Skocz do zawartości

pandax

VIP++
 • Zawartość

  147
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana pandax w dniu 28 maja

Użytkownicy przyznają pandax punkty reputacji!

2 obserwujących

O pandax

Informacje

 • Nick w MC
  pndxx

Metody kontaktu

Ostatnie wizyty

335 wyświetleń profilu
 1. pandax

  Stworzenie grup i dodawanie do nich graczy

  command /dodaj [<text>]: trigger: if arg 1 is set: add arg 1 to {zmiennazgrupapierwsza::*} send "&aDodano: %arg 1%"
 2. pandax

  Tokeny w yml

  podaj cały kod.
 3. pandax

  Skript - PlotSquared

  Nie, wywal to.
 4. pandax

  Stworzenie grup i dodawanie do nich graczy

  To juz trzecie z rzędu pytanie w złym dziale... najłatwiejszy sposób: command /komenda: trigger: loop all players: if loop-player has permission „grupa.pierwsza”: send „eehrhdh” to loop player drugi sposób, który nie wiem czy działa, ale robiłem cos podobnego w moim skrypcie: command /komenda: trigger: send „jdjdjd” to {zmiennazgrupapierwsza::*} wczesniej trzeba dodać wszystkich graczy do tej zmiennej.
 5. pandax

  Tokeny w yml

  on join: set "%{tokeny::%player%}" to "tokeny%player%" in yaml file "plugins/Skript/tokeny/tokeny.yml" stop command /sprawdz: trigger: set {tokeny::%player%} to single value "tokeny%player%" get of "plugins/Skript/tokeny/tokeny.yml" send "&6%{tokeny::%player%}" stop #przy dodawaniu tokenow dodaj taka linijke:# #gdy gracz np. wpisuje komende:# set {tokeny::%player%} to single value "tokeny%player%" get of "plugins/Skript/tokeny/tokeny.yml" #gdy np. console wpisuje komende (np. /tokeny dodaj gracz123):# set {tokeny::%arg 2%} to single value "tokeny%arg 2%" get of "plugins/Skript/tokeny/tokeny.yml" Oczywiście musisz też stworzyć ten plik YAML (w folderze "tokeny") i folder "tokeny" w ścieżce plugins/Skript
 6. pandax

  Zegarek na server

  every 1 second: add 1 to {minuty::zegarek} if {minuty::zegarek} is 60: set {minuty::zegarek} to 0 add 1 to {godziny::zegarek} if {godziny::zegarek} is 24: set {godziny::zegarek} to 0 stop on rightclick: if player is holding clock named "jaka bd ktod chcial": set action bar of player to "&3Godzina: &b%{godziny::zegarek}%:%{minuty::zegarek}%" stop Wymagane skRayFall
 7. pandax

  Szukam skryptu na pin w gui.

  Nie wierzę, jak ty tego nie zauważyłeś?! Pluginy takie są pisane raczej na zamówienie. Jak znajdę to Ci wyśle. @LjayPL789 czekaj, co? a teraz piszesz: https://www.spigotmc.org/resources/pinplease.14011/ @LjayPL789 coś znalazłem, ale domyślnie on zabezpiecza tylko trapdoory itd. Może da się ustawić na logowanie. @LjayPL789 na forach wskazują na ten plugin: https://dev.bukkit.org/projects/staffsecure. Nie czytałem opisów, czy on dodaje PIN, ale zawsze jest on wymieniany w odpowiedziach.
 8. pandax

  PIN - Bądź Bezpieczny

  Skrypt taki sobie, można było tutaj wykorzystać dużo funkcji oddające boolean. Dodaj warunek z dodatku Morkazoid'a (SkMorkaz), który mógłby wykonywać całą akcję z PIN'em po zalogowaniu.
 9. pandax

  Skrypt chce 2 taby, dostaje 8 spacji... źle /:

  Musiałeś użyć spacji: expected 2 tabs, but found 8 spaces po polsku: oczekiwano 2 tabów, ale znalazło 8 spacji
 10. pandax

  Skrypt chce 2 taby, dostaje 8 spacji... źle /:

  command /blok: trigger: set block 1 down to stone set block 1 north down to stone W dwóch ostatnich linijkach zamiast tabulatora (TAB'u) użyłeś spacji, co nie przechodzi.
 11. pandax

  Poszukuję bota na serwer Discord

  Discord projektu pAN: https://discord.gg/DA4qnad
 12. pandax

  Poszukuję bota na serwer Discord

  @Rejszpat masz coś takiego? (° ͜ʖ °) @Edit: @Rejszpat ma bana, więc napisze Ci za kilka dni, ale za raka nie powinienem Tobie wgl w jakimś stopniu pomagać
 13. pandax

  Przeszywka [blok ciosów]

  Hej @ShadowEk! Możesz wytłumaczyć Twój problem dokładniej? Jakim blokiem ma być ten blok ciosów, co on ma robić, co gracz ma robić, co ma aktywować itd. Nie każdy gra w Metina 2 .
 14. pandax

  Własne powodu błędów

  command /komenda: permission: permisja.jakas permission message: &4Nie posiadasz uprawnien. trigger: #kod# Jeżeli Ci chodzi o wszystkie komendy - prawdopodobnie nie. Zrób to w pliku spigot.
 15. pandax

  Problem z "is smaller" itp.

  Prosisz o pomoc w zmiennych, w dodatku powinno chyba działać z samym [<text>]
×