i jego natarczywością sąd postanowił zastosować środek zapobiegawczy w postaci banicji na okres jednego tygodnia.
 8. W związku z potrzebą wprowadzenia zmian oraz stopniem skomplikowania oryginalnego konstytucyjnego trybu wyborczego ogłaszam wybory. W tym wątku zgłoś swoją kandydaturę. Zgłoszenia w innym miejscu nie zostaną rozpatrzone. Termin oraz szczegóły określę niedługo w drodze dekretu.
 9. Takie są plany. Senat ostatnio obniżył stawkę podatku od nieruchomości z 1/300 do 1/450 właśnie ze względu na deflacje. Ideą rynku nie jest handel z Cesarstwem, a pomiędzy graczami. Cesarstwo bierze udział jako uczestnik rynku tylko w celu realizacji zadań publicznych i ewentualnie animacji rynku.
 10. Oficjalny wątek, w którym możesz zadać mi dowolne pytanie związane z działalnością Cesarstwa Utopii. Pytanie może też być skierowane do innych organów cesarstwa. Postaram się odpowiedzieć na nie najlepiej jak potrafię. Tym samym proszę nie zadawać mi ogólnych pytań (nie prywatnych) na DM.
 11. Okej, buduj. Ale albo na powierzchni, albo tunele z klatkami schodowymi. Trzeba by było przemyśleć jak to zrobić.
 12. Na trasie znajduje się wzniesienia, chcesz ją poprowadzić górą, czy tunelem?
 13. Okej, ale może być to w klasie drogi głównej? Bo tak jest odcinek wcześniej, a dziwnie by to wyglądało. Masz zatwierdzenie na drogę główną możesz budować.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...