Skocz do zawartości

Misio12320

Użytkownik
 • Zawartość

  229
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Misio12320

 • Tytuł
  Użytkownik III
 • Urodziny 19.02.2003 (17.462491945 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Sebastian_Z_GTA

Ostatnie wizyty

2 413 wyświetleń profilu
 1. "*GEFORCE NOW NA KAŻDYM KOMPUTERZE*" to myślałem, że nie wymagają GPU. Przecież to jest łączenie z komputer tj. Remote connect do PC, więc po co GPU wymagają.. Kombinacje jakieś.. Może spróbuję. Bo posiadam zbyt wolny internet, żeby sobie pograć na GFN. A na ich było dużo szybko.
 2. Witam. Czy napisze mi ktoś dlaczego Geforce Now nie działa mi na Microsoft Azure? Karty graficznej na tych VPS nie ma tzn. mi nie pokazuje opcji z GPU, tylko CPU, a mogę wybrać tam jakieś Geforce coś. Nawet Minecraft mi tam nie odpala :c. Polecicie ktoś darmowy VPS z użyciem CC oraz możliwością korzystania chociaż tego GFN? Oraz dlaczego nie mam opóźnień na remote connect, a na GFN są?
 3. Przypominam, że na urządzeniu jest czasami 20 mbps, a na kompie nie widać takich osiągnięć.. Dałoby się to jakoś przenieść?
 4. Coś dziś takiego wielkiego widziałem, taki wieżowiec jak przejeżdzałem obok. Orange w sierpniu 2018. Limit 20 GB/m-c później max 1mbps tak jest napisane w sms. Router z T-Mobile 2016 chyba jak się nie mylę.. MADE IN CHINA OFC. Na pudełku jest napisane 4G CAT4 150 Mbps.. GSM 850/900/1800/1900MHz UMTS 900/1800/2100MHz LTE 800/900/1800/2100/2600MHz KRAJ POCHODZENIA CHINY (XDD?)
 5. Dodam, że robiąc speed test na telefonie mam 17 mbps, a często 1 mbps czyli 100 kbps jak pobieram.
 6. Witam. Ktoś poradzi jak przyspieszyć internet? Internet jest udostępniany HotSpot'em położony najwyżej i najbliżej okna znajdującego się obok ulicy na wsi. Nie jest podłączony do laptopa. Laptop znajduję się 1,5m od telefonu. W pobieraniu jest 120 kbps, na telefonie w Google Play jest z ponad 2 mbps. Jak to się dzieje? Dlaczego tak jest? Podłączyłem urządzenie do laptopa i udostępniłem internet przez kabel. Jakieś sugestie bym go przyspieszył? Mogę kartę SIM wyciągnąć z telefonu i przenieść do routera Alcatel LINK ZONE. Nie mam pojęcia jak zmienić ten router z 2.4 GHz na 5GHz, ale raz mi wyskoczyło w ustawieniach, "Tryb WLAN: 2.4GHz". Zdarzyło mi się tak, ponieważ odłączyłem router od laptopa i się rozłączył. Ktoś coś poradzi?
 7. no tak jest. po prostu nie wykrywa " if loop-block contain "%arg%": " próbowałem wszystkiego i nadal to samo. Edit: Pozmienialem coś w kodzie i jest takie coś "broadcast "%items in inventory of loop-block%" stop" I wysyła takie coś inventory slot 0 of westward chest
 8. command find <item>: trigger: loop all blocks in region "mojdom" and "p": if loop-block is chest or hopper or trapped chest: loop all items in the inventory of loop-block: if loop-block contain "%arg%": if loop-block is in region "mojdom": broadcast "%arg% Znajduję się w regionie %region at loop-block%" stop if loop-block is in region "p": stop else: broadcast "not found" stop Coś pokombinowałem i nie działa. Ciągle jest not found. A jak zmienić, by wysłało tylko nazwę regionu z wielkiej litery ?
 9. Witam, pomoże mi ktoś pls z kodem na znalezienie itemów, które znajdują się w pewnych regionach? command find <item>: trigger: loop all blocks in region "mojdom", and "p": if loop-block is chest: loop inventory of loop-block: if loop-inventory contains "%arg%": broadcast "%name of region at loop-block%, kc %arg%" Prosiłbym o naprawienie mi tego tak, by mi znajdowało itemki, które są w podanych regionach..
 10. Witam. Dziś Wam pokażę jak zdobyć emotkę ":rak:" Musicie po prostu otworzyć ten oto spoiler, a dowiecie się sami : O Przez ponad 6 GODZIN szukałem luki na to, byście mogli znów :rak:'ować swoich przyjaciół . POZDRAWIAM POG kckc
 11. Misio12320

  Skrypt na lightning

  Akurat to mi nie działa ^ nawet blocks. Inny sposób?
 12. jakiś problem?

   

  1. Misio12320

   Misio12320

   Nie wiem, a jakbym miał to co bym dostał? 

  2. ivall

   ivall

   @Misio12320 wpierdziel :kappa:

 13. Witam, poprosiłbym o napisanie kodu na strike lightning bolt w danym regionie. Regionu y jest różnie uformowany (ma inne y) i najlepiej, by ten lightning uderzył w ziemie, nie w air. Nagroda 10 polubień . EDIT: Ja już początek zacząłem. command rand: trigger: set all blocks in region "tick" to obsidian set {_rand} to random block in region "tick" Edit 2: Są sobie chmury z obsydianu no i pod chmurami ma być lightning bolt, który uderzy w ziemię JEDNAK DO KOSZA. JUZ MAM
 14. Misio12320

  skrypt na wykrycie smierci

  Zgłoszone to zostało na github Skript --> https://github.com/SkriptLang/Skript/issues/3014. Nie ma błędów i NIE DZIAŁA. EDIT: on death: set {_x::*} to regions at victim broadcast "YES %{_x::*}%" if {_x::*} is not set: broadcast "its not set" if {_x::*} contain "dropside": cancel drops broadcast "YEP" Nie ma błędów. I nie działa. Po prostu nie wykrywa "contain" oraz "is"
 15. Misio12320

  skrypt na wykrycie smierci

  bo w jego kodzie ^^^^ jest set. a u ciebie nie ma. do poniższej odpowiedzi | V
×