Skocz do zawartości

herhor67

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  1760
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana herhor67 w dniu 18 marca 2022

Użytkownicy przyznają herhor67 punkty reputacji!

3 obserwujących

O herhor67

 • Urodziny 12/28/1999 (24.294267228 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Cieszyn
 • Hobby
  Skrypty, gry, wk******ie nauczycieli :D

  Beka z typa
 • Nick w MC
  herhor67

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

30439 wyświetleń profilu

Osiągnięcia herhor67

 1. Cześć, (dawno mnie tu nie było) Udało mi się w końcu skończyć taki projekcik, na stronie można wysłać obrazek i wybrać kierunek, wszystko jest mniej-więcej opisane. Następnie strona pobiera kolory z obrazka, wybiera odpowiednie bloki z palety, dodaje je do schematu, ustawia wymiary, itd itp. Po wygenerowaniu dostaje się linka do schematu i poglądowy obrazek, jak to będzie wyglądać w grze (bo ofc nie da się odwzorować wszystkich kolorów, w końcu nie mamy 16 milionów bloków). Link: http://herhor.net/minecraft/imager/ Przykładowa konwersja: Jak zwykle, postaram się eliminować błędy, bugi itp. w miarę możliwości. Zapraszam na stronę po inne bajery do MC i innych gier.
 2. herhor67

  -1 = 1

  Tak, pierwiastek kwadratowy jest parzysty, czyli nie możesz
 3. herhor67

  -1 = 1

  -1^2/2 jest błędem, bo nie możesz pierwiastkować ujemnych. Tyle!
 4. A podbiję sobie, co tam. Edit: ach, zapomniałem o przycisku do podbijania,
 5. Dzięki, nie trzeba, ten kanał już zaprzestał działalności xD
 6. 117 afczył przy kopaniu stołna i spadł do próżni xD
 7. Apdejt, przy wklejaniu kodu obrazka nie trzeba już podawać kodu generowania, system sprawdza oba Wprowadzam też pomału zmiany w wyglądzie. Apdejt2: Zmiany wyglądu zakończone, przynajmniej na razie. Dodałem format RAW, który używa samych liter i cyfr, bez znaków &, § czy █ w celu znacznego skrócenia szablonów dostępnych na głównej stronie.
 8. Dzieje się tak dlatego, że bootstrap dopasowuje swoją szerokość do szerokości urządzenia, a widocznie twoja tabelka jest szersza i wystaje
 9. Siemka! Co to jest? Na tej stronie można stworzyć łatwo swój własny pixelowy obrazek, który można wstawić do lore jakiegoś przedmiotu. Przykład w grze: Przykład na stronie: Po narysowaniu obrazka można wygenerować kod dla NBT/Pluginu albo Skripta. Jeżeli chcesz edytować obrazek, wystarczy, że wkleisz jego kod na pierwszej stronie (ofc podając odpowiednie wymiary). Link: http://herhor.net/minecraft/lore Uwaga! Zrobię co będę potrafił, żeby było jak najmniej bugów. Generator może nie działać na niektórych przeglądarkach! Generator nie jest "inteligentny" i nawet jeżeli poprzedni pixel miał ten sam kolor, ten również będzie pokolorowany. No ale cóż to za problem?
  Zadowolenie od czasu wygląda jak 1/x dla x > 0 gdzie x to czas. Szach mat!
 10. Można się załamać, ale patrząc na twój skrypt. Widziałeś ty kiedyś nDrop albo SuperDrops? No właśnie, SuperDrops... Cytując internety, "To jest [ciach]a dramat." Jak zobaczyłem config to juz wszystko wiedziałem. https://github.com/herhor67/superdrops/blob/master/config.yml Przecież to jest praktycznie identyczne, jedynie wywalony blok z którego ma dropić (no bo drop musi być z dołna stołna) i lekko zmieniona struktura.Wywalone mnożniki, wywalone wiadomości, wywalony config menu. Kodu skryptu nie mogę podrzucić, bo niestety coś mam z gitem pomieszane, ale jutro to zrobię. Tu macie tylko mini porównanie: http://pastebin.com/raw/R83YJX2B Panie i panowie, uważam to za plagiat.
 11. Kategoria 1: Kategoria 4: http://herhor.tk/skins/?page=hats
×
×
 • Dodaj nową pozycję...