PanNiedzwiadek

Użytkownik
 • Zawartość

  603
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  4

O PanNiedzwiadek

Użytkownik
Użytkownik
 • Tytuł
  Lookin' for my horny hero
 • Urodziny 24.05.2002

Informacje

 • Płeć Mężczyzna
 • Lokalizacja Spójrz za siebie :V
 • Hobby Pomaganie zabłąkanym użytkownikom forum, programowanie i tworzenie serwerów Minkroft
 • Nick w MC PanNiedzwiadek

Metody kontaktu

 • E-mail [email protected]
 • Skype Proarcher75

Ostatnie wizyty

1981 wyświetleń profilu
 1. Tak na logike, to jeśli masz fajny skrypt, który jest DOBRY, UNIKALNY i... pomysłowy? I jego udostępnienie nie sprawi że ktoś go ZA[ciach]I sobie weżmie na serwer i Dobrze wiesz co bym tu wpisał ukradnie Ci graczy to możesz wrzucać, ale jeśli ma czynić szkodę twojemu projektowi w bardziej lub mniej bezpośredni sposób, to lepiej nie.
 2. Lol, faktycznie cos takiego jest. Da sie zablokowac to dla samego "/" I wcisniecia tab?
 3. inne

  Juz myslalem ze taki [ciach] potrafi napisac plugin... Nikt tego nie kupi, twoj wizerunek i sposob pisania jest tak odpychajacy ze wolalbym robic parkour w command blockach niz wziasc to cos za darmo.
 4. Witam, Potrzebuje kodu na: - Ustawianie bloku na lokacji {zmienna} na jakiś inny blok, wiecie. Coś w stylu "set event-block to air" - Scoreboard (taka ramka po prawej stronie ekranu) - Tekst pod nickiem - Zaokrąglanie zmiennej lub czegokolwiek do jedności, czyli np. zamiast 0.51 mamy 1, zaokrąglamy w góre, czyli jeśli przekracza 4.50 (np. 4.51) to jest to już pełna jednostka w tym przypadku 5. Z góry dzięki za pomoc, zapłacę w naturze Daje lajki
 5. To nie jest nawet specjalnie trudne, można to zrobić, tylko nie będziesz miał takich latających po ustalonej trajektorii particlesów, no chyba że użyjesz Pluginu. Nikt Ci tego nie napisze bo pomysł jest zbyt dobry i ja bym takie coś nawet spieniężył.
 6. Ja jestem w stanie pomóc z częścią techniczną jeśli sam znajdziesz sobie sponsora
 7. inne

