Skocz do zawartości

_Of3k

Użytkownik
 • Zawartość

  890
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O _Of3k

 • Tytuł
  Znany
 • Urodziny 14.09.2001 (16.919502080 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  _Of3k

Metody kontaktu

 • Discord
  PolishCaptive#3819

Ostatnie wizyty

4582 wyświetleń profilu
 1. _Of3k

  Czyszczenie itemow z ziemi w danym swiecie

  Nie ma sensu, bo silnik po jakimś czasie automatycznie usuwa itemy leżące na ziemi.
 2. _Of3k

  SuiteAC - AntyCheat | MC 1.12

  Przytoczyłem wygląd kodu, jedynie do podania powodu "dlaczego nie dałem pozytywnej repki", także nie hejtuje cię za to . Nigdzie nie jest nakazane, że każdy pl ma działać tak i tak. Jeżeli piszesz już cokolwiek, to po co robić daną rzecz tak samo, jak w przypadku pozostałych projektów konkurencji? Sprawdzanie jedynie tego samego ciągu znaków, pfff... my też będziemy to mieli. Pokombinuj trochę z "split at", bo sprawdzanie jedynie ".pl" nie ma sensu.
 3. _Of3k

  SuiteAC - AntyCheat | MC 1.12

  Dałbym pozytywną repke, jeżeli kod byłby dobrze napisany, ale taki nie jest. Pomijając iż jednak się napracowałeś, cały projekt nie miał sensu od początku. Lepiej przerzucić to na pl, niż pisać zasobożerny skrypt. Wszelkie projekty podchodzące pod antycheata bazujące na skryptach powinny zostać wyśmiane, gdzie notorycznie robi to moja osoba. Co ty chcesz nimi blokować? Wejście na serwer poprzez generowanie laga? - "every 0.25 real seconds". Tak samo skrypt na chat; Podczas wysłania wiadomości, jest ona sprawdzana ponad 15 razy, gdzie jeżeli ktoś wykaże się swoją mądrością i napisze typowe "muj-serwer/pl", skrypt może zacząć płakać. Podsumowując jeszcze raz przytaczam swój tekst "skryptowe projekty typu antycheat nie mają sensu".
 4. _Of3k

  Ikona profilu przy rozpoczęciu obserwowania w aktywnościach

  §1.1 "Propozycja musi zawierać ankietę umożliwiającą sprawdzenie poparcia społeczności.".
 5. _Of3k

  AUTORSKI PLUGIN NA GENERATORY

  ale go zrobił @xDGWG Hajs się zgadza? Jesteś w stanie tylko reagować rakami?
 6. _Of3k

  Technik/Programista

  Jaśnie panie bądź pan tak łaskawy i nie krzywdź te niewinne istoty, cóż one ci w tych niemiłosiernych czasach zrobiły? Ten twój sposób na nudę "uderzyć głową w ścianę" zostaw dla siebie, bo ja nie zamierzam z niego korzystać . o/
 7. _Of3k

  Technik/Programista

  Cześć, a ja Mateusz. "Kolejna osoba, która ma problemy z myśleniem?" Nie no to tylko twoje zawyżone mniemanie. Tak na marginesie nie rozumiem, jak to można reklamować się i w komentarzach szczekać na wypowiadających się użytkowników, co oni ci robią? Napominają iż nie uwzględniłeś swoich przykładowych prac? Gdzie tam! Przecież, jako usługobiorca nie potrzebuje tego typu rzeczy, no przecież NIE. Mało mnie interesują umiejętności "programisty", co do tej pory robił, jakimi projektami się zajmował. BIORĘ W CIEMNO i elo (...). We ty się trochę ogarnij. Póki co oczywiście typa nie polecam . Zawyżone mniemanie, a zapewne nic nie umie . @nicku1 Dzięki.
 8. _Of3k

  Ograniczenie udostępnianych linków na ShoutBoxie.

  Same linki w niczym, ale te które wołają o pomoc, to już inna sprawa. Użytkownicy, którzy wysyłają je robią to bezsensownie - napisali temat, to wystarczy poczekać, a oni zamiast to robić przenoszą się na SB i "błagają" aby ktoś go przejrzał. Niekiedy widziany jest spam w postaci powielanego linku. Także nie widzę przeszkód aby wprowadzić ograniczenie np. na max 1 link od czasu odświeżenia tematu.
 9. _Of3k

  Ograniczenie udostępnianych linków na ShoutBoxie.

  Poniekąd tak, ponieważ nie leży to w głównym zadaniu forum, a jest tylko dodatkiem. Ponadto "jedna wiadomość na kwadrans" w przypadku pisania między czasie postów, to jednak dobry wynik, czyż nie prawda? Podkreślając słowo "przykryła", w każdym bądź razie nadal są one widoczne, a mimo iż linki zostają powielane w krótkim czasie, administracja nie raczy wytoczyć adekwatnego ostrzeżenia np. pisemnego "Prosiłbym abyś przestał wysyłać tak często linki z pomocą". Pomijając fakt iż celem forum jest oferowanie pomocy, jej nadmierne wymuszanie przynosi odwrotne skutki. Mało kto zainteresuje się osobą pod względem pomocy, która zaczyna spamić "HELP ME", "JUŻ NIE MOGĘ", "POMÓŻCIE< TUTAJ MACIE LINK!". Tak samo w przypadku, gdzie oczekuje się gotowca. @Libter Alternatywnie podałem nałożenie ograniczenia jedynie nowym użytkownikom (większa część to dzieci), ponieważ to oni najczęściej generują tego typu sytuacje. Wspomniałem tutaj o "ograniczeniu", a nie całkowitym zakazie, usunięcie tego typu treści mija się z celem. Masz jeszcze parę pytań bądź wątpliwości, co do moich przekonań?
 10. _Of3k

  | DevSpeak | Poszukuję administracje

  Będę narzekać, że xBot, ale mniejsza - nie mój serwer. Mimo tego nie będziesz w stanie dzień w dzień tego potrzymać - przemyśl rozłożenie godzin centrum pomocy na 12-22:00, w weekendy 10-22:00. Pomijając górną część mojej wypowiedzi, jeżeli jesteś chętny przyjąć mnie w swoje szeregi odezwij się do mnie na discordzie (discordtag znajdziesz na moim profilu).
 11. _Of3k

  | DevSpeak | Poszukuję administracje

  Zamierzasz wykupić pełnoprawną wersję wraz z zapleczem webowym? Hosting, czy dzierżawa u kogoś innego z licencją? Nie jest to możliwe, także ogranicz się max do 10/7. Jeżeli usatysfakcjonuje mnie twój re-komentarz będę skory do współpracy na stanowiskach; TA oraz Pomocniczy Technik (nie angażuje się w budowę tsa, ale za to mogę doradzić, czy wskazać, jak osiągnąć dany efekt).
 12. _Of3k

  Ograniczenie udostępnianych linków na ShoutBoxie.

  Pomijając obliczenia załączam screeny; Głownie z tego powodu chciałbym aby zostało wprowadzone ograniczenie.
×