Skocz do zawartości

boleknowak

Użytkownik
 • Zawartość

  1 715
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  25

Ostatnia wygrana boleknowak w dniu 26 czerwca

Użytkownicy przyznają boleknowak punkty reputacji!

O boleknowak

 • Tytuł
  Popularny
 • Urodziny 10 kwietnia

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  127.0.0.1
 • Hobby
  Soon in 2020

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

15 776 wyświetleń profilu
 1. serio? ja myślałem, że to użytkownicy podpinają wszystko co tworzą bo "BĘDZIE WYŻEJ TO MI SZYBCIEJ POMOGĄ", a to automat robi. Koniecznie trzeba to zmienić na możliwość zarządzania tym i ograniczyć do podpinania/promowania tylko tych ważnych tematów.
 2. Trochę nie czaję o co Ci chodzi, ale zgadzam się z tematem "Mało ważne tematy są promowane". Dodać jakiś zakaz promowania i podpinania śmieciowych tematów typu "JAK ZROBIĆ..." itp.
 3. Siema, zrobiłem na szybko skracacz linków, bo potrzebowałem opcję wydłużania linków. Nie ma co się rozpisywać - wejdź na stronę i sprawdź! https://kekw.link Zdjęcia: Strona główna --------------------------------------------------------------------------------------- Wklejając automatycznie tworzy link, jeśli wpiszesz musisz koniecznie wcisnąć Szorty --------------------------------------------------------------------------------------- możesz wydłużyć swój link klikając spodnie, które pojawią się po wciśnięciu ptaszka (musi być X tak jak na zdjęciu) Taka stronka for fun, można używać i nawet nic nie śledzi. Google Analytics działa, więc jak coś to do nich pretensje, ja zapisuje w bazie link i skrócony/wydłużony kod. Pozdrawiam
 4. Bardziej chodzi o to, żeby mieć takie "mniej więcej" co potrafisz. To może pomóc w szukaniu chętnych
 5. potrfolio? nie wiem czy mogę Ci zaufać
 6. na 100% nie. Świadczą o tym pewne elementy widoczne na filmiku
 7. brawo! wpisz sobie te osiągnięcie do cv
 8. Laravel jest super, pozdrawiam. nie pamiętam jak się uczyłem laravela; najlepszym poradnikiem jest dokumentacja i stackoverflow. Spróbuj napisać prostego CRUDa wpisując "how to make blog in laravel" na youtube
 9. boleknowak

  Skojarzenia

  twórca skript.pl sopher
 10. To zależy od pluginu. Część operacji możesz wykonywać na swoim serwerze i przez API pukać do niego w danym momencie. Nie zabezpieczy to w 100%, bo ktoś może tak edytować plugin żeby request szedł niby z serwera który ma faktycznie kupiony plugin i jest w Twojej bazie. Osobiście uważam tak jak @Kormic, lepiej zrobić darmowy plugin z opcją darowizny niż sprzedawać go za śmieszną kwotę i obawiać się plagiatów. Zauważ, że pluginy na spigotmc, które są płatne mają swoje odpowiedniki na pewnym forum z crackowanymi pluginami.
 11. ja się zgadzam z tematem, mamy 2020 rok a nie 2012 :kekw:
 12. jest to faktycznie poważny błąd, wręcz krytyczny! mi ta prezentacja się akurat nie podoba ale w sumie spoko, rozwijaj się!
 13. no, ale jakby - po co? taki bot nie wyśle wiadomości jako użytkownik który to napisał, więc useless. .. to serwer ma raka. jakie informacje zbierasz o tych 25 serwerach na których jest ten bot? lipa, co jak teraz "ktoś mnie zaatakuje"? nie zapiszą się te wiadomości. co jeśli mój projekt to bardzo duży projekt i będą to milionowe straty?
 14. nie lol chyba że mówimy o tych śmieciowych tematach w forach do pomocy, a nie o projektach
×