Skocz do zawartości

Reedzev_

Zasłużony
 • Ilość zawartości

  402
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Treść opublikowana przez Reedzev_

 1. Rezerwuję trzecie miejsce w sektorze A, Rendzendzef
 2. Villagery są naturalnym elementem rozrywki. Nie widzę powodu, by je wyłączać. Postuluję za ich przywróceniem. Nie widzę też potrzeby modyfikacji.
 3. Reedzev_

  jZakazNakaz pro max

  To tchnienie innowacji zmieni życia nas wszystkich. Ultraprzydatny skrypt (używamy go na naszym serwerze nieustannie) z prezentacją o niebiańskim dizajnie. To jest skrypt, o którym wszyscy śniliśmy setki nocy, ale o tym nie pamiętamy. To jest to, czego potrzebowaliśmy. Dziękujemy @jahumen!
 4. zaznaczyłem raczej nie bo nie lecę na taki hajs, imo plakietki i inne rzeczy gamifikacyjne lepsze
 5. Reedzev_

  Magazynowanie energii

  Proszę nie przywłaszczać sobie osiągnięć naukowych Siri. To też człowiek, ma swoje prawa...
 6. Reedzev_

  Magazynowanie energii

  Tak. Nawet oczekiwany iPad Pro 2022 ma mieć taką funkcję w swoim ekranie ATP Retina XDR ProMotion Max, dzięki czemu nie będzie trzeba go mieć cały czas podłączonego do ładowarki. Ewentualnie można też trzymać je w skrzynkach (tzw. minecraft:chest) - koniecznie podwójnych, bo na pojedyncze energia jest za mocna. Natomiast beczki (tzw. minecraft:barrel) w ogóle by się rozpadły. Jeśli moja odpowiedź jest pomocna to proszę o pozytywną reakcję! Dzięki
 7. Tak. Potrzebujesz sprzedawanej osobno ładowarki (20W, 99zł), kabla USB-C (99zł, koniecznie oficjalny), etui z karbowanej skóry (349zł) oraz iPhone'a 12 Pro (5199zł, na starszych nie działa niestety). Ale to drobiazgi, serio, dostępne w każdym sklepie osiedlowym. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to mów A i nie zapomnij o subskrypcji Apple One!!!
 8. Hej, Przedstawiam wam mój innowacyjny skrypt na asystenta /siri: # Copyright 2022 Rendzendzef # # Permission is hereby granted, free of charge, to any person obtaining a copy of this software and associated # documentation files (the "Software"), to deal in the Software without restriction, including without # limitation the rights to use, copy, modify, merge, publish, # distribute, sublicense, and/or sell # copies of the Software, and to permit persons to whom the Software is furnished to do so, # subject to the # following conditions: # # The above copyright notice and this permission notice shall be included in all copies or substantial portions of the Software. # # THE SOFTWARE IS PROVIDED "AS IS", WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND, EXPRESS OR IMPLIED, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO # THE WARRANTIES OF MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE AND NONINFRINGEMENT. # IN NO EVENT SHALL THE AUTHORS OR COPYRIGHT HOLDERS BE LIABLE FOR ANY CLAIM, DAMAGES OR OTHER LIABILITY, # WHETHER IN AN ACTION OF CONTRACT, TORT OR OTHERWISE, ARISING FROM, OUT OF OR IN CONNECTION WITH THE SOFTWARE # OR THE USE OR OTHER DEALINGS IN THE SOFTWARE. command /siri: trigger: send "Sorry, I'm having trouble with the connection. Please try again later." Proszę o KONSTRUKTYWNĄ krytykę Mam nadzieję, że wam się spodoba!
 9. W związku z powyższym postem, jak i innym licznym orzecznictwem, postanawiam ogłoszenie swojego przemyślenia, do którego doszedłem w wyniku wieczornego pomyślunku dnia 16.05.2021. Otóż, szanowni państwo, z moich rozważań wynika, iż Libter, znany niegdyś jako "Elytra" czy "Flourek", najprawdopodobniej chciał studiować prawo. Jednak nie studiuje, ani nie studiował prawa. Co mogło do tego doprowadzić? Tego najprawdopodobniej nigdy się nie dowiemy. Stawiam jednak hipotezę, iż był zaniepokojony potencjalną stratą cennego w swoim krótkim żywocie czasu.
 10. Dopóki nie testują na produkcji i nie przypisują nowym klientom rachunków już tych istniejących. Używam PKO BP i w sumie nie mam na co narzekać, wszystko jest git.
 11. Reedzev_

  Ram

  on skript load: set {_additionalRam} to 32 gigabytes of high-quality GMO-free random access memory harvested by a local polish farmer if {_additionalRam} harvesting has failed: # That should never happen, but just in case ask "PomyślDobrze" to think about changing nickname else: add {_additionalRam} to server's random access memory # Required to complete the process execute linux command "sudo siri --voice en_US-man_lesbian --query Hey Siri please reboot my machine"
 12. Według opinii wielu osób (w tym mnie), ten skrypt jest jedynie zmodyfikowaną wersją tego przedstawionym we wspomnianym wcześniej filmiku: Nie można nie wspomnieć o wartości dodanej w modyfikacjach (np. komenda /przyznanie). @GrabekYT, nie ma w tym nic złego - zważywszy na fakt, że szkodliwość tego "plagiatu" nie jest duża, dotyczy drobnego skryptu, a ty jesteś początkującym skrypterem. Życzę miłej przygody ze Skriptem i czekam na więcej! Złe jest jednak to, że podkreślasz swoje rzekome autorstwo ("Mój skrypt", "napisałem skrypt"). Jeśli tego nie zmienisz, może to skutkować konsekwencjami (moderatorskie ostrzeżenia czy tymczasowa blokada dostępu do forum).
 13. Zdaje się, że Rainbow Dash opuści Utopię i powróci do Equestrii...
 14. Disclaimer: nie popieram żadnego konkretnego ustroju; jestem za to, rzecz jasna, przeciwny wszelkim ustrojom totalitarnym.
 15. Twój argument nie jest pocieszający dla tych „budowniczych”
 16. Może warto się zastanowić dlaczego wspomniany „end-game” następuje już po nieco ponad tygodniu gry?
 17. Jest to nieakceptowalna zmiana biorąc pod uwagę fakt, że miałoby to KATASTROFALNE konsekwencje dla istniejących graczy, szczególnie tych którzy już się osiedlili. Może także zniechęcić potencjalnych nowych abonentów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...