Skocz do zawartości

JanekJaran

Zasłużony
 • Zawartość

  364
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana JanekJaran w dniu 25 kwietnia 2018

Użytkownicy przyznają JanekJaran punkty reputacji!

2 obserwujących

O JanekJaran

 • Tytuł
  Wyjadacz II

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Internet, skript.pl
 • Nick w MC
  JanekJaran

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

8 600 wyświetleń profilu
 1. JanekJaran

  Miejsce na Twój temat!

  20 zarejestrowanych lub więcej online w jednej chwili + nie posiadający konta, miesięcznie jest to kilkanaście/dziesiąt tysięcy unikatowych wyświetleń.
 2. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) potocznie nazywane RODO nie stanowi aktu mającego charakter prawa bieżącego na terenie Rzeczypospolitej polskiej. W Polsce implementacją tego rozporządzenia jest Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000). Administratorem i podmiotem przetwarzającym dane osobowe może być osoba fizyczna jak i prawna, niezależnie od prowadzenia działalności gospodarczej, a według ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Teoretycznie po adresie IP można zidentyfikować osobę, ale to jest kwestią sporną, bo wymagałoby to zapewne pomocy dostawy internetu lub prokuratury. Jednak, jeśli ktoś podlinkuje swój profil na facebooku, albo poda imię i nazwisko będzie to już daną osobową i należy stosować się do ustawy. Nie udzielam porad. Osoby chcące uzyskać poradę w określonej dziedzinie (np. medyczną, prawną, finansową czy związaną z zarządzaniem ryzykiem) powinny skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie.
 3. JanekJaran

  Budżet 2019

  Może dofinansować powstające craftsite.pl?
 4. @JanekJaran pomocy PT moje pytanie plz

 5. Ten temat został przeniesiony do kosza!
 6. JanekJaran

  LightEvent

  Ten temat został przeniesiony do kosza!
 7. JanekJaran

  Bloki

  Problem został rozwiązany.
 8. Ten temat został przeniesiony.
 9. JanekJaran

  Bot na Discorda.

  Powitania masz wbudowane Discorda, możesz przetestować bota użytkownika naszego forum: https://bot.kuvus.pl/
 10. Ten temat został przeniesiony do kosza!
 11. Choć nie mogę wypowiedzieć się o samych usługach, bo nie miałem okazji z nich skorzystać, mogę powiedzieć, że @AidisProPlayer dotrzymuje umów. No scam 100% legit
 12. Dodam od siebie, że zapisy w rozporządzeniach nie są wykazane, choć są obowiązujące. Istnieją na liście zmian jako dodane i nigdy nie zmienione, lecz nie można ich dopatrzeć się w tekście rozporządzenia.
 13. Zarządzenie @Ixidi 01/30.09.2018 jest sprzeczne z [Moderacja] §2.3, które stanowi o czasie, który musi minąć od publikacji podania do możliwości przyjęcia kandydata. W związku z tym wnoszę o unieważnienie zarządzenia i ponowne, późniejsze wyłonienie kandydatów.
 14. Ten temat został zamknięty.
×