Skocz do zawartości

Misio12320

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  369
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Misio12320

 • Urodziny 19.02.2003 (18.601409754 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Sebastian_Z_GTA

Ostatnie wizyty

4 829 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Misio12320

Wyjadacz II

Wyjadacz II (9/13)

32

Reputacja

 1. Hej, mógłby mi ktoś wyjaśnić linijka po linijce bez wysiłku co czym oznacza? Nagroda kilkanaście polubień server { listen 443 ssl default_server; // TO OZNACZA TO ssl_certificate /etc/letsencrypt/live/.ml-0002/fullchain.pem; # managed by Certbot //TO OZNACZA TO ITD. ssl_certificate_key /etc/letsencrypt/live/.ml-0002/privkey.pem; # managed by Certbot ssl_stapling on; server_name .ml; root /var/www/stronaglowna; index index.html; location ~ \.php$ { try_files $uri =404; fastcgi_split_path_info ^(.+\.php)(/.+)$; fastcgi_pass unix:/run/php/php7.0-fpm.sock; fastcgi_index index.php; include fastcgi_params; } }
 2. Witam. Mógłby ktoś sprawdzić u siebie i poprawić mi ten kod tak by działał? Powinno: A)Zmienić z wielkiej litery na małe, zamienić podłogę na kropki. B)Wpisać do pliku sounds.json pewien tekst który znajduje się w kodzie. command rename: #2 trigger: loop (files in directory "/plugins/Gods/"): set {_newName} to file name of loop-value set {_newName} to convert text {_newName} to lowercase replace all "_" with "." in {_newName} rename loop-value to {_newName} command sounds: #3 trigger: set {_name::*} to files in directory "/plugins/Gods/" loop {_name::*}: set {_t::*} to "%loop-value%" set {_t::1} to name of file "%{_t::*}%" wait 1 real second send {_t::*} in lower case replace every "_" in {_t::*} with "." set line {Line1} in file "sounds/sounds.json" to " ""custom.%{_t::*}%"": {" in lower case set line {Line2} in file "sounds/sounds.json" to " ""sounds"": [" set line {Line3} in file "sounds/sounds.json" to " ""custom/%{_t::*}%""" in lower case set line {Line4} in file "sounds/sounds.json" to " ]" set line {Line5} in file "sounds/sounds.json" to " }," add 5 to {Line1}, {Line2}, {Line3}, {Line4} and {Line5} on script load: #1 set {Line1} to 492 set {Line2} to 493 set {Line3} to 494 set {Line4} to 495 set {Line5} to 496 #command sounds: # trigger: # file "sounds/" doesn't exist: # create file "sounds" # else: # stop Brak błędów jednak gdy wypisuję komendę "/sounds" pojawia się w konsoli tak: [12:11:48 INFO]: alert_notify_kill_2 [12:11:48 ERROR]: [skUtilities] v0.9.2: File: '/home/container/sounds/sounds.json' only contain's492lines! (SExprEditLine.class) [12:11:48 ERROR]: [skUtilities] v0.9.2: File: '/home/container/sounds/sounds.json' only contain's492lines! (SExprEditLine.class) [12:11:48 ERROR]: [skUtilities] v0.9.2: File: '/home/container/sounds/sounds.json' only contain's492lines! (SExprEditLine.class) [12:11:48 ERROR]: [skUtilities] v0.9.2: File: '/home/container/sounds/sounds.json' only contain's492lines! (SExprEditLine.class) [12:11:48 ERROR]: [skUtilities] v0.9.2: File: '/home/container/sounds/sounds.json' only contain's492lines! (SExprEditLine.class) plik jest wykryty, ale nie zapisuje do pliku tekstowego. Skript version 2.5.3, skUtilities version 0.9.2, Skent version 3.0.0.
 3. Myślę, że z całego swiata jakieś drukarki które odpowiadają dla tych firm po sztuce mi pliska znajdź :d i już sobie poradzę.
 4. Witam, czy mógłby ktoś mi pomóc w tym zadaniu? Nie wiem jakie to są drukarki, które pozwalają na drukowanie 3 kopii w 1.. Płacę w reakcjach.
 5. Otóż tak, teraz zobaczyłem. import org.bukkit.event.inventory.InventoryAction; import org.bukkit.event.inventory.InventoryClickEvent; import org.bukkit.event.inventory.InventoryType; import org.bukkit.inventory.Inventory; on AnvilRenameEvent: I co dalej?
 6. Czy w końcu ten temat się przeniesie do gory? Mc 1.16.5, Skript 2.5.3
 7. Moim zdaniem najlepszy jest mBank. Wszystko za darmo, nie biorą opłaty za depozyt/wypłacanie/sprawdzenie. Za polecenie przez kogoś dają pieniążki (tak piszą, ale czy na pewno to nie wiem, ponieważ nie udało mi się wykonać tej misji). W aplikacji jak i zapewne na ich stronie internetowej można utworzyć cele na które można sobie na coś odkładać i wpłacać i żadna transakcja nie zabierze ich dopuki nie wypłacimy co według mnie jest mega plusem, ponieważ ktoś może dostać jakąś randomową zapłatę i zabiorą mu z konta, a jak jest schowane w jakimś celu to nie mogą i powstaje transakcja nieudana. Dużo zabiezpieczeń posiada jak i pewnie też inne banki.. Ogólnie to polecam ten bank.
 8. Pomysł brzmi ciekawie . Gdybym miał czas, potrafił budować, grać RP to dołączyłbym. Hm
 9. do kosza proszę przenieść
 10. Dziwny chłop, wykupił "VIP"'a, utworzył 1 temat i ma w tle zdjęcie pojazdu z napisem POLICJA. ten chłop pewnie z policji D : uważajcie na niego :v

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. xKameelos

   xKameelos

   wlasnie, musze tło zaktualizowac

  3. CoFFeIN04

   CoFFeIN04

   może rich bitch

  4. xKameelos

   xKameelos

   kameelos granie.

 11. SPRZEDAM TO SAMO, ALE ZA 5 ZŁ 1 KONTO, NA WŁASNOŚĆ, DOŻYWOTNIE. DISCORD: Wojciech Cej#8789
 12. Witam. na czym podłączony jest klient z serwerem np. Windows 2012 R2? Przez kabel RJ-45 co działa jako LAN czy jak to działa? Proszę o wytłumaczenie
 13. Witam. Czy ktoś mógłby zamienić mi te wydarzenia na skript-reflect? on anvil rename: name of event-item is "&6Hełm &3Górnika" cancel event on anvil combine: set {_item} to golden helmet named "&6Hełm &3Górnika" event-inventory = {_item} cancel event
 14. Witam, potrzebna pomoc z moim kodem. Otóż chciałbym by wyjście było Wydajność 6, a nie wydajność 5, oraz poprosiłbym by nie było możliwości bugowania tego kowadła tzn. gdy spamię jakiś klawisz by zmienić nazwę przedmiotu to pokazuje mi inną nazwę i zmienia się poziom co powoduje że nie da się wyciągnąć tego przedmiotu i marnuje się tylko poziom doświadczenia. on anvil prepare: if slot 0 and 1 of event-inventory is any pickaxe or shovel or axe of efficiency 6: set {_i} to slot 0 of event-inventory set line 1 of the lore of {_i} to "&aWydajność VII/X" enchant {_i} with Efficiency 7 set event-slot to {_i} Skript + SkBee. 1.16.5. Jeżeli czegoś osoba pomagająca nie rozumie, proszę smiało pytać. Edit: Problem tkwi tylko w tym, że ten if nie działa i kod nie może iść dalej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...