Skocz do zawartości

Shateq

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  294
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Shateq

 • Urodziny 01.11.2019 (2.909185863 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Minecraft, fotografia, jazda na rowerze
 • Nick w MC
  Shateq

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

5 688 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Shateq

 1. haha, zacytuję Heliosa, ale część zmienię by nie było że kradnę całkowicie. "Najlepszym polskim hostingiem minecraft jest lvlup.pro (z powodu przysposobienia ich serwerów właśnie do tej gry oraz świetnego supportu), ale osobiście polecam pukawkę (jeśli nie przeszkadza ci panel z 2014 roku), problemy z serwerem i wydajnością zależą głównie od tego jak go zoptymalizujesz, mam fajny poradnik pod linkiem https://github.com/YouHaveTrouble/minecraft-optimization"
 2. Jak dać się nabrać w przypadku tworzenia serwera? - Bardziej rozumujące osoby skorzystają z postu w zamierzony sposób (wiem mogłem dodać "nie" do tytułu ) - Lista jest publiczna, jeśli coś powinno zostać tutaj dodane (lub usunięte), wspomnij o tym w odpowiedzi niżej. Lista: (nie) Korzystaj z wycieków płatnych wtyczek, które znajdziesz np. na blackspigot. (nie) Kupuj płatne archiwa .jar serwerów, które przypisują sobie 99.9% asynchroniczności serwera (np. te wystawiane na MC-Market). (nie) Pozostawiaj podstawowe wartości w plikach konfiguracyjnych serwera. (nie) Korzystaj z Bukkit lub Spigot - to co tygryski lubią najbardziej. (nie) Używaj pluginu ClearLagg, przecież usuwa przedmioty leżące na ziemi które spowalniają twój serwer! (nie) Nie czytaj dokumentu Eula, na pewno nie ma tam nic co dotyczyłoby twojego serwera. (tak aktualnie nie jest) Paczki zasobów (data pack'i) obiążają twój serwer, nawet jeśli nie zawierają funkcji z komendami. (nie) Sugeruj się liczbą pobrań pluginu/modyfikacji. (nie) Ignoruj opinię innych majkrafterów, przecież nie mogą znać się na czymś lepiej niż ty.
 3. Siemano Majkraftowe świry, mam dla was ciekawego linka - możecie podzielić się swoimi przemyśleniami.

  https://blogs.oracle.com/developers/how-to-set-up-and-run-a-really-powerful-free-minecraft-server-in-the-cloud

 4. Siemano, chcesz by twój serwer był lepszy niż megadrop na Hypixel.com.pl? 😂, znalazłem świetny poradnik którego tutaj jeszcze nikt nie wsadził.

  Spoiler

  Co najważniejsze stworzony przez polaka

  - jest po angielsku, ale tłumacz google zawsze leży w waszych rękach. https://github.com/YouHaveTrouble/minecraft-optimization

 5. Dlatego mnóstwo graczy, zamiast grać na wersji vanilla, korzysta z modyfikacji (tych poprawiających wydajność, jak i tych które dodają nowe funkcje) - co do tych wydajnościowych to akurat zły znak dla Mojangu, że gra nie działa wszędzie idealnie.
 6. Każdy błąd jest opisywalny, możesz podać listę pluginów (by połączyć ją z błędem), jar serwera, wersja javy - dużo by tu wymieniać.
 7. Pluginów ingerujących w generator świata jest dość mało, zawsze możesz napisać swój
 8. ViaRewind się wysypał, sprawdź czy plugin jest obsługiwany na tej wersji itp.
 9. Shateq

  mcp bląd

  Jedynym miejscem skąd można poprawnie to pobrać to http://www.modcoderpack.com/
 10. Modrinth Platforma otwarto-źródłowych modów do Minecraft Chciałbym przedstawić czytającym (wszystkim fanom modyfikacji gry) listę modyfikacji do Minecraft, których wcale nie znajduje się łatwo. W takim wypadku zostaje nam popularny CurseForge, bądź szukanie modów na różnych minecraftowych forach, co nie jest konwencjonalne. Podzielę się z wami Modrinth, gdzie możecie znaleźć może nie duże ilości, ale na pewno kilkanaście bardzo ciekawych modów. Wszystko jest podzielone na kategorie, można więc polować na mody do Fabric Loadera, bądź te korzystające z api Forge'a. Witryna nie jest szeroko rozpoznawalna w Polsce, ale może się jeszcze rozwinąć. ten post nie jest sponsorowany, nie ma takiej potrzeby
 11. owszem są tu modyfikacje, ale nie o to chodzi w tym dziale
 12. Po pierwsze, najlepiej będzie jeśli stworzysz serwer na najnowszej wspieranej wersji. Tutaj masz problem, serwer otrzymał crasha ze względu na to, że świat jest na nowszą wersję Minecraft :V
 13. 1. Plugin nie jest aktualizowany od 2017 roku 2. W opisie pluginu jest słowo "innowacyjny" Skorzystaj z https://www.spigotmc.org/resources/combatlogx.31689/ po prostu nie męcz się z tym wcześniejszym.
 14. Możesz korzystać z api do geolokalizacji jak Maxmind, ale według mnie nie potrzebna jest blokada poszczególnych państw, a VPN'ów itp. to one pozwalają zmienić ip z którego dołącza gracz i są problemem. https://www.spigotmc.org/resources/anti-vpn.58291/
×
×
 • Dodaj nową pozycję...