Skocz do zawartości

JanekJaran

Zasłużony
 • Zawartość

  387
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana JanekJaran w dniu 14 marca

Użytkownicy przyznają JanekJaran punkty reputacji!

3 obserwujących

O JanekJaran

 • Tytuł
  Wyjadacz II

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Internet, skript.pl
 • Nick w MC
  JanekJaran

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

11 744 wyświetleń profilu
 1. Jako, że taki dochód powstałby w wyniku zawarcia umowy o świadczenie usług, a zgodnie z Art 750 KC do tego typu umów stosuje się przepisy o zleceniu. Na podstawie Art 7 ustawy o PIT należy uznać te dochody jako dochody z pracy małoletniego, które nie podlegają uwzględnieniu w zeznaniu podatkowym opiekunów. Dochody te powinien wykazać małoletni w osobnym zeznaniu podatkowym. Powyższy post nie stanowi porady ani innej czynności w rozumieniu ustawy o doradztwie podatkowym.
 2. Nie uciągnie Tobie, czy nie lubisz modów?
 3. MineBottle.PL Ogromny świat zamknięty w butelce Założenia Serwer MineBottle jest serwerem na modach na wersji 1.12.2. Jest to serwer wolnościowy, ale co to oznacza? Oznacza to, że za rozgrywkę i jego rozwój odpowiadają sami gracze. To właśnie oni decydują jaka modyfikacja zostanie zmieniona, dodana czy usunięta, oraz jak zostaną skonfigurowane. Serwer nie posiada też spawna, gracze po wejściu na serwer pojawiają się w losowym miejscu na mapie w odległości 250 kratek w każdą stronę od punktu 0,0. To samo dzieje się po śmierci chyba, że gracz ustawi sobie spawn w łóżku. Gracze sami tworzą ekonomie serwera i oni decydują jak wszystko się będzie rozwijać Sam serwer będzie się utrzymywał w większości z dobrowolnych dotacji graczy nie dających żadnej przewagi, co najwyżej kolorowe oznaczenie na samym serwerze i jego discordzie. Podstawowe informacje: Planowana data startu: godzina 18:00, 14 kwietnia, wtorek IP: minebottle.pl Tryb: Wolnościowy Survival + Mody Wersja: 1.12.2 Premium: Tak Whitelista: Tak, wystarczy jednak tylko zapisać się na kanale #zapisy na discordzie aby zostać do niej dodanym Discord: https://discord.gg/4Rq932V Paczka modyfikacji Paczka modyfikacji jest w pełni autorską paczką. Aktualnie można ją znaleźć: 1. Na Twitch Launcherze (CurseForgu): https://www.curseforge.com/minecraft/modpacks/minebottle 2. Na Technic Launcherze: https://www.technicpack.net/modpack/minebottle.1354990 3. Paczka do pobrania i ręcznej instalacji: Na kanale #informacje na discordzie w przypiętej wiadomości
 4. JanekJaran

  Prawo a serwer

  Nie da się tego tak do końca zrobić, ale na taką skalę nikt nie powinien robić Ci o to problemów. Żeby zakryć nazwisko mógłbyś powołać osobę prawną co jest kosztowne i w tym przypadku niepotrzebne, a i tak dałoby radę dojść do twoich danych przez KRS. Możesz wystąpić z deklaracją NIP-7 Do swojego US z prośbą o numer NIP, który mógłbyś tam podać, ale oprócz numeru i tak powinieneś podać swoje dane osobowe. W przypadku rejestracji działalności gospodarczej w pełnej nawie przedsiębiorstwa musi być imię i nazwisko.
 5. JanekJaran

  Prawo a serwer

  To zależy, czy spełnisz przesłanki przetwarzania danych osobowych czy będziesz w stanie powiązać osobę z danymi.
 6. Wymieniał on u mnie kody PSC, nic więcej. Nie doszliśmy do żadnego porozumienia.
 7. Wraz z @Peridot udało mi się ustalić, że za występowanie błędu odpowiada znak dolara w wiadomości modrequ.
 8. JanekJaran

  Skarga na JanekJaran

  Napisałeś do mnie wiadomość, akurat o takiej godzinie kiedy nie było mnie przy komputerze, a potem wypadło mi to z głowy. Przepraszam, choć następnym razem zamiast pisać od razu skargi mógłbyś spróbować się jeszcze skontaktować. Już wysłałem. Sam jesteś Libtur Potfur i ticket wisi już z 3 dni ;v
 9. JanekJaran

  Warpy/Oznaczenia

  Jestem za, tylko w odpowiednim momencie.
 10. Uważam, że klasyczne przywoływanie z bloków diamentu i mikstur miotnych było dobre i będzie dobrym rozwiązaniem na serwerze. Na chwilę obecną wniosek pokrewny ma + 17: https://mc.skript.pl/wnioski/B4NstxXm
 11. JanekJaran

  Warpy/Oznaczenia

  Na fCrafcie było to zwane systemem nawigacji. Działało to razem z kompasami. Było fajne, tylko nie wiem czy będzie na tyle powszechne używane, skorą są minimapy, a są inne funkcjonalności, które wypadałoby wprowadzić najpierw.
 12. Zgadzam się pod warunkiem, że będę miał prawo veta co do moich terenów, jednak uważam, że plan będzie sensowny i raczej nie będzie takiej potrzeby.
 13. Alternatywnie za 1 post celowo łamiący regulamin napisany w tym dziale po prostu nakładać blokadę na pisanie w nim, ale to chyba za skomplikowane.
 14. Nie kwestionuję jego jakości wykonania, lecz wiem, że to gracze będą najlepiej wiedzieć, jakich endpointów będą używać.
×