Skocz do zawartości

maxcom1

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  840
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana maxcom1 w dniu 8 października 2021

Użytkownicy przyznają maxcom1 punkty reputacji!

1 obserwujący

O maxcom1

 • Urodziny 01.01.2137 (-114.399854560 lat)

Informacje

 • Płeć
  Inna
 • Nick w MC
  maxcom1

Metody kontaktu

 • Discord
  maxcom1#0988

Ostatnie wizyty

8 136 wyświetleń profilu

Osiągnięcia maxcom1

 1. O ile dobrze kojarzę, to im wyższy priorytet, tym flagi w jego regionie mają wyższe znaczenie w danym miejscu. Spróbuj dać regionom generatorów wyższy priorytet niż ten z regionu spawnu.
 2. Hej, jeśli by się udało, to prosiłbym o Programistę. Moja wtyczka jest dość rozbudowana, posiada możliwość zablokowania eksplozji bytów (tnt, creeper'y itd.), eksplozji bloków (łóżek w netherze / kotwic w overworldzie), możliwość ustawienia w których światach blokada będzie aktywna, możliwość szybkiego sprawdzenia, czy wtyczka jest aktualna, opcję zablokowania obrażeń od eksplozji, opcję zablokowania znikania leżących na ziemi przedmiotów przy eksplozji, konfiguracji wszystkich wiadomości wysyłanych przez wtyczkę czy nawet edycji ustawień wtyczki w grze poprzez GUI. Poniżej załączam link do tematu na forum Jeśli poradniki do Skripta też się liczą, to załączam: https://skript.pl/temat/39175-dźwięki-w-skript/ https://skript.pl/temat/45297-czasteczki-w-skript/
 3. Aktualizacja 0.6 - 0.8 Hej, ostatnio wyszła nowa wersja wtyczki - 0.8. We wcześniejszych wersjach zaszły zmiany: - Zoptymalizowano działanie wtyczki - Poprawiono kilka mniejszych błędów - Dodano możliwość włączenia blokady na poszczególnych światach - Poprawiono działanie konfiguracji - Dodano tryb GUI - zarządzanie ustawieniami z poziomu gry - Dodano opcję blokady usuwania przedmiotów przy eksplozji - Dodano wsparcie dla starszych i nowszych wersji (akt. 1.3.2 - 1.19.x)
 4. HostGier jest dość dobry
 5. Powinno być ok, tak jak w poleceniu dopisz --trace-deprecation
 6. if player has 1 barrel named "" Powinno wykrywać tylko nienazwane
 7. Nie powinno to robić problemu, robisz po prostu bot.on('messageCreate', (message) => {
 8. Klasa główna podana w plugin.yml nie istnieje
 9. Możesz zmienić wygląd całego notepad'a++ w jego ustawienia (zakładka wygląd), w której jest kilka domyślnych motywów do wybrania. Możesz także wgrać własne, jeśli zechcesz. Osobiście dużo bardziej polecam Visual Studio Code, które jest bardziej rozbudowane, ładniejsze i wydajniejsze.
 10. Śnieżki w minecrafcie nie zadają obrażeń. Jeśli zechciałbyś to zmienić, możesz zmienić swój silnik na Purpur (jeśli jeszcze go nie posiadasz), który to dodatkowo znacząco optymalizuje serwer i dodaje wiele opcji konfiguracyjnych. Jest w nim opcja zmiany obrażeń od śnieżki i innych projectile'ów
 11. Mogę polecić, wszystko przebiegło dość sprawnie. "legit". Jednakże jest coś, do czego muszę się odnieść. Temat tego wątku zawiera frazę "niska prowizja" - czy uważasz, że 20% to niska prowizja? No nie, to dość wysoka prowizja. Wymieniając np. 100zł zabieracie 20zł, czego "niską prowizją" bym nie nazwał. Przeglądając archiwum podobnych tematów znalazłem osoby, które oferowały nawet 4% końcowej prowizji dla użytkownika. Tak naprawdę, patrząc na to jak działa same PSC czy jego portfel, można uzyskać bardzo niskie prowizje - z tego co widziałem, można zejść do nawet 0.5% prowizji samego PSC, wtedy wy dorzucacie resztę do tych 20% i końcowo dostajecie 19,5zł z takich 100zł. To dosć sporo. Oczywiście mogę się mylić, opieram się tylko na informacjach które znalazłem, dlatego jeśli w tym wypadku się mylę to możesz mnie poprawić Wcześniejsza prowizja 15% była lepsza, chociaż to też dość dużo.
 12. maxcom1

  region

  Ja kiedyś robiłem w taki sposób: command /kupubranie [<text>]: trigger: if region at location of player contains "sklepciuchy": if player's balance is less than 100: send "&cNie stać cię" to player stop else: execute player command "/skinvip %player% %arg1% take 100 from player's balance send "&aPomyślnie zakupiłeś/aś ubrania" to player
 13. Ty, faktycznie.. Ciekawe kiedy będzie update, xD
 14. Postanowiłem pobrać i przetestować. Nie jestem jakoś rozczarowany, program ma dość "nowoczesny" i przyjazny dla oka design, przydałby się wybór języka (kodu i całego środowiska), podświetlanie składni i kilka takich mniejszych rzeczy. Dodatkowo przy opcji "publish code" dodałbym komunikat wymagający potwierdzenia tej akcji, bo przez pomyłkę może wysłać się coś co u libtera w sejfie znaleźć się nie powinno Pracujesz w ogóle nad nową wersją? Czy od 13 sierpnia nic nie zrobiłeś ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...