Skocz do zawartości

_Of3k

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  1281
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana _Of3k w dniu 22 maja 2019

Użytkownicy przyznają _Of3k punkty reputacji!

6 obserwujących

O _Of3k

 • Urodziny 09/14/2001 (22.579120258 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  _Of3k

Metody kontaktu

 • Discord
  Emitsu#3819

Ostatnie wizyty

10608 wyświetleń profilu

Osiągnięcia _Of3k

 1. _Of3k

  Skarga na paweU

  Dowody masz to najlepiej postaraj się założyć mu sprawę, może ci się uda odzyskać te pieniądze bez ponoszenia większych kosztów.
 2. W sieci krąży dodatek do Sublime Text 3 autorstwa PiratJaskiniowy (jeżeli dobrze pamiętam, że to on był autorem), który koloryzował składnie skripta. W mojej opinii rzuć ten remake, bo i tak wygląda to okropnie i kontynuuj pracę pirata - zrób swoją wersję z aktualną składnią.
 3. Zamierzasz to jeszcze aktualizować? Już od samego początku wygląda to masakrycznie. Źle nazywasz rzeczy. Jako IAmTeam (jedna osoba) zajmujesz się pisaniem pluginów i skryptów na serwery Minecraft. W twoim cenniku znajdują się głównie darmowe oferty w postaci wolontariatu na rzecz młodzieży, jak i również odpłatne, które zapewne nie przekraczają danej kwoty. Właściwie to samemu w ofercie masz napisane, że odpłatnie zajmujesz się pisaniem pluginów i skryptów, więc przeczysz samemu sobie. Addon to Addon, plugin to plugin, a skrypt to skrypt. Ostatnią linijkę zostawię sobie poniżej. Lepszym pomysłem będzie nawet niżowe portfolio z jednym skryptem, zrzutem ekranu etc. etc. Zastanawiam się, czy atutem jest łatwa konfiguracja dodatków, bo tak szczerze nie wiadomo, czy korzystacie z gotowych rozwiązań. Tak czy inaczej, zbędna jest ta formułka, jeżeli nie macie nic konkretnego do zaoferowania (dopełnienie myśli poniżej). W tym jest akurat problem. Najpierw nawiązujesz do pisania sk, pl, a potem w liście "usług" nie ma nawet nawiązania do nich. Tak na dobrą spawę masz braki w zespole, na pewno dajecie radę ze zleceniami? Dober i tak dochodzimy do końca. Mało interesujący są sponsorzy, kiedy ich kompletnie nie ma. Odnośnik do YT jest niczym innym, jak pustym kanałem, a zaproszenie do DC nie działa. W mojej opini ty i twój team programistów to jeden wielki ŻART. Spójrz na swoją ofertę, pisana była na rynek serwerów mc z 2012? Chociaż nie. W tedy nawet ludzie załączali portfolio, w twoim przypadku nie ma tutaj nic. Robisz zamieszanie dzieląc usługę na podtypy, gdzie później nie odwołujesz się i nie sygnalizujesz użytkownika o różnicach. Zaproszenie na serwer dc nie działa, wiec potencjalnego klienta całujesz w tyłek i mówisz "papa" - wątpie, że nawet po tej ofercie ktoś by z chęcią się zainteresował i dołączył na serwer. Cały kontent "niesprzedawania kodu" przeczysz oferując później usługi odpłatne. Pomijajac fakt, że tak właśnie działa rynek nie ważne, gdzie byś nie był. Ktoś sie napracuje, ktoś to kupi i ktoś to wykorzysta. Najwyraźniej dla ciebie taki cel ma sens, dla mnie raczej nie. Nie polecam ów TeAmU ze względu na: niekompetentność osoby reklamującej, brak przejrzystej ofety, potencjalny klient zmuszony jest do napisania emailu, w celu dokładnego poznania oferty przez niedziałające linki, "team" ma braki w kadrze co jasno oznajmia w sekcji "support", brak portfolio, ogólne zamieszanie w ofercie.
 4. Posiadasz już wykupioną licencję na bota + strona, czy wymagasz napisanie takiego bota samemu?
 5. Czyżby nadużycie uprawnień znieważając tym powstały system wniosków?
 6. Nie dyskutuj z osobami, które mają większe doświadczenie od ciebie .
 7. Proszę o połączenie swojego starego konta McEndriu z obecnym. Dowód, że jestem posiadaczem tego konta (potwierdzić autentyczność skype mogę przy prywatnej rozmowe na dc): Taka nazwa skype była przeze mnie używana dwa razy (podejrzewam że to na drugim koncie, które również zostało połączone z moim głównym): tutaj i tutaj. Konto jest mega stare i bardzo mi na nim zależy - mam wspaniałe wspomnienia z początków skripta .
 8. Wypowiedziałem się dzisiaj w temacie StudziakDEV - Technik serwerów, jednak post ot tak sobie zniknął bez żadnej informacji. Wnoszę o ukaranie moderatora według obecnego taryfikatora forum nawiązując do punktu §1.2.3 oraz §2.1.1 regulaminu globalnego, mówiące o usuwaniu treści i negowaniu swobodnej wypowiedzi.
 9. If u want to mention "servers" in polish, try to replace V with W. It will make better impression than using polenglish.
 10. Używam notatnika, polecam bardzo serdecznie wszystkim czytającym.
 11. _Of3k

