Skocz do zawartości

PanNiedzwiadek

Użytkownik
 • Zawartość

  745
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O PanNiedzwiadek

 • Tytuł
  Wyjadacz III
 • Urodziny 24 maja

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Spójrz za siebie :V
 • Nick w MC
  MadPanCake

Ostatnie wizyty

3 559 wyświetleń profilu
 1. Jak na moje, to masz za małe doświadczenie, żeby zaufali ci pasjonaci, których poszukujesz.
 2. PanNiedzwiadek

  Pilna pomoc

  Nowy kod: https://pastebin.com/nKtdgW36 Pokaż jeszcze jak wygląda twój przygotowany fern w kodzie (np. komenda która dajesz graczu tego ferna czy coś)
 3. PanNiedzwiadek

  Pilna pomoc

  Wyślij wytabowany kod, np. na pastebinie
 4. Byle jaki Rust może i zrobisz, ale prościej będzie zrobić nową grę niż odtwarzać to w minecraft.
 5. Serwer typu Rust będzie znacznie trudniejszy do wykonania. Ciekawa wariacja BedWars będzie prosta i siłą rzeczy będzie grało więcej osób.
 6. Zdjęcie prezentacji u mnie się nie wyświetla, nie wiem jak u innych.
 7. Jak wspomniał Libter, 10 zł za jak sam powiedziałeś, 2 tygodnie pracy... Ci ludzie których znalazłeś, to chyba charytatywnie pracują
 8. Widać, że się sporo nauczyłeś, skoro uważasz poprzedni kod za porażkę ps. nie oceniam cię, sam w Javce umiem tylko podstawy podstaw
 9. Nie wchodziłem na serwer, ale od razu daję plusa za oryginalność - jakby nie patrzeć niewiele jest RPG'ów, a po opisie mogę stwierdzić, że dość rozbudowany. Nie chcę mi się czytać tych ścian tekstu. Pierwszą ścianę tylko śmignąłem wzrokiem, za dużo lania wody. Opisy tych frakcji czy co to tam jest też powinny być krótsze i bardziej konkretne. Czytam, czytam i nie mam pojęcia czy mi się to podoba czy nie, bo zasypujesz nas informacjami i odnośnikami do postaci i miejsc, ale bez żadnego pokrycia. Skąd mam wiedzieć czy interesują mnie jakieś miasta i królowie, skoro nigdy nie widziałem ich na oczy. Ogrom tekstu zniechęca do czytania. Zaufaj mi, nikogo nie obchodzą te opisy, daj nam konkrety.
 10. W rzeczywistości, pierwsze było jajko, które zostało zniesione przez zwierzę, które kurą nie było.
 11. Um. Wymienie Ci teraz rzeczy, które sprawiają, że nikt nie wejdzie na twój serwer: Żałosna domena, a mianowicie "supcioxd.pl" Przestarzała wersja serwera - 1.8 "Rozne rangi", no super. Jeśli łamią EULĘ, to będzie jeszcze fajniej. Dużo wiemy o artefaktach, naprawdę. Poza tym, że są rzadkie no to tak średnio. Klucze z graczy i skrzynki... Ech. Masz na myśli KEJSY? Noo, oceniam serwer na 1/10, nic o nim nie wiemy, a prezentacja jest za mało graficzna. papa
 12. Co to ma wspólnego z kwadratową masakrą? Wydaje mi się też, że kwadratowa masakra nie miała nic wspólnego z turbo łatwym serwerem dla 4-latków? Gdyby miała, to prawdopodobnie bym o niej nie usłyszał... Ale pozwól, że będę prorokiem, który przepowie równie szybki koniec co początek tego serwera, jak zresztą każdego serwera easyhc, megadrop, easysurvival czy jak to sobie nazwiesz.
 13. PanNiedzwiadek

  Red Dragon

  Miasta są całkiem ładne, choć często brakuje im detali i są trochę wybrakowane wizualnie. Na serwer raczej nie wbije, gdyż po wyglądzie budowli stwierdzam, że zawartość fabularna być może będzie rozbudowana, ale za to powtarzalna i nużąca.
 14. Po spawnie mogę stwierdzić, że to jednak pełna profeska
×