  Ty chyba czegoś nie rozumiesz Ta zmienna działa na każdego gracza, czyli jeśli jedna osoba zagłosuje, to już nikt inny tego nie zrobi. Nie pojmujesz? EDIT: Żeby nie być bucem postaram się pomóc, zamień zmienne "globalne" na takie bardziej "prywatne". Czyli nie {cośtam::cośtam} tylko {costam::costam::%player%} czy tam {cośtam.%player%}. Wtedy zmienne które mają działać na gracza (bodajże gracz::glosowanie} będzie działać (jeśli zamienisz ją na {%player%.glosowanie}
 8. Wstęp Witam, Elo, Cześć, Siemanko. Zauważyłem że sporo osób tworzy serwery, ma (na swój sposób)oryginalny pomysł, ale ostatecznie porzuca go gdyż brakuje jej pomysłu na wykończenie projektu lub nie starcza jej środków czy umiejętności i ostatecznie zupełnie porzuca projekt lub robi (nie bójmy się tego słowa) EasyHC (dobra, dalej możemy się go bać). Drugą stroną medalu są ludzie którzy mają bardzo dużo pomysłów, wiedzą jak je dokończą itp. Ale nie wiedzą jak robić serwery czy zadbać o stronę techniczną projektu. W tym "zestawieniu" pomijam osoby narzekająca na EasyHC, mające super "originalne" pomysły na serwer ale nie chcące się nimi podzielić bo są cebulakami wolącymi narzekać niż starać się coś zmienić. Pomyślałem że można temu chociaż częściowo zaradzić używając tylko i wyłącznie swojej wyobrażni, pomysłów itp. Najzwyczajniej w świecie wypiszcie swoje pomysły na serwer/tryby/innowacje i wszystko co jest związane z serwerami Minecraft. Postaram się zgrupować wszystko w tym poście aby ułatwić innym robotę Pomysły Survival pod wodą Zwyczajna mapa, z tym że zamiast pustych bloków (air) jest tam woda. (Można to zrobić używając zwykłego generatora świata, sprawdźcie kanał RoxMB) Gracz respi się z przedmiotem dającym mu ograniczony czas funkcjonowania bez tlenu, np. hełm z enchantem oddychanie(respiration). Na mapie porozsiewane są miejsca gdzie można uzupełnić tlen. Mogą to być punkty przygotowane wcześniej przez administracje, gdzie nie można niszczyć lub nawet nie można się tam bić, co sprawiłoby ze stałyby się miejscami wymiany handlowej i interakcji z innymi (super pomysł!) Ale można zrobić to używając innych metod, np. zakombinować z generatorem świata Do tego można dodać: Zablokowanie zwykłych metod enchantowania przedmiotu zaklęciem oddychanie(respiration), za to zrobienie np. specjalnego craftingu lub czegoś podobnego aby zbalansować rozgrywkę. Zaginione miasta (atlandyta itp.) Artefakty. Rozgrywka na wzór Plemion czy Grepolis Gracz na wydzielonym obszarze terenu (skyblockowe wyspy, a może coś innego?) może zbierać surowce aby póżniej przeznaczyć je na budowę różnych struktur, lecz nie w zwyczajny sposób... Budowanie będzie działo się automatycznie, gracz kliknie guzik lub coś innego (tu możesz wykazać się swoją inwencją twórczą) i obserwować jak struktura tworzy się krok po kroku lub natychmiast pojawia się w magiczny sposób przed jego oczami! Dodatkowo można zrobić misje, moby za których zabicie otrzymasz jakieś profity, atakowanie innych miast itp.
 9. inne

  Chyba Cię poyebao Wizzard XD, nikt nie chce tego pluginu bo jest nieprzydatny
 10. Dalej nie rozumiesz Zakładając że DMG broni jest u Ciebie zrobiony w ten rakowy sposób (przez vanillowe enchanty) to możesz sprawdzać np. if tool of the player is enchanted with sharpness 10: enchant the player's tool with sharpness 11 Albo może: set {_x} to enchantment of player's tool set {_x} to 1.1*{_x} enchant the player's tool with sharpness {_x} Kombinuj tak żeby to zadziałało, ja nie jestem twoim aniołkiem stróżem i nie sprawdze każdej opcji, dostałeś już co najmniej 3 metody i teraz jedyna robota jaka Ci pozostała to je dostosować tak żeby działały.
 11. Dam Ci dwie propozycje, jak nie być głupim: Propozycja nr 1: if {_x} contains "+9" albo "20 dmg": # dalszy kod Propozycja nr 2: if tool of the player is enchanted with sharpness 5: # dalszy kod
 12. inne

  To nie działa Zmienna globalna... ZMIENNA GLOBALNA... ZMIEEENNNAAA GLOBAAALNAAA
 13. Człowieku... nie dosłownie... Bierzesz się za skrypty a nawet ich nie rozumiesz https://code.skript.pl/IRp4yjUg/ Poprawiłem coś tam ale w twoim kodzie jest tak najebane nagrzebane że ciężko coś wyczytać.
 14. Odwołaj się np.. do lore albo nazwy przedmiotu i zrób ifa od każdego jednego poziomu zenchantowania.
 15. Może dlatego że w twoim kodzie nie ma żadnego fragmentu który blokowałby wiadomość? "stop" to nie to samo co "cancel event", musisz zamienić wszystkie stopy na cancel event, wtedy anulujesz to że ktoś coś zrobił i przyszłe skutki tego zdarzenia (przynajmniej od strony vanilli i jeśli ustawisz Skriptowi wysoki priorytet to też innych pluginów)