Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 11/30/19 uwzględniając wszystkie działy

  1. kanafu

    Multi PvP

    Multi Pvp Wersja: 0.2 Tworzy: Kanafu Witam dzisiaj przedstawiam wam mój nowy skrypt który posiada: Zestawy w gui (/kit) Sklep z rangami oraz umiejętnościami ScoreBoard z statystykami Serwer list motd oraz Serwer hover list Zarządzanie nickiem w gui (Permisję Vip+) Wyłączone wyrzucanie itemków oraz komenda /kosz oraz zmiana komendy /spawn na /samobojstwo Update 0.2 Posortowany kod Tablista Zbalansowana ekonomia Działający guzik Itemshop Poprawienie błędów Komenda /Restart do cofania postępu umiejętności (Dostępne z poziomu gracza) Update 0.2.1 BugFix SS: Download: 0.1 0.2, 0.2.1 (BugFix) 0.3 0.4 0.5 0.6 0.7 0.8 0.9 0.10
    3 punkty
  2. Nacukrowany

    potrzebuje skryptu

    potrzebował bym skrypt który daje permisje na używanie np enchantu i bez permisji nie można go użyć by po kliknięciu się nie otwierał chyba że ma się permisje resztę sam ogarnę jeśli nie ma się permiji można posiadać enchant i go stawiać i chciałbym że jeśli nie ma się permisji do używania np itemu diamentowego miecza to go wyrzuca z ekwipunku na ziemie osoba z permisją ma prawo do używania go i posiadania w ekwipunku jeśli to będę miał resztę sam ogarnę wystarczy tylko że przedłużę skrypt by więcej itemów tak dodać z góry dzięki za pomoć jeśli ktoś pomoże
    1 punkt
  3. Rejszpat

    SkyBlock vs Freebuild (1.14.4)

    Freebuild Nie jest to zdecydowanie to samo, co survival z cuboidami. Można go nazwać typowym creativem, który rozgrywany jest na świecie wygenerowanym przez PlotSquared (płaskim z działkami) na gamemode 0. Dostępna jest mapa surowcowa (w tym Nether i End). Ze względu na to, że jest taki podział światów, niemożliwy jest transport osadników z mapy surowcowej na działki. Dodatkowo mapy surowcowe są resetowane raz na miesiąc (?). Brak możliwości transportu osadników niesie za sobą brak możliwości ich rozmnażania, co skutkuje kolejną restrykcją. Zdobycie zaklętej księgi Mending jest niemożliwe. SkyBlock Jest na nim dostęp wielu spawnerów, w tym spawnera villagerów (główny problem poruszony w tym wątku). Gra polega na rozwijaniu swojej wyspy. Według mnie jest to lepszy wybór, ale proszę Was o Waszą subiektywną opinię (oczywiście z uwzględnieniem szczegółów rozpisanych przeze mnie w tym wątku). Jedynym minusem tego trybu jest mała przestrzeń pod budowę (trzeba samemu rozbudować wyspę). Na serwerze takim prawdopodobnie istniałby minimalny drop. Pozwoliłby on również na usunięcie cheaterów - których usunąć z freebuilda już tak łatwo się nie da. Czemu nie dodam możliwości stawiania spawnerów oraz spawnowania mobów w świecie PlotSquared? Byłoby to związane z dużymi problemami wydajnościowymi serwera (zwłaszcza, że jest to wersja 1.14.4).
    1 punkt
  4. Reedzev_

    System wagi z fCrafta

    Pragnienie będzie OK. Ale system wagi bardzo utrudnia rozgrywkę i jestem absolutnie przeciw. Pozostawiłbym jednak zmianę szybkości przy odpowiedniej nawierzchni (np. ścieżka/beton)
    1 punkt
  5. MikiCreator

    System wagi z fCrafta

    Według mnie byłoby to bardzo dobre posunięcie w przeciwieństwie do nawodnienia. Waga akurat była spoko
    1 punkt
  6. Libter

    System wagi z fCrafta

    Enderchesty tak. Shulkerboxy też ważyły tylko nieco mniej. Nie można było wsiąść na konia jak się było zbyt ciężkim, teraz można by zrobić że da się ale koń będzie wolniejszy / nie poruszy się. Kto by pomyślał, że gracze sami zaproponują utrudnienia Jest to zgodne z koncepcją serwera i możliwe do realizacji, ale sporo ludzi nie lubiło takich systemów więc nie wiem czy to najlepszy pomysł.
    1 punkt
  7. "1.6.4" co to za prehistoryczna wersja?
    1 punkt
  8. PanMaruda

    Skrypt na losowe kody

    Jakieś błędy? Masz skript-mirror zainstalowane? Jeżeli tak to pewnie wielkość znaków musi się zgadzać.
    1 punkt
  9. Libter

    Lista zmian

    30.11.2019: Aktualizacja forum do wersji 4.4.9.
    0 punktów
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
  • Najwięcej postów w tygodniu

    Quexsu
    Quexsu
    6 postów
    Grabsky
    Grabsky
    1 post
    Nicku
    Nicku
    1 post
    mervi_X
    mervi_X
    1 post
    Fendi
    Fendi
    1 post
    kinimod5021
    kinimod5021
    1 post
    bug128
    bug128
    1 post
  • Najwięcej tematów w tygodniu

    Quexsu
    Quexsu
    1 temat
    mervi_X
    mervi_X
    1 temat
    bug128
    bug128
    1 temat
  • Aktywni użytkownicy

    Nikt jeszcze nie otrzymał reputacji w tym tygodniu.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...