Skocz do zawartości

_Of3k

Użytkownik
 • Zawartość

  981
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez _Of3k

 1. Gdyby wiek miał znaczenie (...). Jeżeli masz możliwość zapłaty przelewem to zapraszam na PW. Nie przyjmuje żadnych skriptcoinsów, pejsejfcaedów, czy pejpalów. Chce zwykle PLN wysyłane goldem za pośrednictwem przelewu, czy to w banku, czy na poczcie - don't care (...). Kontakt na discordzie, który jest zawarty w moim profilu.
 2. _Of3k

  Op i if

  Jakim pl posługujesz się udostępniając logowanie?
 3. Napisałem w postaci pdf > https://cdn.discordapp.com/attachments/328559203566354442/640554990112342016/skarga_maxcom.pdf
 4. _Of3k

  Skarga na _Of3k

  Nie podpisuje sie. Sprawa była zakończona. - Podpisywałeś się. Nigdy nie kopiowałem artykułów. - Kopiowałeś pod inną treścią (były praktycznie takie same). Grafikami raz. - Czyli kopiowałeś. Edit. Swoją drogą, zrobię korekcję twoich ssów.
 5. _Of3k

  Skarga na _Of3k

  Dobra zacznijmy od tego co do tej pory robiłeś. Kopiujesz czyjeś prace i się pod nimi podpisujesz. Wykłócasz się na discordach jak to poważnym i dorosłym człowiekiem jesteś. Powracając do kopiowanych treści: - kopiujesz artykuły. - kopiujesz grafiki. - kopiujesz wyglądy stron. - kopiujesz wszystko co ci się podoba. Jak mam cię oceniać po tym co do tej pory zrobiłeś? Pomijając ssy, które świadczą o tym, że język jednak mam przydługi. Spójrz na twoje prace z innej strony, gdy ktoś inny je skopiuje i podpisze się pod tym? Na swoim koncie masz już liczne afery, a ty dalej się wykłócasz "TO NIE JA, TO ONI". Jaki ma to sens? Raz piszesz, że sam zrobiłeś stronę, za chwilę ktoś wysyła ssa z jego strony i kod jest ten sam. Zarazem mówisz o swoim wieku, gdzie już od dawna pewne osoby zdobyły twojego fb i nie wyglądasz nam na > 18 latka, 30 latka, 150 latka. Aaaaa... czekaj jeszcze było coś o 18+, że masz prawo jazdy (...), stałą pracę (...) - twój ojczulek rok (może dwa lata) temu pisał ci sto lat z okazji 11 urodzin... Coś mi się wydaje, że twoje wiadomości straciły na wiarygodności dużo lat świetlnych temu (...). Co do samej skargi, zaraz będziemy się kłócić o moja wypowiedź, więc od razu napisze: Dowody są więc skarga ino słuszna, ale polecam powiedzieć Emilkowi "przestań uprzykrzać innym ludziom życie", a Emilek się ogarnie = dać mu ostrzeżenie pisemne.
 6. @Xan Czemu na telefonie masz zainstalowanego avasta?
 7. Od kiedy @Libter jest właścicielem forum skripta? Do tej pory był konserwatorem powierzchni płaskich, więc widzę jakieś nieścisłości.
 8. Brzydki pan z tego człowieka jest :nokappa:.

  1. ivall

   ivall

   Nawet nie wiem, czy to moje konto, 4 zawartości, ale usunięte @Libter, możesz sprawdzić co to usunięte jest? :lulkappa:

  2. TakiJakTy

   TakiJakTy

   Jakaś strona z cheatami xD 

 9. _Of3k

  Przywitaj się ze mną

  Co wy tu moje stare posty odnajdujo? Życia nie majo? Na matematykę się uczyć, a nie mnie tu powiadomieniami budzić z drzemki wy użyszkodniki małe.
 10. <input type="submit" name="nazwa" value="tresc"/> <form method="post"> </form>
 11. _Of3k

  maxcom1Games

  Rozkazujesz drugiemu człowiekowi?
 12. _Of3k

  maxcom1Games

  Dokładam parę treści Kultura osobista. Zła nauka języka polskiego naszych użyszkodników, co jak będą malować na murach i zamiast pisać przez CH będą robić to przez samo H?
 13. _Of3k

  AuthMe

  Usuń kolorek wraz ze znaczkiem. Zapisz plik. Dodaj kolorek ze znaczkiem nie zamykając edytora. Zmień kodowanie na utf8. Zapisz plik. Jeżeli tego nie ogarniesz to pytaj wujka google.
 14. _Of3k

  AuthMe

  Na przykładzie WinSCP (szukaj opcji kodowanie):
 15. _Of3k

  AuthMe

  Usuń znaczek, dodaj go na nowo i zapisz w formacie utf8.
 16. _Of3k

  blog

  O nie nie nie. Chłopie dostałeś linka i ja ci jeszcze mam go czytać? Jak masz problemy z angielskim wklej sobie to do tłumacza albo przejdź na polsko języczne forum.
 17. _Of3k

  blog

  https://wordpress.org/support/article/editing-wp-config-php/
 18. _Of3k

  blog

  Chcę umrzeć za każdym razem kiedy czytam jego* inteligentne treści (...). Wujek google podczas wpisania "spis silników stron internetowych" wyświetlił mi tą zawartość: Klik Dziwne, że ty tego również nie mogłeś zrobić i samemu sprawdzić, które są darmowe.
 19. _Of3k

  nie da się wejść

  Logi konsoli poprosimy .
 20. _Of3k

  an0n_api - skrypt na backdoora!

  Młody PANICZU. Tego typu słowa nie powinno się stosować w kontaktach z innymi osobami, zwłaszcza jeżeli chodzi o publiczne forum, miej to na uwadze pisząc kolejne swoje bezmyślne wypowiedzi. Rozumiesz"dużo" poprzez napisanie komendy i wyświetlenie zawartości definiowanej w options? Nie to nie jest dużo. Nie rozumiem czasem ludzi. Tego typu skrypty nie powinny być udostępniane. Są zwykłym żartem, przy czym moderacja (@knugi) nawet nie zamierza interweniować. W jaki aspekcie ten skrypt powinien być promowany? Ze względu na jego trudność kodu, czy z racji bycia pierwszym skryptem autora? Pewne rzeczy są po prostu *really bad word like a duck or something* i bez względu, czy autor jest newbie, czy mu mama umiera na raka, powinny być odpowiednio traktowane. Jego miejsce jest w archiwum .
 21. Mógłbym dowiedzieć się, na jakiej zasadzie ma polegać te "zabezpieczenie przed atakami" przykładowo na serwerze vps?
×