Skocz do zawartości

Cynamonek

Użytkownik
 • Zawartość

  504
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Dni z największą liczbą polubień

  6

Cynamonek ostatnio wygrał w dniu 17 października

Cynamonek ma najbardziej lubianą zawartość!

4 obserwujących

O Cynamonek

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

6253 wyświetleń profilu
 1. projekt Bronie + Amulety jak na PVP CRAFTSERVER

  no i dlatego większość z nich dobrymi skrypterami nie jest, zamiast robić coś wydajniej, używają execute i idą na skróty.
 2. Lobby serwera, bądź spawn i prezentacja graficzna są robione przez amatorów bo profesjonalistami ich nie nazwę. Tym bardziej tego grafika :\ Prezentacja okropna. Używasz najpierw jednej czcionki, a potem dwóch innych. Tego tekstu nikt nie przeczyta, nie dość, że mocno cienki, jeszcze tyle informacji zrobionych w prezentacji graficznej mija się z celem. Działanie serwera mogłeś napisać w skrócie, albo wkleić ten wall of text do jakiegoś FAQ. A jeśli już chcesz robić taki tekst, koniecznie na prezentacji skróć go o trzy/dwa zdania i dodaj formatowanie na ważne informacje. Lub do tego co pisałem wyżej - pro tip ode mnie, jak robisz prezentację graficzną nie masz przekazać graczowi jak najwięcej informacji o działaniu serwera i zamyśle, tylko o tym czemu ma tam grać. Używaj symboli, ikon flat i zrozumiałego tekstu dla każdego. Kolorystyka jest dobrana na odwal. Jest tu więcej kolorów niż sensu dawania ich. Uwaga ciekawostka nic co masz na serwerze nie wyróżnia się od przeciętnego serwera Hardcore w Polsce. A trailer jest jedyną fajną rzeczą według mnie, poza tym że tamta czcionka ssie i sugerował bym ją poprawić.
 3. budowniczy Budowniczy na RPG

  wiem co to znaczy, ale nie tak to się nazywa w świecie minecrafta jak wiem
 4. budowniczy Budowniczy na RPG

  to istnieje taki styl jak ancient? chyba nie
 5. budowniczy Budowniczy na RPG

  Bardzo miło mi się czytało ten wątek, byłem tak wciągnięty w lekturę że z kolejną literką zastanawiałem się coraz bardziej co się stanie z głównym bohaterem. aż do tych linijek //Formatowanie @JPablo
 6. mapa Hemastus Keep

  Chciałbym zauważyć, że prezentując jakąkolwiek pracę graficzną, budowlaną, autor ma w zamiarze przedstawić ją w jak najlepszym świetle. Czy to na teksturkach, czy to na shaderach.
 7. Czemu to jest zbugowane?!

  on rightclick with chest: player's tool is chest named "NAZWA": chance of 10%: add 1 348 of unbreaking 10 named "NAZWA" with lore "OPIS" to player remove 1 chest named "NAZWA" from player stop player's tool is chest named "NAZWA2": chance of 10%: add 1 348 of unbreaking 10 named "NAZWA" with lore "&e&lBrylka Zlota" with lore "NAZWA" to player remove 1 chest named "&cZniszczona skrzynia krwawego zombie" from player stop maybe tak ; p co wy macie za nawyki dawania w Skript'cie dwóch tych samych eventów zamiast jednego.
 8. szukam Technik na już

  PROGRAMISTA =/= SKRIPT XDD
 9. szukam Rekrutacja do projektu serwera RP

  JavaScript to nie java kumplu, wszystko co opisałeś w głównej mierze jest pod strony.
 10. Jak się ogłaszać, aby zwiększać ryzyko sukcesu?

  jak zrobić jajecznice, to się niektórym przyda
 11. szukam Partnerów dla serwera

  nie wprowadzam? Piszę to co wywnioskowałem, to co sami piszecie :^
 12. oferuję xkeebe - grafik z pa$ji

  Dałem przykłady, a do tego oba są w dwóch różnych stylach, więc w czym problem :\
 13. szukam Współpraca

  Ktokolwiek ma ci pisać kody, budować mapy, a do tego ci jeszcze płacić? XDD
 14. chat Q&A Bot By MasterNW

  if message contains "Ile kosztuje vip" or "Ile kosztuję vip": Zbrodnia językowa z tym "kosztuję" proszę to naprawić. Pomyśl następnym razem zanim napiszesz 5 on chat. on chat: if message contains "gdzie kupic vipa" or "gdzie kupić vipa" or "jak kupic vipa" or "jak kupic rangę": #Tu może być tego multum :D send "&8| &cBot Master &8|&a %player% &7Rangę zakupisz w naszym itemshopie: &c{@itemshop}" cancel event if message contains "Ile kosztuje vip" or "Ile kosztuję vip": send "&8| &cBot Master &8|&a %player% &7ranga vip kosztuję: &c{@koszt_vip}" cancel event if message contains "Jest admin" or "Jest admin?": loop all players: if loop-player doesn't have permission "bot.admin": send "&8| &cBot Master &8| &a%player% &7aktualnie nikt z administracji nie jest online." else: if loop-player has permission "bot.admin": add 1 to {_iloscadmin} send "&8| &cBot Master &8| &a%player% &7aktualnie online jest &c%{_iloscadmin}% &7administratorów." cancel event if message contains "Da ktoś link do strony" or "Da ktoś link do strony?": send "&8| &cBot Master &8| &a%player% &7oto twój link: &c{@strona}." cancel event if message contains "Gdzie jest sklep?" or "Gdzie jest sklep": send "&8| &cBot Master &8| &a%player% &7przeniosę cie tam, ale następnym razem użyj komendy &a/warp {@sklepwarp}" wait 2 second execute player command "warp sklep" Sam skrypt w mojej opinii jest useless. Teleportuje gracza, jak ten tylko zada pytanie, a do tego upośledzenie odpowiada na pytania, które muszą być takie same jak tu. Czyli jak się spytam "Powie mi ktoś gdzie znajdę sklep?" to nic się nie stanie. Przypuszczam że jak napiszę małymi to też nic nie odpowie, ale nie jestem pewien.
 15. szukam Partnerów dla serwera

  Zacznijmy od tego iż wnioskując po wypowiedziach Myszaka, jest to okropnie nieprofesjonalne kazać ytberom tworzyć reklamy. Mają ci nagrywać reklamy, montować je i dostaną za to KOLOROWY nick? XD Sugeruję pomyśleć, iść do osoby zajmującej się trailerami serwerów(Verchi jest w tym kozakiem) a potem szukać youtuberów. Aktualnie, to ze świecą szukać chętnych yt za darmo którzy ci mega reklame zrobią
×