Skocz do zawartości

MikiCreator

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O MikiCreator

 • Urodziny 01/23/2006 (17.364854647 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska, Przeźmierowo
 • Hobby
  Lubię Minecraft, Fortnite, Age of Civilizations II, Roblox, Lego i wszystko z tym związane.
 • Nick w MC
  MikiCreator_YT

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia MikiCreator

Użytkownik I

Użytkownik I (5/13)

11

Reputacja

 1. Pamiętaj że jeszcze można zrobić autostradę do -5000 5000 Oczywiście to mój plan, więc moja inwestycja.
 2. Sprawę ułatwia fakt, że de facto trasa może biec prosto, problemem może być most długości pokroju 750 metrów przez środek oceanu, jednak jest to do zrealizowania.
 3. @acki02może poprowadzić do Ciebie drogę ekspresową, 7m razem z poboczem od dzielnicy azjatyckiej do miasta Słoneczny Brzeg? Ekspresówka dochodziłaby do S11 @VaporeonPLza pośrednictwem węzła, a S11 z kolei, kiedy zostanie ukończone, połączy Słoneczny Brzeg z centrum (drogą G Libtera) tym samym podłączyłbym Ciebie drogą do 'węzła komunikacyjnego'
 4. Co to wnosi w odniesieniu do wypowiedzi Whiteheada?
 5. Aż mnie kusi żeby wyzerować wniosek.
 6. Wiele jeszcze musisz się nauczyć Libter. Widać że autorytaryzm rządzi serwerem.
 7. Nie? Po prostu 90% tego wniosku to lanie wody a ZoogZoog swoim bytem na serwerze niczym nie zawinił. Wniosek jest bezpodstawny.
 8. Chyba trochę źle zrozumiałeś. Chodzi o to żeby wpierw mapa miała rozmiar 1k x 1k i co miesiąc o jakiś tam obszar się powiększała, natomiast pomysł @krzmaciek polegał na poszerzaniu dynmapy do terenów które odkryją gracze. Ja jednak wysuwam teraz propozycję aby każdy zabudowany teren rozmiarów większych niż 10 x 10 był wyświetlany na mapie (poza tym 1k x 1k) jeśli nie minie miesiąc od powiększenia. Np. dynmapa dd.mm.rrrr ma rozmiary 1k x 1k 2 dni później ktoś osiedli się np na 1500 -1100 i zrobi tam dom który jest większy niż 10 x 10. Do następnego powiększenia dynmapy jeszcze 28 dni, ale teren który został zabudowany jest dość spory. W takiej sytuacji można by taki zabudowany teren wyświetlać.
 9. Jak najbardziej jestem za, myślę że można zamienić powiększanie dynmapy na przedstawiony wyżej pomysł.
 10. Uważam jednak, że na sam początek niepotrzebne nam takie rozwiązania, chociażby patrząc na to że pierwsza dynmapa będzie miała raczej wymiary 1k x 1k, a taki obszar większość graczy już zapewne zwiedziła. Nie uważam jednak tego za zły pomysł, można by go praktykować przy powiększaniu. Jest to jakaś myśl.
 11. Ja głosowałem z sentymentu. Bardzo wiąże się z to z fC a wiemy wszystko co z fC związane zawsze w sercu
 12. Netherytowe ekwipunki ma tylko garstka graczy. Otóż to, netherytowe sety mają chyba tylko A4_, xAxee, rykker_, Redzendzef i Heku. Tak to osoby które oznaczyłeś albo nie mają nic z netherytu, albo mają pojedyncze rzeczy np. kilof, klatę, siekierę.
 13. Słoneczny Brzeg to miasto położone na wyspach na zachód od centrum. Tworzone przez dobrze zgraną ekipę grupę graczy. Miasto posiada już bardzo dużo ciekawych budowli. Mamy Latarnię Morską zbudowaną przez @piesm, Więzienie i bunkier, publiczny portal oraz autostradę zbudowaną przez @VaporeonPLktóra będzie prowadzić aż do centrum (na 0 0). Latarnia Morska Most autostradowy Więzienie (na razie bez komor z lawą, brak więźniów) Temat ten będzie służył oczywiście dyskusji na temat miasta, czy zamieszczaniu screenshotów. Miasto ma również własnego discorda, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej napisz na discordzie do Good Polish People#6539 tam wszystko opiszę na pv.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...