Skocz do zawartości

PanNiedzwiadek

Użytkownik
 • Zawartość

  791
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana PanNiedzwiadek w dniu 1 lipca 2019

Użytkownicy przyznają PanNiedzwiadek punkty reputacji!

O PanNiedzwiadek

 • Tytuł
  Znany
 • Urodziny 24 maja

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Spójrz za siebie :V
 • Nick w MC
  MadPanCake

Ostatnie wizyty

4 323 wyświetleń profilu
 1. Spróbuj takiego kodu: on item damage: if event-item is leather tunic: chance of 92%:# (bo 80/1000 = 0.08, a 100-8 to 92) cancel event
 2. Czyli prawdopodobnie "shoot an arrow" w teorii jest poprawne, ale jednak nie do końca. Często tak jest w Skript niestety, musisz teraz polecieć metodą prób i błędów jak dla mnie. Być może w którymś miejscu nie można umieścić zmiennej, itp.
 3. Potrzebna nam prosta manipulacja wektorem. shoot arrow from player korzysta z wektora, który w silniku gier, nazywałby się czymś w stylu Vector3.forward, czyli po prostu kierunek, w którym patrzy gracz. Do wektorów możemy po prostu dodawać wartości, dzięku czemu bardzo łatwo jest osiągnąć upragniony efekt. W spoilerze przykład wektora w przestrzeni 3D, czyli taki z jakiego będziemy teraz korzystać. A więc nasz kod może wyglądać tak: set {_arrowvector} to location of player set {_arrowspreadyaw} to random integer between -5 and 5 set {_arrowspreadpitch} to random integer between -5 and 5 add {_arrowspread} to yaw of {_arrowvector} add {_arrowspread} to pitch of {_arrowvector} shoot arrow from {_arrowvector} Chciałbym zaznaczyć, że wcale nie testowałem tego kodu, więc może nie działać - ale głównie przez błędy składni czy zły syntax, logika kodu jest jak najbardziej okej. Tutaj wyjaśnienie wartości yaw i pitch:
 4. PROSTE, PROSTE XD Oznacz temat, że jest to zapowiedź. Ta prezentacja rani moje oczy i duszę
 5. Dostaję oczopląsu jak czytam te ogromne, kanciaste napisy. Poza tym spoko, serwer wolnościowy w takim klasycznym wykonaniu. Podejrzewam, że technicznie nie ma się do czego przyczepić.
 6. Faktycznie, pobieżnie szukałem linijki pathfind, ale nie znalazłem i założyłem, że jej nie ma. Mój błąd. A co do loopa, to po prostu teleport {_entity} i wszystko powinno działać jak należy.
 7. Bardzo oryginalny pomysł, macie moje uznanie za odwagę startowania z czymś takim i życzę wam sukcesu!
 8. Nazwa i opis są mylące, to nie jest pathfinding. Po prostu co pół sekundy teleportujesz do nas moba, jeżeli ten będzie zbyt daleko. Poza tym loop all entities to ciężka operacja i da się po prostu zapisać naszego peta do zmiennej i z jej pomocą go teleportować.
 9. Serwer wygląda porządnie, budowle są estetyczne i ładne, ale... to co robicie w tym poście, po co ta gównoburza Wątki serwerów służą do ich reklamowania, nie ich oczerniania, szczególnie nie mając niezbitych dowodów. Ta dyskusja wygląda nieprofesjonalnie i po prostu niedojrzale.
 10. Hot nazwa serwera, ale wykonanie tragiczne. Od razu widać, że budowle są kanciaste, te drzewa wokół spawna, na prawdę, ohyda. Teksty na spawnie słabo sformatowane. Mało zawartości, a to co jest, to kalka z innych serwerów.
 11. @xAxee na prawdę nie rozumiem w czym nowsze wersje są gorsze od przestarzałych, nieaktualizowanych wersji. W nowych wersjach gry została dodana masa zawartości, update oceanów, update wiosek, update netheru, tajgi, itp. To jest po prostu ciekawsza gra, z nowym contentem. Poza tym statystki mówią same za siebie - gracze wolą nowsze wersje, ale jednak jakaś grupa ludzi i tak uparcie siedzi na tych starych gniotach. To jest akurat fakt, powstaje mnóstwo niedopracowanych, zupełnie nieprzemyślanych serwerów tego typu, które zawalają sprawę już na etapie nieprzemyślanego dropu z kamienia, nie wspominając już o tragicznie zrealizowanych walkach gildii, itp. A co do tematu serwera mc.ench.pl - nie mam pojęcia, bardzo ogólna prezentacja, po której ciężko coś stwierdzić. Chociaż... XD
 12. Na ciemnym stylu forum nic nie widać, poprawcie prezentacje. Poza tym, "tradycyjny" tryb, "tradycyjne" komendy, ale serwer innowacyjny, to jak to w końcu jest?
 13. Jak dla mnie to nie jest pay2win tylko drobne perki, może te kity, ale nie oszukujmy się, dobry gracz zabije tego VIP'a i będzie miał takie same szanse.
 14. Hej, co dokładnie masz na myśli poprzez pay2win? Jeżeli nawet nie napiszesz o co ci chodzi, to właściwie jest to pusty zarzut i sami nie możemy ocenić tylko robisz to za nas, prezentując swoją opinię.
×