Skocz do zawartości
Libter

Masowa konwersja plakietek

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Po wdrożeniu forumowego systemu nagród pora zamienić wieloznaczne plakietki Gold Member, Zwycięzca i Mistrz na powiązane z konkretnymi konkursami nagrody.

@piratjsk@Patek, @inteNsE, @Norbi, @Arturro43, @Mr. Edgarsz, @HejterskiPL, @Jakub Kozak, @sebafudi, @PGmajster, @herhor67, @ToNy, @XziomekX, @mati770ka, @Drake, @LeviBoyPL, @Anemonex, @boleknowak, @bvcz, @Falmoris, @#Aperture, @Hydorax, @GlobooX, @THEGITMAN, @Adamek, @Jan kk, @Savorski, @Roofigiusz, @SebxteR, @andrzex, @LosTigeros, @Derpy Hooves, @mimikolaj, @Checkers, @Inder00, @Remikxdxd, @jahumen, @Zasepamen, @Arioner, @astranaar, @ShroN, @DonFallingCookie, @XBeTeRR, @Randomishe., @Switsherker, @Cynamonek, @sriskels, @TechnicalPlay, @grzybeek, @KazareK

Proszę o rozpisanie w temacie powodów otrzymania swoich plakietek, najlepiej wraz z linkami do tematów, w których odbywały się konkursy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Było to dosyć dawno w któreś święta i dostałem za kartkę świąteczną powiązaną z forum. Zwycięzca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
Godzinę temu, andrzex napisał:

Było to dosyć dawno w któreś święta i dostałem za kartkę świąteczną powiązaną z forum. Zwycięzca

Po przeszukaniu konkursów widzę, że nagrodę zwycięzca otrzymałeś jednak tutaj: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Na przyszłość lepiej wstawić linka ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

@jahumen

Na razie nadaję nagrodę Skrypter Miesiąca, jak jeszcze raz wygrasz w tym konkursie otrzymasz nagrodę Skrypter Roku za trzy zwycięskie skrypty c: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Ja otrzymałem zwycięzce za znalezienie koszyka wielkanocnego {x} czasu temu. Konkurs był organizowany przez piratjsk, a samego postu już znaleźć nie mogę, lub nie istnieje. W sumie to można mi tą rangę usunąć, jeżeli było by to problemem. I tak na forum nie wchodzę, a dostałem na maila powiadomienie o oznaczeniu xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
2 minuty temu, sebafudi napisał:

W sumie to można mi tą rangę usunąć, jeżeli było by to problemem.

Konkursu znaleźć nie mogę, więc ranga zostanie usunięta pod koniec konwersji bez zamiany na nagrodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Może jeszcze skrypter roku za posiadanie 2/3 skryptów miesiąca? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
1 minutę temu, Norbi napisał:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Plakietki mistrza nie masz, ale dodam nagrodę.
Z zasłużonego nie trzeba się rozliczać w tym temacie ;)

3 minuty temu, Norbi napisał:

Może jeszcze skrypter roku za posiadanie 2/3 skryptów miesiąca? :D

A masz jeszcze jedną wygraną z wyjątkiem dwóch wymienionych? :> 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
4 minuty temu, Libter napisał:

A masz jeszcze jedną wygraną z wyjątkiem dwóch wymienionych? :> 

Nawet dwie :D Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
22 minuty temu, Norbi napisał:

Nawet dwie :D Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

To nagroda Skryptera Roku jak najbardziej przysługuje :) 

4 minuty temu, grzybeek napisał:

sk miesiaca

Nagroda przyznana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
Godzinę temu, Libter napisał:

Plakietki mistrza nie masz, ale dodam nagrodę.

nie wiem w jakich okolicznościach zniknęła, ale myślę że powinienem ją mieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.