Skocz do zawartości

Mr. Edgarsz

Użytkownik
 • Zawartość

  314
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Mr. Edgarsz

 • Tytuł
  Wyjadacz I
 • Urodziny 04.06.1999 (20.440886420 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Okolice Radomia
 • Hobby
  Informatyka w szerokim zakresie.
 • Nick w MC
  Edgarsz

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

4 709 wyświetleń profilu
 1. Mr. Edgarsz

  Masowa konwersja plakietek

  Zrzekam się plakietek. Nie chcę mi się teraz szukać a i tak już prawie w ogóle nie wchodzę na forum.
 2. Mr. Edgarsz

  Pomoc w GUI

  unstealable nie unstealabe i lambdy masz niedomknięte. Więcej z samego kodu nie wywnioskuje daj błędy.
 3. Od ilu Postów reklama serverów?

 4. Mr. Edgarsz

  [3pkt] Ezx - RaiZeN

  Automatycznie wygenerowana wiadomość. Ten temat został zamknięty.
 5. Mr. Edgarsz

  [3pkt] Ezx - RaiZeN

  Ostrzeżenie zostaje. Temat ten nawet nie jest propozycją, kiedy tylko do niego zajrzałem pomyślałem, że to po prostu jakiś żart. Temat ten nie zawiera nawet najmniejszego uzasadniania propozycji, co oznacza, iż nie wnosi niczego pożytecznego na forum czyli jest zwykłym spamem.
 6. Mr. Edgarsz

  [3%] Inder00 - ???

  Automatycznie wygenerowana wiadomość. Ten temat został zamknięty.
 7. Mr. Edgarsz

  aAirDrop

  Automatycznie wygenerowana wiadomość. Ten temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum.
 8. Mr. Edgarsz

  Skrypt na serwer SkyBlock

  Automatycznie wygenerowana wiadomość. Ten temat został zamknięty.
 9. Mr. Edgarsz

  TablistYML

  Na dzień dzisiejszy projekt jest zawieszony ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Automatycznie wygenerowana wiadomość. Ten temat został zamknięty i przeniesiony do archiwum.
 10. Nie ważne, czy informujesz o update'cie, czy odpowiadasz innemu użytkownikowi. Pisanie jednego postu pod drugim jest zakazane a opcja "edytuj", nie gryzie.
 11. 24 h na dodanie działającego linku do pobierania.
 12. Regulamin mówi wyraźnie: Rozpatrzenie zostawiam Piratowi.
 13. Ten skrypt został uznany za skrypt miesiąca i dostał oznaczenie Skrypt miesiąca.Gratulacje!
 14. Zwycięzcą poprzedniego konkursu na skrypt miesiąca (SIERPIEŃ) jest użytkownik GlobooX (xRandomTpSk). 2 miejsce: astranaar (aAirDrop) 3 miejsce: ----- NAGRODY! 1 miejsce: ranga Skript Gold Member + 50 lajków (punkty reputacji) + reklamowanie skryptu na naszym forum (strona główna + dział "lista skryptów") 2 miejsce: ranga Zwycięzca + 30 lajków (punkty reputacji) 3 miejsce: 20 lajków (punkty reputacji) Skrypt miesiąca. Co to jest, na co to komu? Administracja forum wpadła na pomysł, aby wynagradzać osoby, które udostępniają swoje skrypty na forum. Co miesiąc będzie wybierany skrypt miesiąca, który będzie podpięty w dziale Lista skryptów na okres 30 dni oraz link do tematu będzie na stronie głównej. Dzięki temu autor tematu zyska o wiele więcej wyświetleń, pobrań oraz opinii oraz ... (nagrody wyżej!). Jak zgłosić swój skrypt do konkursu? zaprezentuj swój skrypt w dziale Lista skryptów, zanim napiszesz temat dodaj przedrostek [Konkurs] przed nazwą skryptu, pod uwagę będą brane tylko te tematy, które zostały stworzone po ogłoszeniu konkursu na skrypt miesiąca, napisz posta w tym temacie według wzoru, który znajduje się niżej. Co będzie oceniane? funkcje skryptu, zapotrzebowanie na skrypt przejrzystość kodu, działanie skryptu, optymalność kodu. Wzór zgłoszenia skryptu. Nazwa skryptu: Link do tematu: Przykład. Nazwa skryptu: Czerwone banany Link do tematu: http://skript.pl/topic/xxx-czerwone-banany Inne informacje. Prace na konkurs [WRZENIEŚ] Skrypt miesiąca #18 można oddawać do 30 Września godz 12:00. Kolejny konkurs na Skrypt miesiąca zostanie ogłoszony po wybraniu skryptu na obecny miesiąc. W tym temacie można oddawać jedynie prace na konkurs. Posty nie zawierające zgłoszenia do konkursu będą usuwane oraz użytkownik będzie nagradzany ostrzeżeniem w postaci 5%. Zgłoszenia, które nie są napisane według wzoru będą ignorowane. Maksymalnie można zgłosić 2 skrypty do konkursu!
×