Skocz do zawartości

Misio12320

Użytkownik
 • Zawartość

  118
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Misio12320

 • Tytuł
  Użytkownik I
 • Urodziny 19.02.2003 (16.503955965 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1 001 wyświetleń profilu
 1. Hej. Napisze mi ktoś skrypt na to, by lecąc do target bloka będąc pushowanym z prędkoscią 1 i uderzając o entity, ma zabić gracza? Z góry dzięki.
 2. 1. sobie już poradziłem teraz to 2...
 3. Hejka. Napisz mi ktoś kod na to, że jak ktoś zabije villagera to on zostaje dodany do listy w której jest zapisana lokalizacja, data, godzina i gracz który go zabił. Może być w GUI jeżeli będzie działać na skript 2.4pre-3. + jaki jest kod na zabicie target entity gdy gracz już uderzy entity tym pushem? Chodzi o to, że ma gracza podrzucić i ma zabić target block po uderzeniu w niego.
 4. Misio12320

  Kod na dalsze działanie

  to ma być effect z docs... np na uderzenie moba potrzeba permisji np "uderz.entity" i kod on damage entity: if player has permission "uderz.entity": continue - czyli ma tego entity uderzyć. albo np on place: if player have permission "place.block": continue. Chodzi mi o to, że ma wykonać dalszą czynność. Takie sprzeciwienie do "don't have" itd. on place: if player don't have permission "place.block": cancel event else: continue. chciałem sobie przetestować takie coś, ale nie działa... Myślałem nad przykładem, żeby połozyć się na łóżko podczas gdy entity są blisko więc dalem continue...
 5. Hej. napisze mi ktoś kod na dalsze działanie ? chodzi mi o to, że np on bed enter: if player have permission "wejdz.łozko": continue. Dzięki
 6. kofident :rak: :bankappa:

  1. Libter

   Libter

   Raczej praworządny obywatel naszego forum :ancap:

 7. Libter :śmiechkappa: :kappa:

 8. aa aaaa a co kto ty. podróbka @Szifter ??? a ty to kto

 9. SOLIDARNOŚĆ. Aaaaa takiego :rak: za tego moderatora!! Takiego :rak: aaa. Xd

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. Misio12320

   Misio12320

   W drugą stronę też działa... ? bo mi coś odpowiedziałeś wczesniej i usunąłeś komentarz a ja powiadomienia otrzymałem więc się pytam co napisałeś wczesniej. a tu jest 2 powiadomienie w którym zostało napisane to "Nie rozumiem, możesz wytłumaczyć?"

  3. Ixidi
  4. knugi

   knugi

   @Misio12320 W twoim drugim powiadomieniu napisałem to samo co w pierwszym. I chodziło o to, że nie rozumiem Twojego statusu na mój temat.

   Cytat

   SOLIDARNOŚĆ. Aaaaa takiego :rak: za tego moderatora!! Takiego :rak: aaa. Xd

   i na to odpowiedziałem 

   Cytat

   Nie rozumiem, możesz wytłumaczyć?

   Tylko, że usunąłem swą wypowiedź, a powiadomienie u Ciebie zostało. Więc możesz wytłumaczyć? xD 

 10. Elo xd. Napiszę mi ktoś skrypta, że podczas rośnięcia roslin w danym regionie mają pojawiać się particly takie same jak po mączce. skript 2.3.6 mc 1.13.2 Skrypt na mob - spawner. Napiszę mi ktoś skrypt na mob spawner działający w 100% dropiący MS z tym NBT które posiadał..
 11. Hej poprawi mi ktoś kod? https://code.skript.pl/xfux36D6 jest tylko taki błąd. an entity cannot be saved, i.e. the contents of the variable {e::%the player%} will be lost when the server stops. (kon.sk, line 4: set {e::%player%} to last spawned entity'). skrypt powinien przywołać konia który przylatuje z tyłu do gracza. Wysokość może być 20 bloków nad graczem oraz odległość konia od gracza 10 bloków. gracz ma być podrzucony lekko do góry, ma usiąść na dywanie a koń ma go poprowadzić do góry gdzieś 20 bloków i lecieć cały czas do target bloka gracza. jakby się dało zrobić 2 konie to poproszę 2. y nie może się zmieniać, ma być taki sam jak y na początku czyli podczas postoju gracza.. po danym czasie gdy się graczu skończą emeraldy ma gracza zrzucić i gracz ma lecieć do target bloka, koń ma odlecieć i zniknąć. jeżeli nie da się z ruszającym się dywanem to może gracz stać za koniem...
 12. Hej. Poprawi mi ktoś kod? Jak wrzucam do skrzynki książki z lore to automatycznie lore się usuwa, książki się duplikują i coś się buguje... https://code.skript.pl/R07yU7We
 13. Misio12320

  on join

  wildskript nie działa na 1.13. no tak mam 'skQuery'... przecież...
 14. Misio12320

  on join

  Can't understand this condition/effect: Display "&4Czerwony" on bossbar with 100 percent by 10 seconds for player (join.sk, line 2: Display "&4Czerwony" on bossbar with 100 percent by 10 seconds for player')
×