Skocz do zawartości

PanNiedzwiadek

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  799
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana PanNiedzwiadek w dniu 1 lipca 2019

Użytkownicy przyznają PanNiedzwiadek punkty reputacji!

O PanNiedzwiadek

 • Urodziny 24 maja

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Spójrz za siebie :V
 • Nick w MC
  MadPanCake

Ostatnie wizyty

5 813 wyświetleń profilu

Osiągnięcia PanNiedzwiadek

 1. Nie. https://imgur.com/3iTlOKu Tutaj statystyki serwerów, jak widać na 1.8.8 jest zaledwie 1% serwerów, podczas gdy wersje 1.18.0, 1.18.1 oraz 1.18.2 ma 58% serwerów.
 2. Co to znaczy, że wymagasz autorskiego launchera?
 3. Serwery typu MMORPG są w Polsce już od bardzo dawna. Co do reszty to ciężko stwierdzić, gdyż serwer po prostu nie istnieje, co zupełnie nie przeszkadza wam w ogłaszaniu się najlepszym serwerem w Polsce co jest dosyć zabawne i naiwne, żeby nie powiedzieć dziecinne. Wszędzie jest też masa literówek i poprzestawianych liter, czy to w prezentacji, czy na stronie.
 4. na ciemnym motywie prezentacja wygląda przeokropnie
 5. Proponuję zmienić nazwę waluty serwerowej na Tercoins, zamiast Terxoins, żeby brzmiała mniej pokemońsko. @Tymekd możesz oczywiście pisać sobie w tych postach co chcesz i udawać, że to twoja opinia, ale zastanów się jak przydatne dla kogoś jest chociaż może ci podpowiem - wcale nie jest to dla nikogo przydatne ani nikomu potrzebne, w zasadzie zbędny post i strata twojego czasu oraz czasu każdego kto go przeczyta i na niego odpowie. Nie ma w nim żadnej użytecznej informacji i dyskusja z nim już w zarodku jest bez sensu.
 6. No to masz doskonałą okazję żeby się go nauczyć, poza tym to i tak cię nie ominie, a teraz masz na to czas i komfortowe, przyjemne warunki
 7. Spróbuj takiego kodu: on item damage: if event-item is leather tunic: chance of 92%:# (bo 80/1000 = 0.08, a 100-8 to 92) cancel event
 8. Czyli prawdopodobnie "shoot an arrow" w teorii jest poprawne, ale jednak nie do końca. Często tak jest w Skript niestety, musisz teraz polecieć metodą prób i błędów jak dla mnie. Być może w którymś miejscu nie można umieścić zmiennej, itp.
 9. Potrzebna nam prosta manipulacja wektorem. shoot arrow from player korzysta z wektora, który w silniku gier, nazywałby się czymś w stylu Vector3.forward, czyli po prostu kierunek, w którym patrzy gracz. Do wektorów możemy po prostu dodawać wartości, dzięku czemu bardzo łatwo jest osiągnąć upragniony efekt. W spoilerze przykład wektora w przestrzeni 3D, czyli taki z jakiego będziemy teraz korzystać. A więc nasz kod może wyglądać tak: set {_arrowvector} to location of player set {_arrowspreadyaw} to random integer between -5 and 5 set {_arrowspreadpitch} to random integer between -5 and 5 add {_arrowspread} to yaw of {_arrowvector} add {_arrowspread} to pitch of {_arrowvector} shoot arrow from {_arrowvector} Chciałbym zaznaczyć, że wcale nie testowałem tego kodu, więc może nie działać - ale głównie przez błędy składni czy zły syntax, logika kodu jest jak najbardziej okej. Tutaj wyjaśnienie wartości yaw i pitch:
 10. PROSTE, PROSTE XD Oznacz temat, że jest to zapowiedź. Ta prezentacja rani moje oczy i duszę
 11. Dostaję oczopląsu jak czytam te ogromne, kanciaste napisy. Poza tym spoko, serwer wolnościowy w takim klasycznym wykonaniu. Podejrzewam, że technicznie nie ma się do czego przyczepić.
 12. Faktycznie, pobieżnie szukałem linijki pathfind, ale nie znalazłem i założyłem, że jej nie ma. Mój błąd. A co do loopa, to po prostu teleport {_entity} i wszystko powinno działać jak należy.
 13. Bardzo oryginalny pomysł, macie moje uznanie za odwagę startowania z czymś takim i życzę wam sukcesu!
 14. Nazwa i opis są mylące, to nie jest pathfinding. Po prostu co pół sekundy teleportujesz do nas moba, jeżeli ten będzie zbyt daleko. Poza tym loop all entities to ciężka operacja i da się po prostu zapisać naszego peta do zmiennej i z jej pomocą go teleportować.
 15. Serwer wygląda porządnie, budowle są estetyczne i ładne, ale... to co robicie w tym poście, po co ta gównoburza Wątki serwerów służą do ich reklamowania, nie ich oczerniania, szczególnie nie mając niezbitych dowodów. Ta dyskusja wygląda nieprofesjonalnie i po prostu niedojrzale.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...