Skocz do zawartości

herhor67

Użytkownik
 • Zawartość

  1 750
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana herhor67 w dniu 23 sierpnia 2018

Użytkownicy przyznają herhor67 punkty reputacji!

3 obserwujących

O herhor67

 • Tytuł
  Popularny
 • Urodziny 28.12.1999 (20.144351960 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Cieszyn
 • Hobby
  Skrypty, gry, wk******ie nauczycieli :D

  Beka z typa
 • Nick w MC
  herhor67

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

14 291 wyświetleń profilu
 1. herhor67

  -1 = 1

  Tak, pierwiastek kwadratowy jest parzysty, czyli nie możesz
 2. herhor67

  -1 = 1

  -1^2/2 jest błędem, bo nie możesz pierwiastkować ujemnych. Tyle!
 3. A podbiję sobie, co tam. Edit: ach, zapomniałem o przycisku do podbijania,
 4. Dzięki, nie trzeba, ten kanał już zaprzestał działalności xD
 5. 117 afczył przy kopaniu stołna i spadł do próżni xD
 6. Apdejt, przy wklejaniu kodu obrazka nie trzeba już podawać kodu generowania, system sprawdza oba Wprowadzam też pomału zmiany w wyglądzie. Apdejt2: Zmiany wyglądu zakończone, przynajmniej na razie. Dodałem format RAW, który używa samych liter i cyfr, bez znaków &, § czy █ w celu znacznego skrócenia szablonów dostępnych na głównej stronie.
 7. Dzieje się tak dlatego, że bootstrap dopasowuje swoją szerokość do szerokości urządzenia, a widocznie twoja tabelka jest szersza i wystaje
 8. Siemka! Co to jest? Na tej stronie można stworzyć łatwo swój własny pixelowy obrazek, który można wstawić do lore jakiegoś przedmiotu. Przykład w grze: Przykład na stronie: Po narysowaniu obrazka można wygenerować kod dla NBT/Pluginu albo Skripta. Jeżeli chcesz edytować obrazek, wystarczy, że wkleisz jego kod na pierwszej stronie (ofc podając odpowiednie wymiary). Link: http://herhor.tk/lore Uwaga! Zrobię co będę potrafił, żeby było jak najmniej bugów. Generator może nie działać na niektórych przeglądarkach! Generator nie jest "inteligentny" i nawet jeżeli poprzedni pixel miał ten sam kolor, ten również będzie pokolorowany. No ale cóż to za problem?
  Zadowolenie od czasu wygląda jak 1/x dla x > 0 gdzie x to czas. Szach mat!
 9. Można się załamać, ale patrząc na twój skrypt. Widziałeś ty kiedyś nDrop albo SuperDrops? No właśnie, SuperDrops... Cytując internety, "To jest [ciach]a dramat." Jak zobaczyłem config to juz wszystko wiedziałem. https://github.com/herhor67/superdrops/blob/master/config.yml Przecież to jest praktycznie identyczne, jedynie wywalony blok z którego ma dropić (no bo drop musi być z dołna stołna) i lekko zmieniona struktura.Wywalone mnożniki, wywalone wiadomości, wywalony config menu. Kodu skryptu nie mogę podrzucić, bo niestety coś mam z gitem pomieszane, ale jutro to zrobię. Tu macie tylko mini porównanie: http://pastebin.com/raw/R83YJX2B Panie i panowie, uważam to za plagiat.
 10. Kategoria 1: Kategoria 4: http://herhor.tk/skins/?page=hats
 11. herhor67

  Weekendowe Konkursy #13

  O żeż, to już było? Całkiem zapomniałem
×