Skocz do zawartości

JanekJaran

Moderator
 • Zawartość

  351
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana JanekJaran w dniu 25 kwietnia

Użytkownicy przyznają JanekJaran punkty reputacji!

1 obserwujący

O JanekJaran

 • Tytuł
  Wyjadacz II

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Internet, skript.pl
 • Nick w MC
  JanekJaran

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

6508 wyświetleń profilu
 1. JanekJaran

  Craftlin Alpha

  Craftlin nie umarł, powoli powstaje, ostatni commit niecałe 20 godzin temu.
 2. JanekJaran

  Bloki

  Problem został rozwiązany.
 3. JanekJaran

  HeavenBlock.pl

  Ten temat został przeniesiony.
 4. JanekJaran

  Bot na Discorda.

  Powitania masz wbudowane Discorda, możesz przetestować bota użytkownika naszego forum: https://bot.kuvus.pl/
 5. JanekJaran

  McHusi.PL - Otwarcie Sobota 19:00

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 6. JanekJaran

  Hostowanie serwerów minecraft.

  Choć nie mogę wypowiedzieć się o samych usługach, bo nie miałem okazji z nich skorzystać, mogę powiedzieć, że @AidisProPlayer dotrzymuje umów. No scam 100% legit
 7. JanekJaran

  Poprawa niektórych błędów, oraz kilka zmian.

  Dodam od siebie, że zapisy w rozporządzeniach nie są wykazane, choć są obowiązujące. Istnieją na liście zmian jako dodane i nigdy nie zmienione, lecz nie można ich dopatrzeć się w tekście rozporządzenia.
 8. Zarządzenie @Ixidi 01/30.09.2018 jest sprzeczne z [Moderacja] §2.3, które stanowi o czasie, który musi minąć od publikacji podania do możliwości przyjęcia kandydata. W związku z tym wnoszę o unieważnienie zarządzenia i ponowne, późniejsze wyłonienie kandydatów.
 9. JanekJaran

  Skript na zapisywanie i oddawanie EQ

  Ten temat został zamknięty.
 10. JanekJaran

  Teleport do gracza!

  Ten temat został przeniesiony.
 11. Szukam osób, które chciałby pograć ze mną na modach. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Serwera jeszcze nie postawiłem, więc jestem otwarty na propozycje co do modów, które działają na możliwie jak najnowszej wersji gry, chciałbym, aby serwer był na 1.12.2, a potem na 1.13. Niektórzy mogą mnie kojarzyć stąd lub jeszcze innych kilku miejsc. Chętnie porozmawiam z chętnymi głosowo lub pisemnie. Nie chciałbym wymagać, lecz raczej żeby ode mnie wymagano, przynajmniej jeśli chodzi o serwer. Nie musisz mieć więc ani umiejętności zainstalowania modów, ani chęci do rozmów głosowych. Nie musisz także mieć określonej ilości wiosen. Wystarczy kultura osobista. Choć nie ukrywam, że fajnie by było jakbyśmy podzielili się kosztami maszyny, nikogo nie będę zmuszać, ani nawet nachalnie prosić. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się jedną z poniższych metod (W kolejności od najbardziej preferowanych): Discord: JanekJaran#3102 (Wyślij zaproszenie do znajomych) Prywatna wiadomość na forum Post pod tym wątkiem Rozpal ognisko sygnałowe
 12. Ogłaszam pierwszy w historii konkurs na najlepszy skrypt napisany w Craflinie. Zobaczymy, ile da się wyciągnąć z alphy. Informacje Organizatorem konkursu jest JanekJaran. Konkurs nie jest powiązany ze skriptem lub ekipą craftlina, organizuję go niezależnie, lecz za zgodą Libtera. Wszystkie pytania należy kierować do mnie poprzez Discorda lub wiadomość na forum. Każdy może zgłosić do trzech prac konkursowych, czyli linków do swoich wątków z opisami skryptów i samymi skryptami w dziale Craftlina. Zgłaszać prace można do 25.09.2018, chyba, że liczba zgłoszonych prac nie przekroczy 10, w takiej sytuacji zapisy trwają do momentu zgłoszenia 10 prac. Ogłoszenie wyników odbędzie się do tygodnia od zakończenia możliwości zgłoszenia się. Osoby zgłaszające swoje skrypty wyrażają zgodę na wykorzystanie ich jako przykład w poradniku, który może niedługo powstanie. Kryteria oceny Ocenie będzie podlegać funkcjonalność, złożoność i awaryjność skryptu, a także stosowanie się do wskazówek zawartych na stronie kotlina, które można znaleźć tutaj. Oceniać będę ja (@JanekJaran)jak i @Reedzev_. Nagrody Zwycięzca konkursu otrzyma 25 wPLN na usługi hostingu od lvlup.pro oraz kody do gier Skyhill i Pixel Heroes . Nagrodę za sponsorowali: @Reedzev_ - 25 wPLN, @DeltaT - kody do gier. Dziękuję. Jeśli chce ktoś coś dorzucić od siebie, to może do mnie napisać. Zastrzegam sobie prawo do przekazania kodu do jednej z gier innemu uczestnikowi jako formę wyróżnienia. Pod Tym tematem należy zgłaszać tylko i wyłącznie prace konkursowe, czyli linki do wątków z opisami skryptów w dziale Craftlina, inne komentarze będą uznawane za spam.
 13. JanekJaran

  Poszukuję {

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 14. JanekJaran

  Problem z kolorami w notepad++.

  Może najprostszym rozwiązaniem będzie po prostu reinstalacja? Kombinowanie z tym, zajmie pewnie więcej, niż odinstalowanie i ponowna instalacja.
 15. Ten temat został przeniesiony.
×