Skocz do zawartości

boleknowak

Użytkownik
 • Zawartość

  1 511
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana boleknowak w dniu 3 stycznia

Użytkownicy przyznają boleknowak punkty reputacji!

O boleknowak

 • Tytuł
  Popularny
 • Urodziny 10 kwietnia

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  127.0.0.1
 • Hobby
  Tworzenie aplikacji WEBowych w PHP

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

12 172 wyświetleń profilu
 1. boleknowak

  Norberto

  dobrze odpowiedziałeś, wiele osób zapomniałoby o pierwszym punkcie. Myślę że dobry z Ciebie kandydat, ale mówią że masz słabą aktywność. Popraw ją a będzie dobrze.
 2. boleknowak

  Norberto

  Nie chce mi się całego czytać, ale mówisz że... to ja mam pytanie. Gość leży po drugiej stronie ulicy który stracił przytomność, co robisz? (możemy założyć że chcesz pomóc, niekoniecznie opierać się o pomoc innego człowieka, a karetka może zostać wezwana po dokładnym sprawdzeniu) (moderacjo, wiem co robie i tak, jest to związane z tematem, spokojnie)
 3. boleknowak

  ICECREAM

  ale poprawisz jak będziesz moderatorem czy teraz? bo zgaduje że jak się nie dostaniesz to za kolejne 2 lata będzie 12 postów.
 4. boleknowak

  tazu

  Nazwy serwerów? W swoich postach nie używasz Polskich znaków, na nie.
 5. boleknowak

  Sprzedam skrypty

  nie chcę korzystać z Twoich usług, bo: nawet nie muszę wchodzić "Napiszę każdy" chyba Bogiem jesteś, bo nie da się wszystkiego "> Skrypt (długi kod[1000-10000]) = 20 zł" nie przeliczałbym linijek kodu na pieniądze optymalniej plugin kupić
 6. boleknowak

  DemoN

  no z tym to akurat nie mogę się zgodzić eh wykluczyłbym kandydata z bomby no niby pomagasz (o czynność chodzi, niekoniecznie o to czy faktycznie pomagasz), moje zdanie i tak się tu nie liczy, więc ja tylko to ^ tutaj zostawię.
 7. boleknowak

  Poszukuję potężnego admina

  niewątpliwie dobrze, że jest ta kappa, bo inaczej musiałbym napisać że jak ja byłem zasłużonym to było to samo co użytkownik
 8. boleknowak

  Poszukuję potężnego admina

  bo to nie chodzi o bolek - Libter, tylko potencjalnie o bolek - forum, a to są 2 różne sprawy; po za tym nie pytam się Ciebie, bo Ty jesteś tylko zasłużonym.
 9. boleknowak

  Poszukuję potężnego admina

  a ja się nadaje @Libter? bo wiesz, jak nie to nawet pisać nie będę, a wiem jakie masz zdanie na mój temat.
 10. boleknowak

  ICECREAM

  spacja przed przecinkiem, o jejuś dlatego masz 6 postów? (wliczając ten temat) i tak nic byś nie zmienił, pomijając fakt że nie wiemy czy znasz chociaż podstawy IPS będziesz dopiero pomagał jak już zostaniesz tym moderatorem? teraz nie możesz? ja 5 lat, i co? tak samo jak w przypadku skryptów Szczerze mówiąc to i tak masz duże szanse, bo poziom jest i tak niski, więc ¯\_(ツ)_/¯
 11. boleknowak

  Discord

  szkoda, że twórca tego StartIT kopiuje no, ale dobra; żeby nie było offtopic to powiem, że publicznych botów nie opłaca się używać, ale kto co woli
 12. boleknowak

  Anty Włam...

  no, ale to jak ja mam kickować i banować jak mam to zainstalowane?
 13. boleknowak

  Simple-Hc.Tasrv.Com

  nie szukałem, nie licz na to że ktoś wejdzie na taki serwer, który zaprezentowałeś "na odwal się"
 14. +rep (...) 👍

  1. boleknowak
  2. boleknowak

   boleknowak

   ale za co? :thonk:

  3. Misio12320

   Misio12320

   '' też kiedyś miałeś 12 lat, albo sądząc po tym co robisz to może dalej nie masz 12 lat'' xd. Ładny komentarz :p. Mądrze napisanie a napisałem tylko +rep bo nie wiedziałem jakie zdanie wymyśleć - _-... Xd. 

×