Skocz do zawartości

Umbreon97

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Umbreon97

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

0

Reputacja

 1. World of Magic o adresie: worldofmagic.pl to mały rozpoczynający swoją przygodę serwer survival-działki-pvp, lecz z kilkoma istotnymi różnicami: --- Wspieramy autorów książek, i mamy dla nich bibliotekę. --- Ręcznie zbudowane miasto. --- Posiadamy (Discord) (Facebook) (www.worldofmagic.pl) --- Waluta w postaci sztabek złota? Czemu nie. Na naszym serwerze nawet za działkę zapłacisz złotem. Przechodząc do tego kogo szukamy: --- Szukamy osoby minimum 16 lat --- Osoby która będzie zajmowała się reklamą. --- Osobe umiejącą nawiązać kontakt z youtuberem lub stroną internetową (załatwić reklamę) --- Oraz dbać o już istniejące reklamy --- Poszukujemy osoby do spraw od marketingu A co możemy zaoferować tobie?: --- Fajną atmosferę,traktujemy się równo, --- Nieraz zdarza nam się pograć dla odmiany wspólnie w inną grę. --- Za zasługi, i pomoc jeśli będziesz chciał odejść to zostaniesz wynagrodzony w formie vipa na naszym serwerze. oczywiście czas vipa będzie wprost proporcjonalny do oddania naszemu serwerowi, Ale zły nie będziesz. Coś o sobie: --- Coś o właścicielu servera: Ma 21 lat, a to jest jego pierwszy serwer jaki założył, może jeszcze nie zna się dokładnie jak zarządzać serwerem, ale dlatego ma nas, zawsze służymy mu pomocą i rozwiązują problemy dotyczące serwera. Z jego strony mogę powiedzieć, że jeśli będziesz naprawdę chciał to polubisz go i całą administracje. Kontakt: ---Discord: https://discord.gg/73KapAT ---jesteśmy zazwyczaj dostępni od 16:00 do 21:30. Ale uprzedzam że po wejściu w administrację, może być tak że, będziesz musiał chwilę poczekać nim któryś adminów kapnie się że, czekasz. --- Jako zaczynający na naszym serwerze, dostaniesz tymczasową rangę Podmoderatora, u nas wysokość rangi nie bierze się tylko z umiejętności, ale również, z ufności i oddania serwerowi, dlatego ta ranga jeśli będziesz z nami troszkę dłużej, zostanie zmieniona na wyższą. ---Facebook: https://www.facebook.com/Umbreon97/- ---Strona Internetowa: https://worldofmagic.pl ---Zapraszamy---
 2. Pytanie brzmi... W jakim dziale mogę dać temat w którym poszukuję osoby do administracji... i czy można w ogóle takie tematy załączać na tym forum?
 3. masz racje to nie problem, zapomniałem że się w ogóle da :),ale nie o tym jest ten temat, wolę rozprawiać w nim o skrypcie/pluginie. Można zamykać temat.
 4. Witam, mam zlecenie na skrypt/plugin do pvp typu 1vs1. Jednak pvp które zbudowałem wymaga raczej innej formy niż typowe pluginy. Wytłumaczę mniej więcej o co chodzi, a po szczegóły zapraszam na discord który jest na dole. Są mosty, za każdym mostem jest arena, zadaniem jest napisać tak, aby gracz bez danej ilości punktów nie mógł wejść na kolejny most, a jak będzie miał za dużo punktów to poprzedni most się zamknie. Nie był by to problem zrobić tak gdyby nie kilka faktów: - Areny pvp są okrągłe i z trybunami dla publiczności obok. - Są tak ułożone że chcąc zaznaczyć całą strefę areny zaznaczasz kawałek drugiej. Dlatego rozwiązaniem jest zrobić tak by arena i pole do którego nie da się wejść było osobno (pole na moście (kilka kratek)) O teren w którym można się bić zadbam ja, tylko potrzebuje tej punktacji. Forma dołączania do areny ma być przez kliknięcie tabliczki, oraz gdy zajdzie taka potrzeba bym mógł w esentials dodać też komendą.\ Osobiście używam pluginu 1vs1, i w sumie oczekuję czegoś podobnego. Skrypt może być, jednak wolał bym to w formie pluginu z folderem gdzie będę mógł zmieniać zmienne, oczywiście za plugin zapłacę więcej. ps. Ktoś już próbował to zrobić i mu się nie udało, jeśli chcesz dostaniesz ten plik by dokładniej przypatrzeć się o co chodzi. https://discord.gg/73KapAT
 5. Możemy zamykać temat.
 6. Wiesz... dzięki za pomoc, ale niestety jestem trochę zielony w te klocki, więc, ktoś się zgłosił i go wynajołem do napisania tego. Ale dzięki.
 7. Witam, mam zlecenie na skrypt/plugin do pvp typu 1vs1. Jednak pvp które zbudowałem wymaga raczej innej formy niż typowe pluginy. Wytłumaczę mniej więcej o co chodzi, a po szczegóły zapraszam na discord który jest na dole. Są mosty, za każdym mostem jest arena, zadaniem jest napisać tak, aby gracz bez danej ilości punktów nie mógł wejść na kolejny most, a jak będzie miał za dużo punktów to poprzedni most się zamknie. Nie był by to problem zrobić tak gdyby nie kilka faktów: - Areny pvp są okrągłe i z trybunami dla publiczności obok. - Są tak ułożone że chcąc zaznaczyć całą strefę areny zaznaczasz kawałek drugiej. Dlatego rozwiązaniem jest zrobić tak by arena i pole do którego nie da się wejść było osobno (pole na moście (kilka kratek)) O teren w którym można się bić zadbam ja, tylko potrzebuje tej punktacji. Forma dołanczania do areny ma być przez kliknięcie tabliczki, oraz gdy zajdzie taka potrzeba bym mógł w esentials dodać też komędą.\ Osobiście używam pluginu 1vs1, i w sumie oczekuję czegoś podobnego. Skrypt może być, jednak wolał bym to w formie pluginu z folderem gdzie będę mógł zmieniać zmienne, oczywiście za plugin zapłacę więcej. ps. Ktoś już próbował to zrobić i mu się nie udało, jeśli chcesz dostaniesz ten plik by dokładniej przypatrzeć się o co chodzi. https://discord.gg/73KapAT
 8. A pełno skryptów Czyli zostaje mi je przejrzeć i zobaczyć który to robi?
 9. jak temu zapobiec. jaki plugin może uruchamiać taka komendę? jak pisałem serwer wyłącza się bez żadnej interakcji, dlatego myślę że robi to plugin. Ale może się mylę i robi to coś innego, może ktoś wie co?
 10. Umbreon97

  muzyka

  To w sumie łatwiej tąpaczkę zasobów zrobić. ale naprawdę zależy mi by gracze nie musieli pobierać specjalnych plików itp.
 11. Dobra... Dziękuje wszystkim za wypowiedzenie się w tym temacie, ja postanowiłem tego nie naprawiać na razie ale zamiast tego zakupić wydajniejszy vps. Możemy zamykać temat.
 12. Umbreon97

  muzyka

  Hmmm... spróbuję z javą, jak pisałeś, może ktoś mi to zrobi, pewnie nie za darmo :). Ale to pierwszy od jakiegoś czasu coś wnoszący komentarz więc dzięki.
 13. Umbreon97

  muzyka

  chyba... hehe, nie ustąpie, czekam na osobę która zrobi mi taki plugin.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...