PanNiedzwiadek

Użytkownik
 • Zawartość

  563
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  4

O PanNiedzwiadek

Użytkownik
Użytkownik
 • Tytuł
  Lookin' for my horny hero
 • Urodziny 24.05.2002

Informacje

 • Płeć Mężczyzna
 • Lokalizacja Internet
 • Hobby loszki, motorki i komputerki
 • Nick w MC PanNiedzwiadek

Metody kontaktu

 • E-mail [email protected]
 • Skype Proarcher75

Ostatnie wizyty

1787 wyświetleń profilu
 1. Jeziu, pamiętam jak się grało na s1.craftboard.pl z 2-3 lata temu... Tam to były czasy, nie było żadnych dropów ze stona, połowa terenu była zrobiona przez VIPy na creativie i nie można było tego zdobyć, serwer do szpiku kości był przesączony P2W ale i tak było fajnie, w końcu nawet cheaterów było troche mniej. A takiego typowego typka z kosą dało się zabić bo koxy były trudne do zdobycia(nie to co dziś, na easyhc jest łatwiej o bloki diaxów niż o głupią skóre z krowy, nie mówiąc już o koxach które dostajemy praktycznie za free na każdym serwie ez-ha-ce)
 2. Oh, a już myślałem że TheLab to jakaś wasza autorska odmiana Party Dobra, może wbije jak będe miał czas, ten rozrzut wersji mc 1.7-1.11 jest podejrzany ale serwer wygląda na fajny. Wymyślcie jeszcze coś autorskiego (jakiś RPG albo zupełnie autorski tryb) i będzie gitara. Polecam serwer
 3. Hej, hej, hej Mam dla was ciekawą propozycję na skrypt na gildie. Wszystko byłoby normalnie, zakładanie gildii za np. itemki(do skonfigurowania) albo za hajs z balance czy cokolwiek innego. Ale bez "ogłaszania" wojny komendą, możliwość zawierania sojuszy z innymi gildiami za pomocą /f ally(czy coś) I "rewolucją" byłby system rajdowania baz wroga. Nie możemy niszczyć łapką, musimy użyć TNT, na wysadzenie obsydianu byłoby np. 10% szans Wyobrażacie to sobie? Rajdowanie skrzynek za pomocą TNT, te itemki wypadające ze skrzynek... Piękno w najczystszej postaci Zapewniam was że to lepsze od jakiśch chorych claimów na pół mapy, gildie miałyby ograniczone możliwości claimowania do np. 2 claimów po 16x16 bloków.
 4. send "1 linijka regulaminu send "2 linijka" send "...5019205 linijka regulaminu" apply potion effect slowness of tier 10 for 151595808135091358 days command /regpotwierdzam: remove slowness from player
 5. Przecież tamten gostek to "specjalista" od pluginów Zaraz twoi rodzice stracą konta bankowe, lepiej z nim nie zadzieraj.
 6. plagiat

  Plagiatem? Eee, ja nie widzę podobieństw poza tym że oba są żałosne i zmieniają jedynie tekst.
 7. Już miałem was zhejcić ale zobaczyłem samochodziki i teksturki. Znośnie, chociaż dalej jest to serwer polegający na łazeniu po mapie i wbijaniu hajsu na przerobionych jobsach i dobrze wiem że jesteście za mało kreatywni żeby to zmienić i ten śmieszny real life i tak zaraz upadnie bo nie ma tam nic do roboty.
 8. Nie wiem po co to komentujecie... Wiadomo że to będzie gówno i nim jest... Jak widzicie "HC" w nazwie to chyba od razu wiadomo że użytkownik zbanowany i skierowany do poradni.
 9. admin

  Emm, nikt nie potrafi wymyślić nic kreatywnego? Tak trudno zawrzeć w tym żałosnym panelu kilka przydatnych funkcji? Jeśli będe chciał zmienić sobie pogode czy czas to se kurwa wpisze komende, nie potrzebuje bawić się w dodatkowe GUI...
 10. O kucze 100 repu propsy <3 Oby tak dalej! Kappa tag!

 11. Eh, w ogóle to tak jakbyś wyodrębniał coś lub kogoś w czymś, np. "w ogóle osób tu zebranych tylko 5 zna angielski" a "wogóle" to taki synonim do "wcale" XD Co teraz powiesz? ;p
 12. szukam

  Kolego, teraz powiedz - enderchest czy jakie inne gufno? Muszę Cię zmartwić ale jedyny "zysk" z itemshopa jaki dostaniesz to cyferka pod słowem "portfel" - żaden polski hosting nie oferuje wypłacania hajsu z portfela(fiberhost kiedyś oferował, teraz to się zmieniło)
 13. świat

  Propsik? Przynajmniej nie jakieś [ciach]o na chat. chodzi o gufno, nie ciacho xd Proste a pomysłowe, łapaj ciastko.
 14. Plis, nie używaj tego strasznego execute console command. give steak to player
 15. Takie tematy są śmieszne, każdy potrafi przeczytać ofertę i regulamin a "mądrzy" ludzie którzy się dla nas "poświęcają" i testują te hostingi są nie potrzebni. Jeśli ktoś chce zrobić serwer na hostingu to najprawdopodobniej zrobi to tak czy inaczej, drugą grupą osób są ludzie którzy nie mają hajsu a chcą zrobić na VPS/Dedyku, im ten temat również nie jest potrzebny, oferty hostingów są pisane w języku Polskim i jeśli ktoś zdołał przeczytać twój temat to uda mu się też z ofertą jakiegoś hostingu.