  Skarga na gnomq

  Rozumiem, że skreślasz moją całą wypowiedź tylko z tego powodu iż popełniłem błąd ortograficzny, gdzie każdemu się zdarza. Pozdrawiam Herhosia, Sophera, Żyrafa, Pirata, Norbiego, Rycerzyka (zapomniałem, jaki mial nick), Powerdragona i Ciastka. Życzę ci śmieszku życiowy abyś dorósł, znalazł pracę, założył rodzinę i zarabiał grube pieniądze. Oczywiście nic takiego się nie wydarzy, wiec chociaż piękną dębowa trumienkę wraz z tanim miejscem na cmentarzu.
 12. _Of3k

  Skarga na gnomq

  Wejdź na swój profil i przeczytaj ostatnie twoje komentarze. Bycie obłąkanym narcyzem nie jest mile widziane w społeczeństwie. Z początku przymykałem oko i mało mnie interesowałeś, ale od czasu ujżenia w jaki sposób wysławiasz się na forumowym shoutboxie, powiem iż troszku (bardzo) przesadzasz. Jak normalny myślący człowiek może upaść tak nisko i robić w okół siebie hur dur, nie zważając na moralne zasady? Kim ty jesteś by pluć jadem na wszystkich dookoła i nawet nie zdajac sobie sprawy z tego co robisz? Nie bujaj w obłokach tylko zejdź na ziemie i skończ udawać cwaniaka, bo z tego pożytku nie ma. Kupiłeś sobie vipa i myślisz, że wszystko ci wolno? Żałosne jest to, że akurat nawet na forum, gdzie prawo jest wspaniale uszczególnione przez Libtera muszę spotykać ludzi niższego sortu, którzy co chwilę spamują "XXXXDDDDDDDDDDDD", używają wulgaryzmów, cwianiakowatego slangu, czy zachowują sie jak prostaki. Myślicie, że to jest fajne? Reasumując jesteś człowieku żałosny. Napisali na ciebie skargę, a ty zwyczajnie z tego lejesz i jeszcze nabijasz sobie dowody by cię wydalić z forum. Seems legit. Jak masz tak "wysrane" i wisi ci to forum to wyloguj się, a potem nie wracaj. Najpierw robisz hur dur w okół swojej osoby, z czego później płaczesz na sb, że są to twoje ostatnie chwile na forum, a następnie wracasz i dokładasz drewno do ognia. Atencjuszy każdy ma po dziurki w nosie, myślisz że jesteś wyjątkowy? Nie nie jesteś. Jak ci brak uwagi idź do rodziców. I hope u will end this shit as soon as its posiblle.
 13. _Of3k

  Skarga na gnomq

  Czysto teoretycznie, ty siebie ratujesz czy pogrążasz? Bo jedynie co widze to, że błaznujesz dzień w dzień na tym forum i troszkę to cringowe gościu .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...