Skocz do zawartości

_Of3k

Użytkownik
 • Zawartość

  984
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana _Of3k w dniu 22 maja 2019

Użytkownicy przyznają _Of3k punkty reputacji!

6 obserwujących

O _Of3k

 • Tytuł
  Znany
 • Urodziny 14.09.2001 (18.894505412 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  _Of3k

Metody kontaktu

 • Discord
  Emitsu#3819

Ostatnie wizyty

6 444 wyświetleń profilu
 1. Jeżeli już wspominasz mój nick, może zadałbyś pytanie bezpośrednio do mnie. Jak na razie wygenerowałeś mi atencyjne powiadomienia, które nawet nie mają sensownej treści. Jest możliwość dodawania reakcji, to czemu nie mógłbym z tego korzystać. Również nie muszę się z tego tłumaczyć, więc . Następnym razem panie młodociany użyszkodniku (pozwalam sobie ciebie tak nazwac na wzgląd twoich występków w sprawie powiadomień) tego forum, jeżeli już przytaczasz moją osobę to z sensem, a nie powierzchownie "EJ TO @_Of3k" - jaki ma to sens? Nawet nie mam możliwości odwołania się.
 2. _Of3k

  [Skarga] LeQuLa

  Nie wiem jaki macie moderatorski taryfikator "ulg podatkowych" dla sadzenia rabarbaru, ale za poniższą treść kiedyś do mnie przyszła skarbówka. Czekam na reakcje ekologów broniących zalety owego wyczynu. #dla mniej into społeczeństwo - Wyzwiska i oszczerstwa (§2.1.2.1). Oczywiście @LeQuLa informacja leci iż sakrbówka robi Iłu Iłu w sprawie treści link.
 3. _Of3k

  Wniosek o połączenie konta

  Poof, email odnaleziony https://skript.pl/ustawienia/email/
 4. Ale ty dzbanem ivaluś jesteś (z ivallem jesteśmy na Ty więc panie moderatorku, który to czytasz zamknij oczy i scrolluj dalej). Udostępniasz screeny zachowania czegoś internetowego, które wgl nie ma związku ze skriptem Jak już się wypowiadacie to dołączcie chociaż odpowiednie treści w postaci dowodów. Czym ty jesteś by się wypowiadać . Zerowa aktywność na forum, jedynie wbić i "hej on nic nie zrobił". Śmieszne jest to gdy w przypadku dzieci jest to na pożądku dziennym - przytakiwać sobie nawzajem - zacznij może samemu myśleć, a nie idziesz za słowem *kogoś* (chyba można jasno stwierdzić kto to jest). A ja mam w domu aligatory i to nawet dwa, chcesz zobaczyć? Odwracanie kota ogonem, wchodzisz na serwer, robisz ssy i je WRZUCASZ. POKAŻ KIM JEST IVALL I KIM JEST LKA. Oczywiście nie ucinaj konwersacji i nie wycinaj fragmentów, wstaw je całe z początkiem i z końcem tematu/wypowiedzi whatever. JUST DO IT... Strona ITGroup - znajdziesz tam link do dc, zapraszam do samooceny "dowodów". Jakie dumb kidsy widzę. Nie wiem jak tam Libteruś, ale ja bym się w końcu zainteresował osobowością pana młodego moderatora. Wyjaśnił o co chodzi i zakończył temat, bo na jego niekorzyść jeszcze więcej zaskórników się zbiera .
 5. Gdyby wiek miał znaczenie (...). Jeżeli masz możliwość zapłaty przelewem to zapraszam na PW. Nie przyjmuje żadnych skriptcoinsów, pejsejfcaedów, czy pejpalów. Chce zwykle PLN wysyłane goldem za pośrednictwem przelewu, czy to w banku, czy na poczcie - don't care (...). Kontakt na discordzie, który jest zawarty w moim profilu.
 6. _Of3k

  Op i if

  Jakim pl posługujesz się udostępniając logowanie?
 7. Napisałem w postaci pdf > https://cdn.discordapp.com/attachments/328559203566354442/640554990112342016/skarga_maxcom.pdf
 8. _Of3k

  Skarga na _Of3k

  Nie podpisuje sie. Sprawa była zakończona. - Podpisywałeś się. Nigdy nie kopiowałem artykułów. - Kopiowałeś pod inną treścią (były praktycznie takie same). Grafikami raz. - Czyli kopiowałeś. Edit. Swoją drogą, zrobię korekcję twoich ssów.
 9. _Of3k

  Skarga na _Of3k

  Dobra zacznijmy od tego co do tej pory robiłeś. Kopiujesz czyjeś prace i się pod nimi podpisujesz. Wykłócasz się na discordach jak to poważnym i dorosłym człowiekiem jesteś. Powracając do kopiowanych treści: - kopiujesz artykuły. - kopiujesz grafiki. - kopiujesz wyglądy stron. - kopiujesz wszystko co ci się podoba. Jak mam cię oceniać po tym co do tej pory zrobiłeś? Pomijając ssy, które świadczą o tym, że język jednak mam przydługi. Spójrz na twoje prace z innej strony, gdy ktoś inny je skopiuje i podpisze się pod tym? Na swoim koncie masz już liczne afery, a ty dalej się wykłócasz "TO NIE JA, TO ONI". Jaki ma to sens? Raz piszesz, że sam zrobiłeś stronę, za chwilę ktoś wysyła ssa z jego strony i kod jest ten sam. Zarazem mówisz o swoim wieku, gdzie już od dawna pewne osoby zdobyły twojego fb i nie wyglądasz nam na > 18 latka, 30 latka, 150 latka. Aaaaa... czekaj jeszcze było coś o 18+, że masz prawo jazdy (...), stałą pracę (...) - twój ojczulek rok (może dwa lata) temu pisał ci sto lat z okazji 11 urodzin... Coś mi się wydaje, że twoje wiadomości straciły na wiarygodności dużo lat świetlnych temu (...). Co do samej skargi, zaraz będziemy się kłócić o moja wypowiedź, więc od razu napisze: Dowody są więc skarga ino słuszna, ale polecam powiedzieć Emilkowi "przestań uprzykrzać innym ludziom życie", a Emilek się ogarnie = dać mu ostrzeżenie pisemne.
 10. @Xan Czemu na telefonie masz zainstalowanego avasta?
 11. Od kiedy @Libter jest właścicielem forum skripta? Do tej pory był konserwatorem powierzchni płaskich, więc widzę jakieś nieścisłości.
 12. Brzydki pan z tego człowieka jest :nokappa:.

  1. ivall

   ivall

   Nawet nie wiem, czy to moje konto, 4 zawartości, ale usunięte @Libter, możesz sprawdzić co to usunięte jest? :lulkappa:

  2. TakiJakTy

   TakiJakTy

   Jakaś strona z cheatami xD 

 13. _Of3k

  Przywitaj się ze mną

  Co wy tu moje stare posty odnajdujo? Życia nie majo? Na matematykę się uczyć, a nie mnie tu powiadomieniami budzić z drzemki wy użyszkodniki małe.
 14. <input type="submit" name="nazwa" value="tresc"/> <form method="post"> </form>
×