Skocz do zawartości

ShroN

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  525
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana ShroN w dniu 1 października 2020

Użytkownicy przyznają ShroN punkty reputacji!

5 obserwujących

O ShroN

 • Urodziny 21.10.2001 (20.680111336 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ciiiii
 • Hobby
  PHP
 • Nick w MC
  bubanga

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

8 751 wyświetleń profilu

Osiągnięcia ShroN

 1. Tzn? Chodzi Ci o API które będzie te wszystkie informacje o serwerze zwracać w json?
 2. Dodaj licencję bo strach używać przyokazji nie działa mi na telefonie guzik od menu.
 3. Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 4. Wczoraj wydałem wersje 2.0.0 przez co zaszło sporo zmian: Zmieniono algorytm wyszukiwania PID Dodałem parser dla Motd, tzn. że można pobrać motd serwera w wersji: raw, text lub html Klasa Properties pozwala teraz zapisywać zmiany do pliku server.properties Serwer od teraz można uruchamiać spersonalizowanymi parametrami. Zaimplementowano obsługę Ping Wyżej wymieniłem tylko te ciekawsze zmiany jednakże kod przeszedł mocną zmianę.
 5. ShroN

  Pomoc: ViaVersion

  Ten temat został przeniesiony do archiwum.
 6. Problem został rozwiązany.
 7. Cześć, mam problem z konsolą serwera, mianowicie nie mogę nic wpisać po wejściu w konsole. Serwer jest odpalany w celach testowych - spigot, 512MB. Komenda którą podłączam się do konsoli: screen -rd server_name -r oznacza podłączenie do konsoli -d jeżeli ktoś z tej konsoli własnie korzysta zostaje mu zamknięta Więc co jest nie tak? Konsola działa normalnie po za tym że jak próbuje coś wpisać to nawet się nie pokazują znaki które wpisałem, serwer nie jest zawieszony bo tak mam zawsze gdy go odpalam. Pozdrawiam
 8. Podejrzewam że posiadasz jakieś minimum i rozumiesz kod, tu masz bibliotekę potrzebną do tego: https://github.com/thedudeguy/PHP-Minecraft-Rcon No więc: include("src/Rcon.php"); $command = "op ShroN"; $host = "some.minecraftserver.com"; //serwer 1 $rcon = new Thedudeguy\Rcon($host, 25575, "pass1", 3); $rcon->connect(); if (!$rcon->isConnected()) { echo "Blad polaczenia dla: 25575"; } else { $rcon->sendCommand($command); echo "Odpowiedz serwera: " . $rcon->getResponse(); } //serwer 2 $rcon = new Thedudeguy\Rcon($host, 25585, "pass2", 3); $rcon->connect(); if (!$rcon->isConnected()) { echo "Blad polaczenia dla: 25585"; } else { $rcon->sendCommand($command); echo "Odpowiedz serwera: " . $rcon->getResponse(); } Mam rozumieć że nie wiedziałeś jak zrobić kopiuj - wklej tego samego kodu? Łap jeszcze kod zoptymalizowany: include("src/Rcon.php"); $command = "op ShroN"; $host = "some.minecraftserver.com"; $servers = [[25575, "pass1"], [25585, "pass2"], [25595, "pass3"]]; foreach ($servers as $server) { $rcon = new Thedudeguy\Rcon($host, $server[0], $server[1], 3); $rcon->connect(); if (!$rcon->isConnected()) { echo "Blad polaczenia dla: " . $server[0]; continue; } $rcon->sendCommand($command); echo "Odpowiedz serwera: " . $rcon->getResponse(); } Pozdrawiam
 9. 1. Dostarczają gotowe i z reguły sprawdzone rozwiązania po to żeby "nie tworzyć koła na nowo". Korzystając np. z Symofny można się wiele nauczyć, np. ja zrozumiałem jak działa naprawę architektura MVC. 2. PHP jest wykonywany po stronie serwera to znaczy że służy do czegoś innego niż JS. Polecam ich używanie w duecie, najprościej "mówiąc" PHP raczej nie powinno generować kodu HTML. Natomiast do tego idealny jest JS. Jeżeli masz na myśli framework JS który dziala jako serwer zamiast PHP to nie widzę sensu łączenia dwóch języków w takim wypadku. 3. "Wydajność", tzn? Zależy jaki framework.
 10. Problem został rozwiązany.
 11. Wnioskuję o bywalca, zarejestrowany jestem od 2015 roku
 12. ShroN

  Prosze o pomoc

  @deusowy_yt https://github.com/bubanga/PaymentAPI to moja stara biblioteka, pisana 2 lata temu, działa w niej API hotpay, możesz sobie podejrzeć jak to zrobiłem.
 13. ShroN

  konsola

  Ten temat został przeniesiony.
 14. Problem został rozwiązany.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...