Skocz do zawartości

_Of3k

Użytkownik
 • Zawartość

  979
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana _Of3k w dniu 22 maja

Użytkownicy przyznają _Of3k punkty reputacji!

6 obserwujących

O _Of3k

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  _Of3k

Metody kontaktu

 • Discord
  Emitsu#3819

Ostatnie wizyty

5 733 wyświetleń profilu
 1. Napisałem w postaci pdf > https://cdn.discordapp.com/attachments/328559203566354442/640554990112342016/skarga_maxcom.pdf
 2. _Of3k

  Skarga na _Of3k

  Nie podpisuje sie. Sprawa była zakończona. - Podpisywałeś się. Nigdy nie kopiowałem artykułów. - Kopiowałeś pod inną treścią (były praktycznie takie same). Grafikami raz. - Czyli kopiowałeś. Edit. Swoją drogą, zrobię korekcję twoich ssów.
 3. _Of3k

  Skarga na _Of3k

  Dobra zacznijmy od tego co do tej pory robiłeś. Kopiujesz czyjeś prace i się pod nimi podpisujesz. Wykłócasz się na discordach jak to poważnym i dorosłym człowiekiem jesteś. Powracając do kopiowanych treści: - kopiujesz artykuły. - kopiujesz grafiki. - kopiujesz wyglądy stron. - kopiujesz wszystko co ci się podoba. Jak mam cię oceniać po tym co do tej pory zrobiłeś? Pomijając ssy, które świadczą o tym, że język jednak mam przydługi. Spójrz na twoje prace z innej strony, gdy ktoś inny je skopiuje i podpisze się pod tym? Na swoim koncie masz już liczne afery, a ty dalej się wykłócasz "TO NIE JA, TO ONI". Jaki ma to sens? Raz piszesz, że sam zrobiłeś stronę, za chwilę ktoś wysyła ssa z jego strony i kod jest ten sam. Zarazem mówisz o swoim wieku, gdzie już od dawna pewne osoby zdobyły twojego fb i nie wyglądasz nam na > 18 latka, 30 latka, 150 latka. Aaaaa... czekaj jeszcze było coś o 18+, że masz prawo jazdy (...), stałą pracę (...) - twój ojczulek rok (może dwa lata) temu pisał ci sto lat z okazji 11 urodzin... Coś mi się wydaje, że twoje wiadomości straciły na wiarygodności dużo lat świetlnych temu (...). Co do samej skargi, zaraz będziemy się kłócić o moja wypowiedź, więc od razu napisze: Dowody są więc skarga ino słuszna, ale polecam powiedzieć Emilkowi "przestań uprzykrzać innym ludziom życie", a Emilek się ogarnie = dać mu ostrzeżenie pisemne.
 4. @Xan Czemu na telefonie masz zainstalowanego avasta?
 5. Chyba masz demencję starczą.
 6. Od kiedy @Libter jest właścicielem forum skripta? Do tej pory był konserwatorem powierzchni płaskich, więc widzę jakieś nieścisłości.
 7. Brzydki pan z tego człowieka jest :nokappa:.

  1. ivall

   ivall

   Nawet nie wiem, czy to moje konto, 4 zawartości, ale usunięte @Libter, możesz sprawdzić co to usunięte jest? :lulkappa:

  2. TakiJakTy

   TakiJakTy

   Jakaś strona z cheatami xD 

 8. _Of3k

  Przywitaj się ze mną

  Co wy tu moje stare posty odnajdujo? Życia nie majo? Na matematykę się uczyć, a nie mnie tu powiadomieniami budzić z drzemki wy użyszkodniki małe.
 9. <input type="submit" name="nazwa" value="tresc"/> <form method="post"> </form>
 10. _Of3k

  maxcom1Games

  Rozkazujesz drugiemu człowiekowi?
 11. _Of3k

  maxcom1Games

  Dokładam parę treści Kultura osobista. Zła nauka języka polskiego naszych użyszkodników, co jak będą malować na murach i zamiast pisać przez CH będą robić to przez samo H?
 12. _Of3k

  AuthMe

  Usuń kolorek wraz ze znaczkiem. Zapisz plik. Dodaj kolorek ze znaczkiem nie zamykając edytora. Zmień kodowanie na utf8. Zapisz plik. Jeżeli tego nie ogarniesz to pytaj wujka google.
 13. _Of3k

  AuthMe

  Na przykładzie WinSCP (szukaj opcji kodowanie):
×