Skocz do zawartości

_Of3k

Użytkownik
 • Zawartość

  832
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O _Of3k

 • Tytuł
  Siurek o!o
 • Urodziny 14.09.2001 (16.689227718 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  _Of3k

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

4249 wyświetleń profilu
 1. _Of3k

  Wildskript i Umbaska na 1.12

  Jako tako WildSkript działał jeszcze w wersji 1.8, ale na późniejsze przekształcił się w Umbaska. Jednakże w moim przypadku nigdy nie działał poprawnie, także radziłbym ci odłożyć ten dodatek i znaleźć coś w zamian. SkUnity - pobieraj z tej strony.
 2. _Of3k

  zabawa Skrypt na nic.

  Siemka, jestem _Of3k. Przepięknie uwzględniłeś przywitanie się . Po prostu super perfect english! Oby tak dalej! Liczę iż w następnej aktualizacji uwzględnisz uprawnienia, bo chciałbym aby tego typu teksty nie były przeznaczane dla osób trzecich - Dzięki!
 3. _Of3k

  Multikonto - uEqualirum i Marek123, Ostry25

  Szczerze? Nie mam pojęcia. Prawdopodobnie pomyliłem fora . Z tego co wiem, multi acc w celu podwyższenia własnej samooceny poprzez dodawanie pkt rep są zakazane, także zastanawia mnie jedno, dlaczego do tej pory nikt się jeszcze tym nie zajął?
 4. _Of3k

  Multikonto - uEqualirum i Marek123, Ostry25

  Chłopak musi się dowartościować .
 5. _Of3k

  CHAT

  On chat: if {chat} is true: stop else: cancel event
 6. _Of3k

  szukam WSPOLPRACA

  Adekwatnie do oferty serwera ts3, serwer przewiduje ItemShopa?
 7. _Of3k

  Odwołanie od punktu 2.2.2 : Moderator: TEFLON

  To nie jest koncert życzeń i w stosunku całości forum jesteś jedynie ziarenkiem, także jeżeli już się udzielasz w stosunku, czegokolwiek zastosuj odpowiednie argumenty, a nie kończysz bólem dupy. Patrząc na całokształt uważam iż ostrzeżenie jest słuszne. Jedynie, co wniosłeś to zbędny tekst bez zastosowania, który kaleczy nasz ojczysty język. Uwzględniając twoje wypowiedzi w stosunku nowego moderatora - "nie chcę tu z tobą rozmawiać" - oraz tej powyżej mojej, mało cię obchodzi wyjaśnienie decyzji moderatorskiej, także czemu by nie nauczyć szczeniaka takiego, jak ty szacunku do wyżej postawionych osób? Notabene zaktualizuj sobie profil i te "2001" podwyższ troszeczkę . Jeżeli masz ochotę się tyrać, bo odezwałem się (...). zapraszam na pw - chętnie podeślę ci tsa i się przetestujemy .
 8. _Of3k

  DEMOKRACJA TO KŁAMSTWO! #3

  Tak.
 9. _Of3k

  DEMOKRACJA TO KŁAMSTWO! #3

  §2.1.9, cyt. "Zabronione jest zamieszczanie treści oraz linków do stron; o charakterze totalitarnym, komunistycznym lub socjalistycznym,". Pozdrawiam "jednego z moderatorów".
 10. _Of3k

  DEMOKRACJA TO KŁAMSTWO! #3

  Tak mi się wydaje iż treści tego typu są zakazane .
 11. Na forum znajduje się taki sam temat, który już zebrał do tej pory parę ładnych głosów, także odnajdź go i zamknij ten - z tego, co podejrzewam jest on autorstwa Boleknowak (albo i nie)
 12. Fajny ziemniak.
 13. _Of3k

  Jak wykonać działania moderacyjne w IPB?

  wyciek tajnych taktyk moderatorskich?
 14. _Of3k

  Funkcja ,,Zbadaj'' - co można nią zrobić?

  Taaaa, też tak sądzę.
×