Skocz do zawartości

JanekJaran

Zasłużony
 • Zawartość

  315
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana JanekJaran w dniu 25 kwietnia

Użytkownicy przyznają JanekJaran punkty reputacji!

1 obserwujący

O JanekJaran

 • Tytuł
  Wyjadacz I

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Internet, skript.pl
 • Nick w MC
  JanekJaran

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

5815 wyświetleń profilu
 1. JanekJaran

  Skriptobot v2 - opinie, propozycje i błędy

  Proponuję dodanie webowego panelu ze statystykami aktywności dla administracji i automatyczne przyznawanie co miesiąc nagrody za największą aktywność na discordzie jednemu z użytkowników.
 2. JanekJaran

  [Nowe prawo] Moderacja

  Dodatkowo, ktoś może napisać wiadomość prywatną na forum do moderatora na urlopie, a ten nie odpisze i użytkownik może się nie domyśleć.
 3. JanekJaran

  [Nowe prawo] Moderacja

  Może jeszcze coś na wzór stanu spoczynku? Przykładowo: Starszy moderator zrezygnował z funkcji, bo miał za mało czasu, po jakimś czasie, chciałby wrócić do ekipy. Zostałby moderatorem próbnym, a nie starszym. Dodatkowo, rezerwa miałaby pierwszeństwo w rekrutacji z wyjątkiem zdegradowanych.
 4. JanekJaran

  [Nowe prawo] Moderacja

  No, prawo do ukrywania, podpinania, zamykania, otwierania własnych wątków.
 5. JanekJaran

  [Nowe prawo] Moderacja

  Proponuję, tak jak to było planowane, nadać przywilej moderacji w postaci wolności w wykonaniu działań w ich tematach.
 6. JanekJaran

  Seriale na netflixie

  Z tego co wiem, na netflixie jest 5 sezonów kucykuf.
 7. Niniejszym wnioskuję o utworzenie zamkniętego klubu: Kuce ;v Tematyka: Rozmowy o kucykach. Cel: Stworzenie wydzielonego miejsca na spam artami i innymi rzeczami.
 8. Niektórzy mogą pamiętać widget z ostatnimi wpisami. Chciałbym, aby powrócił na swoje miejsce, został on schowany, kiedy blog przestał być prowadzony, a teraz mógłby wrócić.
 9. JanekJaran

  Błędy w tłumaczeniu

  To jest w innym miejscu.
 10. JanekJaran

  Błędy w tłumaczeniu

 11. JanekJaran

  Projekt rozporządzenia: Redakcja

  @xVendrome błąd poprawiony. Zgodnie z §2A.2 organem nadzorującym jest właściciel forum. Zmiany: Paragraf: §2A.2 Treść poprawki: Redaktor naczelny odpowiada za realizację §1 przed właścicielem Paragraf: §5.1 Treść poprawki: Dodatkową kontrolę nad redakcją sprawują użytkownicy. W przypadku naruszenia poniższych zapisów powinni utworzyć skargę. Paragraf: §4 Zmieniono na §3 Paragraf: §5 Zmieniono na §4 Dodanie §4.3 Treść: Redaktor naczelny może wydawać regulaminy wewnętrzne i je unieważniać.
 12. JanekJaran

  Projekt rozporządzenia: Redakcja

  Mając na celu przywrócenie regularności wpisów na blogu forum skript.pl, wspólnie z @PoweredDragon składamy projekt rozporządzenia, które, mamy nadzieję, wejdzie w życie i przywróci działanie forumowego bloga. §1. Cele i zadania redakcji Redakcja odpowiada za regularną publikację wpisów poświęconej tematyce serwisu i zbliżonej. §2A. Redaktor naczelny Na czele redakcji stoi redaktor naczelny. Redaktor naczelny odpowiada za realizację §1 przed właścicielem. Redaktor naczelny mianuje i odwołuje redaktorów i innych członków redakcji poprzez wydanie stosownego zarządzenia. Redaktor naczelny jest odwoływany i mianowany przez właściciela forum. Redaktor naczelny ma uprawnienia moderatora globalnego, lecz jest zwolniony z wypełniania obowiązków moderacji. Redaktor naczelny podlega administracji tylko jako moderator. §2B. Redaktorzy Redaktor naczelny wydaje polecenia redaktorom i innym członkom redakcji celem realizacji §1. Członkowie redakcji mają prawo do urlopu, będącego przerwą od publikacji wpisów na okres do jednego miesiąca na każde 3 miesiące pracy, lub za zgodą redaktora naczelnego. §3. Publikacja wpisów Redaktor może opublikować wpis tylko we wskazanym terminie i po akceptacji przez redaktora naczelnego. Przed publikacją wpis musi zostać sprawdzony pod kątem błędów językowych, ortograficzny i interpunkcyjnych jak i merytorycznych. §4. Obowiązki i kontrola Dodatkową kontrolę nad redakcją sprawują użytkownicy. W przypadku naruszenia poniższych zapisów powinni utworzyć skargę. Redakcja jest szczególnie zobowiązana do przestrzegania prawa. Redaktor naczelny może wydawać regulaminy wewnętrzne i je unieważniać. Redaktorzy mają obowiązek tworzenia wpisów zgodnie z harmonogramem podanym przez redaktora naczelnego. Inni członkowie redakcji mają za zadanie wykonywanie obowiązków przekazanych im przez redaktora naczelnego.
 13. Niniejszym wnioskuję o utworzenie prywatnego klubu Kancelaria prawna Jaran&Dragon inc. Tematyka: Tworzenie, poprawienie i przygotowywanie projektów rozporządzeń, zarządzeń wspólnie z @PoweredDragon. Cel: Poprawienie szczegółowości zapisów i jakości forumowego prawa. Uzasadnienie: Realizacja celu klubu jakim jest poprawienie szczegółowości zapisów i jakości forumowego prawa, a także ułatwienie współpracy po przez posiadanie specjalnego miejsca do tworzenia tych projektów.
 14. JanekJaran

  Błędy w stylu forum

  Na telefonie, w menu stron klubu wszystkie opcje są białe na białym tle. (Chrome, Xiomi red Mi note 4, ciemny styl)
 15. Niniejszym wnioskuję o utworzenie prywatnego klubu Reanimacja redakcji. Tematyka: Tworzenie, poprawienie i przygotowywanie wpisów do publikacji na forumowym blogu i poruszanie kwestii organizacyjnych. Cel: Przywrócenie regularności wpisów na forumowym blogu. Uzasadnienie: Chęć zreanimowania redakcji. Miejmy nadzieję, że od podgrzewanego kotleta nie dostanę salmonelli .
×