Kończę działalność w internecie. Nie mam zwyczajnie czasu. Wszystkie powyższe negatywne opinie to po części prawda ponieważ dostęp do głównego discorda przez więcej niż godzinę miałem może raz na 2 tygodnie(nie mialem kodów ani czasu by wyłączyć weryfikację dwuetapową). Wszystkich, którzy wpłacili zaliczkę, nie dostali poprawek, pluginow itp. proszę o kontakt na nowego discorda: Zbucki#8700 po zwrot pieniędzy.