Skocz do zawartości

JanekJaran

Zasłużony
 • Zawartość

  367
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana JanekJaran w dniu 2 września

Użytkownicy przyznają JanekJaran punkty reputacji!

2 obserwujących

O JanekJaran

 • Tytuł
  Wyjadacz II

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Internet, skript.pl
 • Nick w MC
  JanekJaran

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

9 004 wyświetleń profilu
 1. Bana dostałeś na CraftSite za działanie na szkodę serwisu w postaci stwarzania nie miłej atmosfery, krytykowania prawie wszystkiego, tworzenie negatywnego PR i działanie kosztem serwisu. Tworzyłeś też liczne multikonta. Przypomnę też, że bana dostałeś na początku od @Libter za ciągle krytykanctwo i kłótnie przekraczające poziom dobrego smaku. Dałem Tobie szansę odbudowując Cię, jednak teraz wiem, że to był błąd. Na discordzie, o którym jest ten wątek faktycznie można to zrobić. Ale gospodarz domu, nie musi wpuścić każdego do swojego domu i ma do tego prawo. Natomiast promowanie rekrutacji do swojego projektu na serwerze poświęconemu programowaniu w pythonie nie do końca jest mile widziane. Tak, banuję i mam do tego prawo, nie toleruję takiego zachowania jak twoje, więc nie są to jednak bany bez powodu. Choć w danym miejscu może nie zrobiłeś nic złego, to wiem jaki jesteś i wolę dmuchać na zimne. Jeśli jest tu ktoś kto robi "szopkę" to Ty. Zauważ, że nie jestem jakoś szczególny do banowania. Wyolbrzymiasz sytuację i korzystasz z manipulacji. Zastosowałeś tutaj argument nierzeczowy ad personam. Równie dobrze mogę powiedzieć to o Tobie. Zapis w regulaminie forum zezwala na podejmowanie interwencji. Tak po za tym, mój projekt, moje zasady.
 2. Serwer discord dla właścicieli i administratorów serwerów discord Na serwerze: zareklamujesz swój serwer i bota porozmawiasz o discordzie, zarządzaniu serwerami znajdziesz różne ciekawe serwery discord otrzymasz pomoc dot. funkcjonalności discorda i różnych botów znajdziesz osoby do współpracy obiecujemy nie nadużywać @everyone Aby dołączyć na serwer kliknij tutaj.
 3. @maxcom1Games Tak aktualne. Jak widać po czasie najlepiej pisać do mnie od razu na discordzie/forum. Odpiszę wtedy szybciej.
 4. JanekJaran

  Miejsce na Twój temat!

  20 zarejestrowanych lub więcej online w jednej chwili + nie posiadający konta, miesięcznie jest to kilkanaście/dziesiąt tysięcy unikatowych wyświetleń.
 5. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) potocznie nazywane RODO nie stanowi aktu mającego charakter prawa bieżącego na terenie Rzeczypospolitej polskiej. W Polsce implementacją tego rozporządzenia jest Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000). Administratorem i podmiotem przetwarzającym dane osobowe może być osoba fizyczna jak i prawna, niezależnie od prowadzenia działalności gospodarczej, a według ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Teoretycznie po adresie IP można zidentyfikować osobę, ale to jest kwestią sporną, bo wymagałoby to zapewne pomocy dostawy internetu lub prokuratury. Jednak, jeśli ktoś podlinkuje swój profil na facebooku, albo poda imię i nazwisko będzie to już daną osobową i należy stosować się do ustawy. Nie udzielam porad. Osoby chcące uzyskać poradę w określonej dziedzinie (np. medyczną, prawną, finansową czy związaną z zarządzaniem ryzykiem) powinny skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie.
 6. JanekJaran

  Budżet 2019

  Może dofinansować powstające craftsite.pl?
 7. @JanekJaran pomocy PT moje pytanie plz

 8. Ten temat został przeniesiony do kosza!
 9. JanekJaran

  LightEvent

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 10. JanekJaran

  Bloki

  Problem został rozwiązany.
 11. Ten temat został przeniesiony.
 12. JanekJaran

  Bot na Discorda.

  Powitania masz wbudowane Discorda, możesz przetestować bota użytkownika naszego forum: https://bot.kuvus.pl/
 13. Ten temat został przeniesiony do kosza!
 14. Choć nie mogę wypowiedzieć się o samych usługach, bo nie miałem okazji z nich skorzystać, mogę powiedzieć, że @AidisProPlayer dotrzymuje umów. No scam 100% legit
×