Skocz do zawartości

Helios1993

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  1 475
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  24

Ostatnia wygrana Helios1993 w dniu 23 września

Użytkownicy przyznają Helios1993 punkty reputacji!

O Helios1993

 • Urodziny 09.06.2004 (17.298228195 lat)

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • Discord
  Helios1993#7641

Ostatnie wizyty

3 964 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Helios1993

 1. Helios1993

  CUBOIDY 1.17

  ProtectionStones posiada wszystkie te opcje, komendy możesz spolszczyć w commands.yml. Zamiast komendy jest blok, co według mnie jest lepsze, ponieważ możesz np. dodać dla niego customowy crafting.
 2. Helios1993

  WorldEdit

  FAWE poprawia błędy, lecz ciągle powstają nowe. Aktualnie jest dużo stabilniejszy niż jakieś pół roku temu, ale nadal nie warto ryzykować uszkodzeniem plików świata (nie zdarza się to często, ale zawsze jakaś szansa jest). Zwyczajny worldedit będzie miał lepszą alternatywę jedynie gdy autor przestanie go wspierać.
 3. Helios1993

  Ping

  "Wyłącz" wszystkie pluginy (zmień nazwę folderu plugins na np. plugins-disabled) i sprawdź czy dalej tak się dzieje: jeśli tak: przetestuj na Paperze i sprawdź czy dalej tak się dzieje: jeśli tak: napisz do supportu hostingu i Papera jeśli nie: napisz do supportu najbliższego forku Papera, na którym tak się dzieje jeśli nie: podziel pluginy na dwie części, usuń jedną, podziel na dwie części połowę, w której ten błąd występuje itd. aż znajdziesz plugin powodujący problem Tak ci to trochę skriptowo napisałem żeby czytelniejsze było.
 4. Helios1993

  Ping

  Więc problem może być w configach, te co masz teraz były robione wcześniej? Spottedleaf kilka razy zmieniał configi chunków żeby były perfekcyjne (jak najszybsze wysyłanie chunków bez przeciążania neta graczy), możliwe, że posiadasz jakieś starsze. Zaktualizuj serwer do 1.17.1, zresetuj configi i sprawdź czy dalej tak się dzieje. Jeśli nic to nie da, podeślij listę pluginów.
 5. Helios1993

  Ping

  Jaki masz notick? Podczas wejścia skacze ping tylko jednemu graczowi, czy wszystkim? Zalecam aktualizację do 1.17.1, wersja 1.17 posiada najprostszy i najpotężniejszy błąd pozwalający kopiować aż kilka milionów przedmiotów na sekundę po minucie od pierwszego wejścia na serwer.
 6. Poradnik niczego nie uczy, brakuje tu 99,9% rzeczy. Posiadam na dysku niedokończony poradnik, który zajmuje 12kb, a nawet w nim bardzo dużo brakuje. Niestety jestem leniem i go raczej nie dokończę.
 7. To prawie w ogóle nie obciąża serwera. To jest w vanilli. To też zżera tyle co nic. Blokada x-raya w Paperze jedyne co może obciążać to sieć, ale to też w bardzo małym stopniu. I potem płakać, że się corruptnęły pliki serwera. Jest domyślnie w Paperze. Głupota, samo sprawdzanie każdego chunku zeżre więcej zasobów. Jeszcze większa głupota, moby dalej będą się bardzo szybko respiły żeby tylko zostać zestackowane, przez co dodawanie ich do trackera i spawnowanie skoczy do 30%. Ogólna optymalizacja Czego unikać Load balacing Timingi Spark Warto też wyłączyć villagerów, niszczą ekonomię i palą procki.
 8. Sektory na początku następnego roku nie będą miały ani trochę sensu, zalecam zainteresować się WorldQL. Większość "pluginów na sektory", które znajdziesz na necie, to kod kradziony z tych open source'owych z dorzuconym wirusem.
 9. Skorzystaj z pluginu protectionstones. Ten skrypt jest bardzo stary i do działania wymaga permissionsexa, który jest jednym z gorszych pluginów na uprawnienia i posiada sporą lukę w bezpieczeństwie.
 10. Jednym z lepszych (jak nie najlepszym) jest Terra.
 11. Mammoth jest (będzie) darmowy, a multiversem jedyne co zrobisz to całkowite przeciwieństwo sektorów. Celem sektorów jest rozłożenie jednego świata na kilka serwerów w celu zmniejszenia lagów, a multiverse rozkłada jeden serwer na kilka światów, co jeszcze bardziej zwiększa lagi.
 12. Gdy wyjdzie Mammoth to będziesz mógł połączyć tyle serwerów ile chcesz.
 13. https://gist.github.com/stonar96/ba18568bd91e5afd590e8038d14e245e
 14. To co zostało tu zrobione jest odwrotnością sektorów. Poczekaj na Mammotha.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...