-
Ilość zawartości
854 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Ostatnia wygrana maxcom1 w dniu 25 lipca 2023
Użytkownicy przyznają maxcom1 punkty reputacji!
O maxcom1
- Urodziny 01/01/2137 (-110.523605744 lat)
Informacje
-
Płeć
Inna
-
Nick w MC
maxcom1
Metody kontaktu
-
Discord
maxcom1#0988
Ostatnie wizyty
15003 wyświetleń profilu
Osiągnięcia maxcom1
-
maxcom1 zareagował(a) na pytanie:
plugin na serwer za darmo
-
maxcom1 zareagował(a) na pytanie:
JEST JAKIS PLUGIN/SKRYPT NA TRYB SKYGEN?
-
maxcom1 zareagował(a) na pytanie:
Plugin na DropSMP (za darmo)
-
Czasami jak żadne dźwięki nie działają pomaga f3 + t
- 17 odpowiedzi
-
maxcom1 obserwuje zawartość Serwer discord Chezjusza przejęty - ZeusXn , Edytowanie Pluginu , ostatnia cyfra z liczby i 6 innych
-
Witam. Nie widzę powodu, by zmieniać nazwę pluginu - nie jest ona nawet widoczna dla graczy, a nawet jeśli byłaby - dosłownie nikt nie zwraca na to uwagi. Taka zmiana może jednak np. naruszać licencję takiego pluginu i stanowić przywłaszczenie sobie jego autorstwa, co nie jest zbytnio zgodne z prawem ani regulaminem obowiązującym na tym forum. Nie jest również, tak jak wspomniałem - potrzebne. Jeśli chcesz zmienić komendy pluginu, czyli np. komendzie w języku angielskim przypisać jej polski odpowiednik, możesz skorzystać z wbudowanej w silnik bukkit (dostępnej również na jego forkach - spigocie, paperze itd.) funkcji - aliasów komend. Na stronie https://bukkit.fandom.com/wiki/Commands.yml jest informacja jak takie dodać, a także jest podany przykład.
-
maxcom1 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
maxcom1 zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
ZROBIE NA ZAMOWIENIE PACZKE NA SERWER Z AUTORSKIMI PLUGINAMI LUB BOTA DISCORD!
-
maxcom1 zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Dysk na serwer Minecraft
-
PolsatGraniePL zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Dysk na serwer Minecraft
-
No tak, ale nie to jest tematem, zostało tylko bezsenownie poruszone przez kogoś kto lubi pisać dużo postów, niekoniecznie mających jakikolwiek sens
-
xTimGaming zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
ostatnia cyfra z liczby
-
Możesz w tym celu skorzystać z operatora modulo, który w Skripcie domyślnie występuje jako funkcja. mod({liczba}, 10)
-
Oczywiście, dlatego nie napisałem nic, co wskazywałoby na łatwe/szybkie osiągnięcie takiego rozmiaru plików w przypadku małego serwera. Sam spotykając się również z mniejszymi serwerami (tu wyjaśnię, bo znowu odpowiesz w podobny sposób - nie mam na myśli serwera 700x700 z 50 graczami ), nie miałem problemu by po jakimś czasie zauważyć wagę świata przekraczającą 100GB. Zwykłe czepianie się za słówka. Napisałem "większej/nieograniczonej", może nie zauważyłeś. Nie sugeruję nigdzie w taki sposób, że jest dużo serwerów z nieograniczoną mapą ani nic podobnego, ale nie oznacza to, że taki serwer nie mógłby powstać. Po prostu jest to oczywiste, że dając nieograniczony rozmiar mapy, często łatwiej będzie osiągnąć większą wagę świata, ale to chyba oczywiste
-
Nawet domyślne logi zazwyczaj tyle nie ważą. W przypadku mapy 700x700 raczej zjadana przez świat przestrzeń dyskowa nie będzie ogromna, ale przy większej/nieograniczonej mapie 100GB jest jak najbardziej możliwe
-
Temat ma 4 lata i jest raczej dawno nieaktualny, dlaczego więc odkopujesz? Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą na temat alokacji pamięci operacyjnej przez serwer Minecrafta, stwórz osobny wątek oddany temu tematowi, na pewno pomoże społeczności
