Skocz do zawartości

krytyYT

Użytkownik
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O krytyYT

 • Tytuł
  Początkujący III

Informacje

 • Nick w MC
  4n0nym0us_

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

402 wyświetleń profilu
 1. Witam, prosiłbym o napisanie testowego skryptu z gui w TuSke. Z np. 1 itemem co nic nie robi 2. co jak sie kliknie executuje sie komenda w konsoli 3. co jak sie kliknie to komende executuje gracz. Sorry za błędy. Pozdrawiam.
 2. Witam, oferuję darmowy hosting serwerów Minecraft. Jedyny haczyk jest taki że trzeba się zarejestrować z naszego linku na stronie dogry.pl albo wpisanie naszego kodu na stronie Key-Drop.pl. Wszystko bardziej opisane na naszej stronie: https://craftservers.ml Discord: https://discord.gg/zsrwvUF Pozdrawiam i myślę że komuś się przyda.
 3. ProjectRED dodany reszta w updacie 0.4
 4. Hej, dzisiaj chce wam zaprezentować moją paczkę modów na wersje 1.12.2! Jak na razie paczka jest w wersji Alpha. Wszystkie błędy bardzo bym prosił abyście mi zgłaszali. Technic Launcher: https://www.technicpack.net/modpack/be4you.1370443 Typ paczki: Techniczny Lista modów: - SecurityCraft - Iron Chests - ImmersiveEngineering - Industrial-Craft-2 - Just Enough Items - MrCrayfishs Furniture Mod - OptiFine - WorldEdit - ThermalExpansion Więcej w Technic Launcherze! UWAGA! W liście modów nie zostały wymienione dodatki, chodzi o takie mody, które są potrzebne do działania innych. Wkrótce więcej modów! Aktualna wersja Alpha 0.3
 5. krytyYT

  Instalka

  Zna może ktoś program w którym została zrobiona ta instalka? Lub jak ją zrobić?
 6. krytyYT

  Jak zrobić?

  A jak zrobić żeby ten patyk musiał być jakoś nazwany?
 7. krytyYT

  Jak zrobić?

  albo nie stop. A jak zrobić żeby ten patyk musiał być jakoś nazwany
 8. Cześć, mam pytanie wie ktoś może jak zrobić że po kliknięciu prawym przyciskiem na gracza używając patyka to coś się stanie?
 9. Cześć, mam tutaj taki skrypt PHP: Pliki się wysyłają ale nie da ich się otworzyć. Pomoże ktoś?
 10. dzięki, do zamknięcia
 11. Tylko tego nie rozumiem, wolałbym aby ktoś dał jakiś prosty.
 12. Umiesz czytać? Ja chce do przelewów nie do sms...
 13. Cześć, mógłby ktoś mi napisać taki mini skrypt PHP żeby generowała się płatność Przelewem przez MicroSMS.pl. Nie znalazłem u nich na stronie skryptu do tego.
 14. Hej, mam tutaj taki skrypt na działki: I problem w tym jest taki, że skrypt po reloadzie nie ma żadnych błędów, ale działka się tworzy i coś nie daje właściciela działki tej osobie która ją stworzyła nadal nie może nic na tamtym terenie niszczyć ani budować, pomimo że jest tam linijka która daje ownera (właściciela). Zaznaczam, że nie wiem czy to odpowiedni dział.
×