Skocz do zawartości

Hydorax

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  330
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Hydorax

 • Urodziny 07.09.1997 (25.236412702 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick w MC
  Hydorax

Ostatnie wizyty

2 812 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Hydorax

 1. Siema Hydorax odwiedzasz czasami jeszcze to forum ?

 2. @Enxi hmm próbowałem również na Craftbukkicie jednakże skrypt cały czas crashuje i nie pozwala wejść na serwer - LINK DO YT Nie ma pojęcia czemu tak się dzieję, przetestuj go u siebie i przedstaw rezultaty w poście.
 3. @Enxi to ze po wgraniu go na serwer po przelogowaniu nie mogę wejsc z powrotem na serwer i wywala powyżej przedstawione błędy, testowałeś ten skrypt ?
 4. @Enxi Coś mi ten twój kod nie działa zbytnio https://scr.hu/3L6D5O Nie wiem czy to wina mojego sinika, czy coś ze skryptem, tak btw napisałem ostatnio coś podobnego, jednakże połączyłem tą captche z blokowaniem pisania na chacie, oraz mozliwość zmiany rodzaju captchy na opcję wykopanie np 50 bloków kamienia oraz na kliknięcie wełny w GUI (ponieważ mój serwer jest częstym celem ataków Botów, które reklamują inne serwery, bądz piszą czasem nieprzyjemne rzeczy) i sprawdza się to naprawdę dobrze. Jeśli chcecie mogę go upublicznić. Ponadto na serwer polecam wgrac np Plugin PhoenixAntyCheat, Skutecznie blokuje ataki Botów z Proxy, mi np wpuści na serwer z 7 botów po czym automatycznie je kickuje i nei pozwala wejść innym botom na serwer. Ponadto zawiera skromny antycheat między innymi anty killaurę (sprawdza gracza i wysyła ostrzezenie do administracji)
 5. Nie polecam, nieogarnięta administracja, próbują wybić się poprzez botowanie innych serwerów i nagminnym "spamowaniem" swoim adresem ip. Żenada .... Zastanówcie się najpierw dwa razy, zanim coś zrobicie. Jest tyle możliwości rozreklamowania serwera, a wy wybieracie te najgorsze z najgorszych.
 6. Dostałem kiedyś plakietkę mistrz za wygranie konkursu
 7. @Hydorax czemu już nic nie piszesz? Twoje posty były ciekawe

  1. Hydorax

   Hydorax

   @Odpoczywający Norbi a tak jakoś postanowiłem sobie zrobić przerwę od Minecrafta, poza tym mam małe problemy z laptopem, strasznie się przegrzewa, w niektórych grach nie wczytuje mi karty graficznej i jedzie na zintegrowanej, więc sam rozumiesz, taki serwer do testowania zabiłby mojego złomka :/ Trza nazbierać na nowego :P

   Z czasem na pewno wrócę na forum :]

   Tak w ogóle to dzięki że ktoś o mnie pamięta :}

 8. Wymagany jest do tego dodatek SkQuery - KLIK dodajesz do kodu with lore "Pierwsza linia | Druga linia | Trzecia linia ... "
 9. Skrypt słaby, widząc treść kodu i porównując go z innymi splefami widać, że bardzo się nimi "posiłkowałeś", jednakże twój wyszedł dość marnie :< Emm, to nie plagiat, bynajmniej nie tego tematu, jakbyś troszkę dogłębniej przeanalizował kody dostrzegłbyś, że widnieje tam ten sam autor.
 10. Również borykam się z tym problemem. Pierw myślałem, że podczas jakiegoś pobierania wskoczył mi do systemu jakiś toolbar bądź złośliwe oprogramowanie, jednakże z pewnych przyczyn musiałem przeinstalować 8-semkę i problem nadal występuje ;/ Jest to dosyć uporczywe i tak się zastanawiam, czym jest to spowodowane. @herhor67 Ta strona włącza się sama niekiedy, gdy kliknę w google na wynik wyszukiwania, nie ma jej w samych wynikach wyszukiwania, po kliknięciu przenosi mnie na tę stronę, którą franio podał w pierwszym poście. Wrzucam skan tej strony - KLIK
 11. Trzeba było sparsować :> Temat zamykam :anemonex:
 12. Witam, mam problem z częścią skryptu, mianowicie podczas wyświetlania wirtualnego eq chciałbym zapętlić ilość slotów i z zmiennych odczytywać, jaki item ma się wyświetlać. Jednakże plugin Skript nie rozpoznaje itemu i nic się nie wyświetla :< Wyświetlają się za to w Options, jednakże gdy wklepię do kodu przykładowo (@item.%loop-number%) nie może znaleźć tej opcji, gdyż nie czyta zapętlonej liczby. Może ktoś z was wie jak rozwiązać mój problem ? Sypnę lajkami :3 Variables: {zestaw.a.1.name} = "&9>> &6&lHełm" {zestaw.a.1.item} = "diamond helmet" {zestaw.a.2.name} = "&9>> &6&lNapierśnik" {zestaw.a.2.item} = "diamond chestplate" {zestaw.a.3.name} = "&9>> &6&lNogawice" {zestaw.a.3.item} = "diamond leggings" {zestaw.a.4.name} = "&9>> &6&lButy" {zestaw.a.4.item} = "diamond boots" {zestaw.a.5.name} = "&9>> &6&lKoxxxy" {zestaw.a.5.item} = "enchanted golden apple" {zestaw.a.6.name} = "&9>> &6&lMiecz" {zestaw.a.6.item} = "diamond sword" {litera.1} = "A" {litera.2} = "B" {litera.3} = "C" {litera.4} = "D" {litera.5} = "E" {litera.6} = "F"Options: blok.1: diamond helmet command /pok [<text&gt] [<text&gt]: trigger: open chest with 1 rows named "&lKit A" to player wait 2 ticks play raw sound "note.hat" at player with pitch 3 volume 10 loop 6 times: set {_} to loop-number format slot {_}-1 of player with 1 of {zestaw.%{zestaw.%{litera.1}%.%loop-number%.item} named "%{zestaw.%{litera.1}%.%loop-number%.name}%" with lore "&6&lKit &e&l%{litera.%loop-number%}%||&eZawartość kitu" to close add 1 to {_l}
×
×
 • Dodaj nową pozycję...