-
maxcom1 zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Zrobie skrypt tiktok
-
maxcom1 zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
skrypt na rtp po wskoczeniu do wody na danym terenie
-
maxcom1 zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
[Generator skryptow] Szukam osoby do pomocy
-
Względnie najlepsza specyfikacja do minecrafta
maxcom1 odpowiedział(a) na Nobody temat w Komputery i sprzęt
Jeśli nie musisz, lub masz już jakiegoś laptopa - nie wybieraj tego. Ludzie bezsensownie porównują parametry laptopów i komputerów dosłownie, czego robić nie wolno. Laptop (teoretycznie) musi mieć możliwość pracy na baterii, dlatego jego podzespoły nie mogą być tak wydajne jak te w wersji PC. Nie mogą być dobrze chłodzone, a hałas jaki wydaje taki sprzęt jest okropnie nieznośny. Również, co jest ważne - sam fakt, iż wszystkie części trzeba zmieścić w małym opakowaniu powoduje, że niestety nie ma tutaj szans o układach jakie spotykamy w PC. Tak samo wiele osób uważa, że laptop będzie lepszy, bo dostajemy już klawiaturę i monitor (o myszce nie wspominam, touchpady są okropne i nie nadają się do grania). Tak, ale trzeba zwrócić uwagę na jakość wykonania, co niestety nie jest takie proste - znam wiele przypadków, gdzie wiele razy trzeba było wymieniać np. klawiaturę w laptopie, bo się popsuła xD W komputerze możesz wymieniać wszystkie komponenty, masz dowolność. W laptopie praktycznie nigdy nie dołożysz dysku, gdy zabraknie ci miejsca (musisz go wymienić jeśli jest taka opcja, co jest kosztowne). Szczególnie nowe modele bardzo często nie mają możliwości wymiany dysku czy nawet dołożenia pamięci RAM. Jeśli w przyszłości chciałbyś dokonać samemu drobnej modyfikacji, komputerze stacjonarnym mozesz to zrobić bez problemu, często nie jest to mocno skomplikowane. W laptopie będzie inna bajka, gdzie trzeba będzie zapłacić komuś kto to zrobi, zazwyczaj sporo Rozumiem argument mobilności - tak, ale na baterii i tak nie pograsz. Jeśli potrzebujesz czegoś przenośnego do oglądania filmów czy podstawowych czynności - ok, można wybrać laptopa, ale do wszystkiego co wykracza poza pakiet Office lepiej wybrać komputer. Sam znam wiele osób, które kupiły laptopa za 3, 4 czy nawet 5 tysięcy złotych w ciągu ostatnich kilku lat i nawet w grze takiej jak minecraft są spore problemy. Powinieneś podjąć decyzję, której po prostu nie będziesz w przyszłości żałował, bo później nie będzie już za bardzo odwrotu -
Już nieaktualne.
-
Wiktorr_ zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
nie moge zrobic by własciciel był na samej górze tab
-
nie moge zrobic by własciciel był na samej górze tab
maxcom1 odpowiedział(a) na Niekacpix19 pytanie w Pytania i problemy
O ile mi wiadomo, w Essentialsie nie ma niczego choć trochę rozbudowanego jeśli chodzi o kity - po prostu są aby były. Nie mają wsparcia GUI i nie posiadają wielu przydatnych opcji -
Moim zdaniem powinno działać to tak jak do tej pory, nie było z tym żadnego problemu. Toksyczni gracze? Po co grać na takim serwerze, który to ignoruje? Btw terroryzm w Minecrafcie? Gdzie?
-
Nie do końca dezinformacji, niektóre powody banów od mojangu są niestety bardzo mocno abstrakcyjne i wtrącają się w prywatność użytkowników.
-
Glicz zareagował(a) na odpowiedź na pytanie:
Problem z chatem
-
Dlaczego zablokowanie zgłaszania graczy jest słabym rozwiązaniem?
-
Każdy z nich ma coś za uszami
-
Nie powinien być potrzebny
