Skocz do zawartości

andrzex

Użytkownik
 • Zawartość

  130
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O andrzex

 • Tytuł
  Użytkownik III
 • Urodziny 10.11.1999

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska <3
 • Nick w MC
  Endrju372

Ostatnie wizyty

1007 wyświetleń profilu
 1. TabLista

  Silnik w Eclipsie miałem spigot-lastest bo jedynie na nim nie wywalało mi błędów teraz zmieniłem na 1.8.8 i również niema błędów. Na Silniku 1.7.10 wywalało błędy więc w Eclipsie miałem 1.8.8 a na serwerze 1.7.10 ale to i tak nic nie pomogło.
 2. TabLista

  Paczka Pluginów by userMacieg pobierasz i masz folder Kopara - arivi i masz tam folder KGuilds i jest to source code.
 3. TabLista

  Edytuje core z arivi pod siebie dodaje kilka rzeczy co mi się nie podoba to zmieniam itd. Wiem że każdy się na nie natknął bo krąży w necie do edycji. I teraz jest moje pytanie czemu mi tablista nie działa jest jakiś błąd w kodzie czy ja nie mam jakiegoś api ?. https://pastebin.com/gtGLQHAM - Consola Errorów w classach żadnych niema. Wszystkie classy związane z tabem: TabScheme - https://pastebin.com/HU6KNtb5 TabManager - https://pastebin.com/jDg39KV5 RankList - https://pastebin.com/381tCk31 TabHighUpdateTask - https://pastebin.com/Nue3gvi6 TabLowUpdateTask - https://pastebin.com/i05XYHgK TabThread - https://pastebin.com/P2X6JrfD Tab - https://pastebin.com/hMV4hgVg TabCell - https://pastebin.com/PuWdDhbr TabUtil - https://pastebin.com/4USiXGd9t
 4. Problem ze schowkiem

  http://screenshot.sh/oB6POcdNARgok The constructor ItemStack(Material, int, int) is undefined Bez tej jedynki działa ale wtedy jest to refil a powinien byc kox
 5. walka KAntyLogout - System antylogout na twój serwer!

  Podeślij swoją wersje skripta. Bo na mojej nie działa i widzę ze większość ma taki problem.
 6. Kopiowanie itemów / GUI

  ehh command /sklepik [<text>]: trigger: set {Sklepik:%player%:Otwiera} to true open chest with 3 row named "&aSklep" to player wait 2 tick format slot 0 of player with 1 of diamond sword of knockback 3 named "Knoczek" with lore "||&cCena: 7000 coinsow" to close then run [execute player command "kupmiecz %player%"] set {Sklepik:%player%:Otwiera} to false on right click: if {Sklepik:%player%:Otwiera} is true: cancel event gotowe !
 7. Skrypt na losowanie w GUI

  command /dodajitem: trigger: if player's tool is air: send "&cNie dodawaj powietrza." else: add player's tool to {itemy::*} send "&edodales: &f%player's tool%" on rightclick: if player's tool is chest named "test": set {_x::*} to {itemy::*} open chest with 3 rows named "&eLosowanie..." to player loop (size of {itemy::*}) times: set {_z} to random item out of {_x::*} format slot 12 of player with 1 of {_z} to close remove {_z} from {_x::*} wait 1 seconds set {_y} to random item out of {_x::*} format slot 12 of player with 1 of {_y} to close give player {_y} send "&eWylosowales &6%{_y}%"
 8. SKUnity - ?

  Dziękuje! Do zamknięcia !
 9. SKUnity - ?

  Wiecie może czemu strona SKUnity nie działa ? Chciałbyś posprawdzać dokumentacje różnych dodatków do skripta ale strona od dłuższego czasu nie działa.
 10. Edycja pluginu - liblaries

  Z ciekawości spytam. Dlaczego ?
 11. Problem z onlineplayers

  Dalej nie działa
 12. http://screenshot.sh/m3Cv3Aood8W6o Nie pojawiają się wiadomości na chacie czy to przez getOnlinePlayers ?
 13. Problem z chatem

  Do zamknięcia
 14. Problem z chatem

  https://pastebin.com/FNauA3Cz
 15. Problem z chatem

  Dalej to samo https://pastebin.com/9esMcw